ANDI Travel

SH*TJE BILETASH AVIONI TRAGETI AUTOBUZI,PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE TE PERGJITHSHME.

🎀Super oferta momentale per bileta avioni drejt ITALISE🥳💥💥

🌹Tirane-Bologna 24€
🌹Tirane-Milan Bergamo 24€
🌹Tirane-Pisa 24€
🌹Tirane-Verona 24€
🌹Tirane-Milan Malpensa 29€
🌹Tirane-Venice (Treviso) 49€

Perfshihen ne cmim:
😍Biletat vetem vajtje nga Tirana
😍Taksat aeroportuale
😍Cante shpine 10 kg

✨Cmimet ne oferte te vlefshme per periudhen Prill, Maj ! ✨

✨Rome, 3 dite 155€/person✨

📍Nisje ne date 4 Shkurt!

Perfshihen ne cmim:
✈️Biletat e avionit Tirane-Rome-Tirne
😍Akomodimi ne HOTEL KRISS 3*
🥐Mengjeset
💼Valixhe te plota

🌹Cmimet momentale🌹

👉Paketa Individuale(pa guide shoqeruese)🌺

🌞Stamboll, 2 Netë €74, 3 Netë €84🌞

😍Nisja më 30 Janar,
6, 13, 20, 27 Shkurt, 6, 13, 19, 26 Mars!

Në pagesë përfshihen:
📍Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
📍Akomodimi 2 ose 3 netë në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
📍Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
📍Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
📍Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit

HAPPY VALENTINE IN ISTANBUL
13-16 Shkurt
Perjetoni Shen Valentinin ne destinacionin e bukur STAMBOLL me SUPER OFERTEN
Per vetem 219 EUR/personi

Paketa perfshin:
✈️Fluturim vatje ardhje me nisje nga Tirana
🛌Akomodimi ne AMBER HOTEL ISTANBUL ⭐️⭐️⭐️⭐️
🥐Breakfast
Si dhe nje Eksperience te Paharrueshme

⭐️Grand Tour Asia Singapor - Kuala Lumpur - Phuket⭐️

Tour 10 ditor i paharrueshem vetem per 3050€ per person!
nese rezervoni cift ka nje ulje prej 400€/P

Te perfshira:

*Udhetimi me avion
*Udhetimi me avion Kuala Lumpur – Phuket
*Udhetimi me autobus Singapor – Kuala Lumpur
*Te gjitha transfertat airport – hotel sipas programit
*Akomodimi 2 nete ne hotel Mandarin Orchard 5* ne Singapore
*Akomodimi 2 nete ne hotel Doubletree by Hilton ne Kuala Lumpur
*Akomodimi 3 nete ne hotel Novotel Vintage ne Phuket
*City Tour Singapore
*City Tour Kuala Lumpur
*Te gjitha mengjeset ne hotel
*Dreka gjate udhetimi nga Singapor per ne Kuala Lumpur
*Darka e dites se fundit ne Phuket
*Hyrja ne Marina Sand Bay ne Singapore
*Hyrja ne Petronas Twin Tower ne KL

🤩SUPER CMIME PER AMSTERDAM!🤩🚲Amsterdam 4 ditë 369€ 🚲Date: 14-17 Shkurt.SHENIM: Kjo ofert eshte e vlefshme deri ne date 20 Janar.Per me shume detaje kontaktoni ne inbox.

booking.com

★★★★ Eurohotel Diagonal Port, Barcelona, Spain

🎊 Karnavalet ne BARCELONE me Guide🎊
Nisja - 20 Shkurt, 4 dite, 399€/personi

💃Bileta FALAS tek Flamenco_Show *perfshihet 1 pije_falas
👉 Per rezervime deri me dt. 10/01

🏢 Akomodimi ne Eurohotel Diagonal Port 4* (prane qendres)
Linku i hotelit – https://bit.ly/2DMe7n2

Ne cmim perfshihet:
✈️ Avioni Podgorice - Barcelone - Podgorice (linje direkte)
🚌Nisja me autobuz Tirane - Aeroporti Podgorice - Tirane
🚌 Transfertat dhe shëtitjet me autobus sipas programit
🏢 Akomodimi ne hotel me 4* prane qendres
🥐 Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit
👨💼 Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë
💼 Çante dore 10kg me permasa 40x20x25cm

booking.com

booking.com

★★★★ Simm's Hotel, Vienna, Austria

VJENE 4 DITE 329€
🎊 Vjena me nisje nga TIRANA 🎊
🤑Bileta FALAS tek Madame_Tussauds, muzeu i njerezve te famshem
🎻 Per rezervime deri me dt. 10/01

Nisja - 8 Shkurt, 4 dite, 329€/personi

🏢 Akomodimi ne Simm's Hotel 4*
Linku: https://bit.ly/2OERANL

Ne cmim perfshihet:
✈️ Avioni Tirane - Vjene - Tirane (linje direkte)
🚌 Transfertat dhe shëtitjet me autobus sipas programit
🏢 Akomodimi 3 nete/4 dite ne hotel me 4*
🥐 Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit
👨💼 Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë
💼 Cante dore 10kg (me përmasa: 40 x 30 x 20cm)

booking.com

❄Ski ne Mavrove, 2 dite- 39€❄
👉🏼Datë: 28,Dhjetor 1, 2, 3, 4, 8 Janar

❄️Hotel Diplomat 3* : 2 dite- 39€
❄️Hotel Mirage 4* : 2 dite- 49€

📍Vizitohen: Mavrove-Struge-Oher-Shen Naum

🚃Tashme nisjet nga Tirana &Durresi
Ne cmim perfshihet:
1.Transporti me automjet komod.
2.Akomodimi ne hotel
3.Mengjesi+darka.
4.Shoqerues Shqiptare gjate udhetimit.
5. Perdorimi i pishines dimerore ne hotel Mirage 4*

❄Ski ne Brezovice , 2 dite 55€ ☃️
👉🏼Datë : 24, 28, 31 Dhjetor 2, 3, 4, 8, 11, 15, 18, 22, 25, 29 Janar.

❄️Hotel Yjet e Sharrit :2 dite- 55€
❄️Hotel Sharri : 2 dite- 69€

📍Vizitohen: Brezovice, Prevalle, Prizren

🚃Tashme nisjet nga Tirana &Durresi
Ne cmim perfshihet:
1.Transporti me automjet komod.
2.Akomodimi ne hotel
3.Mengjesi+darka.
4.Shoqerues Shqiptare gjate udhetimit.
5. Perdorimi i pishines dimerore, jacuzzit,saunes,palestres

⛷Kolashine 2 dite 45€ ⛷
👉🏻Data e nisjes: 24 -25 Dhjetor
👉🏼Nisjet e radhes: 28 Dhjetor
1; 2; 3; 4; 8; 11; 15; 18; 22; 25; 29 Janar

❄Hotel Kostas 4* : 2 dite 45€;
❄Hotel Hilton 5*: 2 dite 59€;

📍Vizitohen: Kolashin, Podgorice, Budva , Kotorr

Ne cmim perfshihet:
1. Transporti me Autobus Komod
2. Akomodimi ne hotel
3. Mengjesi+darka.
4. Instruktimi i pajisjeve te skive.
5. Shoqerues Shqiptare gjate udhetimit.
6. Pishina dimerore dhe spa per hotel Hilton

A e dini se ne kine?
*Patat përdoren në vend të qenve të policisë në Xinjiang te kines.
*Krishtlindja nuk është një festë publike në Kinë.
*Ka vetëm një zonë kohore në Kinë.
*Ariu Panda është një nga thesaret kombëtare të Kinës.
*Ne disa zona te Kines dielli lind ne oren 10 te mengjesit.
*Festa e Vitit te Ri zgjat 15 dite.
*Facebook eshte I ndaluar qe ne vitin 2009.
*Ne Kine cdo 5 dite ndertohet nje “qiellgervishes”, ne nje vit (365 ditë), ndertohen të paktën 73 qiejgervishes të rinj.

😀Rezervoni per 1850 euro/p 6 dite

✈️Udhetimi me avion Tirane-Pekin-Tirane (1 tranzit)
🚌Transferta aeroport-hotel-aeroport
🛌Akomodimi ne hotel 4*
✅Te gjitha vizitat sikurse ne program
🥐Mengjeset ne hotel
🥐🥐Drekat gjate tureve
Te Pa Pershira:

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne seksionin "te perfshira".

🌋NEW YEAR IN MALTA🌋
Rezervoni tani paketen fantastike ne Malta

31 Dhjetor - 2 Janar ❣️❣️ 249 euro per person
✈️Fluturim vajtje-ardhje me nisje nga Shkupi
🏨Akomodimi ne Cornucopia Hotel ⭐️⭐️⭐️⭐️
🥐Te gjitha mengjeset dhe darkat e perfshira ne cmim
GALA DINNER INCLUDED

❣️Turi 4 ditor❣️
OLD Milano - Lucerne - Zurich - Konstanz 480eur/p
⭐️Pikat kryesore⭐️
*Castello Sforzesco
*Galerina Viktor Emanueli i II
*Teatri i famshem La Scala
*Liqeni I Komos
*St. Peter’s Church
*Keshtjella Vaduz

Te Perfshira:

*Bileta e avionit Tirane - Milano - Tirane
*Akomodimi 1 Nate ne Milano, 1 Nate ne Lucerne, 1 Nate ne Chur
*Mengjesi i perfshire gjate diteve te qendrimit
*Shetitjet gjate tureve te qyteteve
*Trasnfertat gjate gjithe programit
*Guide profesionale shoqeruese

Te Pa Perfshira:

*Drekat & Darkat
*Hyrjet ne atraksionet turistike qe jane me pagese shtese
*Taksat Turistike
*Cdo gje tjeter qe nuk eshte permendur ne seksionin te perfshira

😍😍NEW YEAR IN LARNACA Rezervoni tani paketen fantastike ne Larnaca😍😍 🎊29 Dhjetor - 1 Janar🎉
389 euro per perso
✈️Fluturim vajtje-ardhje me nisje nga Shkupi🛌Akomodimi ne The Ciao Stelio Deluxe Hotel -4*
🍩Te gjitha mengjeset dhe darkat e perfshira ne cmim!

🌎BUDAPEST
🎈3 dite - 89 €/P, 30 Janar
🎈4 dite - 125 €/P, 24 Janar
🎈5 dite - 129 €/P, 28 Janar
🎈5 dite - 129 €/P, 11 shkurt

💌Atlas City Hotel 3*

🎀Perfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje-ardhje Tirana
2- Akomodimi ne hotel per dy,tre ose kater nete
3- Mengjesi per ditet e qendrimit

🛎oferta momentale, udhetime pa guide🛎

❌Vende te limitura ❌
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

😎 COLOGNE 😎
Rezervoni tani disa dite fantastike pushimi ne KOLN !
125 euro per person

✈️Fluturim direkt vajtje-ardhje me nisje nga SHkupi( 5 - 7Shkurt)
🏨Akomodim ne Holiday Inn Express-⭐️⭐️⭐️
🥐Te gjitha mengjeset e perfshira ne cmim

Nxitoni, ofertat jane momentale!

✅STAMBOLL ➤ Super Oferta (Bilete + Hotel) duke filluar nga 99 €

🔔Kombinime per 3 Dite

✈8 Janar-149€/P
🎈Hotel Ayasofia 4*

✈16 Janar-129€/P
🎈Hotel Ayasofia 4*

✈23 Janar-129€/P
🎈Vizyon City Hotel 3*

✈12 Shkurt-125€/P
🎈Hotel Ayasofia 4*

✈18 Shkurt-119€/P
🎈Vizyon City Hotel 3*

✈25 Shkurt-99€/P
🎈Vizyon City Hotel 3*

🎀Perfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje-ardhje Tirana
2- Akomodimi ne hotel per dy nete
3- Mengjesi per ditet e qendrimit

🛎oferta momentale, udhetime pa guide🛎

❌Vende te Limituara❌
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

😍LOVELY BARCELONA😍 📆 9 -12 JANAR
Perjetoni magjine ne qytetin fantastik te Barcelones me SUPER OFERTEN
Per vetem 220 EUR/personiPaketa perfshin: ✈️Fluturim vatje ardhje me nisje nga Podgorica😍 🛌Akomodimi ne GLORIES HOTEL ⭐️⭐️⭐️ 🍸 Bed & Breakfast 🍸Si dhe nje Eksperience te Paharrueshme @ ANDI Travel

🎈🎈Super Promocion per bileta avioni duke filluar nga 19€ Janar Shkurt

Oher - Milano 25€
Oher - Vjene 40€
Oher - Basel 65€
Oher - Memmingen 30€
Oher - Dortmund 65€
Oher - Malmo 30€
Oher - Londer 40€
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Tiranë - Budapest 35€
Tiranë - Memmingen 30€
Tiranë - Londer 35€
Tiranë - Viene 40€
Tiranë - Amsterdam 45€
Tiranë - Romë 65€
Tiranë - Bergamo 59€
Tiranë - Venecia 59€
Tiranë - Bologna 59€
Tiranë - Verona 59€
Tiranë - Athine 65€
Tiranë - Malpensa 35€
Tiranë - Bari 75€
Tiranë - Ancona 75€
Tiranë - Torino 85€
Tiranë - Firenze 65€
Tiranë - Genova 85€
Tiranë - Pisa 69€
Tiranë - Rimini 65€
Tiranë - Perugia 85€
Tiranë - Dusseldorf 65€
Tiranë - Dortmund 35€
Tiranë - Stamboll 50€
Tiranë - Paris 75€
Tirane - Geneva 30€
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Podgorice - Budapest 25€
Podgorice - Milano 19€
Podgorice - Bologna 29€
Podgorice - Stockolm 19€
Podgorice - Memmingen 29€
Podgorice - Berlin 30€
Podgorice - Barcelone 65€
Podgorice - Stuttgart 19€
Podgorice - Bruksel 55€
Podgorice - Londer 19€
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Prishtine - Budapest 19€
Prishtine - Basel 29 €
Prishtine - Memmingen 29€
Prishtine - Viene 29€
Prishtine - Dortmund 60€
Prishtine - Londer 50 €
Prishtine – Berlin 65 €
Prishtine – Geneva 45€
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Shkup - Berlin 40€
Shkup - Bremen 30€
Shkup - Hamburg 60€
Shkup - Hannover 45€
Shkup - Cologne 80€
Shkup - Baden-Baden 75€
Shkup - Nurenberg 55€
Shkup - Dortmund 65€
Shkup - Rome 35€
Shkup - Venecie 35€
Shkup - Milano 35€
Shkup - Malmo 35€
Shkup - Vaxjo 40€
Shkup - Gothenburg 80€
Shkup - Stockolm 40€
Shkup - Bruksel 45€
Shkup - Paris 35 €
Shkup - Malte 50 €
Shkup - Oslo 35€
Shkup - Barcelone 35€
Shkup - Kopenhagen 35€
Shkup - Basel 30€
Shkup - Frankfurt 65€
Shkup - Memmingen 30€
Shkup - Londer 80€

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

‼Kujdes:Oferta momentale VETEM PER DISA DATA‼
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Te perfshira ne cmim :
1-Bileta VAJTJE per data te caktuara pas dates 15 Janar dhe ne muajin Shkurt
2-Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore
3-Te gjitha taksat aeroportuale
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

VITI I RI NE KOLASHINE 3 DITE €219
KOLASHINE - PODGORICE

►31 Dhjetor - 2 Janar
PROGRAMI:

Hotel Hilton Podgorice 5* €219

Date 31 Dhjetor - 2 Janar

Ne çmim perfshihet :

Akomodimi 2 nete ne hotel
Mengjeset + Darkat
Mbremja Festive e dt 31 Dhjetor
Perdorimi i pishines dimerore +jacuzzi + sauna

Transporti ( Tirane - Podgorice - Kolashine ) Extra 25€

Politikat e Femijeve Ne HOTEL

Femijet nga 0-2.99 jane free
Femijet nga 3 deri ne 11.99

❤️Viti i ri ne stamboll 🎊🎉4dite 99€
30dhjetor-02janar
Stamboll-selanik

Opsionet per mbremjen Gala te nderrimit te viteve
1. Restoranti i hotel Akgun €35/person
2.Salle eventesh Gar €55/person
3.Ne Anije ne Bosfor €80/person

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHËTIMI VAJTJE – ARDHJE ME AUTOBUS

*AKOMODIM NË HOTEL 3* OSE 4 *

*MËNGJESET PËR TË GJITHA DITËT E UDHËTIMIT.

*SHOQËRUES SHQIPTAR GJATË QËNDRIMIT JASHTË SHQIPËRISË.

NE CMIM NUK PERFSHIHET
*GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM.

*HYRJET NË MONUMENTE DHE MUZEUME. (SARAJET E SULLTANIT 13 EURO, KISHA E SHEN SOFISE 13 EURO, SHETITJA ME ANIJE 7 EURO, AKUARIUMI 15 EURO, MUZEU I LUFTES 3 EURO, TURKISH SHOW NE ANIJE 30 EURO )

*TURKISH SHOW NE ANIJE 30 EURO PER PERSON .

*MBREMJA GALA SIPAS ZGJEDHJES TUAJ

*SIGURACIONI JETES NE UDHETIM.

🎅Krishtlindje ne Budapest🎅

🎈155€, 4 Dite 🎈Nisja ne 22 Dhjetor

❤Novum Hotel Golden Park Budapest 4* + Mengjesi

🎀Perfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje-ardhje nga Prishtina
2- Akomodimi ne hotel per tre nete
3- Mengjesi per ditet e qendrimit

🛎oferta momentale, udhetime pa guide🛎

❌Vende te Limituara❌
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁

🌏STOCKHOLM
☃4 dite 150 €/P ✈✈ 24 Janar

💜BEST WESTERN PLUS STHLM BROMMA 4*

🎀Perfshihet:
1- Bileta e avionit vajtje-ardhje nga Podgorica
2- Akomodimi ne hotel per tre nete
3- Mengjesi per ditet e qendrimit

🛎oferta momentale, udhetime pa guide🛎

❌Vende te Limituara❌ @ ANDI Travel

Barcelona është sot një nga qendrat ekonomike, tregëtare, turistike dhe kulturore kryesore të botës, dhe ndikimet e saj në arsim, argëtim, media, modë, shkencë, art kontribuojnë në statusin e saj si një nga qytetet më të mëdhenj globalë të botës. Në të vërtetë, ajo është një qendër e madhe ekonomike dhe një qendër financiare gjithnjë në rritje (Diagonal Mar). Barcelona është një qendër transporti, me një nga portet kryesore të Europës, një aeroport ndërkombëtar, që i shërben rreth 30 milionë pasagjerëve në vit, me një rrjet të gjerë autorrugësh dhe është një qendër e hekurudhës me shpejtësi të lartë, që lidhet me Francën dhe pjesën tjetër të Europës.

Themeluar si një qytet romak, Barcelona u bë kryeqyteti i Qarkut të Barcelonës. Pas bashkimit me Mbretërinë e Aragonit, ajo u bë një nga qytetet më të rëndësishme të Kurorës së Aragonit. Rrethuar disa herë gjatë historisë së saj, Barcelona ka një trashëgimi të pasur kulturore dhe është një qendër e rëndësishme kulturore dhe një destinacion i madh turistik. Veçanërisht të njohura janë veprat arkitekturore të Antoni Gaudít dhe Lluís Domenech i Montanerit që kanë hyrë në Trashëgiminë Botërore të UNESCO-s. Qyteti është i njohur edhe në kohët e fundit për Olimpiadën Verore 1992. Selia e Bashkimit për Mesdheun ndodhet në Barcelona. @ ANDI Travel

🥰SHEN VALENTIN NE BARCELONE🥰
Date: 13-16 Shkurt

❗️Cmimi : 180 euro/person ❗️

Ne cmim perfshihet :
1-Biletat e avionit fluturim direkt nga Podgorica.
2-Akomodimi ne Hotel ne pjesen qendrore.
3-Bagazhe dore.
4-Taksat aeroprtuale.
5-Mengjesi per te gjitha ditet e qendrimit.

☃️Fundjave ne Mavrove 2 dite 39€☃️
👉🏼 Data e nisjes: 14-15 Dhjetor.
👉🏼Datat e ardhshme: 21, 24 ,28 , 31, Dhjetor, 2,3,4, 8 janar ❄️Hotel Diplomat 3* : 39€
❄️Hotel Mirage 4* : 49€ 📍Vizitohen: Mavrove, Struge, Oher 🚃Tashme nisjet nga Tirana &Durresi
Ne cmim perfshihet:
1.Transporti me automjet komod.
2.Akomodimi ne hotel
3.Mengjesi+darka.
4.Shoqerues Shqiptare gjate udhetimit.
5. Pishina dimerore per hotel Mirage

❄VOSKOPOJË- KORÇË 2 DITË 6000 LEKË❄

👉🏼Data e nisjes: 14-15 Dhjetor.
👉🏼Datat e ardhshme: 21, 24, 28, 31 Dhjetor.

🚌Tashme nisjet behen nga Tirana dhe Durresi

🔸Hotel Moskopole 6000 Leke (Voskopoje)
🔸Bujtina Samara 6400 Leke (Voskopoje)
🔸Bujtina Moskopole 6900 Leke (Voskopoje)

📍Vizitohen: KORCE - VOSKOPOJE - TUSHEMISHT

Ne cmim perfshihet:
1.Udhëtimi vajtje-ardhje me automjet komod.
2.Akomodimi në hotelet perkates.
3.Mengjesi + Dreka +Darka
4.Shoqerues Shqiptare.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavajë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Lagja Sallbeg
Kavajë

Opening Hours

Monday 08:30 - 22:45
Tuesday 08:30 - 22:45
Wednesday 08:30 - 22:45
Thursday 08:30 - 22:45
Friday 08:30 - 22:45
Saturday 08:30 - 22:45
Sunday 08:30 - 22:45
Other Cruise Agencies in Kavajë (show all)
ALDO TOURS ALDO TOURS
Rruga Taulantia
Kavajë, 2501

Sherbim transporti brenda dhe jashte vendit me cmimet me te lira ne destinacionet me te bukura. Shofere te specializuar me pervoje shumevjecare. Cel: 0682091857