Agjensi Riva Travel

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

Mission: Qe udhetimi juaj te jete i sigurt dhe i paharrueshem

ROME Itali
🤗Pakete individuale
⏰3 nete/4 dite
👉🏻14 – 17 #Qershor
205 euro/person‼️

📌Në çmim përfshihen:
✈️ Fluturim vajtje-ardhje me nisje nga #Tirana
🏨 Akomodim ne hotel Tempio Di Pallade
3*
🍽 Mengjeset per ditet e qendrimit
🏨10 kg cante dore + taksat aeroportuale

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🏖 #HURGHADA

☀️MERAKI RESORT 4*

👉7 ditë të Plota 👌626€

🍒ALL INCLUSIVE

✈Nisja 17 korrik

Paketa përfshin:
✈Fluturimin direkt
🛫Tiranë - HURGHADA
🚌Transfertat, Aeroport-Hotel-Aeroport
🏢Akomodimi në resort për 7 ditë të plota
🍒Koncepti All Inclusive

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🍀 Lepushe – Vermoshe 2 dite 7000 leke 🍀

👉Date: 25 Maj, 1 , 8 , 15 , 22 , 29 Qershor
(Tashmë nisjet nga Durrësi )

Lepushe - Tamare - Vermosh - Plave - Guci - Vuthaj

👌Ne cmim perfshihet:
*Transporti me automjet komod
*Akomodimi ne Bujtina
*Mengjesi ( dites 2)
*Dreka & Darka ( dites 1)
*Shoqerues Shqiptare

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🎭Venezia 3 dite 212 euro 🎭

🤩Date : 7-9 Qershor

🍓Fluturim nga Tirana vajtje-ardhje .
🍓Bagazhe 8 kg .
🍓Akomodim ne Hotel Gardinetto 3* .
🍓Mengjesi ne hotel per ditet e qendrimit .

❗️Nxitoni , oferta eshte momentale

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🎭Venezia 3 dite 210euro 🎭

🤩Date : 7-9 Qershor

💎Fluturim nga Tirana vajtje-ardhje .
💎Bagazhe 8 kg .
💎Akomodim ne Hotel 3* .
💎Mengjesi ne hotel per ditet e qendrimit .

❗️Nxitoni 🚩 oferte momentale

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

😍❤ Phuket, Thailand 17 - 23 Qershor 😍❤

⏳ Çmimi : 959 euro pp.🌺

🌺Të përfshira në çmim:
-- Bileta avionit / nga Tirana.
-- Akomodimi ne Hotel: Chanalai Hillside Resort
-- Mëngjeste + dark për të gjitha ditët e qëndrimit
-- Bagazhe te plota + cante dore
-- Viza turisitke

⚠ Oferta momentale ⚠
--------------------------------------------
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

↘️ Super #oferta e dites / Papillon Ayscha Hotel *****

🔜 Nisje me 28 Maj / 7 Dite.

✔️ Per vetem 1293 euro 2 te rritur

Te perfshira ne çmim:
-- Bileta avionit / nga Tirana.
-- Akomodimi ne Hotel me 5*
-- All Inclusive ( mengjes dreke darke pije )
-- Transferta aeroport - Hotel - aeroport.

⚠ Oferta momentale ⚠
--------------------------

Te tjera sugjerime per hotele ne Antalya na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

Super oferta e dites " Costa Brava , Spanje "
💎🍹 6 - 13 Qershor / 8 Dite.
Çmimi : 270 euro pp.

Te perfshira ne çmim:
Bileta avionit linje direkte : nga Podgorica.
Akomodimi ne Hotel : Copacabana ***.
Mengjes dhe darke.

Opsionale :
Transferta ; nga Tr ne aeroport Podgorice /anasjelltas dhe aeroport -Hotel -aeroport.

⚠ Oferta momentale ⚠
--------------------------------------------

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

Barcelone , Spanje !
💙💎 10 - 13 Tetor / 4 Dite.
Çmimi : 217 euro pp.

Te perfshira ne çmim :
Bileta avionit / nga Podgorica.
Akomodimi ne Hotel : Peninsular.
Mengjeset.

⚠ Oferta momentale ⚠
--------------------------------------------

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🏖Antalya 2019
🏖QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5* 665/p
🌸Dy femije falas deri ne moshen 12vjec

✈️Nisje date 31 Maj, 7 Dite
☀️Sherbimi Ultra All Inclusive
🌸Dhome standarte

Në çmim përfshihet:
-Charter direkt Tirane-Antalia-Tirane
-Akomodimi ne hotel me 5*
-Sherbimi Ultra All Inclusive ne hotel 7 Dite
-Transporti aeroport-hotel-aeroport
-20 kg bagazhe
-Shoqerues Shqiptar

Te tjera sugjerime per hotele ne Antalya na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

💧Meditaran Wellnes Spa Congress Center💧 💎BUDVA
🎁Fundjave Relaksi dhe Luksi
💞24-26Maj
💎Super Mengjeset
🌼 99€/p

💞Trasnport Personal💞

🚩Oferte Momentale

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🎁Vizito Stambollin per vetem 159€/p
🌼3Qershor-6Qershor
🎈Udhetim Individual
🤝Hotel 3* Dara Istanbul
🥗Mengjeset e perfshira

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

💞Pushimet e Endrave vetem nje klik larg 💞
💧Sharm el Sheik
Sea Aqua Park Resort
💎16Korrik 22 Korrik
🤝All Inclusive
💧💧 549€/p💧💧

Te tjera sugjerime per hotele ne Sharm na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

💎SherWood Exclusive Lara 5*
😍7Dite plot Diell dhe Det
🤗11-17Qershor
🎁Standarte Superiore
🎈869€/p

Te tjera sugjerime per hotele ne Antalya na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🌼Jeto Luksin Per 7Dite
🎁Alan Xafira Deluxe Resort
🌊Ultra All Inclusive
💞31Maj-6Qershor
💧499€/p

🎁Oferte e Dites

Te tjera sugjerime per hotele ne Antalya na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

ARMAS BELLA SUN/Side
🌊31Maj-6Qershor
🤝All Inclusive
💞Per Vetem 399€/p

💧Oferte Momentale

Te tjera sugjerime per hotele ne Antalya na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

💎#STAMBOLL per vetem 165 Euro/P

✈ Në datë 3 #Qershor- 6 #Qershor

💁‍♀Përfshihet:
🍫Biletat e avionit vajtje ardhje me nisje nga #Tirana
🍭Akomodimi ne Fors Hotel 3*
🍫Mengjesi i përfshire per ditet e qendrimit
🍭8 kg cante dore+te gjitha taksat aeroportuale

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

✈🌸 Verona , #Itali!
5 - 8 Qershor / 4 Dite / 190 euro pp.

Te perfshira ne çmim :
Bileta avionit / nga Tirana.
Akomodimi ne Hotel : Maxim ****.
Mengjeset.

⚠ Oferta momentale ⚠
------------------------
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

😍Capri duke filluar nga 368€ per person

Ne cmim perfshihen:

🌴Biletat e avionit
💛Akomodimi ne hotel Casa Caprile 3*
💚Mengjeset per ditet e qendrimit
🧜‍♀️Datat 7-10 Qershor

_________________
Te tjera sugjerime per pushime na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

⛔ Cmim oferte!!!

🌺TRANSATLANTIK HOTEL & SPA 5*
🌞7 Dite/ 6 Nete - 409€/P
✈Nisja ne daten 25 maj
🍒Ultra All Inclusive

🎀Të Përfshira në Cmim:
1- Charter direkt
2- Akomodimi ne hotel
3- All Inclusive ne hotel 7 Dite
4- Transferta aeroport-hotel-aeroport
5- Shoqerues shqiptar
6- 20 kg bagazhe te plota + 8 kg cante dore per person

_________________
Te tjera sugjerime per hotele ne Antalya na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

💙#BUDAPESt për vetëm 125 Euro/ P

🛫Nisja më datë 9 Qershor (3 netë/4 ditë)
🏨Akomodimi në Atlas City Hotel 3*
🐰Në cmim përfshihet:
✅Biletat e avionit vajtje ardhje me nisje nga #Tirana
✅Akomodimi në hotel
✅Me mengjes te perfshire
✅8 kg bagazhe + të gjitha taksat aeroportuale

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

#Antalya 2019

👉Nisja më datë 28 Maj (6 Netë/7 Ditë të plota)
🌊QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5*
🏝1249 Euro/Cifti
--------------------------
🎁Sentido Numa Bay 5*
🏝1020 Euro/Cifti
--------------------------
🌊SEA PLANET RESORT & SPA 5*
🏝1020 Euro/Cifti
--------------------------
🌊GOLD ISLAND HOTEL 5*
🏝1150 Euro/Cifti
--------------------------
🌊RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*
🏝1800 Euro/Cifti
--------------------------
🌊SUSESI LUXURY RESORT 5*
🏝1550 Euro/Cifti
--------------------------
🌊SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*
🏝 1320 Euro/Cifti

⏳Cmim momental!

🎁Në cmim përfshihet:
✅ Fluturimi me charter Tiranë - ANTALYA - Tiranë
✅Koncept: Ultra All Inclusive
✅Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
✅20 kg bagazhe të plota + 8 kg bagazh dore
✅Të gjitha taksat

Te tjera sugjerime per hotele ne Antalya na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

❤Super Oferta Momentale nga #Tirana Nxitoni ❤

Tiranë – Budapest 29€
Tiranë – Londër 35€
Tiranë – Dortmund 45€
Tiranë – Paris 65€
Tiranë – Amsterdam 65€
Tiranë – Stamboll 65€
Tiranë – Athinë 79€
Tiranë – Bruksel 99€
Tiranë – Dusseldorf 65€
Tiranë – Koln 95€
Tiranë – Zurich 95€
Tiranë – Oslo 75€
Tiranë – Copenhagen 75€

🦋Të përfshira në cmim:
1- Taksat aeroportuale
2- Bagazhet ne varis te kompanive
3- Bileta vetem vajtje muaj #Qershor data te caktuara

⚠ Oferta momentale ⚠
--------------------------------------------

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🌻🌹 #Durres drejt #Italisë me linje toksore 🌻🌹

Tiranë - Asti 50 €
Tiranë - Alessandria 50 €
Tiranë - Bergamo 50 €
Tiranë - Brescia 50 €
Tiranë - Milano 50 €
Tiranë - Padova 50 €
Tiranë - Rovato 50 €
Tiranë - Torino 50 €
Tiranë - Trevizo 50 €
Tiranë - Trieste 50 €
Tiranë - Udine 50 €
Tiranë - Venezia 50 €
Tiranë - Verona 50 €
Tiranë - Vicenza 50 €

💸Të përfshira në cmim:💸

1- Bileta vetem vajtje muaj #Maj

⚠ Oferta momentale ⚠
------------------------

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

💦 Ofertë fantastike #Antalya / sugjerimet tona 🔥 nisje me 7 Qershor, 7 ditë, Ultra & All Inclusive 👇

💎 Sunmelia Beach Resort - 484 euro/person
💎 Sultan of Dreams – 498 euro/person
💎 Alan Xafira Deluxe Resort & Spa - 500 euro/person
💎 Sea World Resort & Spa – 553 euro/person
💎 Sea Planet Resort & Spa – 561 euro/person
💎 Litore Hotel - 625 euro/person
💎 Diamond Premium Resort – 630 euro/person
💎 Quattro Beach Resort & SPA – 677 euro/person
💎 Royal Alhambra Palace - 686 euro/person
💎 Royal Taj Mahal - 686 euro/person
💎 Alibey Club Manavgat & Park – 712 euro/person
💎 Botanik Platinium – 747 euro/person
💎 Royal Seginus – 748 euro/person
💎 Royal Holiday Palace - 785 euro/person
💎 Papillon Ayscha Hotel- 817 euro/person
💎 Royal Adam & Eve – 821 euro/person
💎 Sherwood Exclusive Kemer - 855 euro/person
💎 Cornelia Deluxe Resort & Spa – 879 euro/person
💎 Susesi Luxury Resort - 884 euro/person

⚠ Të vlefshme për rezervime deri me 20 Maj

Te tjera sugjerime per hotele ne Antalya na kontaktoni
Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🌈Vizitoni Vjenen

🧡199 €/P

✈Nisja në datë 22 Qershor (3netë/4ditë)

🍧Përfshihet:
💜Biletat e avionit vajtje ardhje me nisje nga Ohri
💜Akomodimi: Arthotel ANA Katharina 3*
💜Mengjesi i përfshire per ditet e qendrimit

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🌊QUATTRO BEACH RESORT 5*
🏝 1280 Euro/Cifti
👉Nisja më datë 28 Maj (6 Netë/7 Ditë të plota)
⏳Cmim momental!

🎁Në cmim përfshihet:
✅ Fluturimi me charter Tiranë -ANTALYA - Tiranë
✅Koncept: Ultra All Inclusive
✅Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
✅20 kg bagazhe të plota + 8 kg bagazh dore
✅Të gjitha taksat

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

🦄Parisi 👉205 €/P

✈Nisja në datë 16 Qershor (3netë/4ditë)

💃Përfshihet:
❤Biletat e avionit vajtje ardhje me nisje nga Shkupi
❤Akomodimi: Hotel Montparnasse Alesia 3*
❤Mengjesi i përfshire per ditet e qendrimit

Kontakt
📲Cel: +355 69 21 10 378
📲Cel:+355 69 69 40 914 WhatsApp
🖋️Facebook: Agjensi Riva Travel & Tours
🖋️Instagram: rivatraveltours
📪Adresa: Prane Stacionit te autobusave te Currilave perballe Shkolles Migjeni , Durres

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrsi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Address


Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrsi
2001

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 19:00
Other Durrsi travel agencies (show all)
Global Guided Tours Global Guided Tours
Lagja Nr: 4
Durrsi

WELCOME TO ALBANIA ..OLD COUNTRY...NEW EXPERIENCES our passion is traveling and exploring...

Dhoma plazhi durres Dhoma plazhi durres
0682271617
Durrsi, MARIO

n