ISHMI

ZONE TURISTIKE

Te dhena per Ishmin edhe linke

Mission: Sa me afer ISHMIT

Prince Naseem Hamed

Rilindje.Net

SHPERNDAJE - Monika sot foli per varferine... A ka limit tallja e ketyre me shqiptaret e ndershem,...

youtube.com

Arben Sinoni - Jom TirOns i vjeter [+ Tekst]

♪♫♪♫♪♫ d(^_^)b ♫♪♫♪♫♪ Me qeleshen ciper synit, qef o qef kara dyzen, me cingijen siper gjunit, e kam lon shpirtin peng... Me qeleshen ciper synit, qef o qef ...

Skifteri

Qeshni me lot, kjo eshte trimeria e cunave shqiptare ne sherr :P

Sali Berisha

Hiti i rrjeteve sociale per kreret e mafies Rama - Dako! sb

La Musica è vita... la vita è musica

Gli animali sanno amare davvero

click here ► https://goo.gl/p6xoXa

Info Lugina

DOKUMENTAR VIZITA E EDI RAMES NË BEOGRAD

JOQ Albania

🙄

Pamfleti

Drejtues të PD, të vdekur “befasisht” nga e njëjta sëmundje, dërguar nga Saliu në të njëjtin spital

Shqiptarja.com

Durrës, Lleshaj pritet me protesta, Kreu i FRPD: Më helmove me gaz, turp - Për lajme të tjera klikoni në www.shqiptarja.com

Një mendje e bukur

I pasuri dhe i varfëri
Një histori tejet domethënëse :)

kete tabel esht rrezuar nga njerez te pa ndergjegjshem nuk pata mundesi ta rregulloja pir kysh nga miqt tane ne gjuricaj do e marr mundimin ta drejtoj

ISHMI

Shum mund ta njohin per nje burre te urte e punetore Saldatorin Nel Vela rrespekte

A Te qaj 5 minuta

Kur ngatrrohesh me nje Lacjan .😂
Tagg shokun lacjan 💪💪

Butik Nena Seri

Na ishte dikur

Bunkeri (humor nga estrada e durresit)

Na ishte dikur

Çkemi nga katuni - Si m`katun mo! :D

Sıcakcaps

Yarım saat oldu hala bu videoyu hatırlayıp gülüyorum😁😂

Na ishte dikur

Video e ralle nga Dhermiu i viteve 70'

爱分享

Na ishte dikur

Kioska - Estrada e Tiranës

Mi manchi Albania

Salvini saluta tutti gli Albanesi 🤔

Nona

youtube.com

Leonora Jakupi - A vritet pafajsia (Official)

Facebook: http://www.facebook.com/LeonoraJofficial

ArezzoTv

Progetto Martina, secondo anno per Arezzo.
Complimenti a chi si impegna nella prevenzione.
Genc Kapxhiu

Natinho

Estou rindo muito com essa pegadinha kkkkk

VENDI IM

Mirëmengjes të gjithë!!
Ju urojmë një fundjavë të bukur!
...Dhe gjithashtu ju përshëndesim me këngën "Ligjëro shoku Edvin" nga Al-Pazar.

Mos e humbisni !

Unë Jam Shqiptar/e

😃😃

Վենդետա

Կան բախտավոր մարդիկ, կան նաև չափազանց բախտավոր...

Ermal Mamaqi

Mediaworld.Albania

😂😂😂😂😂😂😂
Ska faj i shkreti ? 😂
Si thoni ju ?😂😂😂
Shperndaje 🙏🙏🙏

ಮಧು ಎಸ್ ಗೌಡ

Refugjati

.

newsbomb.al

BRILANTE/ ‘Ç’na pa syri, ç’na pa syri!… Hunda juaj ku nuk hyri:
te i miri, te i ligu, te spiuni më i ndyri!

Ora-Alb-Lajme

Nga Ilir Meta / Edi Rama, tashmë kryetar i sektit të spiunëve të Shqipërisë, kjo fundërrinë e pashembullt e shoqërisë shqiptare, ky njeri që mohoi atësinë e të birit në gjyq, ky njeri që akuzoi babain e tij si babain e djalit të tij, ky njeri i panderë, pa familje, pa asnjë normë shoqërore dhe morale, synoi të bënte një puç në Shqipëri përveç një përgjimi kriminal dhe jo të palogjikshëm dhe jo vetëm kaq, përmes një kriminal dhe të pashembullt duke përdorur si dëshmitar një fundërrinë tjetër të paparë, i cili e kishte akuzuar publikisht Edi Ramën përpara shqiptarëve si një njeri që e kishte parë duke marrë kokainë në zyrat e kryetrait të bashkisë. Unë dua t’i konfirmojë të gjithë qytetarëve shqiptar se mandati i fëlliqur , se listat e vendosura nga Edi Rama, se vendosjet dhe mbivendosjet në funksion të një perceptimi negativ, se e gjitha kjo veprimtari kriminale dhe e paligjshme, se të gjitha shpifjet për shkak të detyrës do të denoncohen në mënyrën më spektakolare përpara drejtësisë dhe përpara opinionit publik. Unë tashmë kam krijuar një grup juristësh, të cilët duke filluar nga dita e nesërme do të nisin punën e tyre dhe shumë shpejt të gjithë qytetarët shqiptar do të shohin se njeriu që kërkon të vijë në pushtet përmes dhunës, përmes intimitimit të qytetarit shqiptar, përmes të drejtave dhe lirisë s ëtyre, shtë një montazhues i fëlliqur, është një njeri i cili me 8 maj do të marrë verdiktin nga të gjithë qytetarët e Shqipërisë si një fundërrinë morale, por dhe politike duke pastruar jo vetëm qytetin e Tiranës, por edhe politikën shqiptare nga një monstër që bëhet garant i një veprimi kriminal, duke ndërhyrë në mënyrë kriminale, jo vetëm duke dëmtuar kryeministrin dhe kryetarin e LSI-së, në mënyrë të paligjshme dhe të pandershme dhe duke përdorur manipulimin dhe fallsifikimin, por duke dashur të dëmtojë dhe kryeministrin e vendit pikërisht në përgjigjet e tij për të rrëzuar në mënyrë puçiste një qeveri tërësisht legjitime.

Tu Sabor

Doctor Sanatos

Hahaha! A furat geanta! 😁😁

Portokalli

Portokalli, të dielën ora 21:00 në #TopChannel

Nëse doni ta ndiqni spektaklin live, biletat i gjeni çdo ditë tek Piramida, nga ora 09:00 deri në 17:00, si dhe në studiot e Top Channel në Kashar përgjatë gjithë ditës.

http://top-channel.tv/programe/portokalli/

André Rieu

Who's getting goosebumps while watching?

'The Master of the Pan Flute' Gheorghe Zamfir playing 'The Lonely Shepherd' live in Romania

Enveristet

A duhet të ndërtohet një monument të Enver Hoxhës ?

Albania Jone

Mbas shume viteve eshte rregullu problemi Bes

E ka rregullua Bashkia

Albania Viral

Dajat

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Ishëm?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Address


Ishëm
Other Ishëm travel agencies (show all)
Gjiri i Lalezit ~ Albania Gjiri i Lalezit ~ Albania
Gjiri I Lalezit
Ishëm, 355

© Official Page © OBJEKTIVI ~> 1O.OOO Fansa : MirëSeVini Welcome