ITC Albania

International Travel Consulting - Albania

International Travel Consulting - Albania

youtube.com

DESTINACIONET SUPER PËR TU VIZITUAR ME KROÇERË NË MUAJIN MAJ - NJIHUNI ME MSC SEAVIEW

Aventurierë dhe kroçeristë shqiptarë kudo në botë, me shumë kënaqësi ju prezantoj destinacionet më cool që mund të vizitoni në pranverë me anijet e kroçerave...

Krociere.al

💢LAST MINUTE!!💢

😃Mundësia jote për të pasur një eksperiencë të rrallë me kolosin e deteve: MSC MERAVIGLIA!⛴

💢ALL INCLUSIVE!!💢

📆Datat: 13-20 tetor

⛴Itinerari: Genova - Roma - Palermo - Cagliari - Palma - Valencia - Marseje - Genova

💰Vetëm për 777 eur/person!

Paketa përfshin:

⚓Fluturimi vajtje-ardhje Tiranë-Genova-Tiranë
⚓Transferimi me agjentin privat të MSC aeroport-port-aeroport
⚓Akomodimi në anije për 7 netë
⚓Mëngjes, drekë, darkë në restorant dhe bufe
⚓Taksat portuale për çdo destinacion
⚓Spektaklet dhe animacionet në bord
⚓Anëtarësimi në klubin MSC për të përfituar ulje për kroçierat e ardhshme

Kroçiere.al

🚢Pushimet që të mungojnë!

Krociere.al

💢LAST MINUTE!!💢

Nëse udhëton me fëmijët e tu, kjo është mundësia që kishe pritur!
Hapësirë gjigande e dedikuar foshnjave, fëmijëve dhe të rinjve, për edukimin, socializimin dhe argëtimin e tyre!⛴

💢ALL INCLUSIVE!!💢

📆Datat: 13-20 tetor

⛴Itinerari: Genova - Roma - Palermo - Cagliari - Palma - Valencia - Marseje - Genova

💰Vetëm për 777 eur/person!

Paketa përfshin:

⚓Fluturimi vajtje-ardhje Tiranë-Genova-Tiranë
⚓Transferimi me agjentin privat të MSC aeroport-port-aeroport
⚓Akomodimi në anije për 7 netë
⚓Mëngjes, drekë, darkë në restorant dhe bufe
⚓Taksat portuale për çdo destinacion
⚓Spektaklet dhe animacionet në bord
⚓Anëtarësimi në klubin MSC për të përfituar ulje për kroçierat e ardhshme

Kroçiere.al

🚢Pushimet që të mungojnë!

National Geographic Travel

With its mix of modern and ancient architecture, beautifully curated exhibitions, and the best wine bars, Rome will never give you the same experience twice. https://on.natgeo.com/2vWQO6v

🛳Udhëtim me kroçierë në ishujt balearë!🛳
🚢Costa Diadema gjate muajit korrik! 🤗Duke filluar nga 679 eur/person!!
⛱Itinerari: Savona, Marseja, Barcelona, Palma de Majorka, Cagliari, Roma, Savona!
☎0697097643 - 📩[email protected]
⛱Kete vit, pushimet behen ndryshe!
(Cmimi perfshin krocieren dhe taksat portuale!)

🛳Udhetim me krociere ne ishujt greke!🛳
🚢Costa Deliziosa ne korrik dhe gusht! 🤗Vetem 850 eur/person!!
⛱Itinerari: Venecia, Bari, Korfuz,Santorini, Mikonos, Dubrovnik, Venecia!
☎0697097643 - 📩[email protected]
⛱Kete vit, pushimet behen ndryshe!
(Cmimi perfshin krocieren dhe taksat portuale!)

Krociere.al

Kroçeriste dhe kroçeristë!🙋🏻‍♀️
Sot ju njohim me një video tjetër informuese mbi itineraret e kroçierave në Mesdhe!! 🛳
Për çdo pyetje dhe kuriozitet na shkruani!✌🏻
.
#mediterranean #italy🇮🇹 #greece🇬🇷 #spain🇪🇸 #albania🇦🇱 #france🇫🇷 #malta🇲🇹
⛴🚢💕

pazzoperilmare.it

Il nuovo menu 2018 Barbieri per Costa Crociere | Pazzo per il Mare

pazzoperilmare.it Nel corso dell’edizione numero 25 dei Protagonisti del Mare di Costa Crociere ecco in anteprima il nuovo interessante menù realizzato dallo Chef stellato Bruno Barbieri. Il menù 2018 firmato Bruno Barbieri sarà proposto a tutti gli ospiti Costa Crociere in occasione della serata di gala, un ven...

Krociere.al

Kroçeriste dhe kroçeristë!😊

Prej ditës së sotme do të publikoj për ju video informative mbi udhëtimet me kroçiera,ndaj nëse keni kureshtje për diçka, mos ngurroni të më pyesni dhe do të merrni përgjigje në videon në vijim!💁‍♀

Sot - Shpërndarja gjeografike e udhëtimeve me kroçiera!🛳

🚢🚢Krociere ne ishujt baleare
Bëni valixhet gati! 💼
Këto janë pushimet që nuk i keni bërë kurrë më parë! 😲
Sa fantastike është të jesh brenda 7 ditëve në Romë, Savona, Marsejë, Barcelonë, Palma de Majorka e Palermo?
Tani mundesh! Krociera ta bën këtë ëndërr realitet!🌴
☎️☎️☎️ Kontaktoni agjentet tane per te zgjedhur krocieren tuaj! Tel: 0697097643

🚢🚢Krociere ne ishujt greke!
Bëni valixhet gati! 😲💼
Pushimet që mezi keni pritur tashmë bëhen realitet!
Sa fantastike është të vizitosh Brenda 7 ditëve Mikonos, Korfuz, Heraklion, Dubrovnik, Venecia e Bari? 🛳🌞
Tani mundesh! Krociera ta bën këtë ëndërr realitet!🌴
☎️☎️☎️ Kontaktoni agjentet tane per te zgjedhur krocieren tuaj! Tel: 0697097643

La tua prossima crociera è a portata di mano!

Oceano India

Un video molto suggestivo per le crociere nell'oceano indiano!

Crociere in partenza a fine novembre e natale. Cosa aspetti!
Mediterraneo, Maldive, Repubblica Dominicana e Dubai!

youtube.com

Amalfi Coast Spot Costa Crociere 2017 con Shakira |4k|

Il nuovo spot di Costa Crociere girato in Costiera Amalfitana

Me e bukura e Mesdheut ne dimer!

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres.

Oferte speciale per klientet tuj. Prenoto krocieren tende me vetem 30% te vleres

Promovimet në gusht

Promovimet në korrik

Promovimet në qershor

's cover photo

ITC Albania

Untitled Album

Jeni duke kërkuar një ide për pushimet tuaj të ardhshme?
Çfarëdolloj pushimesh ju keni në mendje, ju mund ti jetoni me Costa Crociere.(e disponueshme ne te gjitha agjenesite e udhetimit)

Eshte koha per te prenotuar pushimet tuaja me cilesine qe ju kishte munguar.
Hipni ne bordin e Anijeve Costa dhe do te gjeni nje ishull te vertet rehatie.
Disponibilitet i limituar.

Mezi po prisni që të niseni me pushime?
Zgjidhni tani crocieren tuaj ideale dhe zbuloni të gjitha ofertat tona
Miresevini ne Bordin e Costa Crociere.

Nxitoni te prenotoni pushimet qe ju kane munguar,
Super Oferte vetem 699 Euro /Person
Costa Diadema,Mbreteresha e Mesdheut
Nisja Nga Savona ne date 02/07/2016
Intenerari :Savona,Marsiglia,Barcelona,Palma de Maiorca,Civitavecchia,La Spezia,Savona.
Çmimi përfshin
Sistemim në Kabine te brëndshme
Taksat portuale
Trajtim me pension te plote full board (pije jo alkolike,uje, çaj, kafe, lëng frutash në dispenser)
Stafi i caktuar për tryezën tuaj në restorant për darkë, me kamarier dhe ndihmës kamarier të gatshëm për të shërbyer .
Departamenti I “sherbimit ndaj klientir “ është i hapur 24 orë në 24 dhe zyra e ekskursioneve është në dispozicionin tuaj për informacion në lidhje me vizitat në terren.
Sallonet, teatër, disko, bibliotekë.
Pishina,palestra,turne, karaoke, klasa vallëzimi dhe mësimet e palestër.
Mbrëmje e muzikë live, shfaqje teatrale, vallëzim në salla dhe në disko.

Programet për fëmijët dhe adoleshentët
Nga mengjesi deri ne mbremje stafi i animacionit do te argetoj femijet dhe adoleshentet duke i lene mundesine prinderve te shijone pushimet.
Per te gjithe femijet nga 3 deri ne 11 vjec stafi i animacionit te costa crociere garanton cdo dite argetim dhe asistencen nga ora 09.00 deri ne 23.00
Menu per fëmijët në restorant.

Jeni duke kërkuar një ide për pushimet tuaj të ardhshme?
Çfarëdolloj pushimesh ju keni në mendje, ju mund ti jetoni me Costa Crociere.

Costa Crociere,pushimet qe ju kane munguar...

LE NAVI COSTA SONO RESORT GALLEGGIANTI, C’È TUTTO QUELLO CHE DESIDERI IN VACANZA.

Stina e Veres po afron.
Jeni duke kërkuar një ide për pushimet tuaj të ardhshme?
Çfarëdolloj pushimesh ju keni në mendje, ju mund ti jetoni me Costa Crociere.

youtube.com

Fiordi Norvegesi e Islanda

Fiordet Norvegjeze,
Një verë ndryshe , në kontakt me natyrën.
Një udhëtim në Fiorde është një eksperiencë e paharrueshme dhe mënyra më e mirë për të zbuluar këtë peizazh spektakolar.

Scopri le tante emozioni di una vacanza a bordo di una nave Costa.

Mirë se vini në një ishull të vërtetë rehatije,ku ju do të ndiheni edhe më mirë se në shtëpine tuaj.
Çdo anije ofron një gamë të gjerë të kabinave të përshtatshme për çdo kërkesë.Të mobiluara me një stil modern dhe funksional, me komoditet të pershtatshem dhe një shërbim të shkëlqyer.

Kabina e brendshme, ideale për ata që kërkojnë një zgjidhje ekonomike pa pasur nevojë të heqin dorë nga rehati dhe mikpritja e klasit të lartë.
Kabinat me dritare për të admiruar pamjen, ose thjesht per të shijuar rrezet e para të diellit në mëngjes.
Kabinat me ballkon privat, mikpritëse dhe me një pamje të drejtpërdrejtë të detit për ta bere lundrimin tuaj thjesht të paharrueshme.

Qindra destinacione ju presin ne bordin e Anjeve Costa Crociere.Zgjidh te preferuarin dhe shijo pushime te paharruara....

Zbuloni mbrekullite e Mesdheut Perendimor me vetem 559 euro per person ne bordin e Mbretereshes se Mesdheut Costa Diadema,anija me e re e flotes Costa Crociere.
Nisja nga Civitavecchia me date 05/05/2016 dhe 12/05/2016
intenerari
Civitavecchia,La Spezia,Savona,Marsiglia,Balcelona,Palma De Maiorca,Civitavecchia.
1 ose 2 fëmijë nën 18 vjeç në kabinë me dy të rritur paguajnë vetëm taksat portuale
Cmimi perfshin
Sistemim ne Kabine te brendeshme
Taksat portuale
Trajtim me pension te plote (pije jo alkolike,uje, çaj, kafe, lëng frutash në dispenser)
Stafi i caktuar për tryezën tuaj në restorant për darkë, me kamarier dhe ndihmes kamarier të gatshëm për të shërbyer .
Departamenti I “sherbimit ndaj klientir “ është i hapur 24 orë në 24 dhe zyra e ekskursioneve është në dispozicionin tuaj për informacion në lidhje me vizitat në terren.
Sallonet, teatër, disko, bibliotekë.
Pishina,palestra,
turne, karaoke, klasa vallëzimi dhe mësimet e palestër.
Mbrëmje e muzikë live, shfaqje teatrale, partitë temë, vallëzim në salla dhe në disko.
Programet për fëmijët dhe adoleshentët
Nga mengjesi deri ne mbremje stafi i animacionit do te argetoj femijet dhe adoleshentet duke i lene mundesine prinderve te shijone pushimet.
Per te gjithe femijet nga 3 deri ne 11 vjec stafi i animacionit te costa crociere garanton cdo dite argetim dhe asistencen nga ora 09.00 deri ne 23.00
Menu per fëmijët në restorant.

Festoni Pashket dhe ardhjen e Pranveres ne Bordin e Costa Deliziosa.
Nisja Nga Bari me date 28 Mars 2016
Intenerari :Bari,Corfu,Santorini,Athine,Dubrovnik,Venezia,Bari
Çmimi përfshin
Sistemim në Kabine te brëndshme
Taksat portuale
Bileten e tragetit vajtje-ardheje Durres -Bari-Durres me kabine te jashtme
Trajtim me pension te plote full board (pije jo alkolike,uje, çaj, kafe, lëng frutash në dispenser)
Stafi i caktuar për tryezën tuaj në restorant për darkë, me kamarier dhe ndihmës kamarier të gatshëm për të shërbyer .
Departamenti I “sherbimit ndaj klientir “ është i hapur 24 orë në 24 dhe zyra e ekskursioneve është në dispozicionin tuaj për informacion në lidhje me vizitat në terren.
Sallonet, teatër, disko, bibliotekë.
Pishina,palestra,
turne, karaoke, klasa vallëzimi dhe mësimet e palestër.
Mbrëmje e muzikë live, shfaqje teatrale, vallëzim në salla dhe në disko.

Programet për fëmijët dhe adoleshentët
Nga mengjesi deri ne mbremje stafi i animacionit do te argetoj femijet dhe adoleshentet duke i lene mundesine prinderve te shijone pushimet.
Per te gjithe femijet nga 3 deri ne 11 vjec stafi i animacionit te costa crociere garanton cdo dite argetim dhe asistencen nga ora 09.00 deri ne 23.00
Menu per fëmijët në restorant.

Te dashur miq jeni gati te perjetoni nje Vere ndryshe duke shijuar spektaklin e natyres ?
Hipni ne bordin e Costa Crociere
Ju mirpresim.

Costa Crociere ju jep mundesine qe permes artit, historisë dhe traditave te zbuloni vendet me te bukura te Mesdheut. Cila eshte e preferuara juaj ?

Qindra destinacione ju presin ne bordin e Anjeve Costa Crociere.Zgjidh te preferuarin dhe shijo pushime te paharruara....

Zbuloni ofertat dhe destinacionet më të bukura të Costa Crociere. Zgjidhni relaksin, argëtimin dhe gjithë komoditetin që vetëm një Costa Crociere mund tjua japi.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Oceano India
NeoCollection. New cruise style of Costa

Location

Category

Telephone

Address


Bulevardi Zogu I
Durrësi
03101
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrësi

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Cuardi-Travel Cuardi-Travel
Iljaz Reka
Durrësi, 2000

AGJENSI UDHETIME Bileta trageti,avioni,autobuzi. Nisje te perditshme trageti Durres-Bari dhe anasjelltas

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

M&B Travel M&B Travel
Lagja 4 Rruga Iliaz Reka Nr 2.
Durrësi, 2001

Nisja nga Durresi cdo te Merkure dhe cdo te Diele nga stacioni i trenit.ora 18; Nisja nga italia cdo te Merkure dhe cdo te premte nga Ventimiglia.ora 23,30

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .