Real XH Agjensi udhetimesh & turistike

Sherbimet: Exchange Kembim Valutor, MoneyGram AK-INVEST, Agjensi Udhetimi & Turistike, Kompani sigurimesh.

Edi Rama

#TiNukDoJeshKurrëVetëm😢👐🏿🇦🇱

https://e-albania.al/dhuro/

Real XH Agjensi udhetimesh & turistike

Agjensi Udhetimi Real XH. Admin:Aleksander Idrizi

Agjensi Udhetimi Real XH. Admin: Aleksander Idrizi

VËMENDJE!!!

Qyteti i magjishëm dhe përplot surpriza, perla shndritëse mbi Danub eshte duke ju pritur

Dëshironi të fitoni 2 bileta FALAS për ty dhe partnerin tënd, në Budapest?

Nëse po, atëherë çka po pret? Përmbajuni rregullave të mëposhtme dhe futuni menjëherë në garë ku fituesi fatlum do të zgjidhet live në mënyre automatike!!!

*****

Në lojë përshihen
- 2 bileta avioni vajtje-ardhje (nisje nga Tirana)
- 10 Kg canta dore
- Taksat aeroportuale
- Periudha 20-23 Nentor

Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta :
- Pëlqe (LIKE) faqen tonë
- TAG në koment 5 persona përfshire personin me të cilin do ta ndash pushimin
- Shperndajeni postin ne profilin tuaj

*****

KUJDES: Te gjithe personat e taguar duhet te na ndjekin dhe shpërndarja duhet të jetë publike, përndryshe nuk do të futen në garë për lojë.

Jemi te gatshem tju asistojme ne cdo hap!

Nxitoni!!! Loja mbyllet ne 18 Tetor

Ju urojme fat!!!

A nuk eshte e bukur??

Piazza Rossa Mosca / Plaza in Moscow

Laguna Blu...Island

Qielli i cadrave Agueda Portugali (Spanje)...

Indonesia...

Profile Pictures

Real XH Agjensi udhetimesh & turistike's cover photo

Italia me afer & me lire se asnjehere me pare...

Nxitoni te prenotoni me kto super cmime vetem ardhje:

Ankona - Tirane 75 Euro
Bari - Tirane 45 Euro

Perugia - Tirane 65 Euro
Pescara - Tirane 85 Euro

Trieste - Tirane 75 Euro
Bergamo - Tirane 105 Euro

Firenze - Tirane 105 Euro

Pisa - Tirane 85 Euro

Rimini - Tirane 80 Euro

Te Perfshira ne cmim:
➤ / Bagazh 10 Kg cante dore.
➤ / Bileta vetem ardhje.
➤ / Te gjitha taksat aeroportuale.

Menyrat e pageses:

✌- Per te gjithe ju qe jetoni ne Shqiperi mund te beni pagesen nepermjet llogarive tona bankare ne Union Bank, Credins Bank, ose & BKT (Banka Kombetare Tragtare) gjithashtu me Money Gram ose dhe me Western Union.

✌- Per te gjithe ju qe jetoni jashte shtetit mund te beni pagesen me Western Union ose & me Money Gram dhe me pas ne bejme te mundur dergimin e biletes me faks,adrese email-i ose dhe me mesazh ne facebook.

✌Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

Elbasan / Albania
Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

Bora Bora...

Capri (Italy)...

Kush eshte dakort?? :)

🌟 Deshironi te shijoni pushimet tuaja me cmime WoooW

🔥 Nisja me date 1 Gusht, per 6 nete dhe 7 dite qendrim ne Turqi miq nxitoni te prenotoni me early booking...

🎉 Concordia Celes Hotel 5* 875€ / Cifti
🎉 White Gold Hotel & SPA 5* 995€ / Cifti
🎉 Amelia Beach Resort 5* 1015€ / Cifti
🎉 Raymar Hotel 5* 1020€ / Cifti
🎉 Port River Hotel 5* 1055€ / Cifti
🎉 Mukarnas Resort 5* 1165€ / Cifti
🎉 Lyra Resort Hotel 5* 1185€ / Cifti
🎉 Crystal Deluxe Resort & SPA 5* 1225€ / Cifti
🎉 Rixos Downtown 5* 1255€ / Cifti
🎉 Sea World Resort 5* 1265€ / Cifti
🎉 Granada Luxury Resort & SPA 5* 1270€ / Cifti
🎉 Alba Resort 5* 1325€ / Cifti

🌟 Ekzistojne shumellojshmeri ofertash per cdo opsion tjeter mos nguroni te na shkruani...

🌟 Per cdo informacion rreth hoteleve ne fjale mjafton te na shkruani nje mesazh & direkt mbetemi ne dispozicionin tuaj...

🌟 Te perfshira ne cmim:
🌟 Udhetimi me charter (vajtje-ardhje ).
🌟 Transferta areoport - hotel -areoport
🌟 Akomodimi ne hotel per 6 nete e 7 dite .
🌟 Koncepti: Ultra All inclusive + All inclusive 🍸

📣 Menyrat e pageses:

✌- Per te gjithe ju qe jetoni ne Shqiperi mund te beni pagesen nepermjet llogarive tona bankare ne Union Bank, Credins Bank, ose & BKT (Banka Kombetare Tragtare) gjithashtu me Money Gram ose dhe me Western Union.

✌Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

[04/13/16]   ✨ Vazhdojne prenotimet nga Tirana vajtje - ardhje muaj Maj...

✨ Nxitoni te prenotoni miq pak vende ne dispozicion... :D

Tiranë ✈ Verona ✈ Tirane € 109
Tiranë ✈ Genova ✈ Genova € 165
Tiranë ✈ Venecia ✈ Venecia € 150
Tiranë ✈ Milano ✈ Milano € 159
Tiranë ✈ Pisa ✈ Pisa € 159
Tiranë ✈ Rome ✈ Rome € 145
Tiranë ✈ Bologna ✈ Bologna € 149
Tiranë ✈ Ancona ✈ Ancona € 149
Tiranë ✈ Perugia ✈ Perugia € 139
Tiranë ✈ Bergamo ✈ Bergamo € 159

Te Perfshira ne cmim:
➤ / Bagazh 10 Kg cante dore.
➤ / Bileta vajtje ardhje.
➤ / Te gjitha taksat aeroportuale.

Menyrat e pageses:

✌- Per te gjithe ju qe jetoni ne Shqiperi mund te beni pagesen nepermjet llogarive tona bankare ne Union Bank, Credins Bank, ose & BKT (Banka Kombetare Tragtare) gjithashtu me Money Gram ose dhe me Western Union.

✌- Per te gjithe ju qe jetoni jashte shtetit mund te beni pagesen me Western Union ose & me Money Gram dhe me pas ne bejme te mundur dergimin e biletes me faks,adrese email-i ose dhe me mesazh ne facebook.

✌Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

Fakt interesant... :)

Deshironi te shijoni pushimet tuaja me cmime fantastike ❔ ❔

🔥 Nisja me data 1 Korrik, per 6 nete dhe 7 dite qendrim...

🎉 Concordia Celes Hotel 5* 815€ / Cifti
🎉 Raymar Hotel 5* 960€ / Cifti
🎉 Mc Arancia Resort 5* 1050€ / Cifti
🎉 Mukarnas Resort 5* 1150€ / Cifti
🎉 Lake & River Side Hotel 5* 910€ / Cifti
🎉 White Gold Hotel & SPA 5* 940€ / Cifti
🎉 AnnaBella Diamond Hotel & SPA 5* 945€ / Cifti
🎉 Wind of Lara Hotel & SPA 5* 965€ / Cifti
🎉 Stella Beach Resort 5* 980€ / Cifti
🎉 Port River 5* 995€ / Cifti
🎉 The Lumos Deluxe Resort & SPA 5* 1010€ / Cifti
🎉 Sunmelia Beach Resort 5* 1000€ / Cifti

Ekzistojne shumellojshmeri ofertash per cdo opsion tjeter mos nguroni te na shkruani...

🌟 Te perfshira ne cmim:

🌟 Udhetimi me charter (vajtje-ardhje ).
🌟 Transferta areoport - hotel -areoport
🌟 Akomodimi ne hotel per 6 nete e 7 dite .
🌟 Koncepti: Ultra All inclusive + All inclusive 🍸

📣 Menyrat e pageses:

✌- Per te gjithe ju qe jetoni ne Shqiperi mund te beni pagesen nepermjet llogarive tona bankare ne Union Bank, Credins Bank, ose & BKT (Banka Kombetare Tragtare) gjithashtu me Money Gram ose dhe me Western Union.

✌Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

Ishulli Thulhagiri, Maldive

Dubai

Barcelona

[04/11/16]   Jeni student ne Itali grupmosha 12-25 vjec ❔ ❔
👀 👀 Ju nevojitet nje bilete vetem ardhje ❔ ❔

⚠ Perfitoni ofertat momentale vetem ardhje:

✈ Verona 👉 Tirane 65 €
✈ Bologna 👉 Tirane 79 €
✈ Venecia 👉 Tirane 85 €
✈ Malpensa 👉 Tirane 89 €
✈ Pisa 👉 Tirane 95 €
✈ Roma 👉 Tirana 95 €
✈ Torino 👉 Tirane 85 €
✈ Genova 👉 Tirane 79 €
✈ Bari 👉 Tirane 70 €

Te Perfshira ne cmim:
➤ / Bagazh 23 Kg + 8 Kg cante dore & ne varesi te kompanise
➤ / Bileta vetem vajtje.
➤ / Te gjitha taksat aeroportuale.

Menyrat e pageses:
✌- Per te gjithe ju qe jetoni ne Shqiperi mund te beni pagesen nepermjet llogarive tona bankare ne Union Bank, Credins Bank, ose & BKT (Banka Kombetare Tragtare) gjithashtu me Money Gram ose dhe me Western Union.
✌- Per te gjithe ju qe jetoni jashte shtetit mund te beni pagesen me Western Union ose & me Money Gram dhe me pas ne bejme te mundur dergimin e biletes me faks,adrese email-i ose dhe me mesazh ne facebook.

✌Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

Mirmengjesi...ju urojme nje jave sa me te mbare.

Na ndiqni ne ofertat ne vazhdim...

Fakt interesant... :)

[04/08/16]   ✪ Oferte super per momentin:

✪ Verona - Tirane per vetem... ( 15 Euro )

Oferta vlen per data te caktuara te muajit Shtator 2016.

Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

Maldive

Fakte interesante...nqs e di ndonjeri le te ngrej doren e ta thote :)

[04/07/16]   Bordeaux (France)...

Nje nder destinacionet me te rralla me nisje nga aeroporti i Tiranes tashme me lire se kurre me nisje nga Korfuzi gjate muajit Maj vetem vajtje vetem per 15 Euro...

Nxitoni te prenotoni...

✌ Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

Bejini pushimet e veres kete vit te paharruara:

Ofertat vazhdojn per muajn qershor me early booking:

Nisja me date 10 Qershor per 6 nete 7 dite:

Concordia Celes Hotel 5* - 730 € / cifti ✔
Stella Beach Resort 5* - 810 € / cifti ✔
White Gold Hotel & SPA 5* - 830 € / cifti ✔
Side Corolla Hotel 4* - 850 € / cifti ✔
Raymar Hotel 5* - 890 € / cifti ✔
Amelia Beach Resort & SPA 5* - 900 € / cifti ✔
Crystal Admiral Resort 5* - 940 € / cifti ✔

Kto & shume te tjera mund ti gjeni prane zyres tone, per cdo informacion & kerkese tjeter mos nguroni te na shkruani.

Te perfshria ne cmim:

🌟 Udhetimi me charter vajtje-ardhje
🌟 Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
🌟 6 Nete e 7 Dite qendrimi
🌟 Koncepti: Ultra all inclusive & all inculsive

✌ Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

Fakte interesante...

[04/07/16]   Shume llojshmeri ofertash me nisje nga Tirana / Shkupi / Prishtina / Podgorica / Ohri kundrejt shume destinacioneve Europiane periudha fundi i muajit Maj, fillimi Qershorit:

Kujdes: lexoni deri ne fund ofertat me te plota

Shkup - Friedrichshafen € 9.99
Shkup - Nurnberg € 24.99
Shkup - Memmingen/Munchen € 24.99

Te perfshira ne cmim bileta vetem vajtje bagazh 5 KG.

Ohër - Londër € 29.99
Ohër - Basel € 19.99

Te perfshira ne cmim bileta vetem vajtje bagazh 5 KG.

Shkup - Paris € 29.99
Shkup - Malmo € 25.99
Shkup - Bruksel € 29.99
Shkup - Frankfurt € 25.99
Shkup - Koln/Bonn € 29.99
Shkup - Hamburg € 25.99
Shkup - Goteborg € 29.99
Shkup - Dortmund € 25.99
Shkup - Copenhagen € 29.99
Shkup - Bratislava/Vienna € 29.99
Shkup - Oslo € 25.99
Shkup - Eindhoven € 39.99

Te perfshira ne cmim bileta vetem vajtje bagazh 5 KG.

Prishtinë - Berlin € 59
Prishtinë - Gjenevë € 59
Prishtinë - Zyrih € 79
Prishtinë - Basel € 99
Prishtinë - Munchen € 79
Prishtinë - Dusseldorf € 79
Prishtinë - Stuttgart € 89

Te perfshira ne cmim bileta vetem vajtje bagazh 10 KG.

Tiranë - Paris € 60.99
Tiranë - Koln € 95.99
Tiranë - Stamboll € 59.99
Tiranë - Athinë € 79.99

Te perfshira ne cmim bileta vetem vajtje bagazh 10 KG.

Tirane - Verona € 139.99
Tirane - Rome € 134.99
Tirane - Milano € 149.99
Tirane - Bolonja € 139.99
Tirane - Piza € 149.99
Tirane - Venecia € 149.99
Tirane - Bergamo € 139.99
Tirane - Ancona € 139.99
Tirane - Genova € 149.99
Tirane - Perugia € 129.99

Te perfshira ne cmim bileta vajtje ardhje bagazh ne varesi te kompanise se udhetimit.

Podgorica - London € 49.99
Podgorica - Brussels € 54.99

Te perfshira ne cmim bileta vetem vajtje bagazh 10 KG.

✌ Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

Duke ju uruar nje dite sa me te bukur & te qete...

Ju ftojme te na ndiqni me disa oferta speciale per muajit ne vijim :) :) :)

[03/22/16]   ❦ ❦ Vazhdojne cmimet low cost me nisje nga Tirana vetem vajtje & vajtje ardhje per PARIS...(dt te caktuara te muajit Prill)

✫ Tirane - Paris vetem vajtje 55 Euro

✫ Tirane - Paris - Tirane vajtje ardhje 115 Euro.

Te Perfshira ne cmim:
➤ / Bagazh 10 Kg cante dore.
➤ / Bileta vetem vajtje.
➤ / Te gjitha taksat aeroportuale.

Menyrat e pageses:

✌- Per te gjithe ju qe jetoni ne Shqiperi mund te beni pagesen nepermjet llogarive tona bankare ne Union Bank, Credins Bank, ose & BKT (Banka Kombetare Tragtare) gjithashtu me Money Gram ose dhe me Western Union.

✌- Per te gjithe ju qe jetoni jashte shtetit mund te beni pagesen me Western Union ose & me Money Gram dhe me pas ne bejme te mundur dergimin e biletes me faks,adrese email-i ose dhe me mesazh ne facebook.

✌Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

A e dinit se...

[03/22/16]   ღ ღ ღ Mendojme per ju & ofertat per te rinjte nga grup-mosha 12-25 vjec Itali - Shqiperi vetem ardhje gjate muajit Prill:

Torino ✈ Tirane 79 Euro.
Venecia ✈ Tirane 85 Euro.

Bologna ✈ Tirane 79 Euro.
Malpensa ✈ Tirane 85 Euro.

Bari ✈ Tirane 65 Euro.
Pisa ✈ Tirane 95 Euro.
Roma ✈ Tirane 95 Euro.

Te Perfshira ne cmim:
➤ / Bagazh 10 Kg cante dore.
➤ / Bileta vetem vajtje.
➤ / Te gjitha taksat aeroportuale.

Menyrat e pageses:

✌- Per te gjithe ju qe jetoni ne Shqiperi mund te beni pagesen nepermjet llogarive tona bankare ne Union Bank, Credins Bank, ose & BKT (Banka Kombetare Tragtare) gjithashtu me Money Gram ose dhe me Western Union.

✌- Per te gjithe ju qe jetoni jashte shtetit mund te beni pagesen me Western Union ose & me Money Gram dhe me pas ne bejme te mundur dergimin e biletes me faks,adrese email-i ose dhe me mesazh ne facebook.

✌Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

[03/22/16]   E kush ka thene qe Tirana nuk operon me cmime low cost...??

Tirane - Verona vetem vajtje dt.02 & 05 & 26 Qershor 15 Euro.

✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌ ✌

Nxitoni miq kjo super oferte vlen vetem per pak...

Te Perfshira ne cmim:

➤ / Bagazh 10 Kg cante dore.
➤ / Bileta vetem vajtje.
➤ / Te gjitha taksat aeroportuale.

Menyrat e pageses:

✌- Per te gjithe ju qe jetoni ne Shqiperi mund te beni pagesen nepermjet llogarive tona bankare ne Union Bank, Credins Bank, ose & BKT (Banka Kombetare Tragtare) gjithashtu me Money Gram ose dhe me Western Union.

✌- Per te gjithe ju qe jetoni jashte shtetit mund te beni pagesen me Western Union ose & me Money Gram dhe me pas ne bejme te mundur dergimin e biletes me faks,adrese email-i ose dhe me mesazh ne facebook.

✌Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

[03/22/16]   ☺ ☺ Mirmengjesi te nderuar,duke ju uruar nje dite sa me te kendshme ju ftojme te na ndiqni me ofertat e rradhes:

✦Tirane - Verona - Tirane 110 Euro
✦Tirane - Rome - Tirane 135 Euro

✦Tirane - Perugia - Tirane 155 Euro
✦Tirane - Ankona - Tirane 140 Euro

✦Tirane - Pisa - Tirane 140 Euro
✦Tirane - Bergamo - Tirane 155 Euro

✦Tirane - Venecia - Tirane 150 Euro
✦Tirane - Bologna - Tirane 150 Euro

✦Tirane - Genova - Tirane 165 Euro
✦Tirane - Malpensa - Tirane 165 Euro

Te Perfshira ne cmim:
➤ / Bagazhet ne varesi te kompanise.
➤ / Bileta vajtje ardhje.
➤ / Te gjitha taksat aeroportuale.

Menyrat e pageses:

✌- Per te gjithe ju qe jetoni ne Shqiperi mund te beni pagesen nepermjet llogarive tona bankare ne Union Bank, Credins Bank, ose & BKT (Banka Kombetare Tragtare) gjithashtu me Money Gram ose dhe me Western Union.

✌- Per te gjithe ju qe jetoni jashte shtetit mund te beni pagesen me Western Union ose & me Money Gram dhe me pas ne bejme te mundur dergimin e biletes me faks,adrese email-i ose dhe me mesazh ne facebook.

✌Adresa: Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi, perbri bashkise, perballe bibliotekes qendrore.

📣Elbasan / Albania
📣Email : [email protected]
✆ Cel: +355 69 48 40 480

Fakt interesant

Fakte interesante: & te imagjinoni qe Venecia ka rreth 409 ura!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Elbasan?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Lagja Clirimi, Rruga Thoma Kalefi Perbri Bashkise
Elbasan
3001
Other Cruise Agencies in Elbasan (show all)
Europa Travel Elbasan Europa Travel Elbasan
Lagja Luigj Gurakuqi, Rruga 11 Nëntori
Elbasan, 3001

PoSeiDoN  TRAVEL &  TOURS PoSeiDoN TRAVEL & TOURS
Adresa : Bulevardi 'Qemal Stafa' Hotel "SKAMPA" Turizmi Elbasan-Albania
Elbasan, +355 69 25 32053

www.poseidontours.al / [email protected]