RELIDA TRAVEL

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

[01/19/19]   Udhetimet per ski:
► Mavrove, 2 dite, €40
► Kolashin, 2 dite, €55
► Brezovice & Prevalle, 2 dite, €55
► Meteora-Metsovo, 2 dite, €55
► Ski në Bogë, 2 Ditë, €69
► Ski ne Bitola, 2 ditë, 55€
► Dardhë, 14 Shkurt, 3 Ditë, €89
Na kontaktoni ne 📞Cel: +355694208951

Kolashine, cdo te shtune dhe 14 shkurt 2 dite,

* Akomodimi ne Hotel Hilton 5*(me pishine te brendshme) – €59 /person (me mengjes dhe darke)

* Akomodimi ne hotel New Star 4* – 49 euro/ person (me mengjes dhe darke)

* 14 Shkurt! (cmimi 14 shkurt 69€/person hotel Hilton dhe ka shtese: muzike live, surprize e vogel ne dhome, shishe vere ne dhome, 20 € Chipsa Falas per kazino)

Ski në Bogë, cdo te shtune, 2 Ditë, €69

[10/17/17]   Vjeshtë në Beograd, 3 Ditë €89

Nisja dt 27 Tetor.

Çmimi €89 përfshin:
1. Udhëtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në Hotel 2 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume

[10/17/17]   Vjeshtë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199

Nisja dt 1 nentor.

Në pagesën 199 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

[10/17/17]   Vjeshtë në Janinë dhe Meteora, 2 Ditë €49
Nisje më 21 dhe 28 Tetor.

Në pagesën përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi në hotel me 3 yje,
-Mëngjes në Hotel.
-Shëtitjet në Janine, Meteora dhe Kostur me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare.

[10/17/17]   Vjeshtë në Selanik, 3 Ditë €79

Nisja më 3, 17, 25 dhe 27 Nëntor

Çmimi 79 Euro për person të rritur në dhomë dyshe,

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 2 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

[10/17/17]   Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë € 69

Nisja më 27 Tetor

Në pagesë përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
-Akomodimi në Hotel Telemachos 2*S ose Hotel Alexandros 4*
-All Inclusive për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Vizitë me Shoqërues Shqiptar ne qytetin e Korfuzit..

Beograd 13 Tetor, 3 ditë, €109 (me mengjes + darke)

Datat e tjera te nisjeve:

►13, 27 Tetor

Programi

Dita 1:
Ora 04:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i Hotit.

Pas kryrjes së formaliteteve kufitare nisemi në drejtim të Podgorices e më pas të pikës kufitare Bjelopolje që lidh Malin e Zi me Serbine, pas hyrjes në Serbi i drejtohemi qytetit të parë të Serbise, qyteti i Zllatiborit ose “Qyteti i Artë” per nje ndalese te shkurter per dreken dhe vazhdojmë rrugën për në qendrën administrative të Serbise Beograd, ne darke. Akomodimi ne hotel.

Dita 2:
Pas mëngjesit fillojmë vizitat në katadralen e madhe të Sv. Saves, kalojmë në rrugën e famshme Skaderlie dhe drejtohemi në sheshin kryesor të qytetit. Pas kësaj do të drejtohemi:

në Kalanë e madhe Kalemegdan;
Beogradin e ri;
uren e re Ada mbi lumin Danub;
Rrugen e Shkodraneve;
pallatin e Presidentit apo dhe ate te Parlamentit;
si dhe ndertesa te tjera muzeale.
Pas kryerjes së vizitave do të drejtohemi në qendrën tregtare USCE ku do të kemi mundësi të organizojmë shoping për rreth 2 orë. Në varesi të dëshirës së grupit dhe me pagesë ekstra mund të organizohet një udhëtim në lumin SAVA dhe DANUB.

Dita 3:
Mëngjesi ne hotel dhe pastaj marrim rrugën e kthimit për në Atdhe, duke bërë pushime të shkurtëra kafeje. Rruga e kthimit do te jete nga Prishtina.

Në cmim përfshihet

Udhëtimi me autobus komod vajtje – arrdhje dhe shëtitjet.
Akomodimi ne hotel me mengjes e darke
Shoqërimi me guidë në gjuhën shqipe.
Në cmim nuk përfshihet

Drekat në të gjitha ditët.
Hyrjet në muzeume, shëtitjet me anije dhe gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
Shënim

Personi tek, në dhomë dyshe, paguan €120.
Zbritja për transport individual është €20.
Fëmijët

0-2 vjec janë falas;
2-12 vjec, nëse akomodohet në dhomë me 2 të rritur, përfiton €20 zbritje;
mbi 12 vjec paguan si i rritur;
nëse nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udhëton me njërin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.
Ju bëjmë me dije se

Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Prage 4 dite, 265€

4 nëntor 280eur/p
11 nëntor 265eur/p
18 nëntor 265eur/p

2 dhjetor 271eur/p
9 dhjetor 271eur/p
16 dhjetor271eur/p
23 dhjetor 325eur/p (Krishtlindjet)
30 janar 399eur/p (Viti i Ri)

Ne cmim perfshihet:
– Fluturimi vajtje-ardhje me nisje nga Tirana
– Akomodimi ne hotele me 3* në qendër të qyteti si psh. Saint George 3* , Billy Lev 3* etj
– Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, edhe nese rezervoni 4 jave para, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kane periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

1. Darke ne nje nga restorantet me te vecanta ne qytet qe daton qe ne ne kohen e mesjetes, ushqim 5 mundesi zgjedhjesh dhe pije pa limit – 35 €/Person
2. Vizite ne te gjitha pikat kryesore te Prages planifikuar per 1 ose 2 dite, me guide dhe autobus – 30 €/Person
3. Bilete per hyrje ne “Ora Astronomike” 600 vjecare, mundesi me kete bilete per te anashkaluar rradhen atje dhe per te shijuar nje pamje te bukur – 15 euro
4. Rreth 3 ore darke ne anije me muzike live – 35 €/Person

[10/03/17]   Vendet e limituara ne Budva 😘
Budva 🌷Kotorr 🌷Shen Stefan 🌷Podgorice 🌷Ujevara e Niagares🌷
🍄Date 7 - 8 Tetor 🍄
➖55Euro/personi Hotel Bracera 4* "Ne Qender te Qytetit" ➖
🏕Te perfshira ne cmim :
🍉Transporti me automjet komod
🍉Akomodimi ne qender te Budves
🍉Mengjesi dhe darka
🍉Pishina dimerore & SPA
🍉Guida gjate gjithe udhetimit
Pra .. Cfare po pret 🤔?
👉 Rezervo ne :
📱 : +355 694208951
✉️ [email protected]
📍: L 12 Rr Deshmoret prane pallatit te sportit (rruga e markates)

Weekend All Inclusive në Budva, 2 Ditë €39

Dita e Parë, Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mberritja në Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë, Mëngjesi i lirë. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rruges. Mberritja.

Nisja më 7, 13, 14, 20 dhe 21 Tetor.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 1 natë qëndrimi;
2. All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit;
3. Pishina, Jacuzzi, Gym.

Shtesë për Transportin me Autobus €15.

Mos hezitoni te na kontaktoni 👍

RELIDA TRAVEL

RELIDA TRAVEL's cover photo

[01/28/17]   Linja e rregullt
GJERMANI – SHQIPERI – GJERMANI
tani 2 HERE në JAVE
Itinerari: Tirane-Mali i Zi-Kroaci-Austri-Gjermani
Nisje cdo te merkure e te shtune ora 08.00

[01/27/17]   TIRANE - MILANO - TIRANE 80 EUR (BAGAZH DORE 10KG)
NISJET JANE NGA DT 27 MARS E NE VAZHDIM

[01/27/17]   TIRANE -MILANO- TIRANE 120 EUR ( BAGAZH DORE 10 KG) .
NISJET PER SHKURTIN JANE NE DT 13, 17,19, 20, 24, 25, 27.

[01/27/17]   ITALIA ME AFER DHE ME LIRE SE KURRE VETEM ME RELIDA TRAVEL
45 EUR VAJTJE ( BAGAZH DORE 10 KG)
80 EUR VAJTJE ARDHJE ( BAGAZH DORE 10 KG)
NISJET JANE PER NE FUND TE MUAJIT MARS.
NXITONI TE PRENOTONI : 0694208951

[01/27/17]   PERFITONI NGA OFERTAT TONA VAJTJE - ARDHJE!

TIRANE - ROME - TIRANE 120 EUR ( BAGAZH DORE 10 KG )
TIRANE - MILANO - TIRANE 120 EUR ( BAGAZH DORE 10 KG )

CMIMET JANE PER NISJE NE SHKURT

NA KONTAKTONI 0694208951

Shën Valentini në Ulqin, 2 Ditë €39, Nisja më 14 Shkurt.
Vizitohet: Ulqin, Buva dhe Kotorr.
Fjetje 1 natë Hotel 4* në Ulqin, Mëngjes dhe Darkë në Hotel.
Udhëtimi me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Vizitave.

[01/06/17]   Shën Valentini në Strugë, 2 Ditë €19, Nisje më 14 Shkurt.
Akomodim në hotel për 1 natë qëndrimi:
- Hotel Ambienti 3*S 19 Euro (Fjetje, Mëngjes dhe Darkë me DJ),
- Hotel Izgrev 5* 25 Euro (Fjetje, Mëngjes).
Shtesë për Tur në Strugë dhe Ohër dhe Transport vajtje ardhje me autobus - €15.

Udhëtim në Janinë dhe Meteora, 2 Ditë €59, Nisja më 11 Shkurt.
Vizitohen: Janinë, Meteora dhe Kostur.
Fjetje 1 natë në Hotel 3* në Kallabaka.
Udhëtimi vajtje ardhje me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Udhëtim në Beograd, 3 Ditë €89, Nisje më 10 Shkurt.
Vizitohet Beograd.
Fjetje dhe Mëngjese për 2 netë qëndrimi në Hotel.
Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Udhëtim në Dubrovnik, 3 Ditë €69, Nisja më 20 Janar.
Vizitohet: Dubrovnik.
Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Hotel në Dubrovnik.
-Hotel 3* €69
-Hotel 4* €79
Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit.

Viti i Ri në Strugë, 3 Ditë €60, Nisje më 31 Dhjetor.
Qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri.
- Hotel Ambienti 3*S, - 2 netë - €60.
- Hotel Makpetrol 4*, - 2 netë - €90.
- Hotel Diplomat 4*, - 1 natë - €75 dhe 2 netë - €135.
- Hotel Park Lake Side 4*S, - 2 netë - €120.
- Hotel Izgrev 5*, - 2 netë - €119.
Shtesa për Transportin vajtje Ardhje €20

Viti i Ri në Brod - Kosovë, 3 Ditë €107, Nisja më 31 Dhjetor.
Qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit të Ri.
- Hotel Arxhena 4* - 2 netë - €107 për person në dhomë dyshe.
Shtesa për Transportin me autobus €32.

Krishtlindjet në Stamboll, 3 Ditë: Hotel 4* - €189 dhe Hotel 5* - €219, Nisja më 23 Dhjetor.
Vizitë: 3 Ditë të plota në Stamboll.
Fjetje: 2 netë në Stamboll.
Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë, Nisja në Mëngjes heret nga Tirana, Kthimi në mbrëmje vonë nga Stambolli.

Viti i Ri ne Dubrovnik, 3 Ditë €199, Nisja më 31 Dhjetor.
- Hotel Valamar Lacroma 4* - 2 netë - €199.
- Hotel Sheraton Dubrovnik Riviera 5* - 2 netë - €299.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri.
4. Transporti Vajtje - Ardhje me Autobus.

Krishtlindjet në Strugë, 3 Ditë €39, Nisje më 24 Dhjetor.
Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi:
- Hotel Ambienti 3*S 39 Euro (Fjetje, Mëngjes dhe Darkë me DJ),
- Hotel Izgrev 5* 84 Euro (Fjetje, Mëngjes dhe Darkë).
Shtesë për Tur në Strugë dhe Ohër dhe Transport vajtje ardhje me autobus - €15.

Viti i Ri në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €139, Nisje më 30 Dhjetor.
Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinë.
Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe 2 netë Beograd.
Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Ski në Mavrovë, 3 Ditë €79, Nisje më 2, 6, 13 dhe 20 Janar.
Hotel Makpetrol 3* (Fjetje, Mëngjes dhe Darkë),
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel për 2 netë qëndrimi.
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
3. Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus.

Krishtlindjet në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199, Nisja më 23 Dhjetor.
Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë,
Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd, Shoqërues Shqiptar.

Krishtlindjet në Beograd, 3 Ditë €89, Nisje më 24 Dhjetor.
Vizitohet Beograd.
Fjetje dhe Mëngjese për 2 netë qëndrimi në Hotel.
Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Krishtlindjet në Sofje, 3 Ditë €79, Nisje më 24 Dhjetor.
Vizitohet Sofje. Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 netë qëndrimi.
- Hotel Ibis Sofia 3* €79.
- Hotel Novotel Sofia 4* €99.
- Hotel Sheraton Sofia 5* €139.
Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Viti i Ri në Kolashin, 4 Ditë €145, Nisja më 31 Dhjetor.
Fjetje 3 netë.
Mëngjese dhe Darka të përfshira. Darka Speciale e Vitit te Ri.
- Hotel Cile* 3 netë - €145.
- Hotel Four Points by Sheraton 5* 3 netë - €420.
- Hotel Bianca Resort and Spa 4* 3 netë - €495.

Viti i Ri në Selanik, 3 Ditë €56, Nisja më 31 Dhjetor.
Qëndrimi 2 netë.
- Hotel Aegeon 3* - 2 netë - €56.
- Hotel Metropolitan 3* - 2 netë - €59.
- Hotel Davitel Tobacco 4* - 2 netë - €74.
- Hotel Les Lazaristes 5* 2 netë - €109.
- Hotel Grand Palace 5* 2 netë - €119.
- Hotel Makedonia Palace 5* 2 netë - €159.
- Hotel Electra Palace 5* 2 netë - €189.
Opsionale: Darka Speciale e Vitit të Ri:
- Capsis 4*€49 (Darkë Festive, Muzikë, 1/2 Shishe verë)
- Grand Palace 5* €65 (Darkë Festive, Muzikë, Pije të përfshira)
- Les Lazaristes 5* €65 (Darkë Festive, Muzikë, Pije të papërfshira)
Opsionale: Transporti vajtje ardhje me Autobus, €55.

[06/21/16]   Fluturime nga Prishtina
> Basel-Mulhouse nga CHF 41,00
> Gjenevë nga CHF 41,00
> Cyrih nga CHF 41,00
> Dyseldorf nga EUR 39,00
> Shtutgart nga EUR 49,00
> Hannover nga EUR 59,00
> Milano-Bergamo nga EUR 59,00
> Mynhen nga EUR 59,00

Vendet jane te kufizuara.
Nxitoni te prenotoni!
Na kontaktoni ne 00355 694208951

[06/21/16]   Fluturime për në Prishtinë
> Veronë nga EUR 49,00
> Milano-Bergamo nga EUR 39,00
> Shtutgart nga EUR 49,00
> Mynhen nga EUR 59,00
> Gjenevë nga CHF 49,00
> Dyseldorf nga EUR 49,00
> Basel-Mulhouse nga CHF 59,00
> London-Gatwick nga EUR 59,00

Vendet jane te kufizuara.
Nxitoni te prenotoni!
Na kontaktoni ne 00355 694208951

[06/21/16]   Fluturime nga Shkupi per ne Keln per vetem 38 eur.
Vendet jane te kufizuara.
Nitoni te prenotoni!
Na kontaktoni ne 00355 694208951

Messonghi Beach 3* Superior, Korfuz, All Inclusive, 4 Netë €182 dhe 7 Netë €319.
Çmimi 4 Netë €182 dhe 7 Netë €319 për person për nisje më 24 Qershor.
Shtesa 55€ për transportin vajtje - ardhje nga Tirana.

Plazh në Parga - Preveza, 4 Ditë €55, Nisja më 28 Qershor.
Transporti i përfshirë.
-Hotel Vrachos Beach 3*- 4 Ditë €55, Vetëm Fjetje,
Çmimi përfshin: Fjetje në Hotel Vrachos dhe Transportin me Autobus.

All Inclusive, Korfuz, 5 Ditë €119, Nisja më 24 Qershor.
Transporti i përfshirë.
-Hotel Telemachos 2*S - 5 Ditë €119
-Hotel Corfu Belvedere 3* - 5 Ditë €148
-Hotel Messonghi 3*S - 5 Ditë €164
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Traget dhe Autobus.

Plazh në Parga - Preveza, 5 Ditë €59, Nisja më 24 Qershor.
Transporti i përfshirë.
-Hotel Vrachos Beach 3*, Vetëm Fjetje, - 5 Ditë €59
-Hotel Kanali Beach 3*, All Inclusive - 5 Ditë €119
-Hotel Preveza Beach 3*S, All Inclusive, - 5 Ditë €139
-Hotel Lichnos Beach 5*L, All Inclusive, - 5 Ditë €399
Çmimi përfshin: Fjetje në Hotel Vrachos dhe All Inclusive (Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije) në Hotelet e tjerë, dhe Transportin me Autobus.

All Inclusive, Riviera Olimpike, 5 Ditë €119, Nisja më 24 Qershor.
Transporti i përfshirë.

-Hotel Olympus Thea 4* - 5 Ditë €119
-Hotel Olympian Bay 4*S - 5 Ditë €159
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Autobus

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrësi

General information

Bileta trageti dhe avioni Udhetime turistike Siguracione jete dhe makine. Fax,fotokopje,skanime.

Opening Hours

Monday 08:30 - 20:00
Tuesday 08:30 - 20:00
Wednesday 08:30 - 20:00
Thursday 08:30 - 20:00
Friday 08:30 - 20:00
Saturday 08:30 - 20:00
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Bar-Restaurant Venezia Bar-Restaurant Venezia
Shkembi Kavajes
Durrësi, 2001

Tingujt e detit dhe sherbimi cilesor do te jene doza juaj e relaksit...

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA <R&H TRAVEL>