Albtours D Fier

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

Exclusive amara dolce vita vetem ne Albtours D

🔥🔥🔥

[02/13/17]   Ofertat per muajt Mars -Prill per udhetimet ne Europe ☘🌺🌸
Tirane➡️ Paris 122 eur
Tirane➡️ Bruksel 127 eur
Tirane➡️ Barcelone 151 eur
Tirane➡️ Madrid 95 eur
Tirane➡️ Vien 119 eur
Tirane➡️ Amsterdam 122 eur
Tirane➡️ Frankfurt 102 eur
Tirane➡️ Munih 121 eur
Tirane➡️ Duseldorf 104 eur
Tirane➡️ Athine 96 eur
Tirane➡️ Zyrih 95 eur
Tirane➡️ Gjeneve 105 eur
Tirane➡️ Lubjane 168 eur
Tirane➡️ Beograd 145 eur
Tirane➡️ Basel 104 eur
Tirane➡️ Stokholm 104 eur
Tirane➡️ Oslo 104 eur
Tirane➡️ Varshave 151 eur
Tirane➡️ Budapest 139 eur
Tirane➡️ Bukuresht 104 eur
Tirane➡️ Paris➡️ Tirane 166 eur
Tirane➡️ Bruksel➡️ Tirane 166 eur
Tirane➡️ Barcelone➡️Tirane 206 eur
Tirane➡️ Madrid➡️ Tirane 170 eur
Tirane➡️ Vien➡️ Tirane 210 eur
Tirane➡️ Amsterdam➡️ Tirane 160 eur
Tirane➡️ Frankfurt➡️ Tirane 176 eur
Tirane➡️ Munih➡️ Tirane 161 eur
Tirane➡️ Duseldorf➡️ Tirane 190 eur
Tirane➡️ Athine➡️ Tirane 155 eur
Tirane➡️ Zyrih➡️ Tirane 171 eur
Tirane➡️ Gjeneve Tirane 195 eur
Tirane➡️ Lubjane➡️ Tirane 168 eur
Tirane➡️ Beograd➡️ Tirane 197 eur
Tirane➡️ Basel➡️ Tirane 160 eur
Tirane➡️ Stokholm➡️ Tirane 180 eur
Tirane➡️ Oslo➡️ Tirane 198 eur
Tirane➡️ Varshave➡️ Tirane 224 eur
Tirane➡️ Budapest➡️ Tirane 213 eur
Tirane➡️ Bukuresht➡️ Tirane 165 eur
▶️ Te perfshira:
- Te gjitha taksat aeuroportuale
- 10 kg bagazh dore + bagazhi per chek-in
🚫 Nxitoni: vendet te limituara

Udhetim ne Grup PRAGA

Supperr oferte vetem per sot memento hotel Corfu check in neser per 3 nete all inclusive 400 euro!!! Nxitonii te rezervoni ne numrat 034226491 ose 0692099714. #summer #corfu #vas

🌟✨✨ RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* Kemer
7 dite Ultra All Inclusive - 919 euro / person
Zgjedhja e duhur per #pushimefantastike
Nxitoni reservoni tani! Nisja me 22 Gusht!
✈☀

ARYCANDA DE LUXE 5* ALANYA - ofron 50 % ULJE per reservime deri me 14 Gusht!
7 dite Ultra All Inclusive - 559 euro / person
Nxitoni reservoni tani! Nisja me 22 Gusht!
✈☀

BELAZUR RESORT & SPA 5* BELEK - ofron 50 % ULJE per reservime deri me 14 Gusht!
Resort i ri dhe luksoz! Super pushime!
7 dite Ultra All Inclusive - 609 euro / person
Nxitoni reservoni tani! Nisja me 22 Gusht!
✈☀

ROYAL HOLIDAY PALACE 5* Lara

ROYAL ADAM & EVE 5* Belek
* Honeymooner's Concept - Vetem per te dashuruarit

S U P E R---R E S O R T

★★★ Super Oferte!
PUNTA CANA

PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* BELEK - ofron 40 % ULJE per reservime SOT & NESER!
8 dite Ultra All Inclusive - 789 euro / person
✈☀

PALOMA RENAISSANCE RESORT 5* KEMER - ofron 40 % ULJE per reservime SOT & NESER!
8 dite te plota - 819 euro / person
Ultra All Inclusive :D
✈☀

SUPER OFERTA E DITES! Deri 40% ULJE!
CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5*****
Kemer Jo vetem det por dhe cilesi e mire sherbimi :)
7 dite Ultra All Inclusive - 570 euro / person
Nisja me 3 Gusht!
Nxitoni reservoni tani!

SUPER OFERTA E DITES!
NIRVANA LAGOON VILLAS 5*****
7 dite Ultra All nclusive
Per nisje me 3 Gusht - 869 euro / person
Nxitoni reservoni tani!

RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* KEMER
SOT e merrni me -12 %!
Eshte 1010 euro - E merrni 890 euro / person
Nisja me 3 Gusht

SEA PLANET RESORT & SPA 5* Side
Super Cmime per reservime SOT!
8 dite All Inclusive - 585 euro / person
Nisja me 3 Gusht / Kthimi me 11 Gusht
✈ Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive

uper oferte e momentit - Per reservime SOT!
VERA MARE CLUB RESORT 5*
BELEK
8 dite te plota - 559 euro / person
Nisja me 29 Korrik!
✈ Charter / Transferte / Akomodim / Ultra All Inclusive

SEA PLANET RESORT & SPA 5* Side
Super Cmime per reservime SOT!
7 dite All Inclusive - 530 euro / person
Nisja me 28 Korrik / Kthimi me 3 Gusht
✈ Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive

youtube.com

SENTIDO Palmet Beach Resort

SENTIDO PALMET BEACH RESORT 5* Kemer
Super Cmime per reservime SOT!
7 dite All Inclusive - 540 euro / person
Nisja me 28 Korrik / Kthimi me 3 Gusht
✈ Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive
https://youtu.be/zgmTguu68vM

youtube.com [EN] Here you can see our SENTIDO Palmet Beach Resort in Turkey. For more information, check out the link: http://www.sentidohotels.com/hotel-search/sentido-...

E dini ku gjendet ky resort?
Ne Qipro!! Perjetoni pushimet me te bukura qe keni kaluar ndonjehere ne Elexus Resort & Spa 5*!!!
✈ Charter / Transferte / Akomodim / Full Board Plus

PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5*
Ne zemer te Belekut: vetem 700 metra nga qendra e qytetit!
#perfekt #pushimemefamiljen #antalya
Super Cmime per reservime SOT!
7 dite Ultra All Inclusive - 650 euro / person
Nisja me 28 Korrik / Kthimi me 3 Gusht
✈ Charter / Transferte / Akomodim / Ultra All Inclusive

Primasol Louis Ionian Sun 4* Corfuz
7 dite All Inclusive - 657 euro / person
Per akomodim 25 - 31 Korrik 2016
Super resort Familjar! Nxitoni reservoni tani!

Memento Kassiopi Resort - Korfuz

Mitsis Roda Beach Resort & Spa 5*
7 dite All Inclusive - 748 euro / person
Per akomodim 25 - 31 Korrik 2016
Nxitoni reservoni tani!

youtube.com

Rixos Premium Belek

RIXOS PREMIUM BELEK 5*
6 dite Ultra All Inclusive – 915 euro / person
Argetim i nje tjeter niveli - schuma party, muzike live, animacione!
TROY AQUA PARK - rreshqitese pafund!
Nisja 23 Korrik! 3 Vendet e fundit!!!
✈ Charter / Transferte / Akomodim / Ultra All Inclusive

https://youtu.be/vLbtOd-kOuw

#Super_Oferta #Pushime_ne_ANTALYA
✈ Charter / Transferte / Akomodim / Ultra & All Inclusive
Nisja me 27 Korrik - 7 dite te plota
Nxitoniii - Per reservime deri neser ne 20:00!
1. QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5* - 525 euro / person
2. CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA 5* - 533 euro / person
3. SENTIDO TURAN PRINCE 5* - 540 euro / person
4. LYRA RESORT HOTEL 5* - 545 euro / person
5. HORUS PARADISE LUXURY - 555 euro / person
6. HEAVEN BEACH RESORT 5* - 560 euro / person
7. CLUB NENA 5* - 569 euro / person
8. ARYCANDA DE LUXE 5* - 569 euro / person
9. WIND OF LARA HOTEL & SPA 5* - 575 euro / person
10. SEA WORLD RESORT & SPA 5* - 575 euro / person
11. CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT 5* - 575 euro / person
12. SENTIDO GOLD ISLAND HOTEL 5* - 579 euro / person
13. AKKA ALINDA BEACH 5* - 585 euro / person
14. SENSIMAR BELEK RESORT 5* - 590 euro / person
15. SEA PLANET RESORT & SPA 5* - 599 euro / person
16. MUKARNAS RESORT 5* - 600 euro / person
17. THE INN RESORT & SPA 5* - 610 euro / person
18. BELAZUR RESORT & SPA 5* - 615 euro / person
19. LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT 5* - 620 euro / person
20. GRANADA LUXURY RESORT & SPA 5* - 630 euro / person
21. IC SANTAI FAMILY RESORT 5* - 645 euro / person
22. KREMLIN PALACE 5* - 650 euro / person
23. PALOMA RENAISSANCE RESORT 5* - 650 euro / person
24. PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* - 660 euro / person

AMELIA BEACH RESORT & SPA 5* SIDE ofron 50 % early booking per rezervime deri ne 5 Korrik!!!
Per nisje 14 Korrik / 7 Dite
460 euro personi / All Inclusive
Nxitoni te Rezervoni!!!
✈ Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive

SEA PLANET RESORT & SPA 5* Side ☀☀☀ ofron 40 % early booking per rezervime deri ne 5 Korrik!!!
Resort i ri, hapur ne 2013! Sherbim dhe design tejet te kendshem dhe me cmim fantastik... Miniclub & Aquapark per femijet! :D
7 dite Ultra All Inclusive - 620 euro / person
Nisja me 14 Korrik!
✈ Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive

SUNMELIA BEACH RESORT 5* ofron 50 % early booking
Diell, det & pushime fantastike ne Side!
7 dite All Inclusive - 475 euro / person
Nisja me 14 Korrik!
✈ Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive

2 VENDET E FUNDIT NE CHARTERIN ME NISJE 27 MAJ!
7 dite All Inclusive - 420 euro / person
QUATTRO BEACH RESORT & SPA 5*****
Nxitoni reservoni taniii.. Oferta me e mire!
Te perfshira: Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive
Per me shume info na kontaktoni

Fundjavat ne Iberostar bellevue 4* Budva
20 - 22 Maj - 98 euro personi
27 - 29 Maj - 114 euro personi
Te perfshira
✔Akomodimi 2 nete ne Standard Double Room, me sherbim All Inclusive
✔Perdorimin e Pishines, Qendres se Fitnesit,
✔Parking Falas, Taksat Turistike
✔Femija nga 0-2 vjec akomodohen falas, kurse femija nga 2-14.99 paguan
Per me shume info na kontaktoni

OFERTAT VAZHDOJNE PER:
QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5*
Per Nisje ne date 3 Qershor, 7 Dite - 415 EURO PERSONI
Per Nisje ne date 7 Qershor, 7 Dite - 480 EURO PERSONI
Per Nisje ne date 10 Qershor, 7 Dite - 480 EURO PERSONI
Te perfshira: Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive
Per me shume info na kontaktoni

SUPER OFERT !!
MUKARNAS SPA RESORT 5*
Nisje me date 3 Qershor, 7 Dite - 450 EURO PERSONI
Nisje me date 7 Qershor, 7 Dite - 450 EURO PERSONI
Nisje me date 10 Qershor, 7 Dite - 450 EURO PERSONI
Te perfshira: Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive
Per me shume info na kontaktoni

SPLENDID RESORT & SPA - Budva Dhoma e fundit
Super Oferte vetem per kete fundjave.. 20 - 22 Maj!
2 nete / 3 dite - 133 euro / person
rReservoni tani! 2 femije deri 11.99 vjec jane FALAS grin emoticon
(Paguajne vetem taksen e turistit 3 euro / person)
Te perfshira:
✔ Akomodimi ne Superior double room
✔ Sherbimi - me mengjes
✔ Fruta per mireseadhje
✔ Check out i vone
✔ Perdorimi i faciliteteve te hotelit, si qendra SPA dhe qendra Welleness
✔ Free Wi-Fi internet

[05/19/16]   EDHE 22 DITE... Emocione te paperseritshme!
Zbuloni te gjitha programet per ne EURO FRANCE 2016!
Ka nje vend special per te gjithe tifozet #kuqezi
Mbeshtesni kombetaren & ndiqni te 3 ndeshjet #LIVE
Nxitoni te reservoni - Vendet e limituara!
✔ France - Shqiperi: Bileta e ndeshjes + Traget + Autobus + Hotel me mengjes - Per vetem 599€
✔ Shqiperi - Rumani: Bileta e ndeshjes + Traget + Autobus + Hotel me mengjes - Per vetem 599€
✔ France - Shqiperi: Bileta e ndeshjes + Avion (Charter) + Autobus - 750€
✔ Shqiperi - Zvicer: Bileta e ndeshjes + Traget + Autobus + Hotel me mengjes - 785€
✔ France - Shqiperi: Bileta e ndeshjes + Avion + Autobus + Hotel me mengjes 950€
✔ Shqiperi - Zvicer: Bileta e ndeshjes + Avion + Autobus + Hotel me mengjes 990€
Por jo vetem...
✔ Shqiperi - Zvicer & France Shqiperi: Biletat e te dyja ndeshjeve + Traget + Autobus + Hotel me mengjes 990€
✔ France - Shqiperi & Shqiperi - Rumani: Biletat e te dyja ndeshjeve + Traget + Autobus + Hotel me mengjes 1250€
*** Ndiqni Shqiperine ne #EURO2016 ***
✔ Te treja ndeshjet ne nje pakete per vetem 1999€ (Traget + Autobus + Bilete e te treja ndeshjeve + Hotel me mengjes)

RAMADA RESORT LARA 5* LARA - ofron 30 % Early Booking!
7 dite UIltra All Inclusive - Duke filluar nga 477 euro / person
Nisja me 1 Korrik - 549 euro / person
Ramada Resort ndodhet ne zonen turistike te Lares ne Turqi, eshte 330 metra larg bregdetit, gjendet ne mes te gjelberimit.
Te perfshira: Charter / Transferte / Akomodim / Ultra All Inclusive

Nxitoni te perfitoni super ulje per reservime me deri me 30 Prill!
SEA PLANET RESORT 5*****
7 dite All Inclusive - Duke filluar nga 455 euro / person!
Resort luksoz i hapur ne 2013 - ofron komoditet dhe argetim!
Te perfshira: Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive
Nisja me charterin e pare, 27 Maj!

TURAN PRINCE WORLD CLUB *****
7 dite Ultra All Inclusive - 449 euro / person
Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Sides. Ka plazhin e tij privat me rere ne vije te pare me detin.
Te perfshira: Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive
Nisja me charterin e pare, 27 Maj!

CLUB NENA*****
7 dite All Inclusive - Duke filluar nga 444 euro / person
Gjelberim, club per femijet, argetim dhe lojera, ushqime bio e shume e shume vecanti qe Club Nena ofron per pushuesit e saj!
Nxitoni te reservoni tani dhe perfitoni nga super uljet!
Te perfshira: Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive
Nisja me charterin e pare, 27 Maj!

HEAVEN BEACH RESORT*****
Vetem per te rritur ( +16 )
7 dite Ultra All Inclusive - 510 euro / person
Te gjitha dhomat deluxe, ambient i bollshem dhe i gjelbert!
Nje parajse e vertete Reservoni tani & perfitoni nga super uljet!
Te perfshira: Charter / Transferte / Akomodim / Ultra All Inclusive
Nisja me charterin e pare, 27 Maj!

NASHIRA RESORT *****
7 dite Ultra All Inclusive - 579 euro / person
Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin Side. Ka plazhin e tij privat prej rere. Ofron nje pafundesi ambjentesh argetuese & relaksuese
Te perfshira: Charter / Transferte / Akomodim / Ultra All Inclusive
Nisja me charterin e pare, 27 Maj!

Oferte Speciale per pushime ne Qershor
Ruza Vjetrova Resort 4* Ulqin
7 nete / 8 dite - 255 euro personi
e vlefshme per nisje nga 1 Qershor deri ne 20 Qershor
Te perfshira
✔Akomodimi 7 nete ne Superior Double Room Sea View
✔Mengjesi + darka
✔Perdorimin e Pishines, Plazhit dhe Cader Plazhi, Facilitete Sportive, Fushe Tennisi, Parking, Wifi
✔Kend Lojrash per Femijet

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


SHESHI NENE TEREZA
Fieri
9301
Other Travel Agencies in Fieri (show all)
Novo Travel & Tours Novo Travel & Tours
Ramiz Aranitazi
Fieri, 9301

Servis FLORI Servis FLORI
Suk Fier
Fieri, 123456789

Likometaj Travel Likometaj Travel
Rruga Jakov Xoxa
Fieri, 9301

Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa.

Angel Travel & Tours - Fier Angel Travel & Tours - Fier
L.29 Nentori, RR.Dervish Hekali Prane BAR Acuarium.
Fieri, 9301

Angel Travel ofron udhetime & guida turistike brenda dhe jasht vendit, bileta avioni, trageti, automjete me qera, siguracine te shendetit ne udhetim.

Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh