Orjalda & Anisa Travel

udhetime komode

Sot ne mal te Zi ..:)

[10/23/14]   mirmengjes...te dashur miq...destinacioni i sot ..udhetimi drejt himalajeve.......................

[02/22/14]   GUIDE TURISTIKE NE VENECIA
349 EURO PER PERSON...nga data 6.3.2014 deri ne 12.3.2014

[01/24/14]   Njoftim : te gjith ata qe komentoj gjera pa lidhje do te behen block nga faqa e agjensis..flm per mirkuptimin...:)

's cover photo

[01/24/14]   Festa e te dashuruareve po afron ...zgjidhni destinacioni tuaj ku doni te kaloni kte fest dhe na ja u mundesojm :) per me shum info na konaktoni ne inbox..flm per mirkuptimin :)

[10/26/13]   Te gjithe te interesuarit qe duan te ikin ne milano itali

Oferta Shkurt 2014, Prenotoni qe kete muaj dhe perfitoni kete oferte mos prisni qe tjua marrin te tjeret.

Tirane - Milano 90 Euro vajtje ardhje .

Tirane - Pisa 90 Euro Vajtje Ardhje .

Tirane - Venecia 90 Euro Vajtje Ardhje .

Ju Faleminderit :)

[10/26/13]   GUIDE TURISTIKE NE VENECIA
349 EURO PER PERSON
27.10.2013 , 17.11.2013 4 DITE ..

[10/17/13]   kan filluar ofertat qe tani per festa ,,udhetime falas ne baze te nje shorteu qe do organizohet se fundmi ..te interesuarit mund te na kontaktojne ndermjet inboxit flm per mirkuptimin :*

[09/14/13]   Orjalda&Anisa Travel !! ju mundëson të fluturoni më lirë për cdo vënd që kerkoni , Kontaktoni dhe na jepni destinacionin tuaj Datën e nisjes dhe sa ditë qendrimi deshironi , dhe ne do ju japim cmimin me te lirë të mundshëm , Ne Jemi Të Sigurtë Që Nëqoftëse Kontaktoni Me Ne Do Merrni Atë Që Po Kerkoni .

Mos Harroni Na Sillni Pyetjet Në Këtë Formë

Destinacioni : Shëmbull-> Milano

Data Nisjes : Shëmbull -> 20 tetor

Data Kthimit : Shëmbull -> 25 Tetor.

I Mirëpresim të gjitha pyetjet tuaja.

Me Respekt Stafi Agjensi Udhetimesh ( Orjalda & Anisa Travel )

Kontaktet :

Vodafon Club : 069 47 67 427

Email : orjalda&anisa [email protected]

cypruscrystalrocks.com

Cyprus Crystal Rocks

QIPRO VERIORE SUPER OFERTA PER NISJEN NE DATEN 3 KORRIK -10 % ULJE PER TE TERE HOTELET E ME POSHTEM VETEM NGA Orjalda & Anisa Travel

CRYSTAL ROCKS HOLIDAY VILLAGE 3* ALL INCLUSIVE 499 EURO PER PERSON
http://www.cypruscrystalrocks.com/
SALAMIS BAY RESORT 5* 7 NETE 8 DITE ALL INCLUSIVE 685 EURO
www.salamisbayconti.com
ACAPULCO HOTEL 5* 7 NETE 8 DITE ALL INCLUSIVE 734 EURO
www.acapulco.com.tr
KAYA ARTEMIS 5* 7 NETE 8 DITE ALL INCLUSIVE 734 EURO
http://www.kayahotels.com.tr/en/hotels/kaya-artemis-resortcasino
LAPETHOS RESORT 4* 7 NETE 8 DITE 531 EURO PERSONI FB+ (mengjes drek darke dhe pijet pa limit gjate vakteve
www.lapethosresort.com
KORINEUM GOLF RESORT 5* 7 NETE 8 DITE HB (MENGJES DHE DARKE) 649 EURO PERSONI.
http://www.korineumgolf.com/
CRATOS PREMIUM HOTEL 7 NETE 8 DITE DUKE 930 EURO PERSONI FB+ (mengjes drek darke dhe pijet pa limit gjate vakteve)
www.cratospremium.com
NOAH'S ARK DELUXE HOTEL&CASINO 7 NETE 8 DITE 839 EURO PERSONI FB+ (mengjes drek darke dhe pijet pa limit gjate vakteve)
www.noahsark.com.tr
MERIT PARK 899 EURO PERSONI 7 NETE 8 DITE ULTRA ALL INCLUSIVE.http://www.merithotels.com/en/otellerimiz/merit-park
MERIT CRYSTAL COVE 1149 EURO PER PERSON ALL INCLUSIVE
http://www.merithotels.com/en/otellerimiz/merit-crystal-cove

cypruscrystalrocks.com Crystal Rocks Bungalows is a dream vacation located on the east coast seashore, with it's 62 bungalows, swimming pool, restaurant,bars and golden beach is ready to offer you experience of a life-time. Our skilled employees are here to make you feel right at home. This is the only spot in the region…

[06/13/13]   Orjalda & Anisa Travel kerkon te punesoje guida turistike per sezonin e ri Antalya 2013 per periudhen Qershor-Shtator.
Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere:
1. Te jete rezident ne Turqi dhe te kete leje qendrimi
2. Te jete i moshes 23-30 vjec
3. Te njohe shkelqyeshem gjuhen turke
4. Te kete pervoje si guide (min 2 vjet)
5. Te jete i komunikueshem dhe i paraqitshem si dhe te jete i afte te menaxhoje situata te veshtira.
6. Te jete i afte te punoje me orare te zgjatura 7. Te jete i afte te punoje ne grup.
Te gjitha CV-te duhet te dergohen brenda dt.25 Maj ne adresen [email protected]&anisatravel.com

reefoasisresorts.com

REEF OASIS - HOTELS & RESORTS

Oferte : Hotel i ri i sapo hapur ne Sharm El Sheik
Hoteli ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Sharmit,eshte buze detit dhe eshte ndertuar ne vitin 2010
• The Reef Oasis Beach Resort *****
• The Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa *****
• The Reef Oasis Eden Resort & Spa. Opening 2012 ****
• The Reef Oasis Royal Majestic Resort & Spa. Opening 2014 *****
Ka 912 dhoma ,dhoma superiore, Junior Suite, dhoma Familijare,23 pishina.
Kjo eshte nje oferte : 1750 Eur cifti (All Inxlusive)

reefoasisresorts.com

gdata.youtube.com

Grand Plaza Sharm el-Sheikh

POZICIONI I HOTELIT 8 km nga aeroport 25 km nga Naama Bay Pozicionohet ne vije te pare bregdetare Ka 547 dhoma nga te cilat : 366 standard room ( max 2+2 ) 39 family room, 51 family suite, 12 junior suite, 51 Qeen Bed Karte Krediti : Visa, Master Card, American Express, Dinners Club. Tel : (002 069) 371 06 40 Web Site : www.sharmgrandplaza.com DHOMAT Kondicioner individual TV Telefon Ballkon ose tarrace Room service (me pagese) Mini bar ( me pagese ) Tharese flokesh Kasaforte Internet WiFi ( me pagese ) FACILITETET E HOTELIT 6 Restorante 5 Bare 4 Pishina te medha 1 Pishine Olimpike Doktor ( me pagese ) Pastrim Kimik (me pagese) Dyqane Parking Taxi Shuttle Bus (me pagese) ANIMACIONE PA PAGESE : Palester Ping Pong Aerobi Aqua aerobi Water Polo Tenis Futsal Disko(pije me pagese) ME PAGESE : Sauna Masazh Jacuzzi Bilardo Zhytje Lojra uji FACILITETET PER FEMIJET Pishine per femije Kend lojrash Menu per femije Tavolina per femije ne restorant PLAZHI Plazh privat me rere te arte dhe me korale (keshillohen atlete uji). Cadra, shezllone dhe peshqire jane pa pagese ne pishine dhe ne plazh.

gdata.youtube.com Szarm el-Szejk miasto i kurort w Egipcie, w południowej części półwyspu Synaj leżące nad brzegiem Morza Czerwonego w tzw. Złotej Zatoce Riwiery Morza Czerwonego, składającej się z wielu mniejszych zatok, w odległości 80 kilometrów na południe od góry Synaj. Miasto jest usytuowane pomiędzy rezerw...

[06/12/13]   udhetimet e para fillojne sot ne oren 18:00 ..

's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Fier
Fieri
123456
Other Travel Agencies in Fieri (show all)
Amelia - Travel Amelia - Travel
Bulevardi "Jakov Xoxa"
Fieri, 9300

Amelia-Travel eshte nje agjensi udhetimi qe ofron udhetime meAutobuz, Avion, Tragete ne cdo skaj te botes.

Novo Travel & Tours Novo Travel & Tours
Ramiz Aranitazi
Fieri, 9301

Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

Albtours D Fier Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA
Fieri, 9301

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

Angel Travel & Tours - Fier Angel Travel & Tours - Fier
L.29 Nentori, RR.Dervish Hekali Prane BAR Acuarium Tel : 034222297 Cel : 0694033140, 0694033141
Fieri, 9301

Angel Travel ofron udhetime & guida turistike brenda dhe jasht vendit, bileta avioni, trageti, automjete me qera, shendete ne udhetim, siguracione etj.

Servis FLORI Servis FLORI
Suk Fier
Fieri, 123456789

Likometaj Travel Likometaj Travel
Rruga Jakov Xoxa
Fieri, 9301

Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa.