Fiore Tours

🏵 #MATKA 🌼 Shkup ❣ Prishtine ❣
Nisja me daten 12 Maj 1 nate 2 dite
Cmimi 45 euro personi
Nisjet Tirane - Durres - Kavaje
Ora Nisjes 05:00
🔯🔯 Ne cmim perfshihet
❥ Udhëtim me autobus komod.
❥ Akomodimi në hotel ne Shkup
❥ Mëngjesi ne hotel
❥ Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit

☄ Dita 1: Vizite & Lundrim ne Kanionet Matka - Vizite ne Shkup.
☄ Dita 2: Vizite ne : Shpella Gadimes - Prishtine

Kontakt : 0694419861 - 0696120601

❣️TUR NE STAMBOLL - SELANIK ❣️
6 vende te mbetura per nisje me daten 17 Prill
✅Nisja:17 Prill❣️ 3 Nete 4 Dite 130€ ❣️

Tur ne Stamboll – Selanik
3 nete 4 dite
Date: 17-20 Prill
Cmimi: 130 Euro/personi
Cel 0696120601 0694419861
Dita 1
Nisja nga Kavaja ne oren 17:00 te dates 16 Prill ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare ndalese per nje pushim te shkurter. Nisemi drejt Stambollit qytetit te dy kontineteve. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Akomodimi ne hotel ne Stamboll ne daten 10 Prill. Pas pushimit ne hotel nisemi drejt akuariumit dhe qendres me te madhe tregtare ne Stamboll ku do te konsumojme dhe darken. (darka e lire )
Dita 2
Pas mengjesit ne hotel nisim programin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me e madhja ne boten Otodokse, Sarajet e Sulltanit etj. Vizite ne piken turistike Dolmabhace pas vizites nisemi ne drejtim te parkut me te madh te tulipaneve. Ne darke vizite ne uren e Gallates dhe aty do te konsumojme darke. (darka e lire)
Dita 3
Mëngjesi në Hotel. Nisemi per nje lundrim me anije në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Pas shetitjes me anije nisemi ne drejtim te Stambollit miniature. Vizite ne Kodren e te Dashuruarve dhe me pas nisemi per tek sheshi I shatervaneve nje nga me te bukurat ne Stamboll ku aty do te konsumojme dhe darke. (darka e lire )
Dita 4
Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Kthimi drejte Kavajes
Ne cmimin 130 euro perfshihet:
• Udhetim me autobus komod.
• Akomodimi ne hotele per 3 nete ( mengjes )
• Guide ne gjuhen shqipe gjate udhetimit.
Ne cmim nuk perfshihet:
• Shetitja me anije
• Pagesat per hyrje ne muzeume dhe akuariumi

Tur ne Korfuz 89 Euro/personi
Festat e Nentorit 27 – 29 Nentor
Perfshihen ne cmim:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz .
-Akomodimi ne Hotel per 2 nete qendrimi
– Mengjesi dreka dhe darka ne hotel (Pijet vendase dhe jo alkolike e perfshira pa limit)
-Shoqerues gjate udhetimit
EXTRA: +11 Euro Bileta e tragetit vajtje – ardhje
Rezervo: 0694419861 0696120601

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavajë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Lagja Sharre Nr 5
Kavajë
2301
Other Tour Agencies in Kavajë (show all)
Agjensi Udhetimi ACS Agjensi Udhetimi ACS
L.NR.1 SALLBEG
Kavajë, 2500