Daniele Travel

Viaggia con Daniele Travel!

Te nderuar kliente dhe te gjithe ata qe na ndjekin. Erdhi momenti qe te gjithe shume po prisnim. Momenti qe pas punes kembengulese te keture muajve erdhi momenti te fillojme linjen e re qe shume kemi pritur! Me date 29 maj diten e merkure fillojme linjen e re SHQIPERI -BOLZANO. Nje linje qe eshte punuar per te zgjidhur shume nevoja per ju. Kjo linje permbledh shume stacione BOLZANO TRENTO, ROVERETO, VERONA, MANTOVA, MODENA, BOLOGNA, IMOLA,FAENZA, FORLI, RIMINI, ANCONA, PESCARA, TERMOLI, FOGGIA. Per inf 🇮🇹3891105757 dhe 🇮🇹 3891553080 ne Itali dhe 🇦🇱 0699455004 dhe 🇦🇱0699455005 ne Shqiperi.

Se shpejti DANIELE TRAVEL ne BOLZANO. Dy here ne jave nga Bolzano drejte Shqiperise dhe 2 here ne jave nga Shqiperia drejte Bolzano. Cdo te marte dhe te shtune nga Bolzano dhe cdo te merkure dhe te shtune nga Shqiperia. Kjo linje do pershkruaj dhe shume stazione te tjera si TRENTO, ROVERETO, VERONA, MANTOVA, MODENA, BOLOGNA, IMOLA,FAENZA, FORLI, RIMINI, ANCONA, PESCARA, TERMOLI, FOGGIA. Me te vertete mungon pak, mungojne disa dite per fillimim e kesaj linje. Per inf 🇮🇹3891105757 dhe 🇮🇹 3891553080 ne Itali dhe 🇦🇱 0699455004 dhe 🇦🇱0699455005 ne Shqiperi.

👭👬👫Organizoni grupin tuaj, zgjidhni destinacionin e deshiruar 🧳🌍👒dhe transportin me komod dhe cilesor
Daniele Travel🚌🚍
Sepse ne mundesojme qe destinacionet tuaja te jene me afer.
📞☎Kontaktoni per rezervime
🇦🇱 0699455004 / 0699455005

Te nderuar pasagjere! Mundohemi te jemi gjithmone prane jush. Ne nisjen e rradhes drejt Italise

DANIELE TRAVEL po tregon dhe nje kujdes te vecante per banoret ne ANCONA. Me fillimin e linjes se re ne i themi stop ndalesave ne autogrill dhe torturave neper autostrada. Ndalesa jone do jete ne ANCONA prane stacionit te trenit. Ju mirepresim

Gjithashtu nje dite shume e bukur dhe me nxenesit e shkolles te fshati Cete

Nje dite e bukur me shkollen e fashtit Bago.

Si gjithmone gati per nisjen e rradhes

Pershendetje.
Kompania e autotransportit Daniele Travel ju komunikon qe me zgjerimin e destinacioneve te reja automatikisht do zgjeroje dhe stafin e tij. Do punesojme disa shofera per perballimin e punes. Kerkojme shofera me keto cilesi:
1)♦️Te kete eksperience
ne fushen e transportit, sidomos ne transportin e udhetareve
2) ♦️Menyre komunikimi me klientet
3) ♦️Kerkojme personel qe kerkon te punoje dhe jo te vije ne pune.
Te interesuarit mund te tel ne nr 📲0699455004 per te fiksuar nje takim pune

Rikujtojme te nderuar qe nisemi 3 here ne jave nga Shqiperia per ne destinacionet qe shikoni me poshte. Dhe nga Italia nisjet jane 3 here ne jave. Nga Shqiperia cdo te Hene, Merkure dhe Shtune. Nga Italia cdo te Marte, Enjte dhe Shtune.

Gëzuar Pashkët të gjithë besimtarëve ortodoks ! Shumë mirësi e shumë shumë lumturi uroj për të gjithë ju dhe për të gjithë shqiptarët kudo që janë !
Gëzuar ❤🇦🇱💪🏽

Pershendetje te gjitheve klienteve tane dhe atyre qe na ndjekim. Si shenje respekti dhe falenderimi per banoret e qytetit te kavajes DANIELE TRAVEL ofron autobuzin per sherbimin funeral gratis. Ne rast nevoje 0699455004.

Daniele Travel ploteson te gjitha kerkesat tuaja, me shtimin e sherbimit ne linjen -
Elbasan / Shkoder - Bolzano
Si dhe linja Ekzistuese -
Elbasan / Shkoder - Livorno
Per me shume informacion kontktoni :
🇦🇱 0699455004 / 0699455005
🇮🇹 3894345566 / 3891105757
Sepse Daniele Travel mendon gjithmone per ju, qe te keni udhetime komode dhe me sherbim korrekt drejt destinacioneve tuaja te preferuara !!!!!!!!

BELSH-PEQIN-RROGOZHINE-KAVAJE-DURRES-BARI-NAPOLI-CASERTA-CASSINO-FROSINONE-ROME-SIENA-POGGIBONSI-FIRENZE-PRATO-PISTOIA-ALTOPASCIO-LUCCA-EMPOLI-FUCECCHIO-PONTEDERA-PISA-LIVORNO

Bashkimi ben fuqine! Dhe ne vendosem te lidhim forcat tona.

JA DHE NISJA JONE NGA BELSHI DREJT ITALISE. VAZHDOJME TE JEMI KOSTANT ME NISJET TONA NGA BELSHI.

Mungon me te vertete pak, jemi ne detajet e fundit per te filluar linjen e re qe do zgjidhi shume veshtiresi per ju te dashur sidomos ne disa qytete si FORLI, FAENZA, IMOLA, MANTOVA, VERONA, ROVERETO, TRENTO, BOLZANO ku sherbimi ka munguar. DANIELE TRAVEL me kete linje afrohet akoma me prane jush. Sherbimi linjes shtrihet ne pjesen me te madhe te Shqiperise. Kete sherbim do ta gezojne dhe banoret e Dumrese me partnerin tone ne BELESH, agjensia LEO TRAVEL. Te gjithe banoret e kesaj zone per cdo nevoje te drejtohen tek Agjensi Leo Travel, ky eshte partneri jone. Daniele Travel vene ne dispozicion te gjitha mjetetev e veta dhe te gjithe stafin e tij qe ky sherbim te arrij sukses sa me te larte. 💪💪💪💪💪

Photos from Daniele Travel's post

Ja dhe Daniele Travel ne Belesh.

Pershendetje te gjitheve atyre qe na ndjekin. Doja te komunikoja se qendrimi jone ne BOLZANO do te jete prane parkimit FERCAM dhe jo tek corso liberta per efekt parkimi. Per cdo informazion mund te kontaktoni tek nr 3891105757 dhe 3891553080. Nisjet do jene 2 here ne jave si nga shqiperia dhe nga italia. Nga shqiperia te merkure dhe te shtune dhe nga italia te marte dhe te shtune. Faleminderit per mirekuptimin.

Njoftojme te gjithe pasagjeret per Grosseto dhe Cecina qe nisja nga shqiperia eshte te enjten dhe kthimi nga italia te shtunen. Se shpejti do kemi dhe nje nisje te dyte.

Photos from Daniele Travel's post

Falenderojme ata qe na zgjodhen. Shihemi ne udhetimin e rradhes

DANIELE TRAVEL DHE LEO TRAVEL gjithmone dhe me prane jush💪💪💪💪💪💪

DUMREA KISHTE NEVOJE PER NE, DHE NE KISHIM NEVOJE PER DUMRENE. DANIELE TRAVEL DHE LEO TRAVEL JANE NJE. NJOFTOJME TE GJITHE KLIENTET QE VEC BILETAVE DHE POROSITE MUND TI LEJNE DHE MARRIN PO NE AGJENSI

Njoftojme te gjithe pasagjeret e qytetit te Kavajes qe nisjet dhe arritjet si dhe terheqja dhe dorezimi i pakove behen prane agjensise tine ne RRUGEN JURGEN TRADE ne kavaje. Per me shume informacion telefononi ne nr 0699455004. DANIELE TRAVEL kerkon gjithmome e me shume rritjen e kualitetit.

Te udhetosh eshte nevoje, te zgjedhesh me ke te udhetosh eshte dhe aftesi. Flm per ata qe na zgjodhen

[03/29/19]   E ndjej te nevojshme te komunikoj ndalesat tona per kete linje qe se shpejti do fillojme. PESCARA- AUTOSTAZIONE PRANE STAZIONE FS. ANCONA PIAZZA ROSSELLI PRANE STAZIONE FS. RIMINI VIA BASTIONI ORIENTALI PRANE STAZIONIT FS. FORLI ALESSANDRO VOLTA-AUTOSTAZIONE. FAENZA- VIA DELLE CERAMICHE. IMOLA- VIA ROMAGNOLI. BOLOGNA- AUTOSTAZIONE XX SETTEMBRE. MODENA-AREA DI SERVIZIO SECCHIA EST/OVEST. MANTOVA-VIALE RISORGIMENTO. VERONA-VIALE GIROLAMO CARDINALE-FS. ROVERETO-PIAZZALE ORSI PRANE STAZIONIT FS. TRENTO-LUNGOADIGE MONTE GRAPPA. BOLZANO-CORSO LIBERTA.

Me ne fund realizuam ate qe diskutuam! Nuk u desh me shume sa 2 minuta qe DANIELE TRAVEL dhe LEO TRAVEL te arrinin ne nje bashkepunim

Nga euforia e linjes se re mos harrojme se DANIELE TRAVEL zoteron dhe linja te tjera. Per me shume informacion po publikojme te gjitha destinacionet tona

Me kete linje te re mendojme te kemi zgjidhur veshtiresite e banoreve ne FORLI, FAENZA, CASTEL BOLOGNESE, IMOLA, MANTOVA, VERONA, ROVERETO, TRENTO, BOLZANO duke marre parasysh qe ne keto qytete mungon sherbimi per ju qe banoni ne keto qytete. Ne kete moment mbarojne dhe veshtiresite tuaja duke mos pasur sherbimin jeni te detyruar te arrini neper autogrilla. Ju na jepni besimin dhe ne nuk ju zhgenjejme

ℹ🔈 Se shpejti Daniele🇦🇱Travel 🏁 ju ofron sherbimin e nje linje tjeter te re me internerarin si vijon. Me nisja nga Elbasani duke pershkruar dhe qytetet e tjera, Peqin, Rrogozhine, Kavaje dhe Durres

📌 #Elbasan - Foggia
📌 #Elbasan- Termoli
📌 #Elbasan - Pescara
📌 #Elbasan - SanBenedetto
📌 #Elbasan - Ancona
📌 #Elbasan - Pesaro
📌 #Elbasan - Rimini
📌 #Elbasan - Forli
📌 #Elbasan - Faenza
📌 #Elbasan - Cesena
📌 #Elbasan - Imola
📌 #Elbasan - Bologna
📌 #Elbasan - Modena
📌 #Elbasan - Mantova
📌 #Elbasan - Verona
📌 #Elbasan - Rovereto
📌 #Elbasan - Trento
📌 #Elbasan - Bolzano

Bashke me ju ne arrijme te ecim gjithmone te paret.
Daniele Travel partneri me besnik i udhetimeve tuaja komode.
⛴🔈 Se shpejti Linje e Re🏁⛴
Me nisje nga Shkodra dhe me qytet ne vijim, Lezhe, Milot, Lac, Mamurras, Fushe-Kruje, Tirane dhe Durres
📌 #Shkoder - Bari
📌 #Shkoder - Foggia
📌 #Shkoder - Termoli
📌 #Shkoder - Pescara
📌 #Shkoder - SanBenedetto
📌 #Shkoder - Ancona
📌 #Shkoder - Pesaro
📌 #Shkoder - Rimini
📌 #Shkoder - Forli
📌 #Shkoder - Faenza
📌 #Shkoder - Cesena
📌 #Shkoder - Imola
📌 #Shkoder - Bologna
📌 #Shkoder - Modena
📌 #Shkoder - Mantova
📌 #Shkoder - Verona
📌 #Shkoder - Rovereto
📌 #Shkoder - Trento
📌 #Shkoder - Bolzano

Vazhdojme me rritjen e kualitetit dhe sherbimit nga sot Daniele Travel nis bashkepunimin me Agjensi Leo Travel Belsh

SI GJITHMONE TE PARET. DREJTIMI ROMA-FIRENZE-PISA-LIVORNO

DREJTIMI ELBASAN

Me ne fund ne Atdhe

Gati per nisje te nderuar

Pas kthimit nga Italia gati per rikthim. Nisja ne oren 16 prane stacionit trenit ne Elbasan me drejtimin Caserta Napoli Frosinone Rome Orte Siena Poggibonsi Firenze Prato Pistoia Montecatini Altopascio Lucca Empoli Fucecchio Pontedera Pisa Livorno.

Per cdo gje te nderuar na gjeni ne qendren tone ne Pisa prane hotel le torri me adrese Via delle torri 2. Per cdo informacion na kontaktoni tek nr 3894345566 dhe 3894338880. Ju falenderojme

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavaj?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Jurgen Trade
Kavajë

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00
Sunday 08:00 - 20:00
Other Kavajë travel agencies (show all)
Agjensi Udhetimi ACS Agjensi Udhetimi ACS
L.NR.1 SALLBEG
Kavajë, 2500

Fiore Tours Fiore Tours
Lagja Sharre Nr 5
Kavajë, 2301

ALDO TOURS ALDO TOURS
Rruga Taulantia
Kavajë

Sherbim transporti brenda dhe jashte vendit me cmimet me te lira ne destinacionet me te bukura. Shofere te specializuar me pervoje shumevjecare. Cel: 0682091856 & 0682091857

ANDI Travel ANDI Travel
Lagja Sallbeg
Kavajë

SH*TJE BILETASH AVIONI TRAGETI AUTOBUZI,PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE TE PERGJITHSHME.