World Travel Agency

PAKETA TURISTIKE BRENDA DHE JASHT VENDIT BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI DESTINACOINE NE TE GJITHE BOTEN SIGURACIONE JETE MJETESH PRONASH MAKINA ME QERA

WORLD Travel Agency sherben per ju me bileta avioni trageti autobusi siguracione makina me qera kembim valutor

[06/14/17]   OFERTAT PER TE UDHETUAR NGA TIRANA - ITALI
BOLOGNA 70 Euro
BERGAMO 60 Euro
MILANO 50 Euro
PISA 60 Euro
VENEZIA 50 Euro
VERONA 60 Euro

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavaj?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Jurgen Trade
Kavaj

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:30
Tuesday 08:00 - 21:30
Wednesday 08:00 - 21:30
Thursday 08:00 - 21:30
Friday 08:00 - 21:30
Saturday 08:00 - 21:30
Sunday 08:00 - 21:30
Other Kavaj travel agencies (show all)
Agjensi Udhetimi Aurora Agjensi Udhetimi Aurora
KAVAJE
Kavaj

Agjensi Aurora ju sherben me cmime te mira e konkuruese per udhetime te ndryshme jashte vendit me bileta avioni dhe trageti.

GRIDI Travel GRIDI Travel
Kavaje
Kavaj

You just travel convenience with us

Travel agency 1 Travel agency 1
Lagja Nr 5
Kavaj