Lola&Gysi Travel

[05/10/18]   ⛵🌺 Date 19 - 20 Maj, 26 - 27 Maj super udhetimi.
ULQIN - TIVAR - SHEN STEFAN - BUDVA - KOTOR - PORTOMONTENEGRO.
(1 nate 2 dite) cmimi 39 euro/person.
(per grupe cmim oferte).

Paketa turistike perfshin:
- Transporti vajtje – ardhje me minibus komod
- Akomodimi ne Hotel me 4 yje.Prego Lux
- Mengjesi
- Darka
- Guida ne atraksionet me te bukura turistike te udhetimit.
- Mbremja me muzike
Shetitja me nendetese 5 euro/person ne Gjirin e Kotorit.
P.S Per grupe cmim oferte.
-------------------------------------------------------------------
VIZITOHET
1. Kalaja e Bajshajve Ulqin dhe Pedonalja e qytetit
1. Pallati mbreteror I Kral Nikolles (Hyrja 1 euro)
2. Katedralja e Shen Jovan Vladimirut
Nisemi drejt Shen Stefanit per nje foto artistike nga Ballkoni i Restorant Adrenovic.
Me pas ne Budva ndalese 1 ore tek Qyteti i Vjeter i Budves.
Nisja drejt Kotorit
a. Lundrim me nendetese tek Gjiri I Kotorit
b. Vizite tek Qyteti i Vjeter i Kotorit
c. Vizite tek Qendra Tregetare Kamelia
Me pas nisemi drejt Porto Montenegros Portit te Sheikeve.

[05/03/18]   METEORA 5-6 maj - VENDET E FUNDITPaketat45€ (vetem me mengjes)
50€ (mengjes + darke)
Ne cmim perfshihen:
✔ Udhëtimi vajtje – ardhje dhe te gjjitha shetitjet sipas programit
✔ Akomodimi në hotel 3Yje ne qender te qyteti te Kallabakes (Meteora)
✔ Mëngjesi ne restorantin e hotelit
✔ Darka ne restorantin e hotelit (personat qe zgjedhin paketen me darke 55€)
✔ Shëtitjet në Janine dhe Meteora (sipas programit).
✔ Shoqërues shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.

[04/18/18]   RIVIERA E MALIT TE ZI
😎⛵ Date 22 prill (udhetim ditor) Cmimi 1.800 lek/person
TIVAR – SHEN STEFAN – BUDVA – KOTOR - PLAZHI I SHEIKEVE.

VIZITOHET
1. Pallati mbreteror I Kral Nikolles (Hyrja 1 euro)
2. Katedralja e Shen Jovan Vladimirut
Nisemi drejt Shen Stefanit per nje foto artistike nga Ballkoni i Restorant Adrenovic.
Me pas ne Budva ndalese 1 ore tek Qyteti i Vjeter i Budves.
Nisja drejt Kotorit
a. Lundrim me nendetese tek Gjiri I Kotorit
b. Vizite tek Qyteti i Vjeter i Kotorit
c. Vizite tek Qendra Tregetare Kamelia
Me pas nisemi drejt Porto Montenegros Portit te Sheikeve.
-----------------------------------------------------------------
Paketa turistike perfshin:
- Transportin vajtje - ardhje me minibuz komod.
- Guida

[04/14/18]   ⛵🌺 Date 21 - 22 prill.
ULQIN - TIVAR - SHEN STEFAN - BUDVA - KOTOR - PORTOMONTENEGRO.
(1 nate 2 dite) cmimi 39 euro/person.
(per grupe cmim oferte).

Paketa turistike perfshin:
- Transporti vajtje – ardhje me minibus komod
- Akomodimi ne Hotel me 4 yje.Prego Lux
- Mengjesi
- Darka
- Guida ne atraksionet me te bukura turistike te udhetimit.
- Mbremja me muzike
Shetitja me nendetese 5 euro/person ne Gjirin e Kotorit.
P.S Per grupe cmim oferte.
-------------------------------------------------------------------
VIZITOHET
1. Kalaja e Balshajve Ulqin dhe Pedonalja e qytetit
1. Pallati mbreteror I Kral Nikolles (Hyrja 1 euro)
2. Katedralja e Shen Jovan Vladimirut
Nisemi drejt Shen Stefanit per nje foto artistike nga Ballkoni i Restorant Adrenovic.
Me pas ne Budva ndalese 1 ore tek Qyteti i Vjeter i Budves.
Nisja drejt Kotorit
a. Lundrim me nendetese tek Gjiri I Kotorit
b. Vizite tek Qyteti i Vjeter i Kotorit
c. Vizite tek Qendra Tregetare Kamelia
Me pas nisemi drejt Porto Montenegros Portit te Sheikeve.
-------------------------------------------------------------

[04/12/18]   RIVIERA E MALIT TE ZI
😎⛵ Date 15 prill (udhetim ditor) Cmimi 1.800 lek/person
TIVAR – SHEN STEFAN – BUDVA – KOTOR - PLAZHI I SHEIKEVE.
VIZITOHET
1. Pallati mbreteror I Kral Nikolles (Hyrja 1 euro)
2. Katedralja e Shen Jovan Vladimirut
Nisemi drejt Shen Stefanit per nje foto artistike nga Ballkoni i Restorant Adrenovic.
Me pas ne Budva ndalese 1 ore tek Qyteti i Vjeter i Budves.
Nisja drejt Kotorit
a. Lundrim me nendetese tek Gjiri I Kotorit
b. Vizite tek Qyteti i Vjeter i Kotorit
c. Vizite tek Qendra Tregetare Kamelia
Me pas nisemi drejt Porto Montenegros Portit te Sheikeve.
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------
Paketa turistike perfshin:
- Transportin vajtje - ardhje me minibuz komod.
- Guida

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


L18. RR BLERIMI
Durrësi
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2001

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

VIP Travel VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrësi, RRUGA EGANATIA 161

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

ITC Albania ITC Albania
Bulevardi Zogu I
Durrësi, 03101

International Travel Consulting - Albania

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrësi

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh