Likometaj Travel, Fieri Video January 12, 2017, 3:07pm

Videos by Likometaj Travel in Fieri. Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa.

Nisja sot nga Fieri
Udhetoni vetem me ne ... Ruci Tours & Likometaj Travel .
Cdo te Enjte dhe te Shtune nisja nga
Berati - Kucova - Ura vajgurore - Lushnje - Fier - Vlore
Pescara - Rimini - Bologna 40 €
Modena - Reggio Emilia - Milano - Novara - Torino 50 €
Rome-Firenze-Pisa-Siena 50 € , Genova 60 €
Cel : +355 69 67 400 73 , Udhetoni me ne te sigurt !!!

Other Likometaj Travel videos

Tashme aeroporti eshte me afer jush ! Mos harroni Likometaj travel ka ende oferten per ju . Fier - Rinas per vetem 750 Leke. Nxitoni te na kontaktoni. #likometajtravel #travel #trip #beautiful

Plazhi i Gjipe’s apo sic njihet ndryshe Kanioni i Gjipe’s eshte nje nder plazhet me te bukura te rivieres shqipetare. Kanioni nis qe nga rruga nacionale, mes fshatit Ilias dhe Jal dhe perfundon ne bregdet,duke krijuar nje oaz perrallor ne rivieren tone. Disa thone qe e merr emrin Gjipe nga Gjiri i Perendive. Gjipe’ja jo vetem qe te ofron mundesi gjate dites per t’u lare ne ujin e kristalte, per te ecur ne kanionin e saj ku here pas here formacione te ndryshme shkembore krijojne pamje mahnitese, por eshte edhe vendi ideal qe gjate nates te shohesh yjet. Duke qene se eshte nje vend i izoluar, ku nuk ka zona te ndricuara prane dhe fale ajrit te paster, mund te dallosh te gjitha kostelacionet e yjeve qe mundte shikohen nga shqiperia, dallohet shume qarte rruga e qumeshtit dhe mira yje… Ne se kerkoni qe fundjava juaj te jete nje aventure e bukur dhe plot gjalleri dhe emocione te bukura, ky eshte destinacioni i duhur.

💎💙Ky perfundimisht eshte vendi me i bukur ne bote🌍💙💎 Po ju cfare mendoni miq ? 💁‍♂️

Udhetimi eshte e vetmja gje qe ti mund ta blesh, dhe te te beje te lumtur 😍😍🔆💶💙💙 #capadocia #travel #likometajtravel

Nje mrekulli e vertetë😍😍💙 Po ju cfar mendoni ?👇👇Komentoni me poshte👇👇💙💙

A nuk esht e mahniteshme ? 😍😍😍😍

A nuk është ky vend i merkullueshëm

Ju urojme nje dite te mbare ! 😊

Sa nga ju do te donin te ishin ketu... Tag shokun/shoqen qe ja sugjeron 😅😍👇

LIKOMETAJ AEROPORT

LIKOMETAJ TRAVEL FIER CDO DITE 7 ORARE NE DITE FIER - RINAS AEROPORT dhe anasjelltas. Per rezervime kontaktoni vetem ne numrin Cel: 00355 696740073 (Viber & Whats App ).

✈️Tani aeroporti eshte me afer se kure! ✈️ 🚍Deshiron te udhetosh drejt aeroportit ose nga aeroporti drejt jugut te Shqiperise, Likometaj Travel ka lancuar sherbimin me te ri: 📍Fier Aeroport 📍 📍Rinas Fier 📍 🚍Me minibuza te rinj qe ju ofrojne komoditet dhe super cmim, ne 7 orare te ndryshme dhe sherbim 24 ore. 💲 PER VETEM 1000 LEK TE REJA PER PERSON 📲PER CDO REZERVIM KONTAKTONI VETEM NE KETE NR TELEFONI 0696740073.

Nisja sot nga Fieri Udhetoni vetem me ne ... Ruci Tours & Likometaj Travel . Cdo te Enjte dhe te Shtune nisja nga Berati - Kucova - Ura vajgurore - Lushnje - Fier - Vlore Pescara - Rimini - Bologna 40 € Modena - Reggio Emilia - Milano - Novara - Torino 50 € Rome-Firenze-Pisa-Siena 50 € , Genova 60 € Cel : +355 69 67 400 73 , Udhetoni me ne te sigurt !!!

About   Privacy   Login