Xhersi Trans&Tours

Udhetim brenda dhe jashte vendit:XhersiTrans&Tours do te gjeni:Furgon komod kapaciteti 20vende,Autobuz komod me TV, DVD,kapacitei 56 vende.Ju Mirepresim!

Operating as usual

[10/16/20]   👍

😎

Durres-Permet-Durres
Cdo dite te javes
Nisja nga Durresi ora 6:00
Nisja nga Permeti ora 11:00
Ju Mirepresim!
0674803585
0676500282 whatsApp

Ju mirpresim !
Cel: 0676500282

Xhersi Trans&Tours

Linje e rregull Durres-Permet-Durres .
Cdo dite te javes. Per me shume info kontaktoni ne numrin : 0674803585
Ju mirepresim!

Linje e rregullt Durres-Permet-Durres
Ketu ku udhetimi kthehet ne argetim.
Numer kontakti: 0674803585
Ju mirepresim

Xhersi Trans&Tours
Udhetime Turistike Brenda dhe Jashte Vendit

Ju Mirepresim!

Udhetime turistike brenda dhe jashte vendit
autobuzi me 20 vende dhe shum komod per udhetime.
Per me shum informacion Nr 0674803585

Xhersi Trans&Tours

Ju Mirepresim !

Linje e rregullt Durres-Permet-Durres
orari i nisjes nga Durresi 6:00
orari i nisjes nga Permeti 11:00
per me shum kontaktoni
0674803585

Linje e rregullt Durres-Permet-Durres
Orari:
Niset nga Durresi ora 6:oo
Niset nga Permeti ora 11:oo
Per me shume kontaktoni ne numrat :
0674803585
0674502600

Xhersi Trans&Tours's cover photo

Prenontime te ndryshme brenda dhe jashte vendit.Per me shume informacion kontaktoni ne numrat tone : 0674803585
0674502600

Udhetime komode brenda dhe jashte vendit: 0674803585
Ju Mirepresim!

Ju Mirepresim!

[10/17/15]   Pronontime te ndryshme brenda dhe jasht vendit: me 20 vende dhe 55 vende udhetim te mbare

Xhersi Trans&Tours

Xhersi Trans&Tours

Xhersi Trans&Tours's cover photo

Udhetime turistike brenda dhe jashte vendit

Photos from Xhersi Trans&Tours's post

Xhersi Trans&Tours's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Lagja 13 Plazh
Durrësi
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Petani Agency Petani Agency
Rruga "7 Marsi" ; (Rruga E Re E Portit); Prane Drejtorise Se Pergjitheshme Te Hekurrudhes.
Durrësi, 2000

Makina me Qira, autovetura, fuoristrada,fugone,kamper. Bileta Trageti & Avioni. Siguracione, TPL , Kasko.

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Angel Travel Durres Angel Travel Durres
H. Troplini
Durrësi, 2010

Angel Travel Tours Agjennsi udhetimi me avion , traget, autobuz ne te gjith boten. Agjensi turistike me cmimet me konkuruese ne treg.

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2008

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C