Agjensi Udhetimi Aurora

Agjensi Aurora ju sherben me cmime te mira e konkuruese per udhetime te ndryshme jashte vendit me bileta avioni dhe trageti.

AGJENSI AURORA JU URON PERZEMERSISHT GEZUAR FITER BAJRAMIN 🤲🤲🤲🤲

[04/09/19]   Shpejtoni ju te dashur miq e mikeshat Kudo ndodheni per destinacionet e duhura do ti gjeni tek AGJENSIA AURORA ju mirpret me shume respekt !! Tirana (TIA) to LONDON (STN) Thursday, 13. June 2019 duke filluar nga 99.50 EUR


Tirana (TIA) to DUSSELDORF (DUS) Sunday, 02. June 2019 duke filluar nga 109.50 EUR


Tirana (TIA) to HERAKLION (HER) Saturday, 08. June 2019 duke filluar nga 109.50 EUR

AGJENSI AURORA

[02/20/19]   Shpejtoni ju te dashur miq ne destinacionet e duhura !!! Tirana (TIA) to LONDON (STN) Thursday, 13. June 2019 duke filluar nga 99.50 EUR

Tirana (TIA) to DUSSELDORF (DUS) Monday, 02. June 2019 duke filluar nga 109.50 EUR

Tirana (TIA) to HERAKLION (HER) Saturday, 08. June 2019 duke filluar nga 109.50 EUR

Photos from Agjensi Udhetimi Aurora's post

[01/01/18]   Agjensi Aurora ju uron GEZUAR 2018!!!

[11/27/16]   Ju bejme te ditur per destinacionin e RI per BARI.
Duke filluar nga dt 16 Dhjetor 2016.

Shpejtoni ju miq te dashur tek Agjensi Udhetimi Aurora ku do te gjeni ofertat me te mira e me te lira per destinacionet tuaja ku endrra juaj behet realitet!!!!

[09/02/16]   Cmime fantastike per te udhetuar drejt Italise!!!
Tani zgjidh destinacionin tend te preferuar dhe me vetem 35 EUR mund te fluturosh (nje drejtim) nga Tirana per ne:
1. Rome
2. Perugia
3. Ancona
4. Pisa
5. Firenze
6. Bologna
7. Venezia
8. Verona
9. Milano
10.Bergamo
11.Torino
12.Treviso
13.Genova

Cmimet oferte jane te limituara ndaj ndaj nxitoni te perfitoni!!

[01/08/16]   Shpejtoni ju miq te dashur per ofertat e rezervimet!!!!!!!!!Oferta te Sugjeruara

MSC PREZIOSA
Taksat te perfshira
349€ Nisje 12 Shkurt, 8 dite

Itinerari:
Barcelona, Marseille, Genova, Civitavecchia, Palermo, Valletta
Rezervo TANI
MSC MAGNIFICA
Taksat te perfshira
549€ Nisje 03 Prill, 8 dite

Itinerari:
Bari, Katakolon, Izmir, Istanbul,
Dubrovnik, Venice, Bari

Rezervo TANI

[04/29/15]   OFERTA!
MAJ Vajtje / Ardhje

✿Tirane → Malpensa 120 €
✿Tirane → Bologna 130 €
✿Tirane → Genova 130 €
✿Tirane → Pisa 130 €
✿Tirane → Venecia 130 €
✿Tirane → Ankona 130€
✿Tirane → Firence 130€
✿Tirane → Perugia 130 €
✿Tirane → Rome 135 €
✿Tirane→ Bergamo 140€
✿Tirane → Verona 140€
✿Tirane → Torino 150 €

Biletat avioni .Vendet jane te limituara
(Me kete oferte nuk jane te gjitha datat.)
Ne cmim perfshihen te gjitha taksat.

[03/24/15]   Tirane - Frankfurt -Tirane 165euro.
➩Tirane – Paris -Tirane 165euro.
➩Tirane - Bruksel -Tirane 165euro.
➩Tirane - Amsterdam -Tirane 205euro
➩Tirane - Viene - Tirane 220euro.
➩Tirane – Barcelone -Tirane 250euro
Ne cmim jane te perfshira te gjitha taksat + 20 kg bagazh. Periudha e udhetimit Maj 2015 Vendet jane te limituara. Nxitoni!!!

[02/05/15]   SUPEROFERTE !!!
Fundjave ne Barcelone
Çmimi: 399€/Personi
Periudha: 3 Nete 4 Dite

[02/05/15]   SUPEROFERTE !!!!
Fundjave ne Paris
Çmimi: 449€/Personi
Periudha: 3 Nete 4 Dite

[02/05/15]   SUPEROFERTE !!!!
Fundjave ne Prage
Çmimi: 299€/Personi
Periudha: 3 Nete 4 Dite

[12/18/14]   Viti i Ri ne Viene - Prage - Budapest ☆•
GRUP I KONFIRMUAR !!!
Cmimi: 399 euro
Periudha: 28 Dhjetor - 3 Janar

[12/16/14]   1. Udhëtimi vajtje – ardhje Tirane – Sofje – Shkup – Tirane.
2.Transfertat dhe shëtitjet me autobus....
Altro...

[12/16/14]   VITI I RI NE SOFJE dhe SHKUP, 129€

[12/16/14]   GRUPE TE KONFIRMUARA !!!
•☆ Krishtlindje ne Paris ☆•
Cmimi: 599 euro
Periudha: 24 - 27 Dhjetor
•☆ Viti i Ri ne Viene - Prage - Budapest ☆•
Cmimi: 399 euro
Periudha: 28 Dhjetor - 3 Janar

[12/04/14]   Malpensa - New York -Malpensa ✫ , 480 € /personi.
Udhetimi Vajtje-Ardhje Brenda Muajit Dhjetor, linje direkte !

[12/04/14]   Krishtlindjet në Selanik, 3 Ditë 89 euro!
-----------------------------------------------------
Nisja date 24 Dhjetor. Në pagesë përfshihen:
✔Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus
✔Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
✔Akomodim në hotel 3 yje për 2 netë qëndrimi.
✔Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
✔Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

[12/04/14]   Krishtlindje ne Radika Hotel 5* Mavrove ☆•
Cmimi: 219 euro
Periudha: 22- 27 Dhjetor/ Minimumi qendrimit 3 Nete 4 Dite

[12/02/14]   Viti i Ri ne Viene - Prage - Budapest ☆•
Cmimi: 399 euro
Periudha: 28 Dhjetor - 3 Janar

[11/24/14]   1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë

[11/24/14]   Festat e Nentorit ne Vjenë, Budapest, Split, Beograd, 26 Nentor, 5 dite, €275 ✿
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃

[11/24/14]   Festoni Krishlindjet ne Prage 319 euro
Cmimi 319 euro/personi (7 dite) Nisja dt 23 Dhjetor
Ne cmim perfshihen:
✔ Udhëtimi vajtje-ardhje me Autobuz.
✔ Udhëtimi për në Karlovy Vary.
✔Akomodim në hotel: 3 netë në Pragë, 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë dhe 1 natë në Beograd.
✔ Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
✔ Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

[11/17/14]   OFERTE ! Nisje ditore për Krishtlindje nga Ankona skonto deri në 60% ! Nxitoni vende te limituara !
OFERTE ! Nisje ditore për Krishtlindje nga Ankona skonto deri në 60% ! Nxitoni vende te limituara !
Mi piaceMi piace · · Condividi

[11/14/14]   •☆ FESTAT E NENTORIT NE DUBROVNIK ☆•
Cmimi: 79 euro/ Mengjes + Darke
Periudha: 2 Nete 3 Dite/ 28 - 30 Nentor. Nxitoni te vini sa me shpejt.

[11/13/14]   Nxitoni ju miq te dashur me ofertat speciale per fluturimet ne Itali:
*Bari nga 129 Eur
*Milano nga 139 Eur
*Venezia nga 139 Eur
*Pisa nga 148 Eur
*Genoa nga 149 Eur
*Bologna nga 149 Eur
*Torino nga 159 Eur
*Roma nga 159 Eur
Shenim: Vendet jane te limituara dhe duhet te blihen minimalisht nga 3 deri ne 4 jave para udhetimit ne varesi te disponibilitetit te kompanise ajrore.Jeni te mirpritur te na kontaktoni me nr e tel ;++35555243400 cel 0694207772

[11/11/14]   Cmime momentale me destinacionet e Italise per muajin Dhjetor & Janar !
✾Tirane – Pisa 130€/pp
✾Tirane – Rome 125€/pp
✾Tirane – Ancona 125€/pp
✾Tirane – Bologna 125€/pp
✾Tirane – Genova 120€/pp
✾Tirane – Bergamo 130€/pp
✾Tirane – Malpensa 130€/pp
✾Tirane – Venecia 125€/pp
✾Tirane – Verona 125€/pp
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Perfshihet:
•Udhetimi Vajtje-Ardhje
•10 kg bagazh dore
Nxitoni te Prenotoni per te perfituar nga keto oferta !

[11/10/14]   •☆ FESTAT E NENTORIT NE ROME ☆•
Cmimi: 399 euro
Periudha: 3 Nete 4 Dite/ 27 - 30 Nentor
•☆ FESTAT E NENTORIT NE VIENE ☆•
Cmimi: 599 euro
Periudha: 3 Nete 4 Dite/ 27 - 30 Nentor
•☆ FESTAT E NENTORIT NE BARCELONE ☆•
Cmimi: 549 euro
Periudha: 3 Nete 4 Dite/ 27 - 30 Nentor
•☆ FESTAT E NENTORIT NE PARIS ☆•
Cmimi: 599 euro
Periudha: 3 Nete 4 Dite/ 27 - 30 Nentor
•☆ FESTAT E NENTORIT NE PRAGE ☆•
Cmimi: 449 euro
Periudha: 3 Nete 4 Dite/ 27 - 30 Nentor

[11/08/14]   Italia ju vjen me prane!!!!
Cmime konkuruese ne te gjitha destinacionet! — presso Italia.
Verona
Bologna

[11/08/14]   •☆ FESTAT E NENTORIT NE VIENE ☆•
Cmimi: 599 euro
Periudha: 3 Nete 4 Dite/ 27 - 30 Nentor

[11/08/14]   Tirane – Stamboll (vajtje-ardhje) 145 euro!!!
Ne cmim perfshihen te gjitha taksat + 50 kg bagazh.
Oferte e vlefshme per udhetime brenda periudhes 10 Nentor - 31 Mars.

[11/08/14]   •☆ VJESHTA NE PARIS ☆•
Cmimi: 599 euro
Periudha: 3 Nete 4 Dite/ 27 - 30 Nentor

[11/08/14]   Bruksel
✿ Shkup-Bruksel Charleroi-Shkup ✿
Vajtje-Ardhje 75 Euro per person .Muaji Dhjetor & Janar !
Pershihet:
•Udhetimi me Avion vajtje-ardhje
•5-kg bagazh dore.

[11/08/14]   Oferte e dates 6 Nentor. Destinacionet e Italise duke filluar nga 120 eur vajtje-ardhje me bagazh te plote 23 kg. Vendet jane te limituara. Nxitoni!
Tirane – Bari – Tirane 120 euro.
Tirane –Venecia –Tirane 135 euro.
Tirane - Bologna - Tirane 145 euro.
Tirane - Pisa - Tirane 145 euro.
Tirane – Torino – Tirane 155 euro.
Tirane – Genoa – Tirane 145 euro.
Tirane - Milano - Tirane 135 euro.
Tirane - Rome - Tirane 155 euro.
Ofertat jane te vlefshme per udhetime brenda periudhes
15 Nentor - 20 Dhjetor 2014 ! Nxitoni te na kontaktoni me nr tel dhe cel 055243400 0694207772.

[11/04/14]   Bileta Autobusi me Gjermanine , Vajtje & Vajtje-Ardhje!
GJERMANI
ITINERARI:
KOSOVE – SHQIPERI – MALI I ZI – KROACI – SLLOVENI – AUSTRI – GJERMANI
DESTINACIONET DHE CMIMET:
MUNCHEN 90 euro vajtje, 140 euro vajtje-arrdhje
ULM 100 euro vajtje, 160 euro vajtje-arrdhje
STUTTGART 100 euro vajtje, 160 euro vajtje-arrdhje
KARLSRUHE 100 euro vajtje, 170 euro vajtje-arrdhje
MANNHEIM 100 euro vajtje, 170 euro vajtje-arrdhje
FRANKFURT/M 110 euro vajtje, 180 euro vajtje-arrdhje
KOLN 120 euro vajtje, 200 euro vajtje-arrdhje
DUSSLDORF 120 euro vajtje, 200 euro vajtje-arrdhje
DORTMUND 130 euro vajtje, 210 euro vajtje-arrdhje
HAMM 100 euro vajtje, 160 euro vajtje-arrdhje
OSNABRUCK 140 euro vajtje, 220 euro vajtje-arrdhje
BREMEN 150 euro vajtje, 230 euro vajtje-arrdhje
HAMBURG 150 euro vajtje, 230 euro vajtje-arrdhje Kontakt ne numrat e tel 055243400 cel 0694207772

[11/03/14]   OFERTA! ITALIA FILLON NGA 135 EURO (Vajtje - Ardhje)✿
------------------------------------------------------
Cmimet per disa data ne Nentor.
✿Tirane - Venecia - Tirane 135 Euro (Vajte - Ardhje)
✿Tirane - Pisa - Tirane 135 Euro (Vajtje - Ardhje)
✿Tirane – Genova - Tirane 135 Euro (Vajtje - Ardhje)
✿Tirane - Rome - Tirane 145 Euro (Vajtje - Ardhje)
✿Tirane - Verona - Tirane 145 Euro (Vajtje – Ardhje
✿Tirane - Milano - Tirane 150 Euro Vajtje - Ardhje)
✿Tirane - Bolonja – Tirane150Euro (Vajtje - Ardhje)
✿Tirane - Bergamo - Tirane 165 Euro (Vajtje - Ardhje)
✿Tirane - Ancona - Tirana 170 Euro (Vajtje - Ardhje)
Biletat vajtje - ardhje.Vendet jane te limituara
(Me kete oferte nuk jane te gjitha datat.)
Ne cmim perfshihen te gjitha taksat.

[11/03/14]   Udhetimet e vjeshtes me cmimet me konkuruese ne treg

Dubrovnik
2 nete 3 dite me mengjes e darke
Nisja 7 dhe 28 Nentor

89 € 79 €

Sarajeve
2 nete 3 dite me mengjes e darke
Nisja 7 dhe 28 Nentor

135 € 119 €

Venecia-Verona-Plitvice
5 nete 6 dite me mengjes
Nisja 25 Nentor

265 € 250 €

[11/03/14]   FESTAT E NENTORIT NE PRAGE ☆•
Cmimi: 449 euro
Periudha: 3 Nete 4 Dite/ 27 - 30 Nentor.SHpejtoni ju miq te dashur per nje udhetim ne keto dite feste Nentori.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavaj?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

AGJENSI AURORA

Location

Category

Address


KAVAJE
Kavaj
Other Tour Agencies in Kavaj (show all)
Travel agency 1 Travel agency 1
Lagja Nr 5
Kavaj

GRIDI Travel GRIDI Travel
Kavaje
Kavaj

You just travel convenience with us

World Travel Agency World Travel Agency
Jurgen Trade
Kavaj

PAKETA TURISTIKE BRENDA DHE JASHT VENDIT BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI DESTINACOINE NE TE GJITHE BOTEN SIGURACIONE JETE MJETESH PRONASH MAKINA ME QERA