Xhoni Travel

Udhetime ne te gjithe boten

's cover photo

Xhoni Travel

Kush udheton ne daten 1 korrik Durres Bari me kompanine
VENTOURIS FERRIES

Modalita' gialla

Vale si gusta i suoi duelli con Gibernau.

Photos from Xhoni Travel's post

Ofertar Durres-Bari-Durres
duke flluar nga
deck - 25 euro
kabina - 28 euro
auto - 28 euro

OFERTA
GJITHE KJO JAVE PER LINJEN DURRES - BARI CMIME SPECIALE
DECK 29 EURO
KABINA 32 EURO
AUTO 29 EURO

Pasegjeret qe do zgjedhin te udhetojne me tragetin tone Rigel 2, nga Durresi ne Bari, ne daten 01/07/2016 do kene mundesine te asistojne ne koncertin live te artisteve tuaj te preferuar Juliana Pasha & Sidrit Bejleri.

Shpejtoni te prenotoni, dhe perfitoni me kete rast te vizitoni edhe Italine.
00355695506173

DUKE FILLUAR QE SOT OFROJME MAKINEN GRATIS (VETEM TAX) PER TE GJITHA NISJET ANKONA -DURRES-ANKONA E VLEFSHME PER MUAJIN PRILL,MAJ,QERSHOR.

VENDET E LIMITUARA!

Timeline Photos

Xhoni Travel

19 euro Durres - Bari
Rezervoni nje dite para nisjes dhe udhetoni per vetem 19 euro

RIGEL 2 ankorimi i pare ne Durres

Timeline Photos

Xhoni Travel

Xhoni Travel

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Nga data 01-02-2015 orari i nisjeve te trageteve ndryshon dhe nisja do te behet ne oren 22:00 si nga Durresi ashtu dhe nga Bari. mbydhja e veprimeve doganore do te behet deri ne oren 21:00

[12/24/14]   Xhoni Travel
Durres Agency
00355 69 55 06173
00355 52 22 24 39
[email protected]

Nga data 17/12/2014 shtohet dhe linja Durres-Brindisi-Durres me 3 nisje ne jave

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Untitled Album

live nga porti Durresit

Travel Channel

Today's Daily Escape is from White Mountain National Forest, New Hampshire. http://bit.ly/12HkPpx

Travel + Leisure

You can visit historic cities like Istanbul on a budget. Save some money by staying in these cool hostels: http://tandl.me/Yv54zo

Photo courtesy of @shootershane

zhurnal.mk

Hyjnë në fuqi nga nesër rregullat e reja për qëndrim mbi 90 ditë në BE

http://www.zhurnal.mk/content/?id=1492410163532

zhurnal.mk Qytetarët e Maqedonisë që do të duan të qëndrojnë më shumë se 90 ditë në ndonjërin nga vendet e Zonës Schengen, do të duhet të japin gjurmët e gishtërinjve. Bëhet fjalë për ata qytetarë që për qëndrimin e tyre prej më shumë se 90 ditësh do të aplikojnë pranë ambasadës përkatëse.

Photos from Xhoni Travel's post

Timeline Photos

VesselFinder

www.vesselfinder.com

TE VDESESH SE QESHURIT

hahhahahah

Timeline Photos

Timeline Photos

"VENTURIS FERRIES" Info Tour

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


LAGJA 4
Durrësi
STACIONI I TRENIT

Opening Hours

Monday 17:00 - 21:00
Monday 08:00 - 12:00
Tuesday 17:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 12:00
Wednesday 17:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 12:00
Thursday 17:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 12:00
Friday 17:00 - 21:00
Friday 08:00 - 12:00
Saturday 17:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 12:00
Sunday 17:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 12:00
Other Durrësi travel agencies (show all)
Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrësi

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Delfini  Travel & Tours Delfini Travel & Tours
Lagja 4
Durrësi, RRUGA EGNATIA

Bileta avioni,tragetii ,autobuzi,udhetime turistike... siguracione makinash,siguracione shendeti ne udhetim... Sherbime doganore.... e-mail: [email protected] tel: 0693055570

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

VIP Travel VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrësi, RRUGA EGANATIA 161

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2001

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI