Gjiri Lalezit " BEACH "

Gjiri Lalzit " BEACH "

😍😍

Timeline Photos

Gjiri Lalezit " BEACH "

Gjiri Lalezit " BEACH "'s cover photo

Sunset 🌄🌅🌇

Kepi i Rodonit (y)

#LIVE Gjiri i Lalzit

Sa veta e pelqejn (y) ?

Mobile Uploads

Gjiri i Lalzit

Sa like behen per kete super vend

Sa like bohen ?? ^_^

Sa LIKE bohen per kete super foto (y)

Kepi i Rodonit

#Liveee :)

(y) :) ;)

Gjiri Lalezit " BEACH "

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


Gjiri I Lalezit
Durrës
356
Other Durrës travel agencies (show all)
Fast Travel&Tours Fast Travel&Tours
Mustafa Varoshi
Durrës, 2001

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare

Anel Travel Durres Anel Travel Durres
Adria
Durrës

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Montenegro, Grece, Kosovo, Macedonia (Balkan ).

Dea Lines - Travel Agency Dea Lines - Travel Agency
Rruga Epidamni
Durrës, 2001

Agjensi udhetimi/Travel agency Bileta Avioni dhe Trageti Turizëm brenda & jashtë vendit Rezervim hotelesh Siguracione Agjensi imobiliare Makina me qera

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, ALBANIA

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Hyeda Travel  "Eri" Hyeda Travel "Eri"
Rruga Jahja Ballhysa
Durrës, 2001

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

Nice Travel Agency Nice Travel Agency
Perball Terminalit Te Trageteve
Durrës, 2001

L4, Rr.Iljaz Reka,Durres. Bileta Trageti & Avioni. Email:[email protected] Cel: +355698289777 Web:nicetravelagency.com Skype:tina.hoxha4

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Alfred-Enea  Travel & Tours Alfred-Enea Travel & Tours
Durres
Durrës

Udhetime brenda dhe jashtë vendit...Udheto me autobuza komod...