Travel agency 1

Amalia 3*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €257.
Zbritje 16% për Nisje më 21 dhe 24 Korrik.
Amalia 3*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €257.
Zbritje 16% për Nisje më 21 dhe 24 Korrik.
Çmimi: Ishte €306 - Bëhet €257 për person për 7 netë për Nisje më 21 dhe 24 Korrik.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Plazh All Inclusive në Halkidiki, 4 Ditë/3 Netë €119, Nisja më 21 Korrik, Transporti i përfshirë.
Plazh All Inclusive në Halkidiki, 4 Ditë/3 Netë €119, Nisja më 21 Korrik, Transporti i përfshirë.
-Hotel Calypso 3* - €119
-Hotel Bellagio 3* - €139
-Hotel Kriopigi Beach 4* - €199
Çmimi përfshin: Fjetje 3 netë All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

Super oferte
Plazh All Inclusive në Korfuz, 4 Ditë/3 Netë €119, Nisja më 21 Korrik. Transporti i përfshirë.

Plazh All Inclusive në Korfuz, 4 Ditë/3 Netë €119, Nisja më 21 Korrik. Transporti i përfshirë.
-Hotel Telemachos 2* - €119
-Hotel Hellinis 3* - €139
-Hotel Corfu Belvedere 3* - €149
-Hotel Amalia 3* - €149...
-Hotel Alkionis 3* - €179
-Hotel Primasol 4* - €219
Çmimi përfshin: Fjetje 3 netë All Inclusive në Hotel Hellinis 3*, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus dhe Traget.

Primasol 4*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €638.
2 Fëmijë deri 14 vjeç Falas në Dhomë Familjare.
Primasol 4*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €638.
2 Fëmijë deri 14 vjeç Falas në Dhomë Familjare.
Çmimi €638 për person për 7 netë për nisje më 21 Korrik - 18 Gusht.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Travel agency 1's cover photo

Travel agency 1

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavaj?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


Lagja Nr 5
Kavaj
Other Travel Agencies in Kavaj (show all)
Sakja-2 Agjensi Sakja-2 Agjensi
Kavaje Shetitorja Indrit Cara
Kavaj, 2501

Marketing Njoftime Shetitorja Indrit Cara(Perbri Union Bank) Nr tel 055243607 Nr Cel 0666663850

Udhetime Turistike Udhetime Turistike
Lagja Sharre
Kavaj

World Travel Agency World Travel Agency
Jurgen Trade
Kavaj

PAKETA TURISTIKE BRENDA DHE JASHT VENDIT BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI DESTINACOINE NE TE GJITHE BOTEN SIGURACIONE JETE MJETESH PRONASH MAKINA ME QERA

AGNIS Travel AGNIS Travel
KAVAJE
Kavaj, 2500

AGJENSI udhetimesh dhe sigurimesh