Angel Travel Durres

Angel Travel Tours Agjennsi udhetimi me avion , traget, autobuz ne te gjith boten. Agjensi turistike me cmimet me konkuruese ne treg.

[12/16/15]   ⛵ Costa Deliziosa ⛵ Korocere 2016 ⛵
🌟 Si asnjehere tjeter (pakete e plote nga Shqiperia)
🚢 Traget nga Durresi (GNV) + ⛵ Krocere nga Bari.
🌈 Bari, Venecia, Dubrovnik, Athine, Santorini, Korfuz
💲 Fillon nga 720€ ( 7 nete / 8 dite)
➤ Nisjet - 28 Mars, 4, 11, 18, 25 Prill,
➤ Perfshihen te gjitha vaktet (pa pijet)
➤ SPECIALE PER FEMIJE
➤ 1 ose 2 femije nen 18 vjec ne kabine me 2 prinder FALAS..!!
➤ Femijet ne krocere, paguajne vetem taksat portuale, taksa sherbimit, siguracion, dhe biletat e tragetit GNV.
➤ Cmimet jane per person ne kabine klasike
➤ Cmimi per te rritur nuk perfshin:
➢ Taksa sherbimit (9 euro dita per person)
➢ Siguracionet ne udhetim
➢ Akomodim ne hotel
➢ Kontaktoni ne Angel Travel & Tours +355694033139

[11/13/15]   Angel Durres's photo.
Angel Durres with Angel TravelTours.
October 24 at 10:15am · Durrës · Edited ·
*** TUR NE STAMBOLL*** me Angel TravelTours
*** Nisja 27 Nentor dhe kthimi me 30 Nentor.
Per vetem 130 Euro ! ***

*Dita e pare. 27 Nentor.
Nisja nga Tirana ne oren 7.00 dhe udhetimi me autobus nepermjet Kapshtices per ne Selanik.
-Vizite panoramike e Selanikut, vizitohen : Sheshi Aristoteli, Kulla e Bardhe, zona Tsimiski dhe monumente te tjera historike te qytetit. Vazhdon udhetimi per ne Stamboll, pushime te shkrurtra gjate rruges. Mberritja ne Stamboll , sistemimi dhe darka ne Hotel.

*Dita e dyte. 28 Nentor
Mengjesi ne Hotel. Paradite, vizite panoramike me guide ne Monumentet kryesore te qytetit, si : Xhamia Blu, Hipodromi,Dollmabahce, njohja me baziliken e famshme te shen Sofise, shetitje me autobus, kalim mbi Bririn e Arte nepermjet ures se Gallates, kalim ne urat e varura te Bosforit per te kaluar ne Kontinentin Aziatik. Vizite ne piken turistike te Cam Lixha ( piken me te larte te qytetit, kodra e te dashuruarve).
Mbasdite e lire dhe darka ne hotel.

Dita e trete. 29 Nentor
Mengjesi ne Hotel. Udhetim ne Eminoy ( stacioni I anijeve dhe jahteve per ne Bosfor). Lundrimi me anije per dy ore ne Ngushticen e Bosforit ne drejtim te Detit te Zi per te vizituar pjesen bregdetare te Stambollit, Evropen dhe Azine, si dhe per te pare nga anija kalane e vjeter, Rumelitisa.

Dita e katert. 30 Nentor
Mengjesi ne Hotel.Udhetimi I kthimit me autobus per ne Tirane, nepermjet Selanikut. Pushime te shkurtra gjate rruges.Mberritja ne Tirane.

Ne cmim perfshihen:
- Udhetimi vajtje-ardhje me autobus.
- Akomodimin ne Hotel me 3 yje ne Stamboll.
- Mengjesi, dreka dhe darka per te gjitha ditet e qendrimit.
- Shetitje ne Stamboll me autobus ( sipas programit).
- Shoqerues dhe guide shqiptare, per te gjithe ditet e qendrimit.
- Nje lundrim me anije ne Bosfor 2- 3 ore per te pare Europen dhe Azine.

*REZERVIME & KONTAKT:
-Angel Travel- Rr: Ibrahim Rugova ,perballe Tajwanit .Tirane
☎ +355 44506672. Cel 0694033137 / Cel 0694033138
-Angel Travel- Rr: Hasan Troplini ,prane Bashkise Durres
☎ +355 52907242 .Cel 0694033139

Udhetim dhe Guide Turistike ne #Sofie 3 Dite 95 Euro / Personi Nisja me dt 9 Tetor! #GrupiKonfirmuar.
Ne Cmim perfshihen!
✔ Akomodim në #Hotel 2 Net / 3 Dite
✔ Mëngjeset dhe Darkat
✔ Udhëtimi Vajtje – Ardhje me Autobuz Komod
✔ Shoqerues Dhe Guide profesionale gjate udhetimit
Dita #1: Nisja nga Tirana me autobus ne ora 05.00 te mengjesit, Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Shkup. Nisja nga Shkupi në drejtim te Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel. Darka në Hotel.
Dita #2: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar “Ivan Vazov”, Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt. Darka në Hotel.
Dita #3: Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit nisja për në Tiranë. Pushime të shkurtra për kafe dhe drekë.
Angel Durres: Rr: H. Troplini Poshte bashkise Durres.
Tel:+355 5290 7242
Cel: +355 694033141
Email: [email protected]

***SUPER OFERTE***
DUBROVNIK 3 DITE PER VETEM 89 € – 09 TETOR
TIRANE – BUDVA – HERCEGNOVI – DUBROVNIK
DUBROVNIK – CAVTAT – KOTORR – TIRANE
PERFSHIHEN NE CMIM:
• AKOMODIMI NE HOTEL PER 2 NETE.
• SHERBIMI HB, MENGJES & DARKE
• TRANSFERTAT DHE SHETITJET SIPAS PROGRAMIT.
• TRANSPORTI ME AUTOBUZ KOMOD AC.
• GUIDE TURISTIKE SHPJEGUESE.
• SHOQERUES SHQIPTAR.
NUK PERFSHIHEN NE CMIM:
• HYRJET NE MUZEUME APO VENDE, KU APLIKOHET PAGESE.
• GJITHÇKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE KETE PROGRAM.
Tel Zyre - 355 44 506672
Cel - 355 694033137
Adresa Tirane: Perballe Tajwan-it, ngjitur me Banken Union
Adresa Durres :Rruga Hasan Troplini, mbrapa Bashkise
Cel -35569 4033141
Cel -355 69 4033139

Angel Travel Durres

biancaresort.com

Welcome in Bianca Resort & SPA

FESTAT E NENTORIT NE BIANCA RESORT & SPA –KOLASIN
*****
BIANCA RESORT
27- 29 Nentor
2Nete /3 Dite
• 2Nete akomodim ne dhome standarte.
• Mengjeset & darkat.
• Perdorimi pishines, banjos turke , sauna dhe palestra.
• Vend-parkimi
• Akses dhe perdorimi internetit te cdo ambjent .
• Te perfshira jane taksat e qendrimit dhe siguracioni shendetit ne udhetimi.
Cmimi Ofertes per person :
Duke filluar nga 79 EUR
Detajet e Akomodimit:

http://www.biancaresort.com/bianca/

biancaresort.com

***Vjeshtë në Stamboll, Selanik dhe Sofje***
5 Ditë €199, Nisja më 22 Tetor.
Vizitohet: Stamboll, Selanik dhe Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje.
Udhëtimi me autobus dhe shoqerues Shqiptar gjatë udhëtimit.

***SUPER OFERTE ***
SPA All Inclusive! Hotel Monte Casa Deluxe 4* Petrovac (Budva). Cmimi 75 Euro / Person 3 Dite. Oferta eshte e vlefshme cdo Fundjave! Ne cmim perfshihen:
✔2 Masazhe Relaks X 25 Minuta per person
✔Vichy massage, Face massage ose Starvac lymph drainage X 20 Minuta per person
✔Pishine e mbyllur, Sauna, Banjo Turke & Fitness Pa pagese
✔ Akomodimi ne Dhome Standarte Double
✔ Mengjes + Darka
✔Parkimi & WiFi Falas
✔Transporti Vajtje Ardhje + 20 Euro / Person
Adresa :Tirane Perballe Tajwan.Ngjitur me Banken Union
Tel Zyre - 355 44 506672
Cel - 355 694033137
Adresa Durres -Rruga hasan Troplini .Mbrapa Bashkise .
Tel Zyre - 355 52927242
Cel -355 69 4033139

Angel Travel Durres's cover photo

Angel Travel Durres

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


H. Troplini
Durrësi
2010
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2001

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh