Hensi Travel Agjensi

Tek Hensi Travel do te gjeni cmimiet me te mira per, Avion per te gjitha destinacionet si dhe linje trageti, Autobusa me italine dhe Greqine.Ju mund te prisni tek ne, Siguracionet e makinave tuja,terhiqni dhe dergoni para si dhe pagesa drita,uji.

Tek Hensi Travel do te gjeni cmimiet me te mira per, Avion, Traget, Autobusa me italine dhe Greqine me kushtet me komode. Gjithashtu ju mund te prisni tek ne, Siguracionet e makinave tuaja, TPL dhe Kartonin Jeshil.(sig. per brenda dhe jashte vendit.Siguracion per shendetin ne udhetim, qe eshte irendesishem per ju. Te gjitha keto ju ofrohen me cmimet me konkuruese ne treg dhe sherbimin cilesor, prane ambienteve tona komode. Ne ofrojmë produkte dhe shërbim cilësor tek klientët tanë. Objektivi ynë i përgjithshëm është që të rrisim biznesin tonë vit pas viti. Ne kemi staf të talentuar, energjik dhe të motivuar për të zgjeruar vazhdimisht njohuritë dhe përmirësuar performancën. Ne përpiqemi që të ofrojmë shërbim cilësor me tarifa konkuruese dhe jemi në kërkim të vazhdueshëm të mënyrave për të përmirësuar burimet tona organizative. Qëllimi ynë është që t’i shërbejmë klientëve kurdo dhe kudo që të kenë nevojë. Detajet e Kontaktit Hensitravel Agjensi/ Exchange Lgj: Kastriot Rr: Ramiz Aranitasi Perballe Bankes se Bashkuar (UBA) cel: 00355682082045/ 0695717456 email: [email protected]

Mission: Misioni ynë është që t’i shërbejmë klientëve kurdo dhe kudo që të kenë nevojë. Ne përpiqemi që të ofrojmë shërbim cilësor me tarifa konkuruese dhe jemi në kërkim të vazhdueshëm të mënyrave për të përmirësuar burimet tona organizative.

Pranverë në Paris, 4 Ditë €399, Nisja më 27 Maj.
Vizitohen: Paris.
Fjetje 3 Netë në Paris.
Fluturimi me avion direkt Tiranë - Paris.
Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

Pranverë në Beograd, 3 Ditë €89, Nisje më 29 Prill.
Vizitohet Beograd.
Fjetje dhe Mëngjese për 2 netë qëndrimi në Hotel.
Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Pranverë në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë €159, Nisja më 27 Prill.
Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje.
Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar.

All Inclusive, Korfuz, 4 Ditë €89, 5 Ditë €109, Nisja më 28 Prill, 12, 16, 19 dhe 23 Maj.
Transporti i përfshirë.
- Hotel Telemachos 2*S - 4 Ditë €89, 5 Ditë €109.
- Hotel Alexandros 4* - 4 Ditë €149, 5 Ditë €189.
- Hotel Gelina Village 5* - 4 Ditë €159, 5 Ditë €199.
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Traget dhe Autobus.

Zbritje €40 për Rezervime të Hershme deri më 17 Prill.
Pranverë në Vjenë, 4 Ditë Ishte €339 - Bëhet €299, Nisja më 21 Maj.
Vizitohet: Vjenë dhe Budapest.
Fjetje 2 netë në Vjenë dhe 1 në Budapest.
Fluturimi me avion Tiranë - Budapest - Tiranë.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Zbritje €30 për Rezervime të hershme deri më 20 Prill.
Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë Ishte €399 - Bëhet €369, Nisja më 5 Maj.
Vizitohet: Barcelonë.
Fjetje 3 Netë në Barcelonë.
Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Shkupit,
Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Barcelonë - Shkup, Transfertat dhe Shetitjet

[12/25/16]   GEZUAR KRISHLINDJET FAT DHE MBARESI TE GJITHVE NE FAMILJET TUAJA

📍Limak Limra Deluxe 5*-Kemer. Zbritje 50% per nisje 26 dhe 27 maj (per 7dite). Zbritje 45% per nisje 1 deri ne 25 Qershor. Zbritje 35% per nisje pas 25 qershorit. 2 femije falas. Cmimi nga 706€ ne 443€ per person per 7 dite per nisje ne 26 Maj. Fluturimi vajtje ardhje i perfshire.

📍Wind of Lara 5*-Lara Kundu (i ri). Zbritje 35% per rezervime deri ne 20 Maj. Cmimi 406 per person per 7 dite per nisje 26 maj (+2femije falas). Fluturimi vajtje ardhje i perfshire

📍Siam Elegance 5*-Belek. Cmime te rishikuara per gjithe sezonin. Cmimi nga 612per person behet 439€ per 7 dite per nisje 26 maj. Fluturimi i perfshire

📍Wind of Lara 5*-Lara Kundu (i ri). Zbritje 35% per rezervime deri ne 20 Maj. Cmimi 406 per person per 7 dite per nisje 26 maj (+2femije falas). Fluturimi vajtje ardhje i perfshire

📍Lake & River Side Hotel & Spa 5* 316€ per person, Ultra All Inclusive + 2 femije deri ne 12 vjec falas #kontaktoni

Bellis Deluxe Hotel 5* - Belek. Zbritje 50% per rezervime deri ne 16maj. Cmimi nga 827€ per person behet 503 € per person per 7 dite per nisje ne 26 Maj. Fluturimi vajtje ardhje i perfshire

Bellis Deluxe Hotel 5* - Belek. Zbritje 50% per rezervime deri ne 16maj. Cmimi nga 827€ per person behet 503 € per person per 7 dite per nisje ne 26 Maj. Fluturimi vajtje ardhje i perfshire

📍Bellis Deluxe Hotel 5* - Belek. Zbritje 50% per rezervime deri ne 16maj. Cmimi nga 827€ per person behet 503 € per person per 7 dite per nisje ne 26 Maj. Fluturimi vajtje ardhje i perfshire

📍Montenegro Beach 4*, 4 dite 99€
All inclusive (mengjesi, dreka, darka, pijet, pishinat etj). Nisja ne 6 Maj.
Transporti individual ose shtese 20€ per
Vajtje-Ardhje dhe shetitje sipas programit.

📍Port River 5* - Side 330€ Ultra All Inclusive per person + 2 femije falas deri ne moshen 12 vjec. Per nisje ne 26 Maj #hensitravel

📍Plitvices Lakes National Park - Croatia

📍 The Inn Resort 5* - Alanya, zbritje 50% per rezervim deri ne 16 Maj. Cmimi ishte 607€-Behet 394€ (standarte2+2) per person per 7 dite per nisje 26 maj. Fluturimi vajtje ardhje i perfshire

Pranverë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199
Austri
Dita e Parë, 26 Maj 2016: Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Ndalesë e shkurter në Budva. Vazhdimi i udhetimit për në Herceg Novi, ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhëtimi me autobus në territorin kroat. Vazhdimi i udhetimit për në Split. Mbrritja në Split. Sistemimi në Hotel.
Dita e Dytë, 27 Maj 2016: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Zagreb. Ndalesë 2 orë në Zagreb, ku vizitohet Kryeqyteti Kroat me monumentet historike të tij. Vazhdimi i udhëtimit në territorin Austriak. Ndalesë 1 orë në Graz. Vazhdimi i udhëtimit për në Vjenë. Mbrritja në Vjenë. Sistemimi në Hotel.
Dita e Tretë, 28 Maj 2016: Mëngjesi në Hotel. Gjatë ditës, Vizitë me guidë ne dispozicion në pikat turistike më të bukura të Vienës, si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit, Muzeu Kryesor, Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve, Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgëve. Nisja për në Budapest. Udhëtimi zgjat 2 orë. Mbrritja në Budapest. Sistemimi në Hotel.
Dita e Katërt, 29 Maj 2016: Mëngjesi ne Hotel. Gjatë ditës, vizitohen monumentet më tërheqëse të Qytetit si: Kodra Gellert, Fortesa e Peshkatarit, Kisha e Shën Matias, Katedralja e Shën Stefanit, Kështjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela etj. Kalimi nëpër urat e Budapestit, si: Ura e Luanëve, Ura e Elisabetës e cila është Ura e parë e varur në Botë, Statuja e Shën Gellertit, kalimi mbi urën e Margaritës. Pasdite, Nisja për në Beograd. Udhëtimi zgjat rreth 5 orë pa ndalesa. Mbrritja në Beograd. Sistemimi në Hotel.
Dita e Pestë, 30 Maj 2016: Mëngjesi ne Hotel. Paradite Vizitë e shkurtër e Beogradit dhe Nisja për në Tiranë. Ndalesë e shkurtër në Prishtinë. Mbrritja në Tiranë.
Me Shume Detaje: Në pagesën 199 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

[06/02/14]   Prshendetje miq, ju urojme nje jave te mbare dhe te kendshme!

Hensi Travel eshte exchange dhe agjensi udhetimi. Tek ne Ju do te gjeni kurset me te mira te kembimit per te gjitha monedhat, do te gjeni biletat me te mira per udhetimet dhe pushimet tuaja, ne cdo kohe ne mirepresim interesin tuaj per sherbimet qe ne ofrojme.

Hensi Travel Agjensi

Lagja: Kastriot, Rruga Ramiz Aranitasi, Perballe farmaci Tina.
Tel: 035534 502 553
Cel; 0698517535
email: [email protected]

Ju Faleminderit per mirkuptimin Tuaj!

[10/17/13]   Tur Kulturor ne Stanboll, Turqi

Dita I: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta perpara nisjes. Fluturimi për në Stamboll. Mbërritja në Aeroport. Pritja nga përfaqësuesi ynë. Transferta nga aeroporti në hotel dhe sistemimi në hotel. Mbasdite, kohe e lire.

Dita II: Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Xhamia Blu, Hipodromi, Dollmabahce, njohja me Bazilikën e famshme të Shën Sofisë, shëtitje me autobus, kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës së Gallatës, kalim në urat e varura të Bosforit për të kaluar në Kontinentin Aziatik, vizitë në pikën turistike të Çam Lixha (pikën më të lartë të qytetit,kodra e të dashuruarve).

Dita III: Mëngjesi në Hotel. Udhëtim në Eminoy(stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor).Lundrim me anije për tre orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa.Vizitë në Taksim dhe në Galeri.

Dita IV: Mëngjesi në Hotel. Paradite të lirë. Pasdite transferta me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë.

Cmimi 260 eur p/person ne dhome dyshe ose treshe

Në paketë përfshihet:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel me 3 yje superior në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
-Një lundrim me anije në Bosfor 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë.

Në paketë nuk përfshihet:
-Hyrjet neper muzeume apo monumente.

[10/15/13]   Gezuar Kurban Bajramin!

Me lule ne dore, Me respekt shpirtror,
Me dashuri t’vertet, Me shpirt te sinqert,
Ju uroj BARJAMIN dhe t’gjitha t’mirat ne jete.

2 nete / 3 dite ne Sofie Bullgari 139 €

Dita e pare 29 nentor e premte.
Nisja nga Tirana ne oren 06:00 prane agjensise “Fiori Travel & Tours”. Vazhdojme rrugen per Elbasan, Librazhd,( ndalese e shkurter per mengjes & kafe) Qafe Thane kryhen procedurat doganore. Me pas vazhdojme rrugen Struge, Gostivar, Shkup, Kumanov, Kyustendil ku do bejme edhe ndalesen per drake. Vazhdojme rrugen per ne Sofie. Mberritja pasdite vone. Akomodimi dhe darka ne hotel.


Dita e dyte 30 nentor e shtune.
Mengjesi ne hotel. Vizite qendres Historike te Sofies. Fillojme guiden tone me Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar "Ivan Vazov", Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt etj. Dreka e lire pasdite kohe e lire per shoping ne nje nga qendrat tregtare ne qender te qytetit. Darka ne Hotel.


Dita e trete 1 dhjetor e diele.
Mengjesi ne hotel. Nisim rrugen per ne Tirane. Vazhdojme rrugen Kyustendil, Kumanov, Shkup, Gostivar. Ne Gostivare ndalese per dreke. Vazhdojme rrugen per ne Struge ku do kete nje ndalese per kafe buze lumit Drin. Vazhdojme rrugen drejt kufirit pas procedurave doganore vazhdojme rrugen per ne Tirane. Fundi sherbimit tone.

Ne cmim perfshihet:
Hoteli per dy nete
Mengjeset dhe Darkat
Transporti komod
Shoqerues grupi
Vizitat sipas programit

[10/07/13]   Oferta shume te mira per bileta avioni, trageti dhe autobusi

Na kontaktoni ne: 0698117535

[10/07/13]   Tek Hensi travel ju do te gjeni cmimet e biletave me te arsyeshme per udhetimin tuaj, Ju mirepresim!

[10/07/13]   Autobus Exprese pa ndalese Tirane - Athine cdo te shtune & te diel!

[10/07/13]   Kane filluar fluturimet e reja Tirane -Stamboll (SABIAH GOKCEN) TIRANE, cmime fantastike 100 euro vajtje-ardhje/ PEGASUS AIRLINES

[10/07/13]   Kane filluar lundrimet Durres -Trieste - Durres me Adria Ferries!

ITALI - FRANCE - SPANJE - 8 DITE - 349 EURO PERSONI
14-21 TETOR

Dita e pare
Nisja nga Tirana me autobus ne oren 20.00. Udhetimi me autobus do te behet nga Tirane – Durres. Imbarkohemi ne tragetin e linjes Durres- Bari dhe udhtojme gjate nates. Fjetja ne target.
Dita e dyte
Ne mengjes zbresim nga trageti dhe vazhdojme udhetimin me autobus me ndalesa te shkurtra gjate rruges drejt Xhenovas. Mberritja ne Xhenova ne mbremje dhe akomodimi ne hotel me 3*.
Dita e trete
Mengjesi ne Xhenova . Nisja drejt Marsejes, vizite e shkurter ne Baziliken e shekullit te 19 Notre Dame De la Garde. Pas kesaj vizite ne Marseje do te udhetojme per ne Barcelona, kryeqyteti I Katalonjes. Mberritja ne darke dhe akomodimi ne hotel me 3* ne Costa Brava. Darka ne hotel . Fjetja ne Costa Brava.
Dita e katert
Mengjesi ne Costa Brava. Nen drejtimin e guides vizitojme Barcelonen: Katedralen, Shtepine e Gaudit, ,Harkun e Triumfit se Barcelones, Sagrada Famiglia parku Guell, I rrethuar nga nje mur I zbukuruar me mozaike shumengjyresh brenda te cilit ndodhen dy shtepi me forma te cuditshme me cati shumengjyreshe te ndertuar per nder te Gaudit dhe pazarin Sala de les cent Columnes, me dyqanet e saj te shumta. Darka ne hotel, mbremja e lire.
Dita e peste
Mengjesi ne hotel ne Costa Brava. Vizitojme stadiumin Camp Nou. Vizitojme akuariumin e Barcelones, portin antik dhe monumentin e Kristofor Kolombit. Dreka e lire. Pas dreke mundesi per shooping. Ne mbremje kthimi ne hotel dhe darka. Fjetja ne Costa Brava.
Dita e gjashte
Mengjesi ne hotel. Nisja per ne Xhenova. Gjate rruges do te ndalojme per nje vizite te shkurter ne Nice. Vizita individuale ne plazhin e engjejve dhe portin e jahteve. Mundesi per te drekuar ne nje nga restorantet buze portit. Ne mbremje mberrijme ne hotel ne Xhenova.
Dita e shtate
Mengjesi ne hotel ne Xhenova. Vizitojme qytetin e Xhenoves, portin antik (ku ndodhet anija me te cilen Kristofor Kolombi udhetoi drejt botes se re). Nisemi drejt Barit. Gjate rruges ndalesa te shkurtra. Ne mbremje marrim tragetin per Shqiperi.
Dita e tete
Ne mengjes mberrijme ne portin e Durresit dhe nisemi drejt Tiranes. Fundi i udhetiit tone.

Jane te perfshira:
5 nete qendrimi ne hotel me 3* me mengjes
3 darka ne Barcelone
Udhetimi me autobus ne dispozicion
Vizitat sipas programit
Shoqerues grupi gjate gjithe udhetimit
Guide lokale ne Barcelone
Nuk jane te perfshira:
Bileta tragetit
Hyrjet ne muzeume
Siguracion jete

[10/05/13]   Tek Hensi travel ju do te gjeni cmimet e biletave me te arsyeshme per udhetimin tuaj, Ju mirepresim!

[10/04/13]   Oferta shume te mira per bileta avioni, trageti dhe autobusi

Na kontaktoni ne: 0698117535

[10/04/13]   Fundjave ne Dubrovnik 11-13 Tetor 2013 vetem 99 euro p/person hotel me 3* me mengjes+darke, transport+guide.

Per rezervime na kontaktoni ne: 0698117535

[10/04/13]   Kane filluar fluturimet e reja Tirane -Stamboll (SABIAH GOKCEN) TIRANE, cmime fantastike 100 euro vajtje-ardhje/ PEGASUS AIRLINES

[10/04/13]   Autobus Exprese pa ndalese Tirane - Athine cdo te shtune & te diel!

[10/04/13]   Kane filluar lundrimet Durres -Trieste - Durres me Adria Ferries!

[09/29/13]   Detajet e Kontaktit

Hensitravel Agjensi/ Exchange

Lgj: Kastriot
Rr: Ramiz Aranitasi
Perballe Bankes se Bashkuar (UBA)

tel/fax 034 704 451
email: [email protected]

[09/29/13]   Produktet që ne ofrojmë janë:

1. AGJENSI UDHETIMESH, BILETA AVIONI, TRAGETI DHE AUTOBUSI NE TE GJITHA DESTINACIONET
2.Sigurime per individet, Sigurime Automjetesh, TPL, KARTON JESHIL etj
3. EXCHANGE, me kurset me te mira ne treg

[09/29/13]   Ne ofrojmë produkte dhe shërbim cilësor tek klientët tanë. Objektivi ynë i përgjithshëm është që të rrisim biznesin tonë vit pas viti. Ne kemi staf të talentuar, energjik dhe të motivuar për të zgjeruar vazhdimisht njohuritë dhe përmirësuar performancën.

[09/29/13]   Ne përpiqemi që të ofrojmë shërbim cilësor me tarifa konkuruese dhe jemi në kërkim të vazhdueshëm të mënyrave për të përmirësuar burimet tona organizative dhe teknologjike. Qëllimi ynë është që t’i shërbejmë klientëve kurdo dhe kudo që të kenë nevojë.

[09/29/13]   HENSI TRAVEL ju ofron bileta per udhetime turistike dhe per pune. Bileta avioni, bileta per udhetime per ne te gjitha destinacionet me autobus traget etj...

[09/29/13]   HENSI TRAVEL i ofron individëve dhe bizneseve produkte në fushën e sigurimeve. Produktet dhe shërbimet që ofrojmë përmbushin ekspozimet specifike dhe gjithnjë në ndryshim ndaj rreziqeve financiare me të cilat përballemi çdo ditë.

Forca që na japin klientët është baza në të cilën ndërtojmë vlerat për investitorët.

Hensi Travel Agjensi's cover photo

Blerje Online ORGIS FIER

Bileta Avioni, Trageti, Autobusi, Paketa Turistike, Crociera. Te gjitha llojet e siguracioneve, rezervime hotelesh, etj.

Blerje Online ORGIS FIER

Bileta Avioni, Trageti, Autobusi, Paketa Turistike, Crociera. Te gjitha llojet e siguracioneve, rezervime hotelesh, etj.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fier?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


Lagja: Kastriot Rruga: Ramiz Aranitasi Prane Ish-BKT
Fier

Opening Hours

Monday 07:00 - 21:00
Tuesday 07:00 - 21:00
Wednesday 07:00 - 21:00
Thursday 07:00 - 21:00
Friday 07:00 - 21:00
Saturday 07:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 21:00
Other Fier travel agencies (show all)
Dr.Flori Dr.Flori
Fier Albania
Fier, 9302

Offical page to pedonalja fier

Museum of Apollonia Museum of Apollonia
Fier
Fier, 72015

ADI Travel & Tours ADI Travel & Tours
Lgj.''LIRI'' Fier 50m Nga Rrethrrotullimi I Sharres.(Shiko Ne Harte)
Fier, 9301

Agjensi Turstike,Bileta Avioni,Makina me qera,Paketa Turistike,Bileta Autobusi

Grand Travel & Tours Grand Travel & Tours
Ramiz Aranitasi
Fier, 9301

DAIDI Travel Udhetime&Kenaqesi DAIDI Travel Udhetime&Kenaqesi
Lagja Apollonia ,rr.Rauf Nallbani
Fier, ALBANIA

Wonderful World Wonderful World
Pilo Sota
Fier, 9301