Viking Travel

[02/12/18]   ️ROME️⛲ FIRENCE 🏘️ VENECIA 💒

Pranvere 2018 🌺 Stina me e bukur per te vizituar qytetet kulturore te Italise 🌺

📆 Data e udhetimit 7-11 Mars, 4-8 Prill, 2-6 Maj
5️⃣️ Dite : 245 euro/personi

👣 Vizitohen : 🌸Rome🌸Firence🌸Venecia🌸Rijeka🌸Split 🌸Budva🌸

⬇️Ne cmim perfshihet
🍒Transporti me autobus komod
🍒Akomodimi ne Hotel
🍒Mengjeset ne Hotel
🍒Bileta e tragetiti Durres-Bari me poltron
nese deshironi akomodim ne kabine 4-She kushton extra 15 euro
🍒Guide shqipetare gjate gjithe udhetimit

⬇️Ne cmim nuk perfshihet
🍒Bileta e Hyrjeve neper muzeume
🍒Hyrja ne Venecia (20 euro taksa per person+ trageti)
🍒Shetitja me Gondola
🍒Akomodimi ne traget me kabine 4she 15 euro/personi
🍒Konsumimi i vakteve te drekes dhe te darkes

-------- #Kontakt ----------
📲: +355 34227075 ,+355 692959335
✉️👍Ose na shkruani ne Inbox

[02/12/18]   ☃️DARDHE☃️VOSKOPOJE☃️KORCE☃️
😮 2 dite 50 € All inclusive 😮
🏨 Hotel Moskopole : 50 €
🏘️ Bujtina Thanasi : 50 €
📆 Data e udhetimit : 17-18 Shkurt

☑️ Ne Cmim Perfshihet
🌬️ Udhetimi vajtje-ardhje me minibus komfort,
🌬️ Akomodimi ne hotel
🌬️ Mengjesi + Dreka + Darka
🌬️ Shoqerues gjate gjithe udhetimit

📝 Per me shume informacion kontaktoni ne:↴
📧 Facebook Inbox
☎️: +355 34227075 / +355 692959335

[02/12/18]   ⭐STAMBOLLI, në qytetin ku takohet lindja me perëndimin
🔆4 DITË 99 €
🤩Data e udhetimit : 15-18 SHKURT : 8-11 MARS
⚱️Vizitohen : STAMBOLL - SELANIK - KASTORIA

📍Ne cmim perfshihet
➖Udhetimi vajtje - ardhje me autobus
➖Akomodimi 2 nete ne hotel ne qender te pjeses evropiane te Stambollit
➖Mengjeset per te gjithe ditet e qendrimit
➖Shetitjet ne Stamboll me autobus
➖Shoqerues dhe guide shqiptare ,per te gjithe ditet e qendrimit

Ne cmime nuk perfshihet
✔️Gjithcka qe nuk eshte permendur ne kete program
✔️Hyrje ne monumente dhe muzeume
✔️Siguracioni i jetes ne udhetim

-------- #Kontakt ----------
📲: +355 34227075 ,+355 692959335

[02/12/18]   🎭 KARNAVALE NE LEFKADA BLU 🎭

Vetem 5 dite na ndajne nga Super Karnavalet e Lefkades 😍

💃3 Dite 90 Euro , 17-19 Shkurt

🏩Hotel Ionian Star 4 💎

💰Paketa me mengjes ➖ 90 Euro
💰Paketa me mengjes & darke 105 Euro

#FesteKarnavale #ShetitjeMeAnije

➡️Vizitohen qytete :
🌺Parga , Lefkada ,Preveza ,Janina
🌺Vizitohet ishujt :
🌺Lefkada , Scorpion , Meganisi

➡️Ne cmim perfshihet :
-Transporti me autobus komod
-Akomodimi ne hotel Ionian Star 4*
( Ne qender te Lefkades , afer Clubeve ,bareve pedonales kryesore )
-Mengjesi + Darka
-Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit

Kontakt : +35534227075 , +355692959335

[02/07/18]   ☃️ Kolashin 2 dite 55€ ☃️
➡️Hotel Aurel 4 *
💦Data e udhëtimit :
💢10-11 Shkurt , 14-15 Shkurt
#bore #kolashin #spa

✔️Ne çmim përfshihet :
🏷️Transporti vajtje-ardhje
🏷️ Akomodimi në hotel Aurel 4 *
🏷️ Mëngjesi + Darka
🏷️ Facilitetet Spa ( jacuzzi,sauna,hamam,fitness)
🏷️ Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit .

------ #Kontakt ----------
📲: +355 69 2959335 +355 34227075
✉️👍Ose na shkruani ne Inbox

[02/07/18]   💑Festoni #ShenValentinin ne Mavrove 💑
♥️ Ski_Bore_Spa_MbremjeFestive♥️

◾️Datat e nisjes 👍

📆14-15 SHKURT

👇HOTELET QE NE MUNDESOJME 👇
💎 Hotel Diplomat 3* 39 €
💎 Hotel Ambient 3* 39 €
💎 Hotel Mirage 4 * 55€
💎 Hotel Izgrev 5* 55 €

🆓Në çmim Përfshihet :
✔️Transporti vajtje-ardhje
✔️Akomodimi në hotel -Mengjesi + Darka
✔️Përdorimi i faciliteteve SPA ( Hotel 4 * & 5*)
✔️Guidë Shqiptare gjatë gjithë udhëtimit

-------- #Kontakt ----------
📲: +355 69 2959335 +355 34227075
✉️👍Ose na shkruani ne Inbox

[02/07/18]   ⛪Vizitoni Beogradin 3 dite per vetem 109 euro 💰
📆Data e udhetimit : 9-11 Mars & 30-01 Prill

✔️Ne cmim perfshihet
➖Udhetimi me autobus komod vajtje -ardhje
➖Akomodimi ne Hotel ne qender
➖Mengjesi dhe Darka
➖Shoqerimi me guide ne gjuhen shqipe

⛔Ne cmim nuk perfshihet
📍Dreka ne te gjitha ditet
📍Hyrjet ne muzeume

------- #Kontakt ----------
☎️: +355 69 2959335 dhe +35534227075
✉️👍Ose na shkruani ne Inbox

[02/07/18]   ❄Brezovice 2 Dite 50€ & 59€❄
😍Hotel Yjet e Sharrit 50 euro😍
😍Hotel Sharri 59 euro😍

🗓️Data e udhëtimit: 10-11,14-15,17-18 Shkurt

📍Vizitohen:Brezovice,Prevalle,Prizren
#Pishina #Sauna #Jacuzzi #pijepalimit

✔️Ne cmim perfshihet👇🏻
-Transporti me minibus Komod
-Akomodimi ne hotel perkates
-Mengjesi + Darka
-Pije jo alkolike pa limit gjate darkes(Tek hotel Sharri)
-Pishina dimerore , Sauna , Jacuzzi,Fitness,Bilardo (Tek hotel Sharri)

🚫Ne cmim nuk pershihet :
❌Gjithcka qe nuk eshte permendur ne kete program
❌Pajisjet e nevojshme per te bere Ski

-------- #Kontakt ----------
📲: +355 692959335 +35534227075
✉️👍Ose na shkruani ne Inbox

[02/05/18]   ❤🌺 Stamboll / Udhetim turistik ❤🌺

✔Datat e nisjes : 9, 16 , 23 Shkurt
3 Dite te plota , 199 euro personi

#Përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

Rezervo qe tani☎
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
😘 Ju mirepresim
Kontakt:
📱 +355 69 2959335 ☎ +355 34227075
👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook

[02/05/18]   💞#Selanik #Stamboll #Sofie
🔮Cmimi: 5 Dite 149 Euro
🎀 Nisja: 14 – 18 Shkurt ose 7 – 11 Mars

Perfshihet:
➡Transporti me Autobus Komod
➡Akomodimi ne Hotele me 4*
➡Mengjesi ne Hotel
➡Shoqerues Shqiptar
➡Te gjitha Guidat Sipas Programit

----- kontaktoni -----
☎️Tel: +355 34227075
📲Cel:+355 0692959335

[02/05/18]   #Bruksel , Pakete Turistike
Mund te miksohet shume mire me nje xhiro ne #Amsterdam, pse jo❓❓
🌼2 - 5 Mars , 🌼3 nete qendrimi
Cmimi momentalisht : 206 euro personi
#Perfshihet:
🌼Bileta avionit vajtje-ardhje nga Podgorica
🌼Akomodimi ne Hotel : Van Belle 3*
🌼Mengjeset per cdo dite qendrimi

Cmime Momentale , Rezervo qe tani☎
➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖ ➖
😘 Ju mirepresim
Kontakt:
📱 +355 69 29 59 335 ☎ +355 34227075
👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook

matiastravel.com

MATIAS | Tur ne Paris 16 – 23 Shtator 399 Euro

❣ GJERMANI - FRANCE - ITALI - ZVICER❣
⭕ MBETEN VETEM 8 VENDE #PARIS !!! ⭕

🌹 Nisja: 16 Shtator 🌹 8 Dite 399 Euro/pp
🌹 Nisja: 10 Tetor 🌹 8 Dite 399 Euro/pp
#Ljubjane,#Bled, #Mynih,#Paris,#Luzerne,#Milano,#Venezia
-
⭕ Kujdes: 🌷 7 Nete 8 Dite 🌷 jo 6 nete 8 Dite ⭕

Perfshihet:
✅Transporti me Autobus komod
✅Akomodimi ne Hotele me 3* dhe 4*
✅Mengjesi ne Hotel
✅Shoqerues Shqiptar
✅Te gjitha Guidat Sipas Programit

----- Kontakt -----
📲Cel: 0692959335/034227075

matiastravel.com

[08/12/17]   Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive.
- Nisje më 17 Gusht, 5 Ditë €399.
Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive.
- Nisje më 17 Gusht, 5 Ditë €399.
Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus, Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal Nefeli për 3 netë qendrimi në Ultra All Inclusive, Ekskursion dhe Vizitë në Efes, Shoqërues shqiptar.

[08/12/17]   Vjeshtë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 22 Shtator.
Vjeshtë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 22 Shtator.
Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netë në Traget, 1 natë në Napoli dhe 1 natë në Sorrento.
Lundrimi me Traget Durrës - Bari dhe Sorrento - Kapri.
Transfertat me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

[08/12/17]   All Inclusive, Halkidiki, 4 Ditë €139, 5 Ditë €179, Nisje më 11, 15, 18, 22, 25, 29 Gusht.
Transporti i përfshirë.
All Inclusive, Halkidiki, 4 Ditë €139, 5 Ditë €179, Nisje më 11, 15, 18, 22, 25, 29 Gusht.
Transporti i përfshirë.
- Hotel Calypso 2*Superior - 4 Ditë €139, 5 Ditë €179
- Hotel Atrium 3*Superior - 4 Ditë €199, 5 Ditë €279
- Hotel Kriopigi 4* - 4 Ditë €209, 5 Ditë €289
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

[08/12/17]   Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Rhodos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive.
- Nisje më 10 Shtator, 6 Ditë €459.
Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus, Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal për 4 netë qendrimi në Ultra All Inclusive, Ekskursion dhe Vizitë në Efes, Shoqërues shqiptar.

[07/20/17]   🌹 PLAZH 5 DITE NE MAL TE ZI 🌹

👉 Nisja: 24 Korrik 159 Euro/p
⛔ MBETEN 6 VENDET E FUNDIT ⛔

--------------
👉 Nisja: 31 Korrik 5 Dite 179 Euro/p
⛔ MBETEN 16 VENDET E FUNDIT ⛔

Perfshihet:
✅Transporti me Autobus Komod
✅Akomodimi 4 Nete ne Hotel me 3*
✅Mengjesi dhe Darka ne Hotel
✅Shoqerues Shqiptar
✅Te gjitha Guidat Sipas Programit
---------
📞Per me Teper Informacion:
🍒Kontakt:
☎️️0692959335 / 034227075

[07/20/17]   Vjeshtë në Pragë, 5 Ditë €349, Nisje më 19 Shtator.
Vizitohen: Pragë, Bratisllavë dhe Budapest.
Fjetje në Pragë 3 netë dhe 1 natë në Budapest.
Fluturimi me avion Tiranë - Budapest - Tiranë.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

[07/20/17]   Plazh All Inclusive në Maltë, 4 Ditë €399, Nisja më 8 Shtator.
Fjetje 3 Netë në Hotel, All inclusive (Mëngjes Drekë dhe Darkë, Pije të përfshira),
Shëtitje Panoramike në Maltë,
Fluturimi Direkt Shkup - Maltë - Shkup, Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti Maltës në Hotel.

[07/20/17]   Festa e Birrës në Mynih, 4 Ditë €449, Nisja më 21 Shtator.
Vizitohet: Mynih.
Fjetje 3 netë në Mynih. Mëngjeset në Hotel,
Fluturimi me avion Podgoricë - Mynih - Podgoricë. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

[07/20/17]   Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Rhodos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive.
- Nisje më 30 Korrik, 6 Ditë €479.
Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus, Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal për 4 netë qendrimi në Ultra All Inclusive, Ekskursion dhe Vizitë në Efes, Shoqërues shqiptar.

[07/17/17]   💞Tour 8 Ditor ne #Amsterdam & #Copenhagen -> 639€/p
💞Pakete individuale (Bilete + Hotel)
💞Nisja date 20 Shtator - 27 Shtator
🏩4 nete ne Amsterdam, akomodim ne Hampshire Hotel Beethoven 3*
🏩3 nete ne Copenhagen, akomodimi ne Hotel Zleep Hotel Astoria Copenhagen 3*
Përfshihet:
👉Bileta e avionit vajtje ardhje
✈️Tirane - Amsterdam
✈️Amsterdam - Copenhagen
✈️Copenhagen - Amsterdam
✈️Amsterdam - Tirane
👉Akomodimi ne hotel me 3* per 7 netë
💥Oferte momentale nxitoni te telefononi!
Ju mirepresim! 😘
🍒Kontakt:
☎️0692959335 / 034227075

[07/17/17]   All inclusive ne Jaht 3 Dite 149 Euro/p
Nisja: 23, Korrik 3 Dite 149 Euro/p
Nisja: 25, Korrik 3 Dite 149 Euro/p
Nisja: 27, Korrik 3 Dite 149 Euro/p
Vizitohet:
Gjiri i Grames,Palace,Drimadhes,Dhermi,Jale,Himare,Porto Palermo,Borsh,Bunec,Kakome,Krorez
Perfshihet:
Transporti me Minibus Komod
Lundrimi 2 Dite ne Jaht
Mengjesi dreka dhe Pijet ne Jaht
Akomodimi ne Hotel ne Jale
Kujdes: Darka nuk eshte e Perfshire

🍒Kontakt:
☎️️0692959335/034227072

[07/17/17]   💥Vëndet e fundit ne Tourin e #BARCELONES
✨10 Ditë vetëm 500 €/p, Nisja datë 20 Korrik
👉Vizitohet: #Milano #Barcelona #Nice #Monte_Carlo #Venecia #Slloveni ...

📜Programi : http://bit.ly/2st4nqq

🍒Kontakt:
☎️️0692959335/034227075

[07/11/17]   All Inclusive, Parga - Preveza, 4 Ditë €99, 5 Ditë €139, Nisja më 11, 14, 18, 21, 25, 28 Korrik.
Transporti i përfshirë.
- Hotel Niko 2*S - 4 Ditë €99, 5 Ditë €139
- Hotel Poseidon Beach 3* - 4 Ditë €159, 5 Ditë €219
- Hotel Lichnos Beach 5* - 4 Ditë €349, 5 Ditë €589
Çmimi përfshin: Fjetje në Light All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

[07/11/17]   All Inclusive, Korfuz, 4 Ditë €129, 5 Ditë €139, Nisja më 14, 18, 21, 25, 28 Korrik, 1 Gusht.
Transporti i përfshirë.
- Hotel Telemachos 2*S - 4 Ditë €129, 5 Ditë €139.
- Hotel Corfu Belvedere 3* - 4 Ditë €189, 5 Ditë €209.
- Hotel Alexandros 4* - 4 Ditë €199, 5 Ditë €219.
- Hotel Gelina Village 5* - 4 Ditë €279, 5 Ditë €339.
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Traget dhe Autobus.

[07/11/17]   Hapur vende me Nisje 14 Korrik, SuperOfertë, All Inclusive, Surprizë, 4 Ditë €99, 5 Ditë €119, Nisja më 14, 18 Korrik. Transporti i përfshirë.
Destinacioni mund të jetë: Korfuz, Halkidiki, Parga - Preveza, ose Riviera Olimpike.
- Hotel Surprizë 2* - 4 Ditë €99, 5 Ditë €119
- Hotel Surprizë 3* - 4 Ditë €139, 5 Ditë €149
Kujdes: Destinacionin dhe Emrin e hotelit e mësoni një ditë para ditës së Nisjes.
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

[06/08/17]   All Inclusive, Parga - Preveza, 4 Ditë €99, 5 Ditë €129, Nisja më 9, 13, 16, 20, 23 dhe 27 Qershor.
Transporti i përfshirë.
- Hotel Niko 2*S - 4 Ditë €99, 5 Ditë €129
- Hotel Poseidon Beach 3* - 4 Ditë €129, 5 Ditë €159
- Hotel Lichnos Beach 5* - 4 Ditë €299, 5 Ditë €349
Çmimi përfshin: Fjetje në Light All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

[06/08/17]   Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Rhodos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive.
- Nisje më 2 Korrik, 6 Ditë €449.
Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus, Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal për 4 netë qendrimi në Ultra All Inclusive, Ekskursion dhe Vizitë në Efes, Shoqërues shqiptar.

[06/06/17]   Lichnos Beach Hotel & Suites 5*L, All Inclusive, Parga, 7 Netë €627.
Zbritje 20% për Nisje më 13 - 23 Qershor.
Çmimi: Ishte €787 - Bëhet €629 për 7 netë për person për Nisje më 13 Qershor.
Shtesa 45€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

[06/06/17]   Hedef Resort & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 8 Ditë 299.
Çmime të Rishikuara për qëndrim deri 23 Qershor, Zbritje shtesë
- 48% për Nisje më 7 Qershor,
- 40% për Nisje më 10 deri 13 Qershor,
- 12%për Nisje më 13 deri 18 Qershor,
2 Fëmijë Falas dhe Zbritje €50 në fluturim deri më 14 Qershor dhe €30 në fluturim nga datë 17 Qershor deri 8 Korrik.
Çmimi Ishte €678 - Bëhet €299 për person për 7 netë Nisje 7 Qershor.
Çmimi Ishte €593 - Bëhet €299 për person për 6 netë Nisje 10 Qershor.
Çmimi Ishte €593 - Bëhet €299 për person për 6 netë Nisje 13 Qershor.
Çmimi Ishte €678 - Bëhet €374 për person për 7 netë Nisje 14 Qershor.
Çmimi Ishte €593 - Bëhet €368 për person për 6 netë Nisje 17 Qershor.
Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.

[06/06/17]   Kahya Resort Aqua & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditë €332.
Zbritje 58% Nisje deri 14 Qershor dhe Zbritje €50 në fluturim deri më 14 Qershor dhe €30 në fluturim nga datë 17 Qershor deri 8 Korrik.
Çmimi Ishte €586 - Bëhet €332 për person për 6 netë Nisje 10 Qershor.
Çmimi Ishte €686 - Bëhet €332 për person për 6 netë Nisje 13 Qershor.
Çmimi Ishte €686 - Bëhet €593 për person për 7 netë Nisje 14 Qershor. Çmimi Ishte €786 - Bëhet €555 për person për 6 netë Nisje 17 Qershor.
Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë .

[06/06/17]   Imperial Sunland 5*, Ultra All Inclusive, Kemer 7 Ditë €409.
Zbritje 52% për Nisje deri më 20 Qershor dhe 54% Nisje 21 Qershor dhe dhe Zbritje €50 në fluturim deri më 14 Qershor dhe €30 në fluturim nga datë 17 Qershor deri 8 Korrik.
Çmimi Ishte €699 - Bëhet €409 për person për 6 netë Nisje 10 Qershor.
Çmimi Ishte €699 - Bëhet €414 për person për 6 netë Nisje 13 Qershor.
Çmimi Ishte €600 - Bëhet €452 për person për 6 netë Nisje 14 Qershor.
Çmimi Ishte €699 - Bëhet €425 për person për 6 netë Nisje 17 Qershor.
Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.

[06/06/17]   All Inclusive, Riviera Olimpike, 4 Ditë €89, 5 Ditë €119, Nisja më 9, 16, 20, 23 dhe 27 Qershor.
Transporti i përfshirë.
- Hotel Platon 2*Superior - 4 Ditë €89, 5 Ditë €119
- Hotel Sun Beach Platamon 3*Superior - 4 Ditë €119, 5 Ditë €159
- Hotel Olympus Thea 4* - 4 Ditë €129, 5 Ditë €169
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus.

[06/06/17]   All Inclusive, Korfuz, 4 Ditë €99, 5 Ditë €119, Nisja më 9, 13, 16, 20, 23 dhe 27 Qershor.
Transporti i përfshirë.
- Hotel Telemachos 2*S - 4 Ditë €99, 5 Ditë €119.
- Hotel Corfu Belvedere 3* - 4 Ditë €139, 5 Ditë €159.
- Hotel Alexandros 4* - 4 Ditë €144, 5 Ditë €169.
- Hotel Gelina Village 5* - 4 Ditë €1469, 5 Ditë €189.
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Traget dhe Autobus.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Jakov Xoxa
Fieri
Other Fieri travel agencies (show all)
Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

Angel Travel & Tours - Fier Angel Travel & Tours - Fier
L.29 Nentori, RR.Dervish Hekali Prane BAR Acuarium.
Fieri, 9301

Angel Travel ofron udhetime & guida turistike brenda dhe jasht vendit, bileta avioni, trageti, automjete me qera, siguracine te shendetit ne udhetim.

Marcopolo Travel Marcopolo Travel
Ruga Skenderbeu
Fieri

Top-Lines Fier Top-Lines Fier
Perball Hotel Shkelzeni, Agjensia E Pare Ngjitur Me Dyqanin GLOBE
Fieri, 9301

Bledi Travel Agency Bledi Travel Agency
Lagja 1 Maji Rruga Jani Bakalli
Fieri, 9300

paketa turistike,bileta avioni,bileta autobuzi,bileta trageti,siguracione shendeti dhe makine.Komoditet.luks rehati gjate udhetimit tuaj kudo.

Trokatravel Agjensi Trokatravel Agjensi
Lagja Apollonia Pallati Ri ,perball Deges Qendrore Te Raiffaisen Bank
Fieri

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank

Orjalda & Anisa Travel Orjalda & Anisa Travel
Fier
Fieri, 123456

udhetime komode

Tristan Store Tristan Store
Jani Bakalli
Fieri, 355

Ne besojme ne kujdesin ndaj klientit dhe vleren per parane.Presim qe ju te bashkoheni ne udhetimin tone duke adhuruar veten me bizhuterite e Tristan Store!

Novo Travel & Tours Novo Travel & Tours
Ramiz Aranitazi
Fieri, 9301

Qyteti antik: Apollonia Qyteti antik: Apollonia
Rruga Apollonia
Fieri

Qyteti i lashtë, Apollonia i themeluar që prej shek.IV p.e.s. Ardhur deri në ditët e sotme duke mbart me vete prejardhjen e një kombi të lashtë Ilir.

Likometaj Travel Likometaj Travel
Rruga Jakov Xoxa
Fieri, 9305

Bileta Autobusi; Avioni; Trageti; Paketa Turistike, dhe Sherbimi me i ri Vlore - Fier -Rinas Aeroport 7 orare ne dite me Minibusa.