ADI Travel & Tours

Agjensi Turstike,Bileta Avioni,Makina me qera,Paketa Turistike,Bileta Autobusi

Agjensi Turstike,Bileta Avioni,Makina me qera,Paketa Turistike,Bileta Autobusi

Mission: Sherbim cilesor dhe Korrektesi.

NXITONI TE MERNI DHE TE BENI TUAJAT OFERTAT E PAKETAVE DIGITALB DERI NE 31 DHJETOR 2019!

Ria Money Transfer!

[07/20/19]   👉👉ANTALYA - ULTRA ALL INCLUSIVE 👌👌
✈Nisja ne KORRIK , GUSHT ✈
➡️7 Dite te plota

🏖Oz Sui Resort ➥499€
⛵White City Resort Alanya 5* ➥525€
🏖Sunmelia Beach Resort 5* ➥ 550€
🏝Heaven Beach Resort 5* ➥ 565€
⛵Crystal Admiral Resort 5* ➥ 575€
🏖Diamond Premium Resort 5* ➥ 590€
⚓Riolavitas Resort & Spa 5* ➥ 590€
🏝Seaden Valentine Resort & Spa 5* ➥ 605€
⛵Sentido Numa Bay 5* ➥ 615€
🏜Crystal Deluxe Resort & Spa 5* ➥ 620€
⚓Bosphorus Sorgun Hotel 5* ➥ 625€
🚤Litore Hotel 5* ➥ 640€
🏖Mukarnas Resort 5* ➥ 650€
🏝Karmir Resort & Spa 5* ➥ 650€
⛵Crystal Sunset Luxury Resort 5* ➥ 665€
🛶Quattro Beach Spa & Resort 5* ➥ 685€
⚓Haydarpasa Palace 5* ➥ 695€
🚤Belazur Resort & Spa 5* ➥ 695€
⛵Alkoclar Exlusive Kemer 5* ➥ 710€
🛶Granada Luxury Okurcalar 5* ➥ 735€
🏝Granada Luxury Beach Avasllar 5* ➥ 765€
🏖Royal Alhambra Palace 5* ➥ 775€
⚓Paloma Foresta Resort & Spa 5* ➥ 785€
🛶Sherwood Exlusive Kemer 5* ➥ 810€
🚤Orange County Kemer 5* ➥ 870€
🏖Royal Seginus 5* ➥ 880€
⚓Granada Luxury Belek 5* ➥ 910€
⛵Royal Holiday Palace 5* ➥ 925€
🏜Royal Adam & Eve 5* ➥ 940€
🚤Titanic Deluce Golf Belek 5* ➥ 965€
🏝Kaya Palazzo Golf Resort 5* ➥ 985€
⚓Paloma Finesse 5* ➥ 1030€
🏜Xanadu Resort 5* ➥ 1040€
🛶Selectum Luxury Resort 5* ➥ 1110€
🏝Rixos Premium Tekirova 5* ➥ 1160€
⛵Sueno Hotels Deluxe Belek 5* ➥ 1320€

👇👇Të Përfshira në Cmim:
1- Charter direkt
2- Akomodimi ne Hotel
3- Ultra All Inclusive ne Hotel 7 Dite
4- Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport
5- Shoqerues Shqiptar
6- 20 kg Bagazhe + 8 kg Cante Dore.

➖ ✏ ➖ 📨 ➖ KONTAKT ➖✏ ➖📨➖
📲 Cel: 069 27 29 338
📩 Ose na dërgoni një mesazh në Facebook:ADI Travel & Tours.
📮 Adresa: Lagja "Liri", Blvd "Jakov Xoxa"50 m nga rethrrotullimi i Sharres ne drejtim te TV Kombit,Fier.

Detajet e Turit
Udhëtim 3 ditor në Sarajevë Mostar Medjugore 99 Euro
Çmimi 99 Euro
Data e udhëtimit:

31 Maj – 2 Qershor

Dita e Parë:
Nisja nga Tirana në orën 05:00. Kalimi nga pika doganore e Hanit të Hotit. Kalimi nëpërmjet Nikshic, Trebinje. Pushim i shkurtër gjatë rrugës. Pas këtij pushimi do të nisemi në drejtim të territorit Boshnjak. Vazhdojmë rrugën drejt qytetit të Sarajevës. Mbërritja në Sarajevë dhe akomodimi në hotel. Darka ne hotel.

Dita e Dytë:
Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit nisemi drejt Vrelo Bosna ose Mushkeritë e Sarajevës.(pagesë extra 1 euro). Nisemi drejt qëndrës historike të qytetit Bascarsia ku do të vizitojmë: Ura Latine, Vijesnica, Pedonalja Ferhadija si dhe pikat kryesore të qytetit. Vizitë në Parkun e Madh të Ilidzes, në Pedonalen Velika Aleja, ish Rezidencat e Arkidukeve Austriake. Kthimi në hotel dhe shfrytezimi i ambienteve të hotelit. Darka në hotel.

Dita e tretë:
Mëngjesi në hotel. Nisemi drejt Mostarit ku do të kemi mundësinë të shohim Urën e famshme të Mostarit, rrugën e dyqaneve të mjeshtërve të vjetër, Xhaminë e Madhe dhe Katedralen e Betontë të Mostarit (e vetmja në botë). Pas vizitave në Mostar nisemi drejt Medjugores. Kohë në dispozicion për të vizituar Kishën Shën Jakovi, Kisha kryesore e qytetit. Pas vizitave në Medjugore nisemi drejt Tiranës. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës. Mberritja në Tiranë.

Në çmim përfshihet:
-Udhëtim me autobus komod vajtje ardhje.
-Akomodimi në Hotel për 2 netë qëndrimi.
-Mëngjeset dhe darkat.
-Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
Në çmim nuk përfshihet:
-Kërkesat ekstra jashtë programit.
-Siguracioni i shëndetit në udhëtim
-Vizita tek kryqi në Medjugorje me transportin tonë, lëvizje individuale.

Fëmijet:
– Nga 0-2 vjeç janë falas;
– Nga 2-12 vjeç, nëse akomodohet në dhomë me 2 të rritur, perfiton 20 Euro zbritje;
– Mbi 12 vjeç paguan si i rritur.
– Nese nuk i ka mbushur 18 vjeç dhe udhëton me njerin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.

#Shënim
-Akomodimi në dhomë Teke (single) ka pagesë ekstra në varesi të hoteleve ku qëndrohet.
-Nëse krevati nuk do të jetë dopjo , do të jenë dy krevatë tek të bashkuar.
-Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
-Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
-Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndersa pagesën e plotë deri në 7 ditë para nisjes.
-Në rast anullimi nga klienti pagesa e bërë është e pakthyeshme.
-Agjencia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sië janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

VOSKOPOJË – KORÇË 2 DITË 5500 LEKË
VIZITOHEN: VOSKOPOJE - KORCE - POGRADEC – TUSHEMISHT- DRILON
DATA E UDHETIMIT:
► Mars , 8-9 , 9-10 , 16-17 , 23-24 , 30-31 .
► Prill 6-7 , 13-14 , 20-21, 27-28 , 28-29
► Maj 4-5 , 11-12 , 18-19 , 25-26 ,
► Qershor 1-2 , 8-9 , 15-16 ,22-23 , 29-30
► Korrik 6-7 , 13-14 , 20-21 , 27-28
► Gusht 3-4 , 10-11 , 17-18 , 24-25 , 31 - 1 Shtator
► Shtator 7-8 , 14-15
HOTEL MOSKOPOLE ,5500 Lekë
PROGRAMI:
► Dita e pare:

Nisja nga Tirana ora 07:00 te mengjesit (Nisja ne oren 06:15) .Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .Vazhdimi i udhetimit ne Drilon & Tushemisht . Vizite ne bustin e Teta Ollges . Mberritja rreth ores 12:00 ne Voskopoje . Shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. Pas drekes fillojne vizitat, njohja me historine e fshatit te Voskopojes, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave te shumta , ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet ne Voskopoje . Kthehemi perseri ne hotel .Animacione lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.Darka rreth ores 20:00 me muzike.

► Dita e dyte:
Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe pejsazhin e mrekullueshem. Mengjesi ne hotel me pas nisemi per ne qytetin e Korces per vizite ne qytetin e serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe dhe katedralen e Korces .Me pas nisemi per ne Tirane dhe Durres . Mberritje ne darke .

Fundi i sherbimit tone

Duhet te keni me vete :

-Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

RIA Money Transfer!

ADI Travel&Tours Fier 18.04.2019!

Okazion!!!!!
Sh*tet Lokal me Siperfaqje 56m2.
Adresa:
Lagja "Skele" Vlore prane Portit!

Super Oferte per dergesat per here te pare me Ria Money Tranfer nga UK 🇬🇧 me -50% Ulje deri ne shumen 700£!

Keto shtete ne Europe oferte 50% per dergesa per kete fundvit!😃

Gezuar 🥂 me RIA Money Transfer nga ADI Travel & Tours!🍾

Super oferta per dergesa nga keto Shtete: 🇪🇺🥇🇩🇪🏅🇮🇪🏅🇫🇷🏅🇧🇪🏅🇬🇧🏅🇸🇪

Gezur 2019!🥂🍷🍸🍾

ADI Travel & Tours ju uron Gezuar Festat,dhe nje vit te mbare ne 2019!🥂

Tashme prej 2 vitesh me sherbimin me te ri te RIA Money Transfer kemi kenaqesine tju bejme me dije se nga shume Shtete te Botes sherbimet per transfertat e Parave vijne me oferte uljesh per kete fundvit!

Jeni te mirepritur!

Pjese nga peisazhe te ndryshme te 🇦🇱Shqiperise Turistike,Vere 2018!👌

RIA Money Transfer!

Dergoni para me RIA Money Transfer nga e gjithe Bota!

Eskluzivisht nga ADI Travel & Tours ne Fier!

Adresa: L."Liri" 50 m nga rrethrrotullimi i Sharres ne drejtim te TV Kombit!

Jeni te mirepritur!

Dashuria nuk njeh kufi me Ria dhe EasyPay. Transfertat e parave me tarifat absolutisht më të lira në Shqipëri! 🇦🇱🤝🌎💰💵💶💷💸🇦🇱

Pjese te ndryshme nga Peisazhet e Shqiperise!🇦🇱🇽🇰🇦🇱☀️🌞⭐🏝🏖🚵‍♂️🤽‍♀️🏊‍♂️🏊‍♀️🤝👏🇦🇱🇽🇰🇦🇱

🏝️🏝️🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️🇦🇱️🇦🇱️TURTLE FEST IN DRYMADES BEACH ALBANIA.
BILETAT MUND TI GJENI PRANË AGJENSISË TONË NËPËRMJET SHËRBIMIT TË EASYPAY

Meteora 1 Nate dhe 2 dite per Hotele me 3* ► 55 Euro,Hotele 4* ► 59 Eur.
Vizitohen: METEORA, JANINA, KALLABAKA , KASTORIA
Data e Udhetimit:
• ►7-8 , 14-15 , 21-22 , 28-29 PRILL
• ►5-6, 12-13 , 19-20 , 26-27 Maj

• Hotel Alexiou 3* ► 55 Euro ( Me darke )
• Hotel Liknon 4* ► 59 Euro ( Me darke )
Programi:
► Dita e pare: Nisja nga Tirana në oren 05.00 dhe udhëtimi me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitohet Kalaja, Sheshi Qëndror dhe opsionale vizita ne Ishull. Pasdite vonë, vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel. Darka e lire per tu kaluar ne fshatin turistik dhe teper te populluar ne Kallambakes.
► Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Paradite, vizitë panoramike ne manastiret e Meteores, zonës më të bukur në Greqi qe shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë boterore të UNESCO-s. Jane gjithsej 8 Manastire qe jane me te lehte per tu prekur nga turistet, por ne do te vizitojme te pakten dy me kryesoret per shkak te kohes se pamjaftueshme. Vizite ne Kastoria.Vazhdon udhëtimi për në Shqipëri nga dogana e Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe dhe ndalese per vizite ne Tushemisht & Drilon. Mberritja në Tiranë.
SHENIM: Duke qene se terreni eshte teper i favorshem, ne cdo manastir do te shkohet me ane te autobusit dhe te shoqeruar nga guida!

[04/13/18]   ADI Travel &Tours Fier

RIA Money Transfer,e shpejte dhe me e Lira ne treg ne krahasim me Agjesite e tjera te Transfertave te Parave!
Eskluzivitet nga ADI Travel & Tours ne qytetin e Fierit qe prej Dt,01- Janar - 2017!
Adresa: L "Liri" 50 m nga Rrethrrotullimi I Pallatit te Sharres ne drejtim te TV Kombit!
Transferoni Para me kostot me te lira te komisioneve nga e gjithe Bota!
Ju mirepresim!

Dergoni para nga e gjithe Bota me sherbimin me te ri te RIA Money Transfer dhe me komisionet me te lira dhe sherbimin me te mire!
Nepermjet Easy Pay ne Shqiperi mund te kryeni dhe shume lloj pagesa dhe sherbime te tjera si:

1.Pagesa OSHEE
2.Pagesa Ujesjellesi
3.Pagesa Gjoba Makine,
4.Pagesa Albtelecom
5.Rimbushje Digitalb
6.Rimbushje Lotto Sport,Ecobet etj,
7.Pagesa Abisnet etj.

ADI Travel & Tours ka ekszluzivitetin ne qytetin e Fierit per keto sherbime,por gjithashtu ju mund te gjeni edhe sherbime te tjera si:

1.Bileta Avioni
2.Bileta Autobusi
3.Bileta Trageti
4.Imobiliare
Gjithashtu mund gjeni dhe sherbime per Siguaracine te ndryshme si:

1.TPL
2.Karton Jeshil per Jashte Shtetit,
3.Shendet ne Udhetim
4.Karton Kufitar (per mjete me targe te huaj)

Ndodhemi: L "Liri" Rr "Jakov Xoxa" 50 m nga rrethrrotullimi I Shares ne drejtim te TV Kombit.

Ju mirepresim!

[08/23/17]   Mund te gjeni sherbimet e Transfertave me Ria Money Transfer.

ADI Travel & Tours

Titanik-Deluxe-Belek AntalyaTurkiye.

Pushime ne Turqi,me Adi Travel & Tours.

[06/13/17]   ADI Travel & Tours tashme ka ekskluzivitetin per sherbimet e RIA Money Transfer ne Qytetin e Fierit.
Ju mirpresim.!

Ria Money Transfer.

Timeline Photos

ADI Travel & Tours

ADI Travel & Tours's cover photo

[05/18/17]   Lagja ''Liri''Rr.Jakov Xoxa Fier.

Udhetime me Guide,Lefkada,Parga,Praveza,29 Prill,12,19,26 Maj 2017.

ADI Travel & Tours

ADI Travel & Tours

ADI Travel & Tours

Historia jonë

ADI Travel & Tours eshte krijuar ne 26 Tetor 2016 nga z,Admir ILIAZI. Adi Travel & Tours ka disa lloj sherbimesh ku nga me kryesoret eshte Eskluziviteti per Ria Money Transfer per Qytetin e Fierit.

Ndodhemi ne ,Lgj: ‘’Liri’’ Fier 50 m nga Rrethrrotullimi i Sharres.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fier?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Lgj.''LIRI'' Fier 50m Nga Rrethrrotullimi I Sharres.(Shiko Ne Harte)
Fier
9301

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 09:00 - 19:00
Sunday 09:00 - 18:00
Other Eco Tours in Fier (show all)
Wonderful World Wonderful World
Pilo Sota
Fier, 9301