Albtours D

PUSHIME BRENDA DHE JASHTE VENDIT

Albtours D , eshte lider ne oraginizimin e paketave turistike per individe dhe grupe.
Qualiteti , Siguria dhe Perkushtimi ndaj sherbimit jane elementet kryesore qe na dallojne nga te tjeret .
Pervoja 22 vjecare na ndihmon te ofrojme udhetime te garantuara.


Mission: Te ofrojme me te miren per Buxhetin tuaj.

OFERTE🌞🌞😍😍
🏝SIDERA LUXURY & SPA 5*
Perfitoni 20% discount per nisje nga dt. 01 korrik - 30 shtator
Kontaktoni ne nr 0694076622

Arratisje per relaks me #super oferta! 🌊🌞 Antalya per 7 dite me nisje 6 Korrik ✈️ Cmimi per person:
🌞🌊 SIDERA LUXURY & SPA 5* 550 euro
🌞🌊 DIAMOND PREMIUM RESORT 5* 615 euro
🌞🌊 CLUB NENA 5* 630 euro
🌞🌊 CRYSTAL DELUXE RESORT & SPA 5* 645 euro
🌞🌊 GOLD ISLAND HOTEL 5* 660 euro
🌞🌊 SIRIUS DELUXE HOTEL 5* 665 euro
🌞🌊 SEA PLANET RESORT & SPA 5* 680 euro
🌞🌊 HAYDARPASA PALACE 5* 730 euro
🌞🌊 TRENDY LARA HOTEL 5* 770 euro
🌞🌊 ROYAL SEGINUS 5* 815 euro
🌞🌊 PALOMA OCEANA RESORT 5* 825 euro
🌞🌊 PALOMA FORESTA RESORT AND SPA 5* 855 euro
🌞🌊 SENTIDO PERISSIA 5* 880 euro
🌞🌊 NIRVANA LAGOON VILLAS 5* 895 euro
🌞🌊 SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5* 930 euro
🌞🌊 PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* 980 euro
🌞🌊 GLORIA VERDE 5* 1095 euro
🌞🌊 AMARA DOLCE VITA LUXURY 5* 1100 euro
🌞🌊 RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* 1190 euro
🌞🌊 GLORIA GOLF 5* 1200 euro
🌞🌊 GLORIA SERENITY 5* 1390 euro
Per me shume info: 0694076622

OFERTA E DITES🏖️🌊😍
CLUB NENA 20% Ulje per rezervimet deri me 18 Qershor .
Rezervoni tani duke nisur nga 729 eur/personi.🌞🌞✈️

Oferta per daten 21 Qershor! 💦 💦 😍 7 dite - Cmimi per person:

💙 🌞 SUNRISE PARK RESORT 5* 710 euro SIDE
💙 🌞 BELAZUR RESORT 5* 725 euro BELEK
💙 🌞 SENTIDO PERISSIA RESORT 5* 859 euro SIDE
💙 🌞 HAYDARPASA RESORT 5* 775 euro ALANYA
💙 🌞 PALOMA OCEANA RESORT 5* 714 euro SIDE
💙 🌞 PALOMA FORESTA RESORT 5* 820 euro KEMER
💙 🌞 SHERWOOD EXCLUSIVE 5* 860 euro KEMER
💙 🌞 AMARA DOLCE VITA 5* 1108 euro
Per me shume info: 0694076622

Nxitoni te rezervoni - Nisja DT 07 Qershor
QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5* ALANYA
Duke filluar nga 579 eur per person

ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA 5* ALANYA
Duke filluar nga 479 eur per person
Nisja dt 07 Qershor

🌞Oferta e dites..nxitoni
SIDERA LUXURY & SPA 5* ALANYA🌞✈️🌊☀️
Duke filluar nga 475 eur per person
Nisja dt 07 Qershor
#AlbtoursDdurres💙

🌞HAYDARPASA PALACE 5* - #pinkparties
🛫Nisja ne 7 Qershor / 7 dite te plota / 599 euro personi
#AlbtoursDdurres💙

Dita e fundit me #earlybooking
🌞SEA PLANET RESORT & SPA 5*
🛫Nisja ne 7 Qershor / 7 dite te plota / 505 euro personi
#Albtoursddurres 💙

🏃♀️ 🏃♂️ Dita e Fundit 👣 Rezervo 💥SOT 💥
❤️ROYAL SEGINUS 5***** Lara
⚓ 🏖️7 Dite te plota - 699 euro / person #Ultra_All_Inclusive ✈️Nisja me 7 QERSHOR

Dita e fundit #earlybooking
🌞HAYDARPASA PALACE 5*
🛫Nisja ne 7 Qershor / 7 dite te plota / 580 euro personi
#AlbtoursDdurres💙

#Aquapark #det #pishina & #pishina_me_uje_deti @amaradolcevitaluxury thjesht i ka te gjitha per pushimet ideale 😍
Ti thjesht zgjidh datat e pushimeve
#vere2018 #antalya #albtours

Pushimet ne Amara Dolce Vita Luxury..te parezistueshme 😍😍😍
Super #MEGAAQUAPARK #VERE2018
#exclusivehotel #albtoursddurres

🗣Super oferte!!! Nxitoni dhe perfitoni me #earlybooking.
#ofertaqenukzgjasinpergjithmone. 🏃‍♀️
🌞Haydarpasa Palace 5*
🛫Nisja ne 29 Maj / 7 dite / 575 euro personi

Dita e fundit e fundit e ofertave me 35% zbritje.
Nixitoni dhe perfitoni. 🏃‍♀️
🛫Nisja ne 29 Maj / 7 dite te plota ☀️
🏖SUNMELIA BEACH RESORT 5*- 385 euro personi
🏖SUNCONNECT EFTALIA MARIN 5* - 435 euro personi
🏖KARMIR RESORT & SPA 5* - 440 euro personi
🏖DIAMOND PREMIUM RESORT 5* - 450 euro personi
🏖SEA PLANET RESORT & SPA 5* - 465 euro personi
🏖GOLD ISLAND HOTEL 5* - 480 euro personi
🏖CLUB NENA 5* - 485 euro personi
🏖SENTIDO TURAN PRINCE 5* - 500 euro personi
🏖DELPHIN BOTANIK PLATINUM 5* - 525 euro personi
🏖HAYDARPASA PALACE 5* - 540 euro personi

Albtours D

THIS IS THE ONE 😍🌞🏖️😊✈️

AMARA PRESTIGE -KEMER

Zgjedhja perfekte per pushimet me familjen.

DY FEMIJE DERI NE12.99 VJEC FREE

Argetim#relax#animacione#pishina#rreshqitese#albtoursddurres

🏖️🌊✈️Per info telefononi 0694076622

THIS IS THE ONE 😍🌞🏖️😊✈️

AMARA PRESTIGE -KEMER

Zgjedhja perfekte per pushimet me familjen.

DY FEMIJE DERI NE12.99 VJEC FREE

Argetim#relax#animacione#pishina#rreshqitese#albtoursddurres

🏖️🌊✈️Per info telefononi 0694076622

🌞SUNCONNECT EFTALIA MARIN 5*
Argetim per te gjithe familjen.
7 dite all inclusive / 440 euro personi 👤
🛫nisja ne 29 Maj
#albtoursddurres
per info kontaktoni:0694076622

Rezervoni qe femijet tuaj te kene pushimet me te bukura.
Perfitoni nga ofertat me 35% zbritje per cdo rezervim.
🌞AMARA PRESTIGE 5* / 7 dite / 655 euro personi 👤
#albtoursd 💙#experiencemakesthedifference

Gloria Hotels & Resorts ideale per pushimet tuaja
Luks & Komfort ne cdo detaj
#GloriaHotels #GloriaSerenity #Gloriagolf #GloriaVerde #Serenity #LuxuryHotel
#Albtoursddurres

Albtours D

ANTALYA #VERE2018 🏃♂ 🤗
GLORIA VERDE BELEK
Nisja ne 25,29 Maj per 7 dite,
Cmimi 899 eur/personi
Te perfshira: ✔Udhetimi me charter vajtje-ardhje
✔Transferta aeroport - hotel - aeroport
✔Bagazhe te plota 20 kg + 10 kg dore
✔Akomodimi per 6 Nete / 7 Dite te plota
✔Sherbimi Ultra All Inclusive #UAI
Per info telefononi ne nr :0694076622

Albtours D

ANTALYA #VERE2018 🏃♂ 🤗
GLORIA GOLF RESORT
Nje parajse mes gjelberimit
Nisja ne 25,29 Maj per 7 dite,
Cmimi 959 eur/personi
Te perfshira: ✔Udhetimi me charter vajtje-ardhje
✔Transferta aeroport - hotel - aeroport
✔Bagazhe te plota 20 kg + 10 kg dore
✔Akomodimi per 6 Nete / 7 Dite te plota
✔Sherbimi Ultra All Inclusive #UAI
Per info telefononi ne nr :0694076622

Albtours D

Rezervoni pushimet qe keni enderruar 🏖️🌞✈️😍
GLORIA SERENITY BELEK
Nisja ne 25,29 Maj per 7 dite,
Cmimi 1159 eur/personi
Te perfshira: ✔Udhetimi me charter vajtje-ardhje
✔Transferta aeroport - hotel - aeroport
✔Bagazhe te plota 20 kg + 10 kg dore
✔Akomodimi per 6 Nete / 7 Dite te plota
✔Sherbimi Ultra All Inclusive #UAI
Per info telefononi ne nr :0694076622

Rezervoni pushimet qe keni enderruar 🏖️🌞✈️😍
GLORIA SERENITY BELEK
Nisja ne 25,29 Maj per 7 dite,
Cmimi 1159 eur/personi
Te perfshira: ✔Udhetimi me charter vajtje-ardhje
✔Transferta aeroport - hotel - aeroport
✔Bagazhe te plota 20 kg + 10 kg dore
✔Akomodimi per 6 Nete / 7 Dite te plota
✔Sherbimi Ultra All Inclusive #UAI
Per info telefononi ne nr :0694076622

ANTALYA #VERE2018 🏃♂ 🤗
GLORIA GOLF RESORT
Nje parajse mes gjelberimit
Nisja ne 25,29 Maj per 7 dite,
Cmimi 959 eur/personi
Te perfshira: ✔Udhetimi me charter vajtje-ardhje
✔Transferta aeroport - hotel - aeroport
✔Bagazhe te plota 20 kg + 10 kg dore
✔Akomodimi per 6 Nete / 7 Dite te plota
✔Sherbimi Ultra All Inclusive #UAI
Per info telefononi ne nr :0694076622

ANTALYA #VERE2018 🏃♂ 🤗
GLORIA VERDE BELEK
Nisja ne 25,29 Maj per 7 dite,
Cmimi 899 eur/personi
Te perfshira: ✔Udhetimi me charter vajtje-ardhje
✔Transferta aeroport - hotel - aeroport
✔Bagazhe te plota 20 kg + 10 kg dore
✔Akomodimi per 6 Nete / 7 Dite te plota
✔Sherbimi Ultra All Inclusive #UAI
Per info telefononi ne nr :0694076622

🔊Oferte vetem per sot!!
Nxitoni dhe perfitoni nga ofertat me 35% zbritje 🏃
🌞DOUBLE TREE BY HILTON ANTALYA 5*
🛫Nisja ne 25 Maj / 7 dite / 650 euro personi

Nxitoni te perfitoni nga ofertat me #earlybooking. 🏃
#ditaefundit 😀
🌞Delphin Botanik Platinium 5*
🛫Nisja ne 25 Maj / 7 dite / 595 euro personi

GLORIA SERENITY RESORT-BELEK

✈ Charter / Transferte / Akomodim / Ultra All Inclusive

♥ #Albtoursddurres

Na kontaktoni në: 0694076622

Ne DUBROVNIK #superoferta 
Udhetoni cdo fundjave #mefamiljen #memiqte
🍁Neptun Hotel 4* Dubrovnik – 72 euro / person me mengjes
🍁Adria Hotel 4* Dubrovnik – 79 euro / person me mengjes + darke
🍁Ariston Hotel 4* Dubrovnik – 82 euro / person me mengjes
🍁Valamar Lacroma 5* Dubrovnik – 85 euro / person me mengjes
🍁Rixos Libertas 5*Dubrovnik – 105 euro /person me mengjes + darke
🍁Radisson Blue Dubrovnik Sun Gardens – 115 euro / person me mengjes
Te perfshira :
✔Akomodimi ne dhome standarte ne hotelet perkatese ne bb/hb basis
✔Perdorimi i pishinave te brendshme , sauna, jacuzzi, steam bath
✔Parking , Wifi
✖Transport individual
Telefononi ne nr 0694076622

Festoni Krishtlindjet ne SPLENDID RESORT

Cmimi 119 eur/personi

Te perfshira

• Akomodimi 2 nete ne Superior Room me mengjes te perfshire

DARKA GALA ME DT 24 DHJETOR

• Femija i pare deri ne 11 vjec akomodohet Falas

• Femija i dyte deri ne 11 vjec paguan 45 eur

Te paperfshira

• Drekat dhe darkat.

• Taksat turistike

FESTAT E NENTORIT NE NEPTUN HOTEL 4*

( double/ twin room, perfshire mengjes+darke)

-39 eur nata/person

- Akomodimdt 24-29 nentor

Per rezervime telefononi ne nr 0694076622

Albtours D Durres

SILENCE BEACH RESORT***** eshte resorti me gjitheperfshires i pushimeve per t’ju garantuar juve pushime qe nuk do te mund ti harroni. Cdo minute do shnderrohet ne ore te kenaqshme dhe cdo ore do kthehet ne kujtime te paharrueshme nen detin e shkelqyer Mesdhe. Ky resort me 5 yje ju ofron:

- Dhoma nga me te ndryshmet si: Eco Club Standard, Lake Suites, Standard Lux, Suite Familjare, etc

--- Qendra e Lojrave dhe Qendra e femijeve jep aktivitete dhe lojra argetuese jo vetem per femije por dhe per te rritur

--- Aquapark ka nje siperfaqe prej 1200 m2 per argetim te pakufijshem

--- Fushe Futbolli dhe Tenisi

--- Pishinat: pishina e liqenit me 1600 m2, pishina e jashtme 300m2, pishina brenda 130 m2, pishina e aqua park 50m2

--- Animacione per argetim te perbashket familjar

--- SHERBIM I VECANTE ME THALASSO TERAPI ku perfshihen: masazh G5, pressoterapi, perkujdesje per te gjithe lekuren e trupit, terapi me gure, jet blitz, banjo balneoterapi etc

SILENCE BEACH RESORT ju fton te shijoni pushimet perfekte ne kete qoshe parajse. Jepjani mundesine vetes tuaj ta shijoje ashtu sic duhet kete vere.

Albtours D Durres

OFERTE E SAPOARDHUR NGA TRENDY LARA RESORT – 25% ULJE ME SHERBIMIN E SAJ ULTRA ALL INCLUSIVE!

Behuni gati të shijoni pushime të qeta dhe te perhumbeni në magjinë e lumit Aksu, i cili rrjedh afër ketij resorti, në zemër të natyrës dhe afër qendrës së qytetit të Antalias si dhe 15 minuta nga aeroporti. Në Trendy Lara, e cila përmban një pamje prej 360 gradësh të Pyjeve të Lares dhe Pyjeve të Belekut, do të jeni në një me natyrën, do të shijoni kënaqësinë e përjetshme të detit, diellit, pishinës dhe aromave të shijshme të përziera së bashku me gëzimin dhe lumturinë.

Ne Trendy Lara ju do te gjeni:

--- 8 lloje te ndryshme dhomash per te kenaqur kerkesat e gjithesecilit (dhome standade me pamje nga pylli, dhome standard me pamje nga deti, dhome familjare, suite familjare, villa etj )

--- 6 pishina te ndryshme, AquaPark per te rritur me 6 rreshqitese, pishina e femijeve me 4 rreshqitese si dhe plazhi i mrekullueshem ne vijen bredgdetare te Antalyas.

--- 6 A La Carte Restorante, restoranti kryesor, bistro, restorante snack, mini-restorant, pasticeri, si dhe 11 bare te shperndare ne te gjithe resortin

--- Qender Fitnessi
--- Animacion
--- Klubi per femije dhe Klubi per adoleshente
--- Qender Sportesh
--- Dhome Lojerash

--- Qendra e SPA-se me teknikat me te fundit te masazhimit, terapise dhe perkujdesjes per fytyren dhe trupin

Resorti qe ju ploteson cdo nevoje, kerkese, deshire dhe enderr eshte pikerisht Trendy Lara. Me experiencen qe ky resort ka dhe me luksin qe ofron me cmim te perballueshem, eshte rasti qe ju keni pritur gjithmone per te bere pushime. Jeni thjesht nje hap larg realizimit te pushimeve tuaja te jetes. Na kontaktoni me shpejtesi per informacione te metejshme.

Albtours D Durres

SILENCE BEACH RESORT***** eshte resorti me gjitheperfshires i pushimeve per t’ju garantuar juve pushime qe nuk do te mund ti harroni. Cdo minute do shnderrohet ne ore te kenaqshme dhe cdo ore do kthehet ne kujtime te paharrueshme nen detin e shkelqyer Mesdhe. Ky resort me 5 yje ju ofron:

- Dhoma nga me te ndryshmet si: Eco Club Standard, Lake Suites, Standard Lux, Suite Familjare, etc

--- Qendra e Lojrave dhe Qendra e femijeve jep aktivitete dhe lojra argetuese jo vetem per femije por dhe per te rritur

--- Aquapark ka nje siperfaqe prej 1200 m2 per argetim te pakufijshem

--- Fushe Futbolli dhe Tenisi

--- Pishinat: pishina e liqenit me 1600 m2, pishina e jashtme 300m2, pishina brenda 130 m2, pishina e aqua park 50m2

--- Animacione per argetim te perbashket familjar

--- SHERBIM I VECANTE ME THALASSO TERAPI ku perfshihen: masazh G5, pressoterapi, perkujdesje per te gjithe lekuren e trupit, terapi me gure, jet blitz, banjo balneoterapi etc

SILENCE BEACH RESORT ju fton te shijoni pushimet perfekte ne kete qoshe parajse. Jepjani mundesine vetes tuaj ta shijoje ashtu sic duhet kete vere.

's cover photo

's cover photo

W I S H 🙈
Grupi i Dubait 26 Tetor 💝
Grup i konfirmuar,vendet e fundit...

Punta Cana - Republika Domenikane
Grand Bahia Principe Bavaro 5*****All inclusive
1400 euro / personi / 8 dite / 4 Dhjetor nisja
Te perfshira :
Bileta e avionit vajtje ardhje
AKomodimi ne resort 5* Suite room
Sherbimi All inclusive
Trasferta Aeroport - Hotel - Aeroport
#superoferte #emomentit #meTiranaAlbtoursd

Pakete Fundjave ne QUEEN OF MONTENEGRO 4* (per cifte)
69 euro / person - 2 nete / 3 dite ☀🌟
Perfshire:
Akomodimi ne hotel me mengjes + darke ne double room park view.
Perdorimim Sauna, Fitnes, zonat relaksuese, 2 trajtime trupi 30 minuta.
Free wifi, free Parking.
Late check out ne varesi te disponibilitetit.

Pakete Familjare ne QUEEN OF MONTENEGRO 👨👩👧👦
99 euro / person - 2 nete - 3 dite
Perfshire:
Akomodimi 2 nete me mengjes + darke ne family room park view
2 femije deri ne moshen 14 vjec akomodohen falas
Late check out ne varesi te disponibilitetit
Perdorim i Sauna, Fitnes, zonat relaksuese, pishine
Free wifi, free Parking.

Fundjave ne BIANCA RESORT 4* Kolashin

82 euro / person - 2 nete / 3 dite 🕶🍀☀
Perfshire:
Akomodim 2 nete ne hotel ne dhome superiore ose Executive me mengjes dhe darke
Perdorim i sauna, pishines se brendshme, banjo turke, dhe qender fitness
Early check in - Late check out ne varesi te diponibilitetit
Free parking, Free wifi

Fundjave ne HOTEL ARISTON 4* -Dubrovnik
2 nete / 3 dite - 85 euro / person
Te perfshira :
✔ Akomodimi 2 nete qendrimi ne hotel ne standart room me mengjes te perfshire
✔ Perdorimi e qendres se fitnesit, sauna, pishines se brenshme, free wifi, free parking
✔Early check in dhe Late check out ne varesi te disponibilitetit

DUBAI MARINA
Grupi i Dubait 26 Tetor 2016
699 euro / person

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


HAFIZ PODGORICA
Durrësi
22001

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00
Other Durrësi travel agencies (show all)
Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2001

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Bar-Restaurant Venezia Bar-Restaurant Venezia
Shkembi Kavajes
Durrësi, 2001

Tingujt e detit dhe sherbimi cilesor do te jene doza juaj e relaksit...

Delfini  Travel & Tours Delfini Travel & Tours
Lagja 3
Durrësi, RRUGA EGNATIA

Bileta avioni,tragetii ,autobuzi,udhetime turistike... siguracione makinash,siguracione shendeti ne udhetim... Sherbime doganore.... e-mail: [email protected] tel: 0693055570

ABikon   -   print & graphic design agency ABikon - print & graphic design agency
Rr.H.Demiri
Durrësi, 2001

ABikon - Graphic Design Studio, Advertising Business Solution,

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Rruga Iljaz Reka Perballe Terminalit Te Trageteve
Durrësi, 2001

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

M&B Travel M&B Travel
Lagja 4 Rruga Iliaz Reka Nr 2.
Durrësi, 2001

Nisja nga Durresi cdo te Merkure dhe cdo te Diele nga stacioni i trenit.ora 18; Nisja nga italia cdo te Merkure dhe cdo te premte nga Ventimiglia.ora 23,30

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Dervishi Travel Dervishi Travel
Rruga Ura E Dajlanit, Hyrja E Portit
Durrësi, 2001

VIP Travel VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrësi, RRUGA EGANATIA 161

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.