Angel Travel & Tours - Fier

Angel Travel ofron udhetime & guida turistike brenda dhe jasht vendit, bileta avioni, trageti, automjete me qera, siguracine te shendetit ne udhetim.

I UROJME NGA ZEMRA GJITHE BESIMTAREVE ORTODOKSE GEZUAR PASHKET.
PAQA, LUMTURIA, FALJA DHE DASHURIA MBRETEROFSHIN NE FAMILJET TUAJA.

Akrepat e orës do të lëvizin 60 minuta përpara këtë të diel.
Këtë të dielë do të flemë një orë më pak, pasi ora 7:00 e mëngjesit me orën e re do të jetë 8:00.
Në orën 02:00 të mëngjesit të së dielës, akrepat e orës do të shtyhen 1 orë përpara, duke shënuar orën 03:00. Ky ndryshim ndodh në javën e fundit të marsit dhe zgjat deri në javën e fundit të tetorit.

Llogaritja verore e kohës fillon të dielën, në mëngjesin e 25 marsit, në orën 02:00 pas mesnate, kur me zhvendosjen e akrepave për një orë përpara koha do të llogaritet si 03:00 pas mesnate. Kjo do të thotë se do të flemë një orë më pak, por do të kemi një orë më shumë me dritë.

Ç'do dite ka nje shije ndryshe : Disa dite jane te embla..., te tjerat me pak ..
Kjo sot ka shijen dhe aromen e nje stine te re,,,
MIRMENGJESI O NJEREZ !!
GEZUAR DITEN E VERES
JU UROJ NJE DITE SA ME TE BUKUR E ARGETUESE.

Angel Travel & Tours - Fier's cover photo

PERSHENDETJE.
JU UROJ NGA ZEMRA GEZUAR VITIN E RI 2017. LE TE JETE KY VIT, VITI I REALIZIMIT TE ENDERRAVE DHE DESHIRAVE TUAJA, VITI I GEZIMEVE DHE SUKSESEVE. UROJ QE BASHKE UDHETUESJA E JETES TUAJ QOFTE LUMTURIA.
GEZUAR TE GJITHEVE ‼️

Krishtlindja, miqt e mi, është dashuria në veprim. Çdo herë që duam, çdo herë që dhurojmë, është Krishtlindje.
MIRMENGJES MIQ TE DASHUR‼️
GEZUAR FESTAT E FUND-VITIT.
GEZIME HARE E BEGATI PASTE PERHER NE SHTEPIT TUAJA.

Angel Travel & Tours - Fier's cover photo

Në fakt, unë nuk mund të tu jap ndonjë gjë të madhe.
Ke çaj, nëse do të pish.
Më ke mua, nëse do të rrish.
Dhe rruga për të ikur, që ta dish.
PERSHENDETJE MIQ.
JU UROJ NJE TE HENE TE NGROHTE DHE NJE JAVE PLOT MBARESI.

Lejojeni jetën të fillojë me një buzëqeshje të lumtur. Shënoni fundin e ditëve të pikëlluara. Lejojeni jetën të lulëzojë si një lule. Përhapni lumturi kudo.
PERSHENDETJE MIQ.
JU UROJME NJE MUAJ TE MREKULLUESHE DHE NJE DITE FANTASTIKE.

Angel Travel & Tours - Fier

[05/26/17]   MIRMENGJES TE DASHUR MIQ.
DHE JA SERISH ME JU PER T'JU OFRUAR CMIME FANTASTIKE NE FLUTURIMET NE MBARE BOTEN SI DHE ME PAKETAT TURISTIKE ME EKONOMIKE NE VEND.
Kontaktoni me ne ne numrat :
0694033140 & 0697498555
e-mail [email protected] si dhe ne imbox per te zgjedhur ate qe deshironi.
Duke ju falenderuar per bashkepunimin ju uroj dit te bukura ne vazhdim.
Me respekt Anget Travel & Tours Fier.

[01/13/17]   Mblidh forcat e ringrihu.
Bëj ç'është e mundur që ç'do mundësi që të jepet për të ecur përpara ta shfrytëzosh. Mos ndalo në gjysmën e rrugës.
Nuk ka kohë për të humbur.
Vetëm ai/ajo që ka kurajo për të ndjekur emocionet edhe pse të çmendura në pamje të parë mund të ndihet i/e lirë.
MIRMENGJES MIQ !!
UROJ PER JU NJE DITE TE QETE DHE PLOT OPTIMIZEM.

Angel Travel & Tours - Fier's cover photo

Jeta na mëson ta përdorim sa më mirë KOHEN,
ndërsa koha na mëson
VLEREN e JETES !!!
MIRMENGJES MIQ !
PACI NJE TE ENJTE TE QETE DHE PLOT HUMOR.

Më pëlqejnë njerëzit e thjeshtë dhe të qeshur. Ata që e duan jetën dhe kurrë nuk e ngrenë zërin. Ata që më pranojnë mua ashtu si jam. Ata që më dëgjojnë dhe përpiqen për t'më kuptuar, pa më gjykuar asnjëherë.
Nuk ekziston asnjëherë zhgënjimi në marrëdhëniet me ta.
Janë të veçantë dhe të rrallë.
MIRMENGJES O NJEREZ !
JU UROJ NJE TE MARTE SPECIALE DHE PLOT QETESI.

Më pëlqejnë njerëzit e thjeshtë dhe të qeshur. Ata që e duan jetën dhe kurrë nuk e ngrenë zërin. Ata që më pranojnë mua ashtu si jam. Ata që më dëgjojnë dhe përpiqen për t'më kuptuar, pa më gjykuar asnjëherë.
Nuk ekziston asnjëherë zhgënjimi në marrëdhëniet me ta.
Janë të veçantë dhe të rrallë.
MIRMENGJES O NJEREZ !
JU UROJ NJE TE MARTE SPECIALE DHE PLOT QETESI.

Cdo dite e re na sjell me vete energji te re jete. Ekziston vetem nje mrekulli, ajo quhet e tanishmja, behu pjese e rrjedhes se saj dhe do shohesh jeten tende duke u transformuar. Sot mos harro cdo gje rreth teje, merr pamjen tende, prandaj behu nje me cdo gje, stolisu me buzeqeshje dhe mbill gezimin kudo qe te shkosh.
Jeta eshte e Bukur Jetoje !
MIRMENGJES O NJEREZ !
JU UROJ NJE TE HENE PLOT MIRESI DHE NJE JAVE SA ME TE MBARE.

Jeta eshte shume e çuditshme. Duhet trishtimi per te ditur se ç'eshte lumturia, zhurmat per te vleresuar heshtjen dhe mungesa per te vleresuar pranine.
MIRMENGJES MIQ TE MREKULLUESHEM. KALOFSHI NJE DITE PLOT LUMTURI E DESHIRA TE REALIZUESHME.

Te jesh pjese e rjedhes se gjalle, pjese e mrekullise kjo eshte ceshtja. Mrekullite banojne ne te tashmen. Jetoje te tashmen. Jeta na jap shume me shume sec i japim ne asaj, buzeqeshi asaj dhe ajo do te te dergoi drejt mrekullive te pafundme.
MIRMENGJES MIQ TE MREKULLUESHEM. KALOFSHI NJE DITE PLOT GEZIM E DASHURI DHE NJE FUNDJAVE ARGETUESE.

Mos u zemëro… kjo të lëndon vetëm ty.
Nëse ke të drejtë atëherë nuk duhet të nervozohesh , nëse je gabim atëherë nuk ke të drejtë të nervozohesh
Durimi me familjen është dashuri, durimi me të tjerët është respekt, durimi me vetveten është besim.
Asnjëherë mos e mendo të keqen nga e kaluara, sepse të sjell lot. Mos e mendo të ardhmen, sepse të sjell frikë… Jetoje këtë moment me buzëqeshje.
MIRMENGJESI O NJEREZ. PACI NJE TE PREMTE PLOT NGJYRA DHE DASHURI.

Sot mos lejo askend te hedh shi mbi paraden tende.
Sot mos lejo askend te vjedh lumturine,paqen tende.
Sot mos lejo qe opinion i te tjereve te largoj buzeqeshjen dhe te marri gezimin tend.
Sot dhe cdo dite tjeter lejoje gezimin brenda vetes dhe beje qe buzeqeshja te te shendris fytyren, behu nje shprehje e gjalle e miresise dhe dashurise per Jeten.
MIRMENGJES O NJEREZ TE MIRE !
JU UROJ NJE DITE ARGETUESE DHE PLOT KENAQESI.

GEZUAR FESTEN E KURBAN BAJRAMIT TE GJITHE BESIMTAREVE MUSLYMAN !
ALLAHU I MADHERISHEM NDRICOFTE RRUGEN TUAJ DREJT SUKSESIT! DASHURIA, PAQJA, LUMTURIA, HARMONIA MBRETEROFTE NE FAMILJEN TUAJ!
ME RESPEKT PER JU, TAN DERVISHI.

Çdo ditë e re që çel ka të gjitha shanset për të qenë e mrekullueshme, e mahnitshme...
Na takon ne ta bëjmë të tillë...
Ngrihu dhe bëj më të mirën tënde, që kjo të jetë një ditë me vlera dhe gëzim.
MIRMENGJES MIQ !
PACI NJE DITE PLOT QETESI DHE ME TERA TE MIRAT.

Mos harroni të trokisni gjithmonë tek e ardhmja, aty rrinë gjithmonë mundësitë e ndryshimit.
MIRMENGJES.
NJE TE SHTUNE PLOT DASHURI JU UROJ E NJE FUNDJAVE ARGETUESE.

Çdo zgjim është dhuratë që jeta ofron.Të përpiqesh ta mbushësh ditën me mirësi është zgjedhja jote.
MIRMENGJES KUDO JENI.
UROJ TE KALONI NJE DITE ARGETUESE.

Mos harroni të trokisni gjithmonë tek e ardhmja, aty rrinë gjithmonë mundësitë e ndryshimit.
MIRMENGJES O NJEREZ !
JU UROJ NJE DITE TE MBARE E PLOT HUMOR.

Mund te shkosh kudo, te shetisesh tere boten, por nuk largohesh dot nga ajo qe mban ne shpirt.
MIRMENGJES MIQT E MI !
UROJ PER JU NJE DITE FANTASTIKE PRANE NJEREZVE TUAJ TE DASHUR. Klb.

Ne gjithmonë duam, pavaresisht gjithçkaje qe na ndodh, dhe kjo "pavaresisht gjithçkaje " mbulon një pafundesi.
MIRMENGJES O NJEREZ ‼️
JU UROJ NJE TE DIEL CLODHESE DHE ARGETUESE.

Mire se erdhe Shtator.

Miremengjes !
Nje dite e re po nis... Nje dite ndryshe nga ditet e tjera.. dite e pazevendesueshme .. me momente dhe caste qe i perkasin vetem kesaj dite... Miremengjes thuaji nje fillimi te ri... kurre mos i bej 2 dite te jene njelloj sepse ti mundesh , mundesh te arrish majat e suksesit.. mundesh te jesh i/e lumtur!
NJE MUAJ TE MBARE JU UROJ E NJE DITE SUPER.

Ndonjëherë ju vetëm duhet të ngadalësoni, të qëndroni të qetë, të merrni frymë dhe thjesht ta lejoni jetën të ndodhë.
MIRMENGJES MIQ TE MREKULLUESHEM.
JU UROJ NJE TE MERKURRE FANTASTIKE.

Ke fuqinë të ndryshosh pothuajse çdo gjë...sepse je ti ai/ajo që zgjedh mendimet e tua dhe provon emocionet e tua.
MIRMENGJES MIQ ‼️
JU UROJ NJE TE HENE TE MBUSHUR ME EMOCIONE DHE NJE JAVE TE MBARE E PLOT SURPRIZA

Uroj që të ecni në rrugën e quajtur "jetë"
Të pengoheni në gurin e quajtur "fat"
Të mblidhni lule të quajtura "gëzime" , dhe me to të formoni një buqetë të madhe të quajtur "lumturi".
MIRMENGJES O NJEREZ KUDO JENI.
PAÇI NJE TE DIEL TE NDERTUAR E TE MBUSHUR ME BUQETA LUMTURIE.

Sinqeriteti dhe dashuria nuk jane instikte apo emocione qe fitohen gjat jetes,por gene qe lindin bashke me ty.
MIRMENGJES ALL !
JU UROJ TE KALONI NJE TE PREMTE TE QETE DHE NJE FUNDJAVE SA ME ARGETUESE.

Ju nuk zhvilloni guximin duke qenë i lumtur në marrëdhëniet tuaja të përditshme. Ju e zhvilloni atë duke i mbijetuar kohërave të vështira dhe duke sfiduar vështirësitë.
MIRMENGJES KUDO JENI.
JU UROJ NJE TE HENE PLOT SHKELQIM DHE NJE JAVE TE MBARE.

Ka gjëra që s'do të dish kurrë si do të përfundojnë, por gjithmonë do kujtosh si kanë filluar.
MIRMENGJES ALL !
E KALOFSHI SA ME BUKUR KETE TE DIEL PUSHIMI.

Ka pak ndryshim tek njerëzit, por ai pak ndryshim bën një dallim të madh. Ndryshimi i vogël është qëndrimi. Ndryshimi i madh është nëse ai është pozitiv ose negativ.
MIRMENGJES MIQ TE DASHUR‼️ KALOFSHI NJE DITE PLOT ENERGJI DHE NJE FUNDJAVE SUPER ARGETUESE.

Oret e para te mengjesit kane aromen e shpreses, dhe shpresa aromen dhe ngjyrat e gezimit.
Le ta fillojme kete dite me shpresen ne zemer dhe me shum mendime qe na lumturojne.
MIRMENGJES !
PACI NJE DITE PLOT LUMTURI DHE SHPRESE.

Jeta është më e madhe se ty. Jeta nuk është diçka që ti e zotëron, është diçka në të cilën ti merr pjesë dhe e përjeton.
MIRMENGJES O NJEREZ TE MREKULLUESHEM.
JU UROJ TE KALONI NJE TE HENE TE BUKUR DHE NJE JAVE PLOT MBARESI.

Më pëlqen të jetoj....
Ndonjëherë kam qënë i egër, i dëshpëruar, i mjerë, i torturuar prej dhembjeve therëse ; por, përtej gjithçkaje, unë ende e di me bindje, që thjesht të qënurit gjallë është diçka e madhërishme.
MIRMENGJES MIQ TE DASHUR !
UROJ PER JU NJE TE DIEL SA ME TE BUKUR DHE PLOT KENAQESI.

Panvarsisht fatit qe here-here nuk eshte ne doren tone,gjithmon ka nje zgjidhje,Jeta eshte e shkurter, prandaj mos e humbisni kohen kot duke gjykuar te tjeret.
MIRMENGJES MIQ !
PACI NJE TE SHTUNE PLOT ARGETIM DHE NJE FUNDJAVE RELAKSUSE.

Të jetosh është të zgjedhësh. Por që të zgjidhni mirë, ju duhet të dini kush jeni dhe çfarë përfaqësoni, ku dëshironi të shkoni dhe pse dëshironi të shkoni atje.
MIRMENGJES MIQ !
JU UROJ NJE DITE SA ME TE BUKUR DHE PLOT POZITIVITET.

Duhet ndonjëherë të udhëtosh në kujtimet e tua. Ato të tregojnë kush je dhe në çfarë rrugësh ke ecur për t’u bërë gjithçka që je sot.
MIRMENGJES MIQ TE MREKULLUESHEM.
JU UROJME NJE DITE TE BUKUR SOT.

Nuk kënaqem më me gjëra përgjysëm, o gjithçka o asgjë...
Nuk më mjaftojnë më gjysëm buzëqeshjet, gjysëm përqafimet, gjysëm dashuritë, gjysëm personat....Nuk kërkoj premtime, nuk kërkoj të ardhme...kërkoj të tashme për ta jetuar tani.
MIRMENGJES MIQ TE MREKULLUESHEM. PACI NJE TE MARTE TE QETE.

Të qenit njeri i lumtur, nuk ka lidhje me dëshirën për t'u dukur i/e lumtur... Lumturia e vërtetë di të rrezatojë ëmbël edhe në trishtim, sepse ajo vjen nga brënda nesh.
NJE TE HENE SUPER JU UROJ DHE NJE JAVE SA ME TE MBARE.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


L.29 Nentori, RR.Dervish Hekali Prane BAR Acuarium.
Fieri
9301
Other Travel Agencies in Fieri (show all)
Orjalda & Anisa Travel Orjalda & Anisa Travel
Fier
Fieri, 123456

udhetime komode

Servis FLORI Servis FLORI
Suk Fier
Fieri, 123456789

Likometaj Travel Likometaj Travel
Rruga Jakov Xoxa
Fieri, 9305

Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa. Rezervoni ne 00355696740073

Amelia - Travel Amelia - Travel
Bulevardi "Jakov Xoxa"
Fieri, 9300

Amelia-Travel eshte nje agjensi udhetimi qe ofron udhetime meAutobuz, Avion, Tragete ne cdo skaj te botes.

Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

Albtours D Fier Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA
Fieri, 9301

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

Novo Travel & Tours Novo Travel & Tours
Ramiz Aranitazi
Fieri, 9301