Ketu Bashkohen Te Gjithe Ultrasit Milanist

A.C.Milan (Albanian Ultras)

MAX Travel

ℹ️189 € - 3 Dite ne Stamboll - LAST MINUTE -
πŸ’  Super Super Oferte per Stamboll me Turkish Airlines
πŸŒ€ Nisja: 22 - Shkurt - e Shtune

πŸ’Ž PERA ROSE - 189 € per person
πŸ’Ž TULIP CITY - 199 € per person
πŸ’Ž EURO PLAZA - 209 € per person
πŸ’Ž PREMIST TAKSIM - 209 € per person
πŸ’Ž NIPPON HOTEL - 219 € per person

β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Fluturimi me Turkish Airlines
βœ” Bagazh 20 Kg
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« – Stamboll – PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
βœ” Akomodimi: 2 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit BB
βœ” BB- Fjetje me mengjes
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” TΓ« gjitha taksat

πŸŒ€ Rezervo me kohe sepse numri eshte i limituar!

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 viber / whatsapp
email: [email protected]

MAX Travel

ℹ️ Super Super Ofertat per Early booking Antalya
✳️ Rezervo tani per πŸ‘‰ Maj, Qershor, Korrik, Gusht e Shtator
πŸ’  Duke paguar vetem 25% te cmimi dhe perfito
πŸ’– Nga Zbritjet aktuale deri ne 50%

MAX Travel

Stafi i Max Travel ju uron festat e fundvitit

Ju deshirojme shendet, sukses dhe sa me shume udhetime gjate vitit 2020

MAX Travel

πŸ‘‰189 € - 3 Dite ne Stamboll
πŸ’  Super Super Oferte per Stamboll me Turkish Airlines
πŸŒ€ Data 14 Dhjetor - e Shtune

πŸ”΄ Fluturimi me Turkish Airlines
πŸ”΄ Asistence 24 ore
πŸ”΄ Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura

πŸ’Ž Taksim
β€’ PERA ROSE - 189 €
β€’ TULIP CITY - 189 €

β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Fluturimi me Turkish Airlines
βœ” Bagazh 20 Kg
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« – Stamboll – PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
βœ” Akomodimi: 2 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit BB
βœ” BB- Fjetje me mengjes
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” TΓ« gjitha taksat

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

Me ty ShqipΓ«ri πŸ’•
Lutjet tona pΓ«r viktimat dhe
sigurinë tuaj 🀲

maxtravel.al

Antalya Ultra All Inclusive 5* prej 479€

maxtravel.al Ofertat per Antalya sapo kan filluar Udhetimet Direkte ne Antalya me Turkish Airlines vazhdojne deri ne fund te muajit Shtator Oferta speciale per 30 Gusht 2019 - Hotel me sherbim 24 ore Ultra All Inclusive duke filluar nga 479 Euro - per 7 nete Armas Prestige 5* - 479 EUR. Side Crown Serenity...

maxtravel.al

Pushim per 2 Persona Falas

Loja shperblyese vazhdon - Terheqja behet me 15/Qershor

maxtravel.al Hoteli: Bosphorus Sorgun - Side 5 Yje me sherbim All Inclusive. Fluturimi: me Turkish Airlines - Direkt Prishtine Antalya Prishtine. Transferi: Aeroport Hotel Aeroport. ne Antalya Pa e shti doren ne xhep 4 Kerkesat per pjesemarrje ne loje shperblyese Beni like faqen tone ne Facebook...

MAX Travel

πŸ’ Fito nje pushim per 2 persona ne Antalya πŸ’

🏨 Hotel: Bosphorus Sorgun - All Inclusive
✈️ Fluturimi: me Turkish Airlines
🚌 Transferi: Aeroport Hotel Aeroport

πŸ”Έne Antalya Pa e shti doren ne xhep πŸ”Έ

4 Kerkesat per pjesemarrje ne loje shperblyese

1️⃣ Beni like faqen tone ne Facebook MAX Travel
2️⃣ Beni share kete postim (duhet te jete publik)
3️⃣ Beni tag 3 persona ne koment
4️⃣ Plotesoni formularin ne linkun https://maxtravel.al/pushim-per-2-persona-falas/

per me shume detaje vizitoni linkun https://maxtravel.al/pushim-per-2-persona-falas/

maxtravel.al

Oferte: Cappadocia prej 269 Euro 3 Dite | Max Travel Bileta Avioni, Pushime dhe Udhetime

maxtravel.al Super oferta per Vikend ne Cappadocia Fluturimi me Pegasus Airlines nisja cdo te shtune ne ora 02:40 mengjes dhe kthimi te henen ne ora 21:10 JERVENI CAVE HOTEL 269 € EMPIRE CAVE HOTEL 279 € SUHAN CAPPADOCIA HOTEL 289 € RAMADA CAPPADOCIA 289 € DREAM OF CAPPADOCIA 349 € Opcionale: Shetitje ...

maxtravel.al

Vikend ne Stamboll – prej 199 € – 3 dite | Max Travel Bileta Avioni, Pushime dhe Udhetime

maxtravel.al Super oferta per Vikend ne Stamboll Fluturimi me Turkish Airlines nisja cdo te shtune ne ora 09:00 mengjes dhe kthimi te henen ne ora 19:00, ciceron dhe asistence 24 ore dhe cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura Zona Taksim Nova Plaza Crystal 209 € per person 3 dite Nippon 219 € € per per...

MAX Travel

THAILAND, PHUKET
ANDAKIRA HOTEL PATONG 4 β˜…β˜…β˜…β˜…
✦ Γ‡mimi: 999€ - 10 netΓ« / per person

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit :
βœ” Bagazh 30 Kg
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 10 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit BB - Fjetje me mΓ«ngjes
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Viza Turistike
βœ” TΓ« gjitha taksat e Aeroportit
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ Γ‡mimet nuk pΓ«rfshijΓ«:
βœ” Ekskurzionet tjera opcionale
βœ” Shpenzimet personale
βœ” ShΓ«rbimet ekstra tΓ« Hotelit
(Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, tΓ« gjitha pijet etj )
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

Prezentim i Hoteleve

MAX Travel

Ultimate Party - MAX Travel

MAX Travel

SENSITIVE PREMIUM 5 β˜…β˜…β˜…β˜…β˜…
β‹™ Ultra All Inclusive | BELEK
✦ Γ‡mimi: 449€ - 7 netΓ«
✦ Nisja: 1, 5 dhe 8 / Qershor

πŸ”΄ Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« - Antalya - PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 7 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Fluturim direkt
βœ” TΓ« gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

πŸ”΄ Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)

MAX Travel

Po sikur ta fillonit diten keshtu ?

maxtravel.al

6 pishina super ektravagante

maxtravel.al Embassy Gardens Sky Pool njoftoi per planin e tyre pΓ«r tΓ« ndΓ«rtuar njΓ« pishinΓ« tΓ« madhe, e cila praktikisht "rri" mbi rrugΓ«. kjo do te ndertohet ne Londer dhe i lidh 2 ndertesa ne mes veti te larta 10 kate, ku gjeresia e pishines pritet te jere rreth 25m. Ajo qe ben me interesante larjen ne pishine...

MAX Travel

Crazy Friday Deals - 31/Mars/2017

- Amelia Beach Resort - 379 € / per person
β‹™ http://bit.ly/mameliab
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
- Grand Prestige - 379 € / per person
β‹™ http://bit.ly/mgprestige
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
- Orange County - 499 € / per person
β‹™ http://bit.ly/morange
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
- Delphin Be Grand - 719 € / per person
β‹™ http://bit.ly/begrand
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
✦ Nisja me 25/Maj
✦ Oferta valide deri ne ora 18:00 - 31/Mars/2017

πŸ”΄ Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« - Antalya - PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 7 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Fluturim direkt
βœ” TΓ« gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

Grand Park Lara 5 β˜…β˜…β˜…β˜…β˜…
β‹™Ultra All Inclusive | Antalya
✦ Γ‡mimi: 469€ - 7 netΓ«
✦ Nisja 25/Maj

πŸ”΄ Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« - Antalya - PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 7 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit AIl Inclusive
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Fluturim direkt
βœ” TΓ« gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

πŸ”΄ Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

Crystal Admiral 5 β˜…β˜…β˜…β˜…β˜…
β‹™ Ultra All Inclusive | Side
✦ Γ‡mimi: 399€ - 7 netΓ«
✦ Nisja 19/Maj

πŸ”΄ Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« - Antalya - PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 7 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Fluturim direkt
βœ” TΓ« gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

πŸ”΄ Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

MAXX ROYAL BELEK 5 β˜…β˜…β˜…β˜…β˜…
β‹™ MAX All Inclusive | BELEK
✦ Γ‡mimi: 1399€ - 7 netΓ«

πŸ”΄ Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« - Antalya - PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 7 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit MAX AIl Inclusive
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Fluturim direkt
βœ” TΓ« gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

πŸ”΄ Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

πŸ’˜ Vikend ne Stamboll πŸ’˜
β₯ 2 Nete - 3 Dite ne Stamboll
✦ Γ‡mimi: 179€ / per person
✦ Hotel GREEN PARK TAKSIM 4 β˜…β˜…β˜…β˜…

πŸ”΄ Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« - Istanbull- PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 2 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit BB
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Fluturim realizohet me Pegasus
βœ” TΓ« gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

πŸ”΄ Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

WOW TEA Kosova

Our best Brand Ambassador #imellda.musa πŸ‘Œ Cdo dite e fillon me #wowtea πŸ’–
πŸ‘‰ #detox eshte πŸ’―% natyral
πŸ‘‰ ndihmon ne largimin e toxineve
πŸ‘‰ pershpejton metabolozmin
πŸ‘‰ hidraton organizmin
πŸ‘‰ rezultatet e para per me pak se 10 dite perdorim
πŸ‘‰per vetem 14.99€

πŸ”Ήporosite ne inbox ose 045700170

πŸ”Ήposta Falas

#wowtea #wowteakosova #wowteagirls #wowfamily

WOW TEA Kosova

Shikoni se si perdoret shishja e xhamit per Γ§aj nga #wowtea e cila mund te perdoret per #detox dhe #apetitekiller, per me shume info apo porosi na kontaktoni ne 045700170 apo inbox #wowteakosova #wowfamily

MAX Travel

πŸ‡ΉπŸ‡­ THAILAND, PATTAYA πŸ‡ΉπŸ‡­
Centara Pattaya Hotel 4 β˜…β˜…β˜…β˜…
✦ Γ‡mimi: 949€ - 9 netΓ« / per person
Oferta Valide per nisje ne MARS

πŸ”΄ Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : Prishtine - Bangkok- Prishtine
βœ” Bagazh 20 Kg
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 9 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit BB - Fjetje me mΓ«ngjes
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Viza Turistike
βœ” TΓ« gjitha taksat e Aeroportit
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ Γ‡mimet nuk pΓ«rfshijΓ«:
βœ” Ekskurzionet tjera opcionale
βœ” Shpenzimet personale
βœ” ShΓ«rbimet ekstra tΓ« Hotelit
(Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, tΓ« gjitha pijet etj )
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

πŸ”΄ Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

πŸ’˜ SUPER OFERTA PER SKIJIM - PA VIZA πŸ’˜
β₯ 7 Nete / Kartepe / 1 ore nga Aeroporti
✦ Γ‡mimi: 469€ / per person
✦ Gjysem Pansion + Ski Pass
✦ The Green Park Resort Kartepe

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« - Stamboll- PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 7 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit Gjysem Pansion
βœ” Mengjes dhe Darke
βœ” Skipass
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Fluturim realizohet me Pegasus
βœ” TΓ« gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

● PagesΓ«n mund ta bΓ«ni nga cdo qytet nΓ« deget e TEB dhe BKT

● NΓ« rast sΓ« jetoni jashtΓ« Kosoves pagesen mund ta bΓ«ni nΓ« cdo degΓ« tΓ« Western Union ose Money Gram.

πŸ”΄ Bone Share fito Falas - Sigurim Shendetesor

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

πŸ’˜ Nje dhurate te vecante per Shen Valentin πŸ’˜
β₯ 4 Nete - Antalya
✦ Γ‡mimi: 299€ / per person
✦ Concorde Deluxe Resort 5 β˜…β˜…β˜…β˜…β˜… UAI
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« - Antalya - PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 4 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit Ultra All Inclusive
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Fluturim realizohet me Pegasus
βœ” TΓ« gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ ULTRA All Inclusive
πŸ”΄ Nisja: 13.02.2017
πŸ”΄ Kthimi 17.02.2017
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

πŸ”΄ Bone Share fito Falas - Sigurim Shendetesor

PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

πŸ‡ΉπŸ‡­ THAILAND, PATTAYA πŸ‡ΉπŸ‡­
Premier Inn Pattaya 3 β˜…β˜…β˜…
✦ Γ‡mimi: 989€ - 9 netΓ« / per person
Oferta Valide per nisje ne MARS
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : Prishtine - Bangkok- Prishtine
βœ” Bagazh 20 Kg
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi: 9 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit BB - Fjetje me mΓ«ngjes
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Viza Turistike
βœ” TΓ« gjitha taksat e Aeroportit
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›βš›
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ Γ‡mimet nuk pΓ«rfshijΓ«:
βœ” Ekskurzionet tjera opcionale
βœ” Shpenzimet personale
βœ” ShΓ«rbimet ekstra tΓ« Hotelit
(Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, tΓ« gjitha pijet etj )
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

WOW TEA Kosova

Edhe @yanitayancheva eshte perdoruese e #wowtea - porosite edhe ti ne 045700170 - per vetem 14.99€ dhe perfito dergesen falas ne Kosove

MAX Travel

nje darke si kjo ne Tajlande, vetem me #maxTravel

MAX Travel

Perjetoje Parisin eshte ndryshe!
Tash me fluturim direkt nga Prishtine me cmime qe fillojne nga 70€ per bilete kthyese dhe 199€ pakete hotel

maxtravel.al

Oferte: 28 Nentori ne Stamboll | MAX travel Bileta Avioni, Pushime dhe Udhetime

maxtravel.al Kaloni 28 Nentorin ne Stamboll me nje Super Oferte TITANIC CITY TAKSIM 4 β˜…β˜…β˜…β˜… β‹™ BB - Fjetje me mengjes | ISTANBULL ✦ Γ‡mimi: 239€ - 2netΓ« - 3ditΓ« ➑️ Nisja me 26/Nentor/2016 ➑️ Kthimi me 28/Nentor/2016 πŸ“£ Turkish Night 27 Nentor 2016 ⚠️ Numri eshte i limituar / Rezervo sa me heret ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━...

maxtravel.al

A eshte ky vendi me i bukur i bregdetit shqiptar? | MAX travel - Pushime dhe Udhetime

maxtravel.al A keni ndegju per Gjirin e Gramit? Shume Pak veta e njohin dhe akoma me pak e kane vizituar. Por ky eshte padyshim gjiri me i bukur i bregdetit Jon ne Shqiperi. Gjiri i Gramit Behet fjale per Gjirin e Gramit, i cili ndodhet ne zonen e Karaburunit, midis Vlores dhe Dhermiut. Thuajse 30 minuta me skaf...

MAX Travel

πŸ‡½PΓ«rjetoni emocionet e ndeshjes TURQI - KOSOVΓ‹ πŸ‡½πŸ‡°
β‹™Ultra All Inclusive | ANTALYA
✦ Kervansaray Lara 5* UAI
✦ Γ‡mimi: 299€ - 2 netΓ« / 3 Dite
➑️ Nisja me 11/Nentor/2016
➑️ Kthimi me 13/Nentor/2016
⚠️ Numri eshte i limituar / Rezervo sa me heret
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
β‹™ TΓ« PΓ«rfshira:
βœ” Bileta e Avionit : PrishtinΓ« - Antalya - PrishtinΓ«
βœ” Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
βœ” Akomodimi ne Kervansaray Lara 5* UAI
βœ” Akomodimi: 2 netΓ«
βœ” ShΓ«rbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
βœ” Bileta per Loje
βœ” Transferi Hotel - Stadion - Hotel
βœ” Asistence 24/7 gjatΓ« gjithΓ« kohΓ«s
βœ” Fluturim realizohet permes Istanbull-it
➑️ Prishtine - Istanbull - Antalya ↩️
➑️ Antalya - Istanbull - Prithsine
βœ” TΓ« gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
PΓ«r rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 049 668 400
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]
#Forcakosova

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Gramsh?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Address

Gramsh
Other Gramsh travel agencies (show all)
Albania Offroad Adventures Albania Offroad Adventures
L. Holta Gramsh
Gramsh, 3301

Offroad Local Guide at aoa4x4exp.com: . E-mail: [email protected] Cell +355 69 3087 714

Agjensi Udhetimesh- ABA Travel Agjensi Udhetimesh- ABA Travel
Lagjia Sporti- Kompleksi Selamiu
Gramsh, ALBANIA

bileta avioni,trageti,autobusi(gr)(it)(stamboll),paketa turistike,udhetime ne grupe,sig automejtesh,prone,biznesi, INSIG..imobilare sh*tje-blerje-me qera