Biletaonline.eu

Welcome to BiletaOnline! BiletaOnline.eu - Ticket online Booking

Operating as usual

flightcenter.al

Fluturimet e anulluara date 9 Mars 2020!

Fluturimet e anulluara date 9 Mars 2020!
Posted by admin 9/3/2020 TRAVEL NEWS 23 Views

flightcenter.al Fluturimet e anulluara date 9 Mars 2020! -

flightcenter.al

Këshilla për planifikimin e udhëtimeve tuaja në vitin 2020

flightcenter.al Këshilla për planifikimin e udhëtimeve tuaja në vitin 2020 -

SUPER OFERTA ne linjen DURRES BARI DURRES.Na kontaktoni ne +355697993995

Dëshiron ende të fluturosh me çmime shumë ekonomike?

Eja mbyll rezervimin tënd në Albawings dhe siguro çmimin më të mirë të mundshëm.

NA KONTAKTONI ne +355697993995

SUPER OFERTA ne linjen DURRES BARI DURRES DURRES ANKONA DURRES .Na Kontaktoni ne +355697993995

REZERVONI udhetimin tuaj NE +355697993995

NISJE me AUTOBUS cdo dite ne linje DETARE +TOKSORE .na kontaktoni ne +355697993995

Per super oferta na KONTAKTONI ne +355697993995

BILETA trageti Durres Bari Durres Durres Ankona Durres . NA KONTAKTONI ne +355697993995

[05/22/19]   Per bileta trageti ,me super oferta na kontaktoni ne +355697993995

SUPER OFERTA BILETA trageti ne kto dwstinacione DURRES BARI DURRES ,DURRES ANKONA DURRES Na kontaktoni ne +355697993995

Bileta avioni me super oferta .NA KONTAKTONI ne +355697993995

OFERTAT vazhdojne ne linjen Durres Bari DurresD durres Ankona durres. NA KONTAKTONI ne +355697993995

Oferta fantastike ne linjen Durres Bari Durres. NA KONTAKTONI ne +355697993995

BILETA AVIONI ne te gjitha destinacionet e meposhtme, Na kontaktoni ne +355697993995

super oferta ne linjen durres bari durres .na kontaktoni ne +355697993995

[05/21/19]   ju njoftojm se bileta trageti avioni me cmime te lira mund te gjeni tek ne.na kontaktoni ne +355697993995

Te nderuar udhetare, ALBAWINGS sapo ka hapur fluturimet drejt DÜSSELDORF 🇩🇪 dhe LONDER! 🇬🇧
Me afer Europes!✈️

📌 TIA-LONDER-TIA📌
Duke filluar nga dt: 13/06/2019 99.50 Euro
📌TIA-DÜSSELDORF-TIA📌
Duke filluar nga dt: 02/06/2019 99.50 Euro

Our dear travellers, ALBAWINGS has now opened it's flights DÜSSELDORF 🇩🇪and LONDON!🇬🇧
Simply closer to Europe!✈️

📌 TIA-LONDON-TIA📌
Started from:13/06/2019 99.50 Euro
📌TIA-DÜSSELDORF-TIA📌
Started from: 02/06/2019 99.50 Euro

Zgjidh Albawings ✈️per te udhetuar drejt qyteteve me te bukura si:
📌TIA-ANCONA duke filluar nga 80.50 Euro
📌 TIA-RIMINI MIRAMARE duke filluar nga 80.50 Euro
📌 TIA- VENEZIA duke filluar nga 70.50 Euro
📌 TIA-ROMA duke filluar nga 70.50 Euro
📌 TIA-PISA duke filluar nga 60.50 Euro
📌TIA-MILANO duke filluar nga 60.50 Euro
📌TIA-TORINO duke filluar nga 60.50 Euro
📌TIA-PERUGIA duke filluar nga 55.50 Euro
📌TIA-BARI duke filluar nga 55.50 Euro
📌TIA-FIRENZE duke filluar nga 55.50 Euro
📌TIA-VERONA duke filluar nga 45.50 Euro
📌TIA-BERGAMO duke filluar nga 45.50 Euro
📌TIA-BOLOGNA duke filluar nga 45.50 Euro
📌TIA-GENOVA duke filluar nga 45.50 Euro

Rezervoni fluturimin tuaj per te pare bukurite e ketyre qyteteve! ✈️✈️

Ventouris Ferries vjen me oferta te kenaqshme dhe te vlefshme per vitin 2019.
Jeni ende ne kohe per te rezervuar ofertat me te mira dhe te lira!
Na kontaktoni ne: +355697993995

Fly Ernest ose Ernest Airlines, gjithmonë do t'ju marr në destinacionin tuaj gjithsesi me një çmim të ndershëm.

Super oferta me kompanine Adria Ferries.
Duke filluar nga 20-35% skonto ne te gjitha linjat.
Nxitoni te perfitoni nga ofertat e ketij sezoni.
Na kontaktoni ne: +355697993995

Shume Oferta me Albawings!
Bileta Avioni per destinacionet e meposhtme vajtje-ardhje.
Na kontaktoni:+355697993995

Bileta trageti per destinacionet e meposhtme vajtje-ardhje Durres-Bari-Durres Durres-Ancona-Durres Durres-Trieste-Durres : PRENOTO TANI :+355697993995

Bileta Trageti me duke filluar nga 40 euro
Bilete Trageti - DURRES BARI DURRES.
DURRES - ANCONA - DURRES

[05/12/19]   Ju informojme se BILETA me cmime te lira mund te gjeni tek ne na kontaktoni ne telefon +355697993995 edhe ne Inbox

[02/17/15]   OFERTA Vajtje Ardhje 100 Euro
Shpejt e shpejt www.biletaonline.eu

[09/01/14]   OFERTA Vajtje Ardhje 100 Euro
Shpejt e shpejt www.biletaonline.eu

Shikoni postimin e plote per tu informuar me te gjitha destinacionet.
✔ Stockholm Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Gotenburg Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Paris Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ London Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Bruksel Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Malmo Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Memmingen(Munich) Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Frankfurt Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Dortmund Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Basel Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Cologne Shkup 39.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )
✔ Milano Bergamo Shkup 29.99 € ( Gusht - Shtator - Tetor )

☑ Nga shkupi ne tirane autobuzi kushton vetem 20 euro
☑ pagesa per bileten mund te kryhet nepermjet western union ose money gram per te gjithe njerezit qe jetojne jasht shqiperise.

Per informacion te detajuar ju lutem na dergoni pytjet tuaja te specifikuara ne inbox ose ne:
Mob.1: +355688170600
Mob.2: +355695581742
Rr. "Bardhok Biba", Old Tirana Building, Pas Hotel Tirana International, Tirane, Albania.

[08/05/14]   Miq te dashur...
Pronotoni bileten tuaj me 20% zbritje
mbrenda 10 diteve mund te pronotoni me 20% zbitje...
Oferta nga BiletaOnline.eu http://biletaonline.eu

albaniaonline.info

KRUJA Albania

KRUJA Albania

albaniaonline.info Share and Enjoy Comments comments

biletaonline.eu

BiletaOnlin.Eu Makine Kerkimi Per Bileten me te lire ne mbi 100 Sisteme Online te Sh*tjeve te...

Ofer 15% per 1 person Promo Code: TRAVEL15
Blej bileta perfito 15% ulje www.biletaonline.eu

biletaonline.eu BiletaOnlin.Eu Makine Kerkimi Per Bileten me te lire ne mbi 100 Sisteme Online te Sh*tjeve te Biletave Elektronike Online , Blej Bileten me cmim te lire!

[05/01/14]   Blej sot keni 15% ulje
PRROMO CODE : CHEAPOAIR15
fiton 15% ulje shembull TIRANE - VERIONA e mer me 65 euro !
Cliko http://www.biletaonline.eu

[04/27/14]   Sconto 30% ALL DESTINATIONS - www.biletaonline.eu

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Adria
Durrësi
1000

Opening Hours

Monday 08:00 - 09:00
Tuesday 08:00 - 09:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 17:00
Other Durrësi travel agencies (show all)
Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

Agjensi Bubeqi Travel Agjensi Bubeqi Travel
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi

AGJENSI BUBEQI TRAVEL.UDHETONI ME CMIME KONKURUESE ME AUTOBUS NE TE GJITHA QYTETET EUROPIANE.NA KONTAKTONI-+355 69 68 88 708 +355 69 87 43 900

Bar Restorant PORTA BLU Bar Restorant PORTA BLU
RRUGA GLAUKIE
Durrësi

BAR RESTORANT PORTA BLU

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Museo Madre Teresa Museo Madre Teresa
Katror Liria - Durres
Durrësi

Museo Madre Teresa - il Museo del Dialogo, perchè promuove l'incontro tra culture e religioni diverse.

Dhoma & Garsonjere. Aparthotel. Dhoma & Garsonjere. Aparthotel.
Arapaj. Rruga Apulia
Durrësi, 5

Dhoma pushimi, holiday apartments ,vetem 5 min larg nga deti dhoma te kompletuara. Guzhine.toilet.ballkon.tv.free wifi.parking.

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Petani Agency Petani Agency
Rruga "7 Marsi" ; (Rruga E Re E Portit); Prane Drejtorise Se Pergjitheshme Te Hekurrudhes.
Durrësi, 2000

Makina me Qira, autovetura, fuoristrada,fugone,kamper. Bileta Trageti & Avioni. Siguracione, TPL , Kasko.

Angel Travel Durres Angel Travel Durres
H. Troplini
Durrësi, 2010

Angel Travel Tours Agjennsi udhetimi me avion , traget, autobuz ne te gjith boten. Agjensi turistike me cmimet me konkuruese ne treg.

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C