M&B Travel

Nisja nga Durresi, cdo te Merkure dhe te shtune per Ventimiglia. Dhe cdo te Diele nisja per Rome nga stacioni i trenit.ora 18; Nisja nga italia cdo te Merkure nga Roma. Dhe cdo te Enjte dhe te Diele nga Ventimiglia.ora 23,30

[05/26/19]   Nisemi nga Durresi cdo te merkure dhe cdo te shtune per Ventimiglia.
Nisemi cdo te marte nga Tirana per ne Rome. Kurse nisjet per Shqiperi nga Ventimiglia te enjte dhe te diele. Nga Roma per Shqiperi cdo te enjte!
Kotaktet tona
+393293164510 Ventimiglia
+393421845240 Roma
+355697278670 Durres
info
www.mbtravel.al

mbtravel.al

M-B Travel

Pershendetje!
Njoftojme gjithe klientet qe deshirojne te udhetojne,me agjensine tone.Kete vere ofrojme tre nisje ne jave.
Marte Enjte Shtune nga Italia
Merkure Shtune Diele nga Shqiperia. Ju mirepresim dhe ju urojme pushime te kendshme.
Info it. +393421845240
Info Al +355698643083
web. www.mbtravel.al

mbtravel.al Adresa: Rr. Iljaz Reka, L.4, Durrës, AlbaniaAdministratori: Adriatik MusakuTel: 00355 697278670, 00355 686766100 00355 696840448Tel: 0039 3293164510, 0039 3881652209 0039 3421845240Email: [email protected]

Pershendetje: Njoftojme gjithe te interesuarit. Nisja diten e premte me autobus.
Tirane nga pallati i sportit Asllan Rusi ora 16:00
Durres,Bari,Pescara,
San Benedetto, Ancona, Rimini, Bologna, Reggio Emilia, Piacenza, Milano, Novara, Verceli, Casale, Alessandria, Genova piazza Principe. Info www.mbtravel.al

Pershendetje! Gjithe te interesuarit, qe frekuentojne linjat e udhetimit me autobus.
Diten e diele, nisja Vlore-Fier-Lushnje-Kavaje-Tirane-Durres
Bari-Pescara-San Benedetto-Ancona-Rimini-Bologna-Modena-Parma-Piacenza-Milano-Alessandria-Genova-Savona-Albenga-Imperia-Sanremo-Ventimiglia.
Info +355698643083
www.mbtravel.al

mbtravel.al

M-B Travel

Pershendetje miq! Ju kujtome Nisjen diten e Diele, nga Vlora, Lushnje,Kavaje, Tirane,Durres, Bari, Pescara, San Benedetto, Rimini, Bologna, Reggio Emiglia, Piacenza, Milano, Alessandria, Genova, Savona, Imperia, Sanremo, Ventimiglia.
Info
+355697278670
+355698643083
www.mbtravel.al

mbtravel.al Adresa: Rr. Iljaz Reka, L.4, Durrës, AlbaniaAdministratori: Adriatik MusakuTel: 00355 697278670, 00355 686766100 00355 696840448Tel: 0039 3293164510, 0039 3881652209 0039 3421845240Email: [email protected]

[05/16/18]   Njoftojme gjithe klientet tane
Se cdo te Premte kemi nisje nga Durresi per Bari Pescara Ancona Rimini Bologna Milano Pavia Alessandria.
Anasjelltas nisja diten e Marte!

Nisja tjeter diten e Diele nga Durresi Bari Pescara Ancona Rimini Bologna Reggio Emiglia Piacenza Vogera Alessandria Genova Savona Imperia Sanremo Ventimiglia. Anasjelltas diten e Enjte!

[12/26/17]   Agjensia
M&B Travel
Njofton gjithe klientet se nisjet per Itali per vitin 2017 mbaruan. Per vitin2018 nisjet e para dt 03/01
dt 05/01 dt 07/01 faleminderit qe zgjidhni te udhetoni me ne. Ne ju urojme gezuar vitin e ri 2018.

M&B Travel's cover photo

Timeline Photos

www.mb-travel.al

M&B Travel - Linje Autobusi Shqiperi - Itali

https://www.mb-travel.al/index.php

www.mb-travel.al Kompetenca dhe profesionalizmi yne jane frut I viteve dhe eksperiencave te jetuara personalisht, dhe kerkimeve te vazhdueshme. Qe nga viti 2012 M&B Travel ka filluar aktivitetin e saj duke pasur si destinacion Italine ne udhetime me autobus. Dhe me pas duke u zgjeruar ne bashkepunime me kompani te n...

''M&B Travel''nga dt 14 04 2016 vjen ne sherbimin nderkombetar te udhetareve me dy linja ne jave''

''M&B Travel''nga dt 14 04 2016 vjen ne sherbimin nderkombetar te udhetareve me dy linja ne jave''

Photos from M&B Travel's post

M&B Travel

[03/31/16]   Zbritia e pasagjereve behet ne pikat me te aferta jashte autostrades ne stacionet e miratuara supas licences....(Ju faleminderit)

[03/04/14]   Shumè Flm.qè keni zgjedhur té pèlqeni M-B TRAVEL.

M&B Travel's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Lagja 4 Rruga Iliaz Reka Nr 2.
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 16:00 - 21:00
Monday 09:00 - 13:00
Tuesday 16:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 13:00
Wednesday 16:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 13:00
Thursday 16:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 13:00
Friday 16:00 - 21:00
Friday 09:00 - 13:00
Saturday 16:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 13:00
Sunday 16:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 13:00
Other Travel Agencies in Durrës (show all)
Agjensi Dallupi Agjensi Dallupi
Lagja 2 Rruga "Aleksander Goga" Pran Gjykates Se Rrethit Durres
Durrës, 30

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

Alb Trans Durres Alb Trans Durres
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

ATJE KU UDHETIMI KTHEHET NE KENAQESI...

PORT VIEW Agency PORT VIEW Agency
Perballe Terminalit Durres (PORT)
Durrës

BILETA TRAGETI BILETA AVIONI PAKETA TURISTIKE

Carpediem Travel Agency Carpediem Travel Agency
Bulevardi Epidamni
Durrës, 2100

bulevardi epidamni,Durres,Alb Tel.052 22 35 34 Cel Eagle.067 41 31 333 Cel Vodafon. 069 34 66 067 Ne Kete Faqe Do Njoftoheni Me Ofertat Dhe Paketat Turistike Qe Do Organizoj Agjensia Jone...Ju Mirpresim

Nice Travel Agency Nice Travel Agency
Perball Terminalit Te Trageteve
Durrës, 2001

L4, Rr.Iljaz Reka,Durres. Bileta Trageti & Avioni. Email:[email protected] Cel: +355698289777 Web:nicetravelagency.com Skype:tina.hoxha4

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, ALBANIA

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Alfred-Enea  Travel & Tours Alfred-Enea Travel & Tours
Durres
Durrës

Udhetime brenda dhe jashtë vendit...Udheto me autobuza komod...

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Ama Travel & Tours Ama Travel & Tours
Kristaq Rama St.
Durrës, 2000

Udhetime turistike, Programe Kulturore, Pushime ne Plazh, Udhetime me Krociera

Agjensi Eri Travel Agjensi Eri Travel
Lagja 4 Rruga Egnatia Ngjitur Me Fondin Besa
Durrës

Udheto i sigurt Kontakt: 069 457 7900