Likometaj Travel

Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa. Rezervoni ne 00355696740073

Udhetimi me i sigurt me linjen e qytetit tend! 20 zyra ne te gjithe Shqiperine! Bileta autobusi me cmimet me te lira! Oferta speciale! Paketa Turisike! Cel : 00355 696740073

Vini re, Vini re :
Duke filluar nga 29 Marsi kompania ajerore
Air albania fillon me tre destinavione te reja Verona , Bergamo , Pisa ✈️✈️✈️✈️😍😍😍
Cel: 0696740073 Likometaj Aeroport 😍✈️

🚐Cdo dite minibusa: ▶FIER-RINAS ▶LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË ▶KAVAJË-RINAS-KAVAJË 📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancine,Sigurine,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈

Prej 1 tetori , FIER-RINAS vetem per 750 leke ✅
📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈

Tashme aeroporti eshte me afer jush !

Mos harroni Likometaj travel ka ende oferten per ju .

Fier - Rinas per vetem 750 Leke.

Nxitoni te na kontaktoni.

#likometajtravel #travel #trip #beautiful

Pershendetje miq !😊
Ju uroj nje dite te kendeshme 😀

🍁Hello October 🥰🍂
.
.
#likometajtravel #travel #beautiful #autumn

🍁Hello October 🥰🍂
.
.
#likometajtravel #travel #beautiful #autumn

[09/30/19]   😍🇮🇹Nje pamje romantike nga Positano Italy 😍🇮🇹
👇 Kometoni me poshte
Ke do te donit te conit ne kete vend te mrekullueshem ?🥰
.
.
.
#positano #italy🇮🇹 #romantic #view #tagsomeone

😁Pershendetje miq 😀
🥳🎊🎉Per sot agjensia Likometaj Travel ju uron
Gezuar Diten nderkombetare te Turizmit🎊🎉🥳
☺️Kalofshi nje dite sa me te kendeshme sot !☺️

Plazhi i Gjipe’s apo sic njihet ndryshe Kanioni i Gjipe’s eshte nje nder plazhet me te bukura te rivieres shqipetare. Kanioni nis qe nga rruga nacionale, mes fshatit Ilias dhe Jal dhe perfundon ne bregdet,duke krijuar nje oaz perrallor ne rivieren tone. Disa thone qe e merr emrin Gjipe nga Gjiri i Perendive. Gjipe’ja jo vetem qe te ofron mundesi gjate dites per t’u lare ne ujin e kristalte, per te ecur ne kanionin e saj ku here pas here formacione te ndryshme shkembore krijojne pamje mahnitese, por eshte edhe vendi ideal qe gjate nates te shohesh yjet. Duke qene se eshte nje vend i izoluar, ku nuk ka zona te ndricuara prane dhe fale ajrit te paster, mund te dallosh te gjitha kostelacionet e yjeve qe mundte shikohen nga shqiperia, dallohet shume qarte rruga e qumeshtit dhe mira yje…
Ne se kerkoni qe fundjava juaj te jete nje aventure e bukur dhe plot gjalleri dhe emocione te bukura, ky eshte destinacioni i duhur.

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa: ✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja. 📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

💎Pershendetje nga Bali miq 💎🤗🤗
🤔Po ju nga po na thoni pershendetje?🤔

💙Likometaj Travel!💙
💎E vetmja agjensi qe siguron per klientet e saj nje udhetim te shpejte , te sigurte, dhe sa me komfort drejt aeroportit!💎
💶Likometaj Travel e siguron kete udhetim me cmimet me konkuruese ne treg!💶
📲Mos nguroni te na kontaktoni ne numrin e telefonit : +355696740073📲
👉Aeroporti tani eshte vetem nje hap larg nga shtepia juaj !👈
#likometajtravel #travel #safetravel #comforttravel #fasttravel

💎💙Ky perfundimisht eshte vendi me i bukur ne bote🌍💙💎
Po ju cfare mendoni miq ? 💁‍♂️

😍☀️🌄Kush mund të gjejë ku është bërë kjo foto ?🔆🌄☀️😍
Komentoni emrin e vendit me poshte 👇

Me ne, gjithmonë të Sigurt !
💙 Ofrojme Bileta 🎫 per :
-Autobus 🚍
-Traget🛳️
-Avion✈️
Me cmimet 💸 me konkurruese ne treg!💙😍

Udhetimi eshte e vetmja gje qe ti mund ta blesh, dhe te te beje te lumtur 😍😍🔆💶💙💙
#capadocia #travel #likometajtravel

Me ne, gjithmonë të kënaqur !
💙 Ofrojme Bileta 🎫 per :
-Autobus 🚍
-Traget🛳️
-Avion✈️
Me cmimet 💸 me konkurruese ne treg!💙😍

Udhëtarët e zgjuar , zgjedhin vetëm Likometaj Travel 😍💙 Ofrojme Bileta 🎫 per :
-Autobus 🚍
-Traget🛳️
-Avion✈️
Me cmimet 💸 me konkurruese ne treg!💙😍

Nje mrekulli e vertetë😍😍💙
Po ju cfar mendoni ?👇👇Komentoni me poshte👇👇💙💙

Ofrojme Bileta 🎫 per :
-Autobus 🚍
-Traget🛳️
-Avion✈️
Me cmimet 💸 me konkurruese ne treg!

Ofrojme Bileta 🎫 per :
-Autobus 🚍
-Traget🛳️
-Avion✈️
Me cmimet 💸 me konkurruese ne treg!

LIKOMETAJ TRAVEL - Na i besoni neve udhetimin tuaj !
#likometajtravel #airport #travel

Super Ofertë !😍
Duke nisur që nga data 1 Tetor, agjensia e udhetimeve Likometaj Travel ka vendosur që të bëjë një ofertë,që udhëtimi juaj të jetë komfort dhe pa shqetësime.Ju mirëpresim nga data 1 Tetor me këtë super ofertë! 🔥🔥Fier - Rinas 750 Lekë🔥🔥 #travel #airplane #bus #minibus #newoffer

Super Ofertë !😍
Duke nisur që nga data 1 Tetor, agjensia e udhetimeve Likometaj Travel ka vendosur që të bëjë një ofertë,që udhëtimi juaj të jetë komfort dhe pa shqetësime.Ju mirëpresim nga data 1 Tetor me këtë super ofertë!

🔥🔥Fier - Rinas 750 Lekë🔥🔥

#travel #airplane #bus #minibus #newoffer

A nuk esht e mahniteshme ? 😍😍😍😍

A nuk është ky vend i merkullueshëm

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa: ✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja. 📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa: ✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja. 📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Ju urojme nje dite te mbare ! 😊

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa: ✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja. 📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa: ✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja. 📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa:

✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja.
📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

A jeni gati për një udhëtim të mrekullueshëm?
🚐 ZGJIDHNI LIKOMETAJ TRAVEL🚐
😍😍

Njoftim.

Fluturo nga Tirana drejt Italisë , Anglisë , Gjermanisë e anasjelltas dhe perfito -20% zbritje .
Rezervo bileten vajtje-ardhje nga 3 shtator deri 8 shtator - 20% zbritje . Udheto nga data 16 shtator deri me 28 mars 2020
Tirana - Dusseldorf - London - Roma - Milano - Venezia - Pisa - Firenze - Perugia - Bergamo - Verona - Bologna - Torino - Bari - Genova - Ancona - Rimini ✈️✈️😍😍
Rezervoni ne Likometaj Fier Cel: 00355 (0) 696740073 whatsApp & viber .

Ofrojme Bileta 🎫 per :
-Autobus 🚍
-Traget🛳️
-Avion✈️
Me cmimet 💸 me konkurruese ne treg!

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa:

✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja.
📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa:

✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja.
📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa:

✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja.
📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Sa nga ju do te donin te ishin ketu...
Tag shokun/shoqen qe ja sugjeron 😅😍👇

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa:

✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja.
📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa:

✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja.
📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa:

✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja.
📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Likometaj Airoport Fier
🚐Cdo dite minibusa:

✅FIER-RINAS-FIER
✅LUSHNJË-RINAS-LUSHNJË
✅PATOS-RINAS-PATOS
✅KAVAJË-RINAS-KAVAJË
✅ROSKOVEC-RINAS-ROSKOVEC

Vetem per 1000 lek te reja.
📱Rezervoni vetem ne numrin e Cel: +355696740073 viber & whats up. dhe ne faqen tone web: likometajaeroport.com
Garancin,Sigurin,Komoditetin do ta gjeni vetem tek ne.😍✈️

Our Story

Udhetimi me i sigurt me linjen e qytetit tend! 20 zyra ne te gjithe Shqiperine! Bileta autobusi me cmimet me te lira! Oferta speciale! Paketa Turisike!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

LIKOMETAJ AEROPORT

Location

Telephone

WhatsApp

Address


Rruga Jakov Xoxa
Fieri
9305

Opening Hours

Monday 08:30 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 08:30 - 21:00
Friday 08:30 - 21:00
Saturday 08:30 - 21:00
Sunday 08:30 - 17:00
Other Tour Agencies in Fieri (show all)
Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

Trokatravel Agjensi Trokatravel Agjensi
Lagja Apollonia Pallati Ri ,perball Deges Qendrore Te Raiffaisen Bank
Fieri

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank

Albtours D Fier Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA
Fieri, 9301

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

Top-Lines Fier Top-Lines Fier
Perball Hotel Shkelzeni, Agjensia E Pare Ngjitur Me Dyqanin GLOBE
Fieri, 9301