M&B Travel

Nisja nga Durresi, cdo te Merkure dhe te shtune per Ventimiglia. Dhe cdo te Diele nisja per Rome nga stacioni i trenit.ora 18; Nisja nga italia cdo te Merkure nga Roma. Dhe cdo te Enjte dhe te Diele nga Ventimiglia.ora 23,30

[05/26/19]   Nisemi nga Durresi cdo te merkure dhe cdo te shtune per Ventimiglia.
Nisemi cdo te marte nga Tirana per ne Rome. Kurse nisjet per Shqiperi nga Ventimiglia te enjte dhe te diele. Nga Roma per Shqiperi cdo te enjte!
Kotaktet tona
+393293164510 Ventimiglia
+393421845240 Roma
+355697278670 Durres
info
www.mbtravel.al

mbtravel.al

M-B Travel

Pershendetje!
Njoftojme gjithe klientet qe deshirojne te udhetojne,me agjensine tone.Kete vere ofrojme tre nisje ne jave.
Marte Enjte Shtune nga Italia
Merkure Shtune Diele nga Shqiperia. Ju mirepresim dhe ju urojme pushime te kendshme.
Info it. +393421845240
Info Al +355698643083
web. www.mbtravel.al

mbtravel.al Adresa: Rr. Iljaz Reka, L.4, Durrës, AlbaniaAdministratori: Adriatik MusakuTel: 00355 697278670, 00355 686766100 00355 696840448Tel: 0039 3293164510, 0039 3881652209 0039 3421845240Email: [email protected]

Pershendetje: Njoftojme gjithe te interesuarit. Nisja diten e premte me autobus.
Tirane nga pallati i sportit Asllan Rusi ora 16:00
Durres,Bari,Pescara,
San Benedetto, Ancona, Rimini, Bologna, Reggio Emilia, Piacenza, Milano, Novara, Verceli, Casale, Alessandria, Genova piazza Principe. Info www.mbtravel.al

Pershendetje! Gjithe te interesuarit, qe frekuentojne linjat e udhetimit me autobus.
Diten e diele, nisja Vlore-Fier-Lushnje-Kavaje-Tirane-Durres
Bari-Pescara-San Benedetto-Ancona-Rimini-Bologna-Modena-Parma-Piacenza-Milano-Alessandria-Genova-Savona-Albenga-Imperia-Sanremo-Ventimiglia.
Info +355698643083
www.mbtravel.al

mbtravel.al

M-B Travel

Pershendetje miq! Ju kujtome Nisjen diten e Diele, nga Vlora, Lushnje,Kavaje, Tirane,Durres, Bari, Pescara, San Benedetto, Rimini, Bologna, Reggio Emiglia, Piacenza, Milano, Alessandria, Genova, Savona, Imperia, Sanremo, Ventimiglia.
Info
+355697278670
+355698643083
www.mbtravel.al

mbtravel.al Adresa: Rr. Iljaz Reka, L.4, Durrës, AlbaniaAdministratori: Adriatik MusakuTel: 00355 697278670, 00355 686766100 00355 696840448Tel: 0039 3293164510, 0039 3881652209 0039 3421845240Email: m[email protected]

[05/16/18]   Njoftojme gjithe klientet tane
Se cdo te Premte kemi nisje nga Durresi per Bari Pescara Ancona Rimini Bologna Milano Pavia Alessandria.
Anasjelltas nisja diten e Marte!

Nisja tjeter diten e Diele nga Durresi Bari Pescara Ancona Rimini Bologna Reggio Emiglia Piacenza Vogera Alessandria Genova Savona Imperia Sanremo Ventimiglia. Anasjelltas diten e Enjte!

[12/26/17]   Agjensia
M&B Travel
Njofton gjithe klientet se nisjet per Itali per vitin 2017 mbaruan. Per vitin2018 nisjet e para dt 03/01
dt 05/01 dt 07/01 faleminderit qe zgjidhni te udhetoni me ne. Ne ju urojme gezuar vitin e ri 2018.

's cover photo

Timeline Photos

www.mb-travel.al

M&B Travel - Linje Autobusi Shqiperi - Itali

https://www.mb-travel.al/index.php

www.mb-travel.al Kompetenca dhe profesionalizmi yne jane frut I viteve dhe eksperiencave te jetuara personalisht, dhe kerkimeve te vazhdueshme. Qe nga viti 2012 M&B Travel ka filluar aktivitetin e saj duke pasur si destinacion Italine ne udhetime me autobus. Dhe me pas duke u zgjeruar ne bashkepunime me kompani te n...

''M&B Travel''nga dt 14 04 2016 vjen ne sherbimin nderkombetar te udhetareve me dy linja ne jave''

''M&B Travel''nga dt 14 04 2016 vjen ne sherbimin nderkombetar te udhetareve me dy linja ne jave''

Photos from M&B Travel's post

M&B Travel

[03/31/16]   Zbritia e pasagjereve behet ne pikat me te aferta jashte autostrades ne stacionet e miratuara supas licences....(Ju faleminderit)

[03/04/14]   Shumè Flm.qè keni zgjedhur té pèlqeni M-B TRAVEL.

's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Lagja 4 Rruga Iliaz Reka Nr 2.
Durrësi
2001

Opening Hours

Monday 16:00 - 21:00
Monday 09:00 - 13:00
Tuesday 16:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 13:00
Wednesday 16:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 13:00
Thursday 16:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 13:00
Friday 16:00 - 21:00
Friday 09:00 - 13:00
Saturday 16:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 13:00
Sunday 16:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 13:00
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
ITC Albania ITC Albania
Bulevardi Zogu I
Durrësi, 03101

International Travel Consulting - Albania

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Cuardi-Travel Cuardi-Travel
Iljaz Reka
Durrësi, 2000

AGJENSI UDHETIME Bileta trageti,avioni,autobuzi. Nisje te perditshme trageti Durres-Bari dhe anasjelltas

VIP Travel VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrësi, RRUGA EGANATIA 161

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2001

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil