Petani Agency

Makina me Qira, autovetura, fuoristrada,fugone,kamper.
Bileta Trageti & Avioni.
Siguracione, TPL , Kasko.

Petani Agency

Petani Agency

💥🔝🔝💥 Zgjedhja të takon TY :)

Wonderful Albania

VISIT ALBANIA - The most beautiful touristic country of Europe
( Albania, Europe )

Një shërbim i ri i ofruar nga Petani Agency për ata që kanë kohën e zënë e nuk munden të bëjnë dot shërbimet vjetore, si dhe çdo lloj shërbimi pranë Drejtorisë Rajonale të Transportit Rrugor Durrës. Më pranë jush 😉🔝

Petani Agency

Petani Agency

I Don't Care

Here's what happens when people get bored at the airport 😂👏

youtube.com

Besa - La La La (Official Video 2019)

Kur festat dhe clipet bëhet me camperat e Petani Agency. 🤩🤩💥💥🚙🚙

Artist & Producer : BESA www.fb.com/Besa | Instagram.com/Besa Music : Elgit Doda | O2 Production Mix & Master : Marenglen Boja Lyrics : Petrit Sparrow, Besa ...

💥🔝🔝💥 Zgjedhja të takon TY :)

Petani Law Firm

Shitet në Durrës ( Rruga Shkozet - Plepa ) vilë me 3 kate, me sipërfaqe banimi 403 m2 + verande dhe siperfaqe trualli 400 m2. Pasuria është me çertifikatë pronësie.

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

turismo.al

The Sun: l’Albania nelle dieci migliori destinazioni per il 2019

https://www.turismo.al/2019/03/the-sun-albania-top-destinations/

turismo.al Il Paese delle Aquile - definito dal noto quotidiano britannico 'la nuova Croazia' - è stato inserito nella lista delle dieci migliori destinazioni per il 2019.

Pushimet po afrojnë. 🤩🤩🤩

Gëzuar Ditën e Pavarsisë KOSOVË.

Must Do Travels

ALBANIA is simply spectacular! 🇦🇱

📹 Find Out Who You Are

fillopune.al

Kerkohen Shofer per Taksi ne Durrres - FilloPune.al

fillopune.al Petani Agency ofron vende te lira pune ne qytetin e durresit Pozicioni i punes: Shofer Taksie Kriteret per te interesuarit: Patenta Klasi D Te intersuarit jane te lutur te kontaktojne ne kete numer telefoni 0694053525

Book for your holidays in Albania. a fantastic experience to explore the Albanian beauties.

Prenota per le tue vacanze in Albania. una fantastica esperienza per esplorare le bellezze albanesi.

Boek voor uw vakantie in Albanië. een fantastische ervaring om de Albanese schoonheden te verkennen.

Réservez pour vos vacances en Albanie. une expérience fantastique pour explorer les beautés albanaises.

Zarezerwuj na wakacje w Albanii. fantastyczne doświadczenie do zwiedzania Albanian piękności

🌐 www.petaniagency.com
📧 [email protected]
📱+355 69 40 53 525

CamperLife #campervan #rentacamper #motorhome #camperinalbania #vacanzeinalbania #holidayinalbania #rentacar #rentalagency #ilovecamper #camperrent #albaniacamper #petaniagency #albania

Petani Agency

#campervan #camperlife #camperisti #rentacampervan #visitalbania #holidayinalbania #vacanzeinalbania #petaniagency #rentacaralbania

Autoriteti Aviacionit Civil (AAC)

https://www.facebook.com/178457465530027/posts/2467650236610727/

NJOFTIM

Autoriteti i Aviacionit Civil, i bën thirrje pasagjerëve që do të udhëtojnë ditën e nesërme 11 Janar 2019 nga Italia drejt Shqipërisë dhe anasjelltas, se ditën e premte unionet e kontrollorëve të trafikut ajror në Itali, do të mbajnë një grevë 4 orëshe, nga ora 13.00 deri në 17.00.

Si pasojë e kësaj greve pritet të ketë vonesa dhe anullime fluturimesh në disa aeroporte të Italisë.

Autoriteti i Aviacionit Civil i bën apel pasagjerëve që kanë rezervuar për të udhëtuar ditën e nesërme, që të kontaktojnë me agjensitë ku kanë marrë biletën dhe kompaninë ajrore, për tu njohur me statusin e fluturimit në mënyrë që të evitojnë pritjet e gjata.

Petani Agency

Urimet më të mira për Ju në këtë sezon festash nga Petani Agency !🎄🎁🎄

Petani Agency

KRISHTLINDJA & VITI I RI JANË DITË ME DOMETHËNIE DHE TRADITA , JANË DITË SPECIALE PËR TU KALUAR NË RRETHIN E NGROHTË TË FAMILJES DHE SHOQËRISË!!
⛄🎄🎄🎁🎁
FESTOJINI KËTO DITË ME TË AFËRMIT TUAJ.
PETANI AGENCY JU OFRON :
🚗 MAKINA ME QIRA
🌸BILETA TRAGETI:
🌸DURRËS-BARI-DURRËS
🌸DURRËS-ANCONA-DURRËS
✈BILETA AVIONI PËR TË GJITHA DESTINACIONET 🌍🌎🌏
JU ZGJIDHNI NE OFROJME!👍
mob : +355 69 40 53 525
www.petaniagency.com

Petani Agency

🤩🤩🤩

Kush ka të drejtë ?! 🤣🤣🤣

Festat po afrojnë. Petani Agency ka kënaqësinë t'ju urojë dhe të jetë pranë jush në këtë sezon festash.
📌 Jemi kompania e vetme eskluzive që operojmë brenda Portit të Durrësit, dhe kemi kënaqësinë të jemi të parët që do t'ju urojmë mirëseardhjen.
📌 Jemi në Aeroport sipas kërkesës suaj.
📌 Jemi në çdo 📌🏁 vend që ju do të dëshironi.
Për rezervime kontaktoni :
Cel : +355 694053525
Email : [email protected]
Rezervo on line : www.petaniagency.com
Gëzuar Festat nga Petani Agency 🎀🎄🎉

Festat po afrojnë. Keni planifikuar të bëni një udhëtim në grup ose familje ?! Petani Agency ka kënaqësinë t'ju urojë dhe të jetë pranë jush në këtë sezon festash.
📌 Jemi kompania e vetme eskluzive që operojmë brenda Portit të Durrësit, dhe kemi kënaqësinë të jemi të parët që do t'ju urojmë mirëseardhjen.
📌 Jemi në Aeroport sipas kërkesës suaj.
📌 Jemi në çdo 📌🏁 vend që ju do të dëshironi.
Për rezervime kontaktoni :
Cel : +355 694053525
Email : [email protected]
Rezervo on line : www.petaniagency.com
Gëzuar Festat nga Petani Agency 🎀🎄🎉

Festat po afrojnë. Petani Agency ka kënaqësinë t'ju urojë dhe të jetë pranë jush në këtë sezon festash.
📌 Jemi kompania e vetme eskluzive që operojmë brenda Portit të Durrësit, dhe kemi kënaqësinë të jemi të parët që do t'ju urojmë mirëseardhjen.
📌 Jemi në Aeroport sipas kërkesës suaj.
📌 Jemi në çdo 📌🏁 vend që ju do të dëshironi.
Për rezervime kontaktoni :
Cel : +355 694053525
Email : [email protected]
Rezervo on line : www.petaniagency.com
Gëzuar Festat nga Petani Agency 🎀🎄🎉

Gëzuar Festat Shqipëtarë kudo në botë.

Petani Agency nxjerr në sh*tje nje pjesë të makinave të saj.
Për info kontaktoni në 0694053525
Email : [email protected]

Nas Daily

This will rarely make the news but here is how Albania prays!

INSTAGRAM: @NasDaily
GROUP: Nas Daily Global

Nas Daily

In Albania, if you give the "B" word...then you pretty much have to keep your word!

So what is the "B" word?

Thank you so much to the President of Albania Ilir Meta for participating in this video! Great meeting you!

INSTAGRAM: @NasDaily
GROUP: Nas Daily Global

Petani Agency nxjerr në sh*tje nje pjesë të makinave të saj.
Për info kontaktoni në 0694053525
Email : [email protected]

Muaj të mbarë !
Have a nice month !

Ndiqni magjinë e ndeshjes Inter - Barcelona live në San Siro, Milano.
Petani Agency ju mundëson këtë kënaqësi sportive.
Për detaje mund të kontaktoni në :
Email - [email protected] / [email protected]l.com
Mob : 0694053525

Albanie vacances

Shqipëria, e cilësuar nga mediat Franceze si destinacioni i preferuar i Francezëve për vitin 2018. 😀😀🇦🇱🇦🇱

L'année dernière France 2 et cette année France 3 pour un focus Albanie au journal national. Merci aux médias français d'être passionnés par notre belle destination Albanie.
https://www.francetvinfo.fr/replay-jt/france-3/19-20/jt-de-19-20-du-samedi-7-juillet-2018_2828099.html

Go Albania

Albania 💥💥💥

Një agjensi Polake turizmi ka xhiruar këtë video fantastike për Shqiperine! #Shperndaje #Albania

[07/05/18]   Petani Agency kërkon të punësojë shofer me eksperiencë mbi 15 vjet. Të interesuarit të kontaktojnë në inbox ose në email : [email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Rruga "7 Marsi" ; (Rruga E Re E Portit); Prane Drejtorise Se Pergjitheshme Te Hekurrudhes.
Durrësi
2000

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 21:00
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
Bar-Restaurant Venezia Bar-Restaurant Venezia
Shkembi Kavajes
Durrësi, 2001

Tingujt e detit dhe sherbimi cilesor do te jene doza juaj e relaksit...

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrësi

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA <R&H TRAVEL>