Albtours D Fier

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

[02/13/17]   Ofertat per muajt Mars -Prill per udhetimet ne Europe ☘🌺🌸
Tirane➡️ Paris 122 eur
Tirane➡️ Bruksel 127 eur
Tirane➡️ Barcelone 151 eur
Tirane➡️ Madrid 95 eur
Tirane➡️ Vien 119 eur
Tirane➡️ Amsterdam 122 eur
Tirane➡️ Frankfurt 102 eur
Tirane➡️ Munih 121 eur
Tirane➡️ Duseldorf 104 eur
Tirane➡️ Athine 96 eur
Tirane➡️ Zyrih 95 eur
Tirane➡️ Gjeneve 105 eur
Tirane➡️ Lubjane 168 eur
Tirane➡️ Beograd 145 eur
Tirane➡️ Basel 104 eur
Tirane➡️ Stokholm 104 eur
Tirane➡️ Oslo 104 eur
Tirane➡️ Varshave 151 eur
Tirane➡️ Budapest 139 eur
Tirane➡️ Bukuresht 104 eur
Tirane➡️ Paris➡️ Tirane 166 eur
Tirane➡️ Bruksel➡️ Tirane 166 eur
Tirane➡️ Barcelone➡️Tirane 206 eur
Tirane➡️ Madrid➡️ Tirane 170 eur
Tirane➡️ Vien➡️ Tirane 210 eur
Tirane➡️ Amsterdam➡️ Tirane 160 eur
Tirane➡️ Frankfurt➡️ Tirane 176 eur
Tirane➡️ Munih➡️ Tirane 161 eur
Tirane➡️ Duseldorf➡️ Tirane 190 eur
Tirane➡️ Athine➡️ Tirane 155 eur
Tirane➡️ Zyrih➡️ Tirane 171 eur
Tirane➡️ Gjeneve Tirane 195 eur
Tirane➡️ Lubjane➡️ Tirane 168 eur
Tirane➡️ Beograd➡️ Tirane 197 eur
Tirane➡️ Basel➡️ Tirane 160 eur
Tirane➡️ Stokholm➡️ Tirane 180 eur
Tirane➡️ Oslo➡️ Tirane 198 eur
Tirane➡️ Varshave➡️ Tirane 224 eur
Tirane➡️ Budapest➡️ Tirane 213 eur
Tirane➡️ Bukuresht➡️ Tirane 165 eur
▶️ Te perfshira:
- Te gjitha taksat aeuroportuale
- 10 kg bagazh dore + bagazhi per chek-in
🚫 Nxitoni: vendet te limituara

youtube.com

SENTIDO Palmet Beach Resort

SENTIDO PALMET BEACH RESORT 5* Kemer
Super Cmime per reservime SOT!
7 dite All Inclusive - 540 euro / person
Nisja me 28 Korrik / Kthimi me 3 Gusht
✈ Charter / Transferte / Akomodim / All Inclusive
https://youtu.be/zgmTguu68vM

youtube.com [EN] Here you can see our SENTIDO Palmet Beach Resort in Turkey. For more information, check out the link: http://www.sentidohotels.com/hotel-search/sentido-...

youtube.com

Rixos Premium Belek

RIXOS PREMIUM BELEK 5*
6 dite Ultra All Inclusive – 915 euro / person
Argetim i nje tjeter niveli - schuma party, muzike live, animacione!
TROY AQUA PARK - rreshqitese pafund!
Nisja 23 Korrik! 3 Vendet e fundit!!!
✈ Charter / Transferte / Akomodim / Ultra All Inclusive

https://youtu.be/vLbtOd-kOuw

[05/19/16]   EDHE 22 DITE... Emocione te paperseritshme!
Zbuloni te gjitha programet per ne EURO FRANCE 2016!
Ka nje vend special per te gjithe tifozet #kuqezi
Mbeshtesni kombetaren & ndiqni te 3 ndeshjet #LIVE
Nxitoni te reservoni - Vendet e limituara!
✔ France - Shqiperi: Bileta e ndeshjes + Traget + Autobus + Hotel me mengjes - Per vetem 599€
✔ Shqiperi - Rumani: Bileta e ndeshjes + Traget + Autobus + Hotel me mengjes - Per vetem 599€
✔ France - Shqiperi: Bileta e ndeshjes + Avion (Charter) + Autobus - 750€
✔ Shqiperi - Zvicer: Bileta e ndeshjes + Traget + Autobus + Hotel me mengjes - 785€
✔ France - Shqiperi: Bileta e ndeshjes + Avion + Autobus + Hotel me mengjes 950€
✔ Shqiperi - Zvicer: Bileta e ndeshjes + Avion + Autobus + Hotel me mengjes 990€
Por jo vetem...
✔ Shqiperi - Zvicer & France Shqiperi: Biletat e te dyja ndeshjeve + Traget + Autobus + Hotel me mengjes 990€
✔ France - Shqiperi & Shqiperi - Rumani: Biletat e te dyja ndeshjeve + Traget + Autobus + Hotel me mengjes 1250€
*** Ndiqni Shqiperine ne #EURO2016 ***
✔ Te treja ndeshjet ne nje pakete per vetem 1999€ (Traget + Autobus + Bilete e te treja ndeshjeve + Hotel me mengjes)

[03/29/16]   Behu pjese e nje eksperience vertet te vecante!
Udhetim ne PRAGE - Grup i konfirmuar!
Perjetoni magjine e ketij qyteti kaq unik kete pranvere! Per te mbetur nje kujtim special heart emoticon
Pikat kryesore qe vizitohen:
- Keshtjella e Prages
- Ora astronomike ne Prage
- Ura e Karlit ne Prage
Itinerari:
Dite 1 Tirana – Ljubljane - Praga
Takimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi Tirane - Ljubljane - Prage Pas mberritjes ne Prage, takimi me partneret tane dhe guiden lokale i shoqeruar nga autobusi komod me ajer te kondicionuar. Atje do te riprezantojme edhe njehere programin qe do kemi ne ditet ne vijim. Akomodimi ne hotel
Dite 3 Prage - Karlovy Vary
Tour opsional – Karlovy Vary / Pas mengjesit ne hotel ne drejtimin e guides sone nisja drejt Karlovy Varit Pas nje udhetimi rreth 2 ore i afrohemi Karlovy Varit . Atje mund te shijojme Ujrat Termale te cilat jane ne me shume se 12 burime, ku kryesori dhe me i madhi eshte ai i Vridlos. Gjate levizjes ne qytet do kemi mundesi te shikojme Pallatin ne te cilin zhvillohet Miss Cekia, kishen e qytetit, si edhe zona ne te cilat jane luajtur pjese nga filmat e famshem te James Bond Duke zbuluar periudhen mesjetare, do kemi mundesi te provojme Bekerovka ( pijes me fame ceke e cila eshte e bere me esenca te barerave kurative ) Kohe e lire per dreken e cila eshte fakultative Kthimi ne Prage. Akomodimi ne hotel.
Dite 4 Praga – Ljubljane - Tirana
Mengjesi ne hotel Pas check-out nga hoteli i drejtohemi aeroportit te Prages Fluturimi drejt Tiranes Kthimi ne Tirane Fundi i Sherbimit tone
Te perfshira:
✔ Udhetimi me Avion Adria Airways: Tirane-Ljubljane-Prage-Ljubljane-Tirane
✔ Akomodimi ne Corinthia Panorama Hotel 4* me mengjes
✔ Transfertat si ne Program
✔ City Tour Praga
✔ Guide Profesionale

[03/29/16]   Udhetim ne Grup DUBAI / Grup i Konfirmuar
Nxitoni te rezervoni dhe te beheni pjese e nje eksperience te paharrueshme! Relaks dhe aventura ne cdo moment!
Vetem ata qe e vizitojne dine vertet cfare mrekullie shijojne wink emoticon
4 nete / 5 dite - 695 euro / person
Nisja me 20 Prill!
Pikat kryesore qe vizitohen:
- Dubai Mall - Shoping Center
- Jumeirah Mosque
- Emirates Tour
- Atlantis The Palm
- Palm Jumeirah
- Burj Al Arab
Te perfshira:
✔ Fluturimi Tirane - Beograd - Abu Dhabi - Beograd - Tirane
✔ Akomodimi 2 nete ne Hotel 3* ne Dubai dhe 1 nate ne Hotel 3* ne Abu Dhabi me mengjes te perfshire
✔ City Tour ne Beograd
✔ City Tour ne Dubai + City Tour ne Abu Dhabi
✔ Guida Profesionale

youtube.com

Sultan of Dreams Hotel & Spa

SULTAN OF DREAM ***** Side
7 dite All Inclusive - 490 euro
Nisja me 27 Maj dhe gjate Qershorit!
Nxitoni te perfitoni nga Super Ofertat per rezervime deri me 31 Mars!
Te perfshira:
✔ Biletat e avionit vajtje - ardhje (charter)
✔ Transfertat Apt - Hotel - Apt
✔ Akomodimi All Inclusive
Vendndodhja:
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Antalyas, eshte 15 km larg qendres se Manavgatit, 50 km larg qendres se Alanyas, dhe 75 km larg aeroportit te Antalyas. Ka nje siperfaqje 40.000 m?.
Facilitete
Hoteli ofron keto sherbime
Mini club per femije, fushe lojerash per femije, mini disko, water slide, pishine te jashtme per te rritur dhe femije, animacione, aqua park, sallon bukurie, makine qera, staf multilingual, sherbim mjekesor, qender biznesi, librari, banjo turke, dhome me avull, sauna, qender fitness, dart, boccia, ping-pong, volleyball, cadra dhe shezllone, peshqir, internet wifi, kasaforte.
https://youtu.be/6nF1LOi_XtY

www.sultanhotels.com

youtube.com

Club Nena - Manavgat - Etstur

CLUB NENA 5***** Side
7 dite All Inclusive - 480 euro / person
Perfitoni tani per rezervime deri me 31 Mars!
Oferta e vlefshme per nisje me 27 Maj! Nxitoni dhe do shijoni pushime si asnjehere tjeter!
Te perfshira:
✔ Biletat e avionit vajtje - ardhje (charter)
✔ Transfertat Apt - Hotel - Apt
✔ Akomodimi Ultra All Inclusive
Vendndodhja :
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, ndodhet 80 km larg aeroportit te Antalias dhe Antalia, dhe 15 km larg qendres se Sides.
Facilitete :
Hoteli ofron sherbime te meposhtme : pishine te jashtme dhe te brendshme, pishine per femije, miniclub, water slide, salle per mbledhje, shoping center, dyqan lekure, super market, butik, sallon bukurie, sherbim mjekesor, makine me qera, fotograf, salle lojerash, tenis, ping-pong, minifootball, qender fitness, sauna, banjo turke, masazhe dhe trajtime trupi, minigolf, animacione, sporte ujore te motorizuara, bilardo, sherbim lavanderie dhe dry cleaning.
https://youtu.be/7Mm_T3Y_kWg

Güneş, deniz ve doğanın birleştiği Manavgat'ta 98 dönüm üzerine kurulu, bahçesinde 90 çeşit bitki ve ağaç türleri ile Club Hotel Nena, misafirlerine huzurun,...

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


SHESHI NENE TEREZA
Fieri
9301
Other Tour Agencies in Fieri (show all)
Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

Qyteti antik: Apollonia Qyteti antik: Apollonia
Rruga Apollonia
Fieri

Qyteti i lashtë, Apollonia i themeluar që prej shek.IV p.e.s. Ardhur deri në ditët e sotme duke mbart me vete prejardhjen e një kombi të lashtë Ilir.

Top-Lines Fier Top-Lines Fier
Perball Hotel Shkelzeni, Agjensia E Pare Ngjitur Me Dyqanin GLOBE
Fieri, 9301

Trokatravel Agjensi Trokatravel Agjensi
Lagja Apollonia Pallati Ri ,perball Deges Qendrore Te Raiffaisen Bank
Fieri

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank