Vip Ari Travll

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

[07/27/14]   OFERT – DERI - 15 - GUSHTE
DURES - PRISHTIN - 4 Euro
adresa: lagja 13 ,plazhi Iliria perball hotel Romana
Agjensia Vip Ari Travell .
nr: 00355 52260034

Vip Ari Travel

Vip Ari Travel

Bashkpunimet me agjensit tjera

Vip Ari Travel

Vip Ari Travel

Vip Ari Travel

Ju urojm udhetime te kendeshme ...VIP ARI TRAVLL

gdata.youtube.com

Ksamil Beach. Albania in HD

gdata.youtube.com Ksamil, .. is a small coastal village in southern Albania, situated south of the city of Saranda. It 'also one of the most frequented coastal resorts, from both domestic and foreign tourists. The main attractions are the nearby islets, where fresh seafood restaurants are located and can be easily re

Vip Ari Travel

U Mundesua Nga Vip ARi TraVLL

gdata.youtube.com

Adria Ferries - Traghetti Albania, Prenotazioni,Bari Durazzo, Ancona Durazzo, Orari.flv

gdata.youtube.com Adria Ferries- Traghetti Bari Durazzo / Ancona Durazzo

gdata.youtube.com

Murati ne Itali - BelleAir Albania

gdata.youtube.com 18 Destinacione Direct me Italin, BelleAir Albania, Ancona,Bari, Bologna, Cuneo, Firenze, Forlì, Genova, Liege, Milano / Bergamo (Orio Al Serio), Milano ,Malpensa, Napoli, Parma, Perugia, Pescara, Pisa, Prishtina, Rimini, Roma(Fiumicino), Stuttgart, Torino, Trieste, Venezia / Treviso, Verona,Zurich

gdata.youtube.com

BelleAir spot

gdata.youtube.com BelleAir

Vip Ari Travel

Ju uroj nje agjerim sa me te leht gjate muajt te Ramazanit!

Capodanno Rimini

Vip Ari Travll's cover photo

[01/02/13]   Gezuar Vitin e Rij.. !!! Qofte nje vit i mbare ..
Vip Ari Travll

Vip Ari Travll's cover photo

Timeline Photos

Timeline Photos

Po vine Krishlindjet...

[11/11/12]   Si ja kaluat diten e sotme ...?? Nje diele e bukur ?
Vip Ari Travll

[11/11/12]   Si ja kaluat diten e sotme ...??
Vip Ari Travll

Vip Ari Travll

Vip Ari Travll

Timeline Photos

Vip Ari Travll's cover photo

Trieste...

Photografy by W.R

Photografy by W.R

[10/27/12]   Kaloni sa me mire sot... me familjaret tuaj... Kaloni nje te shtune plot gezim.. Vip Ari Travll..

Timeline Photos

:))

:))

Vip Ari Travll's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address

Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi
[email protected]
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA <R&H TRAVEL>

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .