Rextours

SHQIPERI ITALI CDO DITE SHTUNE ITALI SHQIPERI CDO DITE TE EJNTE ME RESPEKT ANTON J. TUCI

Agjensia REXTOURS ju uron te gjithve besimtarve mysliman GEZUAR FITER BAJRAMIN

Shkolla 9-vjecare Rrogozhine ne Pogradec

Prenotoni pushimet tuaj verore me charter ku ne cmim perfshihen te gjitha , ne zonen e Antalyes (Turqi) ,Hurgada dhe Sharm El Sheik(Egjipt )per me teper na kontaktoni ne nr tane 0682046176/0693373797 ose ne faqen tone www.rextoursagency.com

Sh*tet toke Spille siperfaqe 1640m2, 100m larg detit per cdo informacion na kontaktoni 0682046176/0693373797

Eskursioni i radhes Pogradec

Nje promovim ne Vlore me kostum popullor te krahines se Vlores me Z.Sami Dervishi dhe Z.Hasan Nezaj

Ju urojme nje udhetim te kendshem stafit te shkolles 9 vjecare Karpen

Eskursion me shkollen e Karpnit ne Vlore

Shkolla e Rrogozhines "Xhorxh SOROS" ne SHKODER

Eskursioni i radhes me shkollen Zhabjakut ne Berat🏢

Rextours Travel Agency ju uron te gjithve besimtarve Ortodoks Gezuar Pashket

Agjensia jone ju uron te gjithve besimtarve Katolik Gezuar Pashket dhe pershumvjet .

Sh*tet apartament kati 3 banim 68m2 1+1 vendodhja Golem prane hotel California e mobiluar per me teper na kontaktoni ne nr tane 0682046176,0693373797

Sh*ten Apartamente🏢 80m2 kati 5 banim 2+1 ,🏢 kati 6 banim 115.50m2 2+1 ,🏢kati 4 banim 80m2 2+1 ,🏢kati 8 banim 115.50m2 2+1 ,🏢kati 7 banim 74m2 1+1,🏢kati 5 banim 138.50m2 3+1,🏢kati 2 banim 80m2 2+1 , 🏢kati 1 banim 115.50m2 2+1, 🏢kati 1 banim 80m2 2+1 ,vendodhja 500m larg qendres se Kavajes per cdo informacion na kontaktoni ne nr tane 0682046176,0693373797

Sh*tet toke ne Spille 5050m2 me certifikate pornesie per me teper na kontaktoni tel 0682046176 0693373797

Sh*ten 2 Apartamente kati 1 banim(1 apartament 62m2 dhe tjetri 72m2) vendodhja Golem ngjitur me hotel Flower 100m nga deti per cdo informacion kontaktoni me nr tane 0682046176/693373797

[03/02/19]   Me nje nisme te re per te gjithe ndjeksit tane agjencia jone shton:Agjenci Imobiliare "REXTOURS" ku do te gjeni sh*tje apartamente,dyqane,prona te ndryshme,per cdo informacion na kontaktoni ne nr tane 0682046176/693373797 email [email protected] web www.rextoursagency.com

youtube.com

Taken By Albania - Liam Neeson

In popular culture, Albania has been colored as a haven for thugs, criminals, and gangsters. While we understand that perception might make for good movies, ...

Stafi Rextours ju uron te gjithve ndjekseve tane gezuar vitin e ri 2019,dhe ju falenderojme per mbeshtetjen tuaj qe i dhate agjensise tone dhe ju premtojme qe do rrisim komoditetin dhe sherbimin ne menyre qe te jemi sa me cilesor per te gjithe ju qe na mbeshtetni,Gezuar dhe qofte ky vit i mbar dhe plot sukses per te gjith ju ,Gezuar Gezuar 2019 🍾🍾🍾🍾

Ju urojme gezuar krishtlindjet 🍾🍾

[12/18/18]   Me rastin e festave te fundvitit agjensia jone shton nisje me autobus nga shqiperia per itali dite te merkure shqiperi itali ,dhe dite te shtune itali shqiperi per cdo informacion na kontaktoni www.rextoursagency.com

Ja dhe vlersimi i kompanis Adriaferries per agjensine tone Rextours Travel Agency ,ju faleminderit per vlersimin dhe bashkpunimin Adriaferries 🛳🥇🍾

REXTOURS TRAVEL AGENCY JU URON GEZUAR FESTEN E PAVARSISE 🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱️

REXTOURS RENT A CAR: Vazhdoni prenetoni makina me qera me super oferta🚘🚘🚘🚘🚦🛑,per me teper na kontaktoni ne📞 0682046176/0693373797ose 📧 [email protected] ose ne faqen tone zyrtare www.rextoursagency.com

Makina me qera:
GOLF V
1.9 DIESEL

Makina me qera:

FORD FOCUS 2010
1.6 DIESEL

Makina me qera :
FORD FIESTA 2011
1.6 DIESEL

Makina me qera :
FORD FOCUS 2007
1.6 DIESEL

Makina me qera :
Ford Focus 2010
1.8 diesel

Prenotoni pushimet tuaja me cmime ekonomike ne zonen turistike te Antalyas ,(Turqi) me hotele me 5***** yje ku e gjith paketa eshte allinclusiv(te gjitha te perfshira hotel+mgjes+dreke+darke+pishin+bregdet+bileta e avionit vajtje ardhje) ku zhvillohen aktivitete te ndryshme per femije dhe per te rritur me ambjente familjare ku mbizotron qetsia dhe komoditeti rezervoni prane REXTOURS TRAVEL AGENCY member i VAS.AL operator www.rextoursgency.com 📱0682046176 / 0693373797

Agjenisa Rextours Travel Agency ju uron te gjith besimtarve Mysliman gezuar Fiter Bajramin 🎆🎇🎆🎇

Grupi i rradhes🇮🇪🇦🇱🇮🇪

Photos from Rextours's post

Photos from Rextours's post

Udhetimet vazhdojne si gjithmon komoditet dhe siguri 👨‍✈️👑👑👑👑👑

Ne berat 💪💪💪💪

Nje udhetin i kendeshem me av.Krenar Bardhi ju faleminderit qe udhetuat me ne 🌍🌍🌍🌍

Si gjithmone me perkushtim dhe seriozitet agjenisa jone ne sherbim te gjithe pasagjerve tane vazhdon linjen cdo dite te merkure dhe te shtune 🇦🇱Shqiperi 🇮🇹Itali dhe cdo dite te ejnte dhe te shtune 🇮🇹Itali Shqiperi 🇦🇱 per cdo informiacion na kontaktoni ne 📞 0682046176 /0693373797 📧 [email protected] ose na vizitoni ne faqen tone web www.rextoursagency.com

🎅Rextours Travel Agency 🎅 ju uron 🎅Gezuar Vitin e Ri 2018🎅 qofte nje vit i realizimeve te cdo deshire,endrre tuaj 🎅gezuar gezuar gezuar 2018 🎅🎉🎉🎉🍾🍾🍾🍾

Stafi Rextours ju uron te gjithve besimtarve gezuar krishtlindjet 🍾🍾🍾🍾🍾🍾

Makina me qera "Rextours" mercedes benz b-class automat 2007 200 nafte

Makina me qera "Rextours" volswagen golf V 2005 1.9 nafte

Makina me qera Rextours "rent a car" Volswagen golf V 2007 1.9 nafta manual duke filluar nga 15eur/dita

rextoursagency.com

rextoursagency.com

JU NJOFTOJME SE AGJENSIA REXTOURS SHTON DESTINACIONE TE REJA CDO DITE TE MERKURE DHE TE SHTUNE SHQIPERI ITALI DHE CDO DITE TE EJNTE DHE TE SHTUNE ITALI SHQIPERI DESTINACIONET E REJA : ↪️MILANO(CASHINA GOBA)-COMO-MONZA-VARESE KETO DESTINACIONE ISHIN PLUS DESTINACIONEVE QE NE OPEROJME PREJ 5VITESH BARI-FOGGIA-TERMOLI-PESCARA-ANCONA-RIMINI-BOLGONA-MODENA-PARMA-PIACENZA-LODI-BERGAMO(ROMANO DI LOMBARDIA)BRESCHIA(CHIARI,CASTEL COVAT) PER CDO INFORMACION KONTAKTONI NE NR AL 🇦🇱️ 00355693373797 / 682046176 / 666535444 IT 🇮🇹️3311604572 / 3274266040 / 3283168617 📧 [email protected] 🌍www.rextoursagency.com

rextoursagency.com

Duke filluar nga data 1 Shtator 2017 Agjensia jone shton sherbimin e shpejte postar me kompanine me te madhe ne bote DHL Express si partner i saj per rrethin e Kavajes. Ju mirepresim per te ju sherbyer per te gjitha dergesat tuaja kudo ne Bote dhe Shqiperi.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavaja?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Kavaje
Kavaja
00355693373797
Other Travel Agencies in Kavaja (show all)
Universal travel&insurance service Universal travel&insurance service
Blv.Indrit Cara
Kavaja, 2500

Bileta avioni , Bileta trageti , Bileta autobuzi , Paketa turistike ,Makina me qera dhe Siguracione me paketa te plota

Hostel Taipei 101 Tirana Hostel Taipei 101 Tirana
Njesia Bashkiake Nr7,Rruga E Kavajës, Pallati Nr2/98, Kati 6
Kavaja, 1001

Home for travelers in Tirana! 到巴爾幹旅行的朋友歡迎來找我們~位於阿爾巴尼亞首都地拉那'市中心 Our Hostel locates in the center of Tirana, Albania! Welcome to stay with us during your trip in the Balkans!