DUNI AGENCY

VENTOURIS FERRIES Albania! ►Durrës: • T. +3555696076772 | • E. [email protected] ►Tiranë: • M. +355694087713 | • E. [email protected]

DUNI AGENCY është përfaqësues i VENTOURIS FERRIES në Shqipëri, Kosovë e Maqedoni. DUNI AGENCY ka 15 vjet që operon në tregun e udhëtimeve detare për passagjere. Kjo eksperience e maturuar në vite vjen më së fundi në ndihmë të gjithë atyre që udhëtojnë në segmentin detar nga DURRESI në qytetet bregdetare të Italisë. Me kënaqësi vëmë re që u jemi larguar periudhës së udhëtimeve të vuajtura të viteve ’90 të shqiptarëve në Adriatik. Tashmë ka ardhur koha e udhëtimeve të qeta e të organizuara më së miri, në dhoma me hapesira dhe shërbime në anije që u ngjajnë gjithnjë e më shumë Crocierave dhe DUNI AGENCY është në përpjekje për të ofruar një shërbim sa më të detajuar e të përshtatshëm.

Mission: U ofrojmë klientëve tanë: - Bileta në agjensi. - Asistencë. - Suport telefonik. - Suport ON-LINE / 24 orë. - Prenotim nga distanca për biletën dhe automjeteve shoqëruese. - Prenotim të parakohshëm për të përfituar çmimet më të mira të sezonit. - Paguan kushdo për udhëtimin e kujtdo. - Informim me e-mail për ofertat më të mira të vitit.

Agjensia jonë ofron deri në 20% ulje, për të gjitha biletat e kthimit të prera në të njëjtin çast me biletën e vajtjes.
Oferat më të mira i gjeni vetëm tek “Duni Agency” !

Për më shumë informacion, na kontaktoni në +355696076771
Ndodhemi pranë rrethrrotullimit tek stacioni trenit, Durrës

#duniagency #travelagency #travelling #albania #italy #bari #ferryride #cruiseship #booking #ventourisferries

Gjatë udhëtimit me traget ju do të keni mundësinë të shplodheni dhe në këtë mënyrë do të jeni energjik për ndalesën tuaj të rradhës :)

Për më shumë informacion, na kontaktoni në +355696076771
Ndodhemi pranë rrethrrotullimit tek stacioni trenit, Durrës

#duniagency #travelagency #travelling #albania #italy #bari #ferryride #cruiseship #booking #ventourisferries

Përpiquni të jeni gjithmonë të kujdesshëm dhe të keni marrë më vete çdo gjë që ju duhet!

Për më shumë informacion, na kontaktoni në +355696076771
Ndodhemi pranë rrethrrotullimit tek stacioni trenit, Durrës

#duniagency #travelagency #travelling #albania #italy #bari #ferryride #cruiseship #booking #ventourisferries

Falë udhëtimi me traget ju mund të merrni makinën tuaj dhe ta ndërtoni vet intinerarin që do të ndiqni. Gjithashtu nuk keni pse të shqetësoheni për numrin e valixheve, mund të merrni me vete aq gjëra sa dëshironi!

Për më shumë informacion, na kontaktoni në +355696076771
Ndodhemi pranë rrethrrotullimit tek stacioni trenit, Durrës
#duniagency #travelagency #travelling #albania #italy #bari #ferryride #cruiseship #booking #ventourisferries

“Duni Agency” është përfaqësues i Ventouris Ferries që prej vitit 1998 dhe ofron për klientët e saj mundësinë e udhëtimit me një nga tre tragetët e flotës Ventouris.

Për më shumë informacion, na kontaktoni në +355696076771
Ndodhemi pranë rrethrrotullimit tek stacioni trenit, Durrës
#duniagency #travelagency #travelling #albania #italy #bari #ferryride #cruiseship #booking #ventourisferries

Avantazhi i të udhëtuarit me traget qëndron tek fakti se është mënyra më e thjeshtë për të udhëtuar më fëmijët.

Për më shumë informacion, na kontaktoni në +355696076771
Ndodhemi pranë rrethrrotullimit tek stacioni trenit, Durrës
#duniagency #travelagency #travelling #albania #italy #bari #ferryride #cruiseship #booking #ventourisferries

Me Duni Agency, do të merrni shërbimin më të mirë me çmimin më të mirë :)

Për më shumë informacion, na kontaktoni në +355696076771

Ndodhemi pranë rrethrrotullimit tek stacioni trenit, Durrës

#duniagency #travelagency #travelling #albania #italy #bari #ferryride #cruiseship #booking #ventourisferries

Nisemi çdo mbrëmje nga porti i Durrësit, për të mbërritur në mëngjes në portin e Barit.

Për më shumë informacion, na kontaktoni në +355696076771

Ndodhemi pranë rrethrrotullimit tek stacioni trenit, Durrës

#duniagency #travelagency #travelling #albania #italy #bari #ferryride #cruiseship #booking #ventourisferries

“Duni Agency” operon në tregun shqiptar prej 20 vitesh, duke i ofruar klientëve gjithmonë të njëjtin shërbim cilësor!

Për më shumë informacion, na kontaktoni në +355692030133

Ndodhemi pranë pallatit të Sportit, Durrës

#duniagency #travelagency #travelling #albania #italy #bari #ferryride #cruiseship #booking

DUNI AGENCY

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Ju mirepresim!

Mos harroni te na vizitoni ne Mediterranean Tourism Fair 2018 qe zhvillohet tek Autocity Albania ne datat 6-7 Prill. Ju mirepresim!

Come and visit us!

DUNI AGENCY's cover photo

Timeline Photos

Muaji Mars me makina me te lira!

Ponte + Auto =► VETEM 116€

DUNI AGENCY

DUNI AGENCY | VENTOURIS FERRIES

Perfitoni nga kjo oferte sa me shpejt

Cmime Fantastike!
Mos hezitoni te na kontaktoni.

Marsi me CMIME Fantastike!

► 1 PONTE + 1 AUTO = VETEM 125€
► 1 KREVAT + 1 AUTO = VETEM 135€

[02/22/14]   MARSI ME CMIME TE LIRA! (y)
►Dhoma - 50€/person
►Ponte/Poltrone - 47€/person
►Auto - 78€
-----------------------
Nxitoni te prenotoni biletat tuaja

:D

Oferte Fantastike:

1Krevat -►VETEM 57€/person

Per Informacione kontaktoni: 0694087713

Oferte Fantastike:
Ponte/Poltrone -►VETEM 45€/person
(Transporti "Ish Kafe Flora", Tirane - "Terminali i Trageteve", Durres -► >>FALAS

Cmime Fantastike!
Mos hezitoni te na kontaktoni.

DUNI AGENCY's cover photo

duniagency.al

DUNI

duniagency.al AGENCY

Timeline Photos

duniagency.al

Ventouris Ferries

duniagency.al Oferta Speciale 30% SKONTO ...

duniagency.al

Faqja e Pare | Duni Agency | Perfaqesues i Ventouris FerriesDUNI AGENCY | Përfaqësues i VENTOURIS FE

duniagency.al Miresevini, kjo eshte faqja e pare e Duni Agency-Perfaqesues i Ventouris Ferries ne Shqiperi. Ventouris Ferries operon ne tregun e udhetimeve per pasegjere.

duniagency.al

Flota Jone | Duni Agency | Perfaqesues i Ventouris FerriesDUNI AGENCY

duniagency.al Kjo eshte flota jone, flota e kompanise Ventouris Ferries. Per momentin flota jone perbehet nga: F/B Rigel I, F/B Bari dhe F/B Bridge...

duniagency.al

Oraret | Duni Agency | Perfaqesues i Ventouris FerriesDUNI AGENCY

duniagency.al Ketu do te gjeni nisjet e kompanise Ventouris Ferries si nga Durres ashtu dhe nga Bari, oraret e nisjeve dhe oraret e mberritjeve.

duniagency.al

Cmimet | Duni Agency | Perfaqesues i Ventouris FerriesDUNI AGENCY

duniagency.al Ketu do te gjeni te gjitha cmimet per te gjithe tipet e akomodimeve, si dhe cmimet e te gjitha tipeve te mjeteve te transportit per pasagjere...

duniagency.al

Portet | Duni Agency | Perfaqesues i Ventouris FerriesDUNI AGENCY

duniagency.al Ketu do te gjeni 2 portet tona: Porti i Durresit dhe Porti i Barit. Ketu do te gjeni menyrat si per te hyre ne portet tona.

duniagency.al

Informacion i Dobishem | Duni Agency | Perfaqesues i Ventouris FerriesDUNI AGENCY

duniagency.al Ketu do te gjeni informacion mbi proceduren e imbarkimit, informacion mbi anullimin e nje bilete, informacion mbi modifikimin e saj. Informacion mbi taksat

duniagency.al

Kushtet te Pergjithshme | Duni Agency | Perfaqesues i VentourisDUNI AGENCY

duniagency.al Ketu jane te gjithe Kushtet e pergjithshme per pasagjerët, automjetet dhe bagazhet e tyre qe udhëtojnë me kompanine VENTOURIS FERRIES. Duni Agency | Kushtet

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


L.4, Rr. Egnatia
Durrës
2000

Opening Hours

Monday 08:00 - 22:00
Tuesday 08:00 - 22:00
Wednesday 08:00 - 22:00
Thursday 08:00 - 22:00
Friday 08:00 - 22:00
Saturday 08:00 - 22:00
Sunday 08:00 - 22:00
Other Cruise Agencies in Durrës (show all)
Time Travel & Tours Durres Time Travel & Tours Durres
Rruga Vllazerimi
Durrës, 2006

Time Travel & Tours ofron: Bileta :Avioni,Trageti,Autobusi Paketa Turistike Siguracione: Makine , Shendeti Pagesen e gjobave te makinave

Agjensi KEESI Agjensi KEESI
Rr.ILJAZ REKA Nd.10,H.36,Ap51
Durrës, 2008

/