Shijak

domino

[01/02/15]   Mirmengjesi Shijaku !

[01/05/14]   Mirmengjesi te gjitheve !

[12/05/13]   Anullohet Viti Ri Ne Shijak! Babagjyshi ka frik te kaloi nga zona jon

[12/05/13]   Zgjedhimi " Ca Ben" Ne Qytetet e Shqiperis .

-Tropoj - ca je ka bo o shok
-Kuksi - Gjit bone o bab
-Dibra - Cish je tu bo
-Shkodrra- Cka Po Ban
-Lezha - Ca Je Tu Bo Or Ti
-Laçi - Qa je tu Bo er bish
-Shijak- Ca bone o bob
-Elbasani - Ca Ban e plak
-Tirona - Ca Bone BISHA
-Kavaja- Ca Ben re
-Durrsi - Ca Bone Lale
-Lushnja - Ca Ben, 50 lek Domatja .
-Vlora- Ca Berre mirr vlla do i kputesh nje tlepir
-Fieri- Ca ben o Si Vete Re
-Gjirokastrra- Ca bere si ja kalove
-Himara- Cben Ore malaga
-Saranda- Ca Ben , Doni Dhoma dhoma plazhi i kemi ul shum kte vit

[12/04/13]   Ngushellime familjes Tota per humbjen e djalit te tyre

[11/30/13]   Ti shijak me jep nder me jep emrin miljoner zemren time ma gatove me hashash e lloj lloj droge, ti shijak qofsh bekuar emrin tend skam per ta harruar e kam pir qe femi mbillet hashashi mbi cati jam krenar vec per 1 shijak te dua ty.

[11/30/13]   Mirmengjesi.Ju uroj nje fund jave te bukur..Klb sot..:))

[11/29/13]   Nje vajze ne aeroport i afrohet nje prifti dhe i thote:

- Pershendetje at! Dua te me ndihmosh!

- Fol moj bije! Cfare ka ndodhur?

- Kam blere nje tharese flokesh, shume te shtrenjte...Por­­­ata nuk me lene ta kaloj...

- Une nuk mund te genjej moj bije...

- Te lutem at! Mund ta futesh poshte veshjes tende...Ata nuk do te te kontrollojne. Kur po kalonin, polici e pyeti priftin:

- Ke ndo1 gje te padeklaruar, at?

- Nga mesi e lart nuk kam asgje...nga mesi e poshte...

- Cfare keni nga mesi e poshte?

- Eshte nje instrument i vogel, i krijuar per t'u perdorur mbi femrat, dhe qe nuk eshte perdorur kurre...

- Zoti ju bekofte, at! Mund te kaloni!

[11/29/13]   -M-
---I---
----R----
-----M-----
-------E-------
--------N--------
---------GJ---------
-----------E-----------
------------S------------
--------------I--------------

[11/29/13]   - O Beni, ca eshte per ty babagjyshi i vitit te ri te keqen zysha?!
- Bythe zyshe!
- iii , Pse thua kshtu mo Benii??
- Po sepse sa here e pys babin ca do msjelli babagjyshi, thot 1 mut.

E.M

[11/28/13]   ██░▄██░██░░██░░▄███▄░░░░████░░░█████░██ ████▀░░██░░██░██▀░▀██░░░██▄░░░░░░▄█▀░██ ████▄░░██░░██░██▄░▄██░░░██▀░░░░▄█▀░░░██ ██░▀██░▀████▀░░▀██▀█▄░░░████░░░█████░██

[11/28/13]   5 Like-F**k TURQIA
10 Like-RROFTË SHQIPËRIA

[11/28/13]   Kush e shkruan fjalen Shqiperi pa e ndalur njeri
SH
Q
I
P
E
R
I

go go go

[11/24/13]   Po rrini ee . ? : Rrini Rrini . .

Po lexoni ee . ? : Lexoni Lexoni . .

Po qeshni ee . ? : Qeshni Qeshni . .

Po boni like ee . ? : Boni Boni . .

[11/24/13]   Kush don te bohet adm te kjo faqja le te komentoj

[11/24/13]   Kush don te behet adm tek kjo faqja le te komentoje !

[11/24/13]   Provoni sa € kushton emri juaj ?

A = 1 Euro
B = 2 Euro
C = 3 Euro
Ç = 4 Euro
D = 5 Euro
DH = 6 Euro
E = 7 Euro
Ë = 8 Euro
F= 9 Euro
G = 10 Euro
Gj = 11 Euro
H = 12 Euro
I = 13 Euro
J = 14 Euro
K = 15 Euro
L = 16 Euro
LL = 17 Euro
M = 18 Euro
N = 19 Euro
NJ = 20 Euro
O = 21 Euro
P = 22 Euro
Q = 23 Euro
R = 24 Euro
RR = 25 Euro
S = 26 Euro
SH = 27 Euro
T = 28 Euro
TH = 29 Euro
U = 30 Euro
V = 31 Euro
X = 32 Euro
XH = 33 Euro
Y = 34 Euro
Z = 35 Euro
ZH = 36 Euro

Emri me i kushtueshem do jete fituesi !!!

[11/24/13]   Hajde shtet hajde !!

[11/24/13]   Mirmengjesi Shijaku
Ju uroj nje te Diel sa me te bukur !!

[11/23/13]   Ne klas te pare
Msuse kam ber gjth detyrat

Ne klas te pest
Msuse kam be gjysmat

Ne klas nent
Msuse harova

Ne gjinnaz viti tret
Sme do trapi ti bej kishe gje ti

[11/23/13]   NODH EDHE KESHTU ;

Te gjitha dashurite fillojme me:
-Ku ishe fshehur gjithe kete kohe ...
Dhe perfundojne me :
-Ku dreqin te gjeta un ty...!...

[11/23/13]   Nese gjen ' O ' per 6 sek jepi Like.....:))

®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®O®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®® ®®®®®®®®®®

[11/23/13]   Kur humbet dikë është sikur heq një dhëmb: dhimbja nuk zgjat shumë, por vendi i tij mbetet bosh..!

[11/23/13]   Nje klient, mik i pergjegjesit te restorantit, po e kerkonte me sy, por nuk po e shihte, ndaj pyeti nje nga kamarieret:
- Ku e kini shefin?
- Aty, brenda ne kuzhine. Po eshte i zene me pune.
- Pse, cfare po ben?
- Po ja, po sajon nje emer te ri per qoftet qe kan mbetur qe dje.

[11/23/13]   bo bo sa shum shi bije
na mbylli brenda ....!!!!

[11/19/13]   Mirmrama Shijaku ...si ja kaluat?..ju uroj nje mbremje te bukur

[11/16/13]   Ckm miq

[11/15/13]   Mirmbrema Miq!!

[11/11/13]   mirdita miq

bojni like statusit tet vij ftes . !

flm .

[11/09/13]   Mirmbrema !!!

[11/03/13]   Ai:zmr e shikon qiellin sa i pafund eshte ?
Ajo:Po Ai:Ashtu eshte dhe dashuria ime x ty.
Ajo:Zemer e shikon ate shtyllen e gjate ?
Ai:Po
Ajo:T hyft n*yth

[11/03/13]   Mirmengjes Qoftë nje Dite e Hajrit Sot!!!

[11/02/13]   Mirmengjesi Shijaku

[11/01/13]   Për të shkrirë një zemër që ka vuajtur, duhet dyfishi i dashurisë që ka humbur.

[10/29/13]   Me gjith kët mjergull që paska n'Shijak ReneA ka për t'hum rrugën

[10/26/13]   Shijaku
Njoftim për tifozat !

nesër në ndeshjen ndaj olimpikut duhet të vini masivisht në stadium , ekipi bardheblu ka nevoj për ju , pjesmarrja në stadium sivjet është në nivelet më të ulëta ndoshta për shkak të rezultateve të dobta por ne duhet ta mbështesim Erzenin në të mir e në të keq nesër ju ftoj të gjithëve në stadium për ekipin e qytetit ton , ErzenI ka nevoj për ne dhe duhet të jemi aty për atë

#ERZEN

[10/26/13]   Mirmengjes'i Shijaku !!!

[10/15/13]   Gzuar Kurban Bajramin !!

[10/13/13]   Shkon burri x te marr gruan nga puna turni 3 dhe ne nje rrugic u del para nje njeri me maske!
-kap gruan x krahu dhe e pyet:sh te quajne ?
-Drita- tha gruaja duke ju dridhur zeri!
-ok kalo ti ,nk te bej gje se ke emrin e nenes sime.
-afrohu ti -i thote burrit. si te quajne ?
-Agim -thote ai, po shkurt me therrasin Drita

[10/13/13]   O Shijak me halle cme bone o zot me fute ne valle tani nuk dal dot !!!!

SHIJAK ♥

[10/13/13]   Mirmengjesii !!!

[10/12/13]   2 burra te dehur po ziheshin se ku do te flinin.

Njeri thoshte te rrim ne rruge tjetri thoshte shkojm te pema....

Ben si ben dhe ndenjen ne rruge.

Nje makine qe po vinte me shpejtsi i pa dhe mori kthesen dhe u perplas me pemen....

Njeri prej ktyre tha :

- He more e shef qe kisha te drejt un qe t'flinim ktu.... se do na kishte shtyp makina po te ishim te pema......

[10/12/13]   Gruaja e Gimit
Goni, Gimi dhe Genci po punonin te nje shtylle telefoni kur Gimi rreshqet, bie ne toke dhe vdes menjehere. Pasi e merr ambulanca Goni pyet Gencin se kush do i thote gruas se vet qe Gimi vdiq.
- Shkoj un, se jam i mire per kto punet sensitive – thote Genci.
Iken Genci dhe kthehet pas 2 oresh me nje arke me birra Tirana. I cuditur Goni e pyet:
- I the gruas se Gimit qe Gimi vdiq?
- Po – i thote Genci.
- Po birren ku e gjete? – pyet perseri Goni i cuditur.
- Kur i shkova te shpia i rashe deres dhe kur gruaja hapi deren e pyeta “A je ti ajo qe i vdiq burri ?”. “Jo e kam gjalle burrin me tha”, dhe un i thashe “A e veme me bast me nje arke me birra?

[10/12/13]   Mirmengjesi Shijaku !!! Kalofshi nje fundjave te bkr !!!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Durrës
0123456789
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Total Travel Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni I Trenit)
Durrës, 2001

Bileta Udhetimi (Avioni, Trageti, Autobuzi) Kembim Valutor Makina Me Qera Siguracione

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Montenegro, Grece, Kosovo, Macedonia (Balkan ).

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Fast Travel&Tours Fast Travel&Tours
Mustafa Varoshi
Durrës, 2001

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.