Likometaj Travel, Fieri Videos

Videos by Likometaj Travel in Fieri. Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa. Rezervoni ne 00355696740073

Plazhi i Gjipe’s apo sic njihet ndryshe Kanioni i Gjipe’s eshte nje nder plazhet me te bukura te rivieres shqipetare. Kanioni nis qe nga rruga nacionale, mes fshatit Ilias dhe Jal dhe perfundon ne bregdet,duke krijuar nje oaz perrallor ne rivieren tone. Disa thone qe e merr emrin Gjipe nga Gjiri i Perendive. Gjipe’ja jo vetem qe te ofron mundesi gjate dites per t’u lare ne ujin e kristalte, per te ecur ne kanionin e saj ku here pas here formacione te ndryshme shkembore krijojne pamje mahnitese, por eshte edhe vendi ideal qe gjate nates te shohesh yjet. Duke qene se eshte nje vend i izoluar, ku nuk ka zona te ndricuara prane dhe fale ajrit te paster, mund te dallosh te gjitha kostelacionet e yjeve qe mundte shikohen nga shqiperia, dallohet shume qarte rruga e qumeshtit dhe mira yje…
Ne se kerkoni qe fundjava juaj te jete nje aventure e bukur dhe plot gjalleri dhe emocione te bukura, ky eshte destinacioni i duhur.

Click to enable sound

Other Likometaj Travel videos

Plazhi i Gjipe’s apo sic njihet ndryshe Kanioni i Gjipe’s eshte nje nder plazhet me te bukura te rivieres shqipetare. Kanioni nis qe nga rruga nacionale, mes fshatit Ilias dhe Jal dhe perfundon ne bregdet,duke krijuar nje oaz perrallor ne rivieren tone. Disa thone qe e merr emrin Gjipe nga Gjiri i Perendive. Gjipe’ja jo vetem qe te ofron mundesi gjate dites per t’u lare ne ujin e kristalte, per te ecur ne kanionin e saj ku here pas here formacione te ndryshme shkembore krijojne pamje mahnitese, por eshte edhe vendi ideal qe gjate nates te shohesh yjet. Duke qene se eshte nje vend i izoluar, ku nuk ka zona te ndricuara prane dhe fale ajrit te paster, mund te dallosh te gjitha kostelacionet e yjeve qe mundte shikohen nga shqiperia, dallohet shume qarte rruga e qumeshtit dhe mira yje… Ne se kerkoni qe fundjava juaj te jete nje aventure e bukur dhe plot gjalleri dhe emocione te bukura, ky eshte destinacioni i duhur.

💎💙Ky perfundimisht eshte vendi me i bukur ne bote🌍💙💎 Po ju cfare mendoni miq ? 💁‍♂️

Udhetimi eshte e vetmja gje qe ti mund ta blesh, dhe te te beje te lumtur 😍😍🔆💶💙💙 #capadocia #travel #likometajtravel

A nuk është ky vend i merkullueshëm

LIKOMETAJ AEROPORT

LIKOMETAJ TRAVEL FIER CDO DITE 7 ORARE NE DITE FIER - RINAS AEROPORT dhe anasjelltas. Per rezervime kontaktoni vetem ne numrin Cel: 00355 696740073 (Viber & Whats App ).

About   Privacy   Login