Tristan Store

Tristan Store

Nearby travel agencies

E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

Ne besojme ne kujdesin ndaj klientit dhe vleren per parane.Presim qe ju te bashkoheni ne udhetimin tone duke adhuruar veten me bizhuterite e Tristan Store!

Timeline Photos

Smart Watch KW10. Kunder ujit monitorues per shendetin, rrahjet e zemres,pedometer per hapat, te lajmeron per qendrimin e tepert ulur,lajmeron per mesazhet ,thirrjet e humbura, per tu hidratuar.
Per sport: vrap,ecje,ngjitje ,ciklizem,ping pong,basketboll, not, futboll .
Monitoron anen psikologjike per llogaritjen e ovulimit dhe ciklit.
Monitoron gjumin dhe cilesin e tij.

Ora me kristale 😍 thjesht e mbrekullueshme ....

Ore per femra cilesore. E magjishme e thjesht dhe klas...🥰😍😍😍
.
.
.
#watch #watches #watchesofinstagram #watchesforwomen #watchesforsale #watches⌚ #watcheslover #watchlover #ora #oracilesore #orafemrash 😍

Cantat me te vecanta i gjeni vetem tek ne ... Tristan Store ju jep cilesi ,jetgjatesi ,stil unik, prakticitet, klas ,thjeshtesi ,perditshmeri casual etj... Gjeni veten ..... 🥰

#bag #bags #bagsforsale #bags👛👜 #bagshopping #bagsaddict #bagstyle #bagslover #bagsholic #canta #çanta #çant #klass #fines #lekure #vecanti

Cante fine ,e vogel por me hapesire te konsiderueshme brenda ,me material lekure ...

Cante e vecant qe eshte nderthurje mes jakes se nje xhupi dhe cantes lekure ... 😍

Canta te bukura cilesore me jetegjatesi por mbi te gjitha shuuum te vecanta ...😍😍😍

Stikera ne mur ose ne materiale te tjere per dhomen e femijes ose ambjente te ndryshem ne shtepi. Ngjiten shume lehte, kan manual ndihmes dhe gjithashtu mund ta personalizosh emrin qe do vetem ne dm .. 🥰🌍
#stickers #baby #homedecor #homedisagn #stickywall #wallart #wallpapers #wallpaperdecor #babyroom #homewallpaper #ngjites #wall #pappercraft #dedication #theniemotivuese #thenie #emra #style #decor #decorations #home #homesweethome #homeinspiration #homeinsporation 🥰

Thonje te thjesht ,te bukur ose te rend me gure zvarofski... modele te bukur me ngjyra ,me shuum ngjyra ,me forma ,me shkronja cdo gje qe keni imagjinuar e gjeni ne Tristan Store 🥰 ....

Super modele dhe ngjyra te vecanta verore plot jet ...🥰

Zbukurimet me te fundit sipas stines dhe ngjyrave te preferuara ....
.
.
.
.
.
.
.
#zbukurimethonjesh #nailart #design #designenails #vjeshta #autumnnail #autumnvibes🍁 #autumnnails 😍

#nailart #nailfashion #nailwork #nail #naildesigns #beautifulnails #beautifuldesaign #nails💅 #nailsaddict #nailsofinstagram #nailinspo #gelnails

#nailart #beautifulnails #nail #nails #nailworld #nailwork #nailshop #naildesigns #nailsofinstagram #nailsonfleek #nails💅 #nailsaddict #nailfashion

Tristan Store

Rezultate te shkelqyera ! Tanime 6900 leke 😮... Pergatiteni trupin per veren ... 👌🏻👌🏻 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

EMS Bio-Micro-Power
Smart Fitness Instrument.
EMS ( Electric Muccle Stimulator)
Pajisje fitnesi per muskujt e trupit per femra dhe per meshkuj. Perdoret per muskujt e barkut, abdominalet , krahet, kofshet etj. Shume e lehte ne perdorim dhe me 100%rezultat. Per heqjen e celulitit dhe tonifikimin e trupit dhe muskujve pa pasur nevoje per palester. Perdoret kudo dhe ne cdo kohe. Dergesa falas.
Cmimi: 7900 leke.

Tristan Store

Art Pen. Dekoruese kafeje ,tortash etj.
1000 leke / 8 euro.

Tristan Store

Ore Motre Femme Luxe

Ore per femra prodhim i vitit 2017 quartz. Zbukuruar me gure dhe me varese kulle eifel, materiali lekure.
Cmimi : 1200 leke.

Forma biskotash me numra. Nga nr 0 deri te 9.

Forma me kafshe per biskota .

Photos from Tristan Store's post

Cante dore per femra e re me lekure gjarpri
e firmes Luxe 👜🐍.
Cmimi 149.00 leke .
#handbag #handbags #handbagsforsale #handbagshop #leatherhandbag #leatherbags #serpentbag #serpentleatherbag #cantelekurgjarpri #cantelekure #gjarpër #lekuregjarpri #luxe

Cante shpine per femra . Moda e 2018 . Rucksack Feminine Mochila 226 .
Lekure Origjinale . Cmimi me ulje 3900 leke te vjetra. #bags #leatherbags #leather #originalleather #bagsforsale #brownbag #brownbags #originalbag b #bagsforsale #cantalekure #cantashpine #canta #lekure #lekureorigjinale #cantaorigjinale #lekurelope #cantelekure

Cante shpine per femra lekure origjinale . Moda e 2018 Rucksack Feminine Mochila 226 #bags #bag #leatherbags #canta #femra #moda2018 #moda #cantashpine #lekure #cantalekure #original #originalbags #originalleatherbag #originalleather

Photos from Tristan Store's post

Photos from Tristan Store's post

Ore LIGE 9837

Ore meshkujsh e vecante ne stilin e saj,shkelqen ne dore. Ore sportive,rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra thellesi rezistente ndaj goditjeve,materiali Stainless Steel full steel.Diametri 42 mm, gjatesia 21 cm, e holle 12 mm,pesha 135 g.
Dergesa falas.
Cmimi 6500

EMS

EMS Bio-Micro-Power
Smart Fitness Instrument.
EMS ( Electric Muccle Stimulator)
Pajisje fitnesi per muskujt e trupit per femra dhe per meshkuj. Perdoret per muskujt e barkut, abdominalet , krahet, kofshet etj. Shume e lehte ne perdorim dhe me 100%rezultat. Per heqjen e celulitit dhe tonifikimin e trupit dhe muskujve pa pasur nevoje per palester. Perdoret kudo dhe ne cdo kohe. Dergesa falas.
Cmimi: 7900 leke.

EMS

EMS Bio-Micro-Power
Smart Fitness Instrument.
EMS ( Electric Muccle Stimulator)
Pajisje fitnesi per muskujt e trupit per femra dhe per meshkuj. Perdoret per muskujt e barkut, abdominalet , krahet, kofshet etj. Shume e lehte ne perdorim dhe me 100%rezultat. Per heqjen e celulitit dhe tonifikimin e trupit dhe muskujve pa pasur nevoje per palester. Perdoret kudo dhe ne cdo kohe. Dergesa falas.
Cmimi: 7900 leke.

MAKINE QEPESE DORE

MAKINE QEPESE DORE

MOFAJANG NGJYRUES PER FLOKUN

Ngjyrues unisex per floket. Dyll mat natyral ,pa arome,pa yndyre pa mbetje dhe i lehte per tu lare. I lehte per tu perdorur . Nuk i demton floket. Lahet me shampo normale.
Cmimi :2000 leke ose 15 euro.

Ngjyruesi i flokeve Mofajang

Ngjyrues unisex per floket. Dyll mat natyral ,pa arome,pa yndyre pa mbetje dhe i lehte per tu lare. I lehte per tu perdorur . Nuk i demton floket. Lahet me shampo normale.
Cmimi :2000 leke ose 15 euro.

ART PEN

Ulje -15%
Ore NAVI FORCE

Ore sportive ushtarake per meshkuj kunder ujit 30 m thellesi , kunder goditjeve dhe gervishjeve.Rripi lekure dhe materiali i xhamit hardlex. Tregues date dhe jave .
Cmimi 6000 lek

Ore NAVI FORCE

Ore sportive ushtarake per meshkuj kunder ujit 30 m thellesi , kunder goditjeve dhe gervishjeve.Rripi lekure dhe materiali i xhamit hardlex. Tregues date dhe jave .
Dergesa falas.
Cmimi 6000 lek.

Tristan Store

Ore Motre Femme Luxe

Ore per femra prodhim i vitit 2017 quartz. Zbukuruar me gure dhe me varese kulle eifel, materiali lekure.
Cmimi : 1200 leke.

Ngjyrues unisex per floket. Dyll mat natyral ,pa arome,pa yndyre pa mbetje dhe i lehte per tu lare. I lehte per tu perdorur . Nuk i demton floket. Lahet me shampo normale.
Cmimi :2000 leke ose 15 euro.

Ngjyrues unisex per floket. Dyll mat natyral ,pa arome,pa yndyre pa mbetje dhe i lehte per tu lare. I lehte per tu perdorur . Nuk i demton floket. Lahet me shampo normale.
Cmimi :2000 leke ose 15 euro.

Ngjyrues unisex per floket. Dyll mat natyral ,pa arome,pa yndyre pa mbetje dhe i lehte per tu lare. I lehte per tu perdorur . Nuk i demton floket. Lahet me shampo normale.
Cmimi :2000 leke ose 15 euro.

Art Pen. Dekoruese kafeje ,tortash etj.
1000 leke / 8 euro.

Makine qepse dore portative me bateri.Me permasa 21 x 6.5 x 3.5cm. Qep cdo lloje rrobe.
Cmimi 3500 leke ose 27 euro.

Puder zbardhuese per dhembet me qymyr bamboo ,natyrale oral care.
2500 leke ose 19 euro.

Tristan Store

Ore NAVIFORCE

Ore meshkujsh ushtarake sportive, me rrip lekure e cilesis te larte ,me kalendar te plote date dhe jave , rezistente ndaj ujit 30m thellesi.
Materiali i xhamit hardlex rezistente ndaj goditjeve dhe gervishjeve.
Diametri ores 47 mm
Gjatesia 23cm
Gjeresia 22 mm
Trashesia 12 mm
Dergesa falas

Tristan Store

Se shpejti ... Zgjidhje kunder gerhitjes. Zgjidhje per nje gjume te rehatshem dhe te qete.

Photos from Tristan Store's post

LIGE...super kualitet😍😍😍

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

EMS
EMS
MAKINE QEPESE DORE
MOFAJANG NGJYRUES PER FLOKUN
Ngjyruesi i flokeve Mofajang
ART PEN
NAVIFORCE
NAVIFORCE
NAVIFORCE

Location

Telephone

Address


Jani Bakalli
Fieri
355

Opening Hours

Monday 08:00 - 23:00
Tuesday 08:00 - 23:00
Wednesday 08:00 - 23:00
Thursday 08:00 - 23:00
Friday 08:00 - 23:00
Saturday 08:00 - 23:00
Sunday 08:00 - 23:00
Other Fieri travel agencies (show all)
Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

Marcopolo Travel Marcopolo Travel
Ruga Skenderbeu
Fieri

Trokatravel Agjensi Trokatravel Agjensi
Lagja Apollonia Pallati Ri ,perball Deges Qendrore Te Raiffaisen Bank
Fieri

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank

Albtours D Fier Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA
Fieri, 9301

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

Servis FLORI Servis FLORI
Suk Fier
Fieri, 123456789

Viking Travel Viking Travel
Jakov Xoxa
Fieri

AUTO KLEIR AUTO KLEIR
Autostrad FIER-LUSHNJE KM 9
Fieri

PIKE SH*TJESH MAKINASH NE AUTOSTRADEN FIER-LUSHNJE

Likometaj Travel Likometaj Travel
Rruga Jakov Xoxa
Fieri, 9305

Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa.

Qyteti antik: Apollonia Qyteti antik: Apollonia
Rruga Apollonia
Fieri

Qyteti i lashtë, Apollonia i themeluar që prej shek.IV p.e.s. Ardhur deri në ditët e sotme duke mbart me vete prejardhjen e një kombi të lashtë Ilir.

Novo Travel & Tours Novo Travel & Tours
Ramiz Aranitazi
Fieri, 9301

Angel Travel & Tours - Fier Angel Travel & Tours - Fier
L.29 Nentori, RR.Dervish Hekali Prane BAR Acuarium.
Fieri, 9301

Angel Travel ofron udhetime & guida turistike brenda dhe jasht vendit, bileta avioni, trageti, automjete me qera, siguracine te shendetit ne udhetim.