Taxi dhermi 0695337423

0695337423 telefono tani

Operating as usual

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Njoftimi i rradhes nga agjensia Ruci Tours

Te nderuar pasagjere,

Megjithese kushtet e momentit nuk jane te favorshme, ideuam te kemi perseri nje nisje kete fundjave. Keshtu do te jete e mundur edhe dergesa e ilaceve apo produkteve ushqimore per te afermit tuaj.

🚌 Nga ATHINA per ne Vlore - Palase - Dhermi - Vuno - Himare ne daten 12 Shkurt 2021. Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni pikerisht diten e Premte duke filluar nga ora 17:30 deri ne 20:30 (me oren greke). Terheqja e porosive te derguara nga Athina per ne Vlore do te jete e mundur diten e Shtune 13/2 duke filluar nga ora 11:00-15:00.
🚌 Gjithashtu nga VLORA per ne Athine ju mund te dergoni porosite tuaja diten e Diele ne daten 14 Shkurt 2021 duke filluar nga ora 13:00 deri ne 16:00 (me oren shqipetare). Ne momentin e dorezimit te porosise duhet te dispononi nje dokument identifikimi si passaporte ose karte identiteti (jo fotokopje).
🚌 Ndersa porosite nga Palase - Dhermi - Vuno - Himare ju mund ti dorezoni diten e Shtune ne daten 13 Shkurt 2021.

✏️ Mos harroni te shenoni ne porosine tuaj te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra emer, mbiemer dhe numer telefoni.
📦 Per porosite te cilat do te dergohen nga Vlora - Himare - Vuno - Palase - Dhermi per ne Athine, personi qe do te kryeje terheqjen e porosive duhet te paraqitet duke filluar nga ora 05:00 deri ne 08:00 (me oren greke) ne mengjesin e dates 15 Shkurt, diten e Hene. Pasi per shkak te kushteve aktuale nuk eshte e mundur hapja e zyres ne Athine, shperndarja e pakove do te kryhet nga shoferat tane ne orarin e theksuar me larte dhe ne stacionin tone.

📞 Per me shume informacion do te jemi ne dispozicionin tuaj.

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!

Dhermiu ne dimer me dallget e medha

Dhermi per serfe eshte koha

Ruci Tours

Te nderuar udhetare,

Ne baze te lajmerimit te fundit nga qeveria greke ne lidhje me levizjen e lire ne Athine, per te ndryshuar orarin e levizjes se qytetareve, jemi te detyruar edhe ne te ndryshojme orarin e nisjes qe ishte caktuar per diten e neserme. Per te derguar porosite tuaja, orari i ri do te jete duke filluar nga ora 14:30 deri ne 17:30. Ju lutemi lajmeroni dhe te afermit tuaj te cilet nuk kane nje llogari ne facebook.

Faleminderit për mirekuptimin!

Ruci Tours

Te nderuar udhetare,

Per here te dyte kete jave do te jemi ne sherbimin tuaj per te derguar porosite. Pas dites se Hene, ne baze te kerkesave tuaja te shumta per dergesa te ndryshme, vendosem qe te kemi edhe nje nisje tjeter.

🚌 Nga ATHINA per ne Vlore - Palase - Dhermi - Vuno - Himare ne daten 06 Shkurt 2021. Per te bere te mundur dergesen ju duhet te paraqiteni pikerisht diten e Shtune duke filluar nga ora 17:30 deri ne 20:30.

🚌 Gjithashtu nga VLORA per ne Athine ju mund te dergoni porosite tuaja diten e Hene ne daten 08 Shkurt 2021 duke filluar nga ora 13:00 deri ne 16:00 (me oren shqipetare).

🚌 Ndersa porosite nga Palase - Dhermi - Vuno - Himare ju mund ti dorezoni diten e Diele ne daten 07 Shkurt 2021.

📌 Mos harroni te shenoni ne porosine tuaj te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra emer, mbiemer dhe numer telefoni.
📌 Per porosite te cilat do te dergohen nga Vlora - Himare - Vuno - Palase - Dhermi per ne Athine, shperndarja e porosise do te jete e mundur vetem nga ora 05:00 deri ne 08:00 (me oren greke) ne mengjesin e dates 09 Shkurt, diten e Marte.
⚠️ Nderkohe vazhdon te jete e pezulluar linja e rregullt pasi nuk lejohet kalimi i autobusave ne kufi me pasagjere.

☎️ Per me shume informacion do te jemi ne dispozicionin tuaj, mos hezitoni te na kontaktoni.

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!

Kala Festival

Dear Kala family
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​We hope everyone is doing well and keeping safe.
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​We would like to give you another update on the plans for Kala 2021. At the end of last year, we planned that this week we would announce the lineup and release the few remaining tickets available for Kala.
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​However, since then, the global situation has not improved as much as we would have liked it to, and so we don’t feel it’s the right time to do so. The priority remains to support frontline healthcare workers and organisations around the world in fighting the most recent outbreak and to avoid contributing to the spread of the virus so we can keep making progress in the right direction.
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​Our team is working hard to be able to deliver the best Kala to date this summer. However, we are aware that we may not be able to make this a reality. Kala is meant to be a celebration and an opportunity to dance and relax in paradise for a few days and switch off from the world. We will do our best to deliver a truly magical week in the Riviera, but we also need to be responsible and acknowledge that Kala won’t go ahead unless it’s safe to do so.
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​If we can make it happen, brilliant. Imagine the moment we all get together on that beach to celebrate. 5h sets into sunrise, lazy beach days, boat trips to the Gjipe canyon. We already cherished those moments, but it's safe to say that this pandemic has made us appreciate experiences like Kala even more.
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​Same as last year, if Kala cannot go ahead all ticket holders will be given the option to either attend a rescheduled date or get a refund. Rest assured you will be able to either enjoy the experience we all are looking forward to, or get your money back.
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​We are constantly monitoring the developments and working with the relevant authorities in Albania, UK and the EU on potential scenarios. However, it's still too early to have a definite answer.
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​As always, we will keep you up to date with any developments. We are hoping to be able to send you another update towards the end of this month.
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​Stay safe and positive.
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​With love ❤️
​⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
​The Kala team

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Ruci Tours

Te nderuar udhetare!
Me ane te ketij njoftimi kerkojme tju informojm se vazhdojne te panderprera udhetimet nga Shqiperia drejt Italise ne keto destinacione;
Vlore-Rome-Siena-Poggibonsi-Firenze-Genova, nisja behet çdo te Merkure. Kthimi nga Italia per ne Shqiperi do te behet diten e Shtune. Çmimet perkatese sipas destinacioneve do te jene keto; 60€ per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri ne Rome, 70€ nga Orte deri ne Firenze-Prato dhe 80€ nga Altopascio deri ne Genova.

Vlore-Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do te jete diten e merkure dhe te premte. Kthimi nga Italia per ne Shqiperi behet ne diten e Shtune dhe te Marte. Çmimet per te gjitha destinacionet nga Shqiperia deri ne Ancona do te jete 60€, nga Marota deri ne Bologna do te jene 70€ dhe nga Modena deri neTorino 80€.
Vlore-Spoleto-Terni-Todi-Perugia-Arezzo-Valdarno do te jete diten e merkure. Nisjet nga Italia do te jene cdo te shtune. Çmimet per ne keto destinacione do te jene 60€ nga Shqiperia deri ne Rome dhe 70€ per destinacionet nga Fiano Romano deri ne Arezzo-Valdarno.

Kerkojme tju rikujtojme se nuk mund te udhetojne drejt shtetit fqinj ata pasagjere qe disponojne vetem passaporten Shqipetare, pra me 3 mujorshe. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
FALEMINDERIT QE UDHETONI ME RUCI TOURS!

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Kalaja e sarandes

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Dhermi hena shkelqen mbi detin jon

Dhermi

[01/28/21]   Mirmgjesi

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Photos from Taxi dhermi 0695337423's post

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Himarë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Dhermiu ne dimer me dallget e medha
Dhermi per serfe eshte koha
Kalaja e sarandes
Dhermi hena shkelqen mbi detin jon
Dhermi
Llogara

Location

Category

Telephone

Address


Dhermi Vlore
Himarë
Other Tour Agencies in Himarë (show all)
Explore Himara Explore Himara
Spile (Center)
Himarë, 9425

Himara may be best known for its beautiful Ionian beaches and perfect weather, but venture off the sand and check out ancient history and culture.

Guided boat tours in Dhermi / Drymades Guided boat tours in Dhermi / Drymades
Dhermi
Himarë

Guided boat tours in the area of Dhermi/Himare

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C