Grand Travel & Tours

Vjeshtë në Hotel 4* në Sofje, 3 Ditë €99, Nisje më 7 Tetor.
Vizitohet Sofje. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi.
-Hotel Sveta Sofia 4* €99.
--Hotel Sheraton 5* €119
Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Timeline Photos

Super Ofertat Vajtje Ardhje drejt Italisë për nisje data të caktuara në Tetor
Tiranë - Milano - Tiranë €90
Tiranë - Bergamo - Tiranë €90
Tiranë - Venecia - Tiranë €90
Tiranë - Verona - Tiranë €90
Tiranë - Pisa - Tiranë €90
Tiranë - Bolonja - Tiranë €90
Tiranë - Ancona - Tiranë €90
Tiranë - Trevizo - Tiranë €90
Tiranë - Perugia - Tiranë €90
Tiranë - Genova - Tiranë €90
Përfshihen
1- Të gjitha taksat
2- 10kg Cante dore
3- Bileta Vajtje Ardhje për data të caktuara * Destinacione te tjera
Korfuz - Bruksel €99
Bruksel - Tirane €85
Shkup - Memmingen/Munich €30
Shkup - Paris €35
Shkup - Bruksel €35
Shkup - Hannover €35
Shkup - Barcelone €35
Shkup - Oslo €40
Shkup - Berlin €40
Shkup - Basel €40
Shkup - London €40
Shkup - Frankfurt €40
Shkup - Stockholm €40
Shkup - Dortmund €40
Shkup - Eindhoven €40
Shkup - Malmo €45
Shkup - Koln/Bonn €45
Shkup - Copenhagen €45
Shkup - Hamburg €45
Përfshihen
1- Të gjitha taksat
2- 5kg Cante dore
3- Bileta Vajtje për data të caktuara
Kontakt:
☎ +355696740612
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook

Festa Birrës në Mynih, 7 Ditë €399, Nisje më 29 Shtator.
Vizitohen: Zadar, Ljubljanë, Salszburg, Mynih, Zyrih, Milano, Venecie, Rijeka, Split, Dubrovnik, Kotor.
Fjetje: Zadar, 2 netë në Mynih, 1 natë në Zadar, 1 natë në Zyrih, 1 natë në Venecie dhe 1 natë në Split. Udhëtimi me autobus nga Tirana. Shqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

Grand Travel & Tours's cover photo

Grand Travel & Tours's cover photo

Grand Travel & Tours's cover photo

ALL INCLUSIVE - MALDIVE
Fihalhohi Island Resort Hotel 4*, (nje ishull vetem per ju)
19 Qershor - 26 qershor
Cmimi duke filluar nga 1250 euro/person
Ne cmim perfshihen
* Akomodimi per 5 nete all inclusive
* Biletat e avionit vajtje ardhje
* Transfertat me anije aeroport - hotel - aeroport
Per cdo detaj na shkruani ne inbox ose na telefononi ne numrin 0696740612

PASHKET NE PARGA, GREQI
Cmimi 55€/person, 2 Dite
Nisja date 30 Prill
Ne cmim perfshihen
* Transporti
* Akomodim me mengjes per 1 nate ne Sarande
* Vizite me varke (opsionale)
* Guide
Ne cmim nuk perfshihen
* Bileta e hyrjes ne Butrint
Programi
Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 05:00 drejt Sarandes. Pushime te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Sarande, vizite ne Butrint. Akomodimi ne hotel. Kohe e lire
Dita e dyte: Pas mengjesit ne hotel, nisemi drejt Parges. Vizite ne qytet dhe opsionale shetitje me varke. Dreke e lire ne qytet, kthimi per Tirane
Per cdo detaj na shkruani ne inbox ose na telefononi ne numrin 0696740612

Weekend All Inclusive në Budva, 2 Ditë €35 dhe 3 Ditë €69, Nisja çdo weekend ne Prill.
Çmimi përfshin: Fjetjen në Hotel Iberostar Bellevue 4 yje në All Inclusive, (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet, Pishina, Xhakuzi, Sauna të përfshira)
Shtesa €20 për Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Shëtitjet sipas Programit.
2 Ditë €35 - Nisja më 23 dhe 30 Prill
3 Ditë €69 - Nisja më 22 dhe 29 Prill

LAKE RIVER (5*), ULTRA ALL INCLUSIVE
SIDE ANTALYA , 6 NETE, 398EURO/PERSON
Nisje 28 Qershor
Ne cmim perfshihen
* Charter
* Transfertat aeroport - hotel - aeroport
* Akomodim ne dhome standard per 2 persona ne ultra all inclusive

Grand Travel & Tours's cover photo

GURAL PREMIER TEKIROVA 5*
ULTRA ALL INCLUSIVE
NISJA NE DATE 4 QERSHOR ,7 DITE,667EURO/PERSONI
Ne cmim perfshihet
*Udhetimi me charter Tirane- Antalya- Tirane
*Transfertat aeroport hotel aeroport
*Ushqim dhe pije pa limit

Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë €79, Nisja më 8 Prill.
Fëmija i parë deri 13 vjeç Falas në Hotel.
Vizitohet: Korfuz.
Fjetje 2 netë në Hotel Telemachos 2* Superior, All Inclusive (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet të përfshira),
Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget, ...

Pranverë: Stamboll, Selanik dhe Sofje 5 Ditë €169, Nisja më 14 Prill.
Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar.

Pranverë në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349
Nisja më 26 Prill.
Vizitohen: Paris, Dubrovnik, Zadar, Ljubljane, Salszburg, Mynih, Gjenevë, Milano.
Fjetje 3 netë në Paris, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Milano.
Udhëtimi me autobus Tiranë - Paris - Tiranë.

[03/31/16]   Pranvera vjen plot oferta dhe me cmime të lira:
Shkup ✈ Berlin €69
Skup ✈ Frankfurt €89
Shkup ✈ Barcelona €45
Shkup ✈ Bruksel €69
Shkup ✈ Stockholm €59
Shkup ✈ Oslo €39
Shkup ✈ Copenhagen €59
➡ Në cmim përfshihen bileta vajtje
➡ 5kg cantë dore
Prishtinë ✈ Berlin €59
Tiranë ✈ Paris €69 (Prill-Maj)
Tiranë ✈ Paris €69 (Prill-Maj)
Selanik ✈ Bremen €55
Korfuz ✈ Varsav €89
🌸 Përfshihen :
👉 bileta vetëm/vajtje
👉 të gjitha taxat
👉 10kg cantë dore
------------------------------------------
🌸Ofertat e Italisë
Tiranë ✈ Verona €85
Tiranë ✈ Bari €125 vajtje-ardhje
Tiranë ✈ Rimini €95
Tiranë ✈ Pescara €149 vajtja-ardhje
Tiranë ✈ Bologna €119
Tiranë ✈ Peruxha €135
Tiranë ✈ Milano €105
Tiranë ✈ Bergamo €105
Tiranë ✈ Xhenova €110
➡ 10kg cantë dore/Bagazhi ne varesi te kompanise

☎ Telefononi 0696740612 për më shumë info. ose na kontaktoni në inbox dhe me email në: [email protected]

✿✿ THETH -SHQIPERI ✿✿
56 €/Person, 2 dite – Nisja 4 Korrik
----------------------------------------------------------------------------
Perfshihen ne cmim
• Transport me automjet komod
• 2 nete akomodim ne Bujtine
• Mengjesi, drekat dhe darkat
• Guide gjate gjithe qendrimit

Cmim I vlefshem per min 20 persona
-------------------------------------------------------------------------
➽ Per cdo informacion apo rezervim ju lutem kontaktoni ne 0696740612 ose na shkruani ne inbox.
Ju mirepresim!!!!

Plazh All Inclusive në Korfuz, 8 Ditë €199, Nisja më 5 Qershor.

Hellinis 3*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €199.
Zbritje 35% për Nisje më 5 Qershor dhe 10% për Rezervime të Hershme deri 31 Maj dhe për Nisje gjatë gjithë sezonit.

SuperOfertë - Primasol 4*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €299.
Zbritje 35% Për Nisje më 5 Qershor.
2 Fëmijë deri 14 vjeç Falas në Dhomë Familjare.

Plazh All Inclusive në Korfuz, 8 Ditë €199, Nisja më 5 Qershor.

Superofertë - Zbritje €30.
Verë në Stamboll, 4 Ditë: Ishte €259 - Bëhet €229, Nisja më 18 Qershor.

Weekend All Inclusive në Budva, 3 Ditë €109, Nisja më 5 Qershor.
2 Fëmijë deri 15 vjeç Falas.

Anastasia Resort & Spa 5*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €496.
Zbritje 35% për rezervime të Hershme deri më 7 Qershor dhe për Nisje gjatë gjithë sezonit.

Weekend All Inclusive në Aquapark në Hotel 5*, Korfuz, 4 Ditë €129, Nisja më 4 Qershor.
Fëmija i parë deri 12 vjeç Falas në Hotel.

Plazh në Aquapark në Hotel Izgrev 5* në Strugë, 4 Ditë €119, 5 Ditë €169, 8 Ditë €239.
Nisje çdo të Mërkurë dhe të Dielë.

Hellinis 3*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €215.
Zbritje 30% për Nisje më 5 Qershor dhe 10% për Rezervime të Hershme deri 31 Maj dhe për Nisje gjatë gjithë sezonit.

Primasol 4*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €363.
Zbritje 20% Për Nisje më 5 Qershor dhe 10% për Rezervime të Hershme deri 31 Maj dhe për Nisje gjatë gjithë sezonit. 2 Fëmijë deri 14 vjeç Falas në Dhomë Familjare.

SuperOfertë - Corfu Belvedere 3*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €159.
Zbritje 30% për Nisje më 29 Maj dhe 10% për Rezervime të Hershme deri 31 Maj dhe për Nisje gjatë gjithë sezonit.

Calypso 3*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €151.
Zbritje 10% për Rezervime të Hershme deri 31 Maj dhe për Nisje deri në fund të sezonit.

Bellagio 3*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €188.
Zbritje 35% për Nisje më 5 Qershor dhe 25% për Rezervime të Hershme deri 31 Maj dhe për Nisje gjatë gjithë sezonit, për Dhomat e Katit të Dytë.

Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, 5 Ditë €349, Nisje më 11 Qershor.

Pranverë në Paris dhe Mynih, 7 ditë €349, Nisja më 23 Qershor.

Superofertë - Zbritje €30.
Verë në Stamboll, 4 Ditë: Ishte €259 - Bëhet €229, Nisja më 4 Qershor.

Pranverë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €299, Nisja më 11 Qershor.

Nilbahir Resort & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Side, 7 Ditë €337.
Zbritje 50% për Nisje 28 Maj dhe 48% për Nisje 3 dhe 6 Qershor dhe Zbritje ekstra €100 në fluturim më datë 28 Maj.

Venezia Palace 5*, Ultra All Inclusive, Lara - Kundu, 7 Ditë €496.
Zbritje 50% për Nisje më 28 Maj, 44% për Nisje më 3, 6 dhe 10 Qershor dhe Zbritje ekstra €100 në fluturim më datë 28 Maj.

Happy Elegant 5*, All Inclusive, Side, 7 Ditë €319.
Zbritje 25% për Nisje 28 Maj dhe 36% për Nisje 3 Qershor.

Sunmelia Beach Resort 5*, All Inclusive, Side, 7 Ditë €415, NEW 2015.
Zbritje 20% për Rezervime të Hershme deri më 31 Maj dhe Zbritje ekstra €100 në fluturim më datë 28 Maj.

Lake River Side Hote & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Side, 7 Ditë €319.
Zbritje 50% për Rezervime të Hershme deri 31 Maj dhe Zbritje ekstra €100 në fluturim më datë 28 Maj.

Galaxy Beach 4*, All Inclusive, Alanya, 7 Ditë €237.
Zbritje 17% për Nisje 28 Maj dhe Zbritje ekstra €100 në fluturim më datë 28 Maj.

Bellagio 3*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €170.
Zbritje 25% për Rezervime të Hershme deri 31 Maj dhe për Nisje gjatë gjithë sezonit, për Dhomat e Katit të Dytë.

SuperOfertë - Corfu Belvedere 3*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €159.
Zbritje 30% për Nisje më 29 Maj dhe 10% për Rezervime të Hershme deri 31 Maj dhe për Nisje gjatë gjithë sezonit.

Pranverë All Inclusive në Budva, 3 Ditë €109, Nisja më 29 Maj.
2 Fëmijë deri 15 vjeç Falas.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fier?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Ramiz Aranitasi
Fier
9301
Other Travel Agencies in Fier (show all)
Dr.Flori Dr.Flori
Fier Albania
Fier, 9302

Offical page to pedonalja fier