Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent

Travel Company

PAKETA PER PLAZH GJATE MUAJVE KORRIK-GUSHT NE STAMBOLL
Family Resort 4* Stamboll
Plazh dhe Tur. Duke filluar nga 199€/person. 5 Dite
Plazh dhe Tur 5 Ditor ne Stamboll, nisjet ne muajin Korrik perkatesisht ne datat 04/11/18 Korrik.
Nisjet ne muajin Gusht perkatesisht ne datat 08/15/22/29 Gusht
Plazh dhe Tur 7 Ditor ne Stamboll, Cmimi 279€/Person, 7 Dite. Nisjet ne muajin Korrik perkatesisht ne datat 02/09/16/23 Korrik. 8 Nisjet ne muajin Gusht perkatesisht ne datat 06/13/20/27 Gusht.
Perfshihen
1. Akomodim ne hotel Family Resort 4*
2. Mengjeset dhe darkat gjate gjithe qendrimit
3. Perdorimi i pishines, sauna
4. Shezlonet ne plazh
5. Transport me autobus Tirane - Stamboll vajtje ardhje
6. Tur 1 ditor ne qender te Stambollit (vizitohen Xhamia Blu, Shen Sofia, Sarajet e Sulltanit, shetitje me anije ne Bosfor dhe pazari i vjeter)
7. Shetitja me anije e perfshire ne cmim
Me shume detaje:
Nisja behet 1 dite para ne oren 22:00 pas Muzeut Kombetar ne Tirane dhe kthimi behet diten e diele ne oren 12:00 me orarin e Turqise.
Tel: +355692040415/+355692040407

SUPER OFERTE

Stamboll dhe Selanik tur kulturor

4 dite 89€/person. Nisja 14 dhe 21 Qershor (Hotel 3*)
4 Dite 109€/person. Nisja 14 dhe 21 Qershor (Hotel 4*)

Ne cmim perfshihet:
1. Udhetim vajtje-ardhje, transfertat dhe shetitjet me autobus.
2. Akomodim ne hotel per 3 nete qendrimi.
3. Mengjeset per te gjitha ditet e udhetimit.
4. Shoqerues shqiptar gjate qendrimit jashte Shqiperise.
5. Anije ne Bosfor rreth 2 ore e gjysem ekstra 5 euro/person

Tel: +355692040415/+355692040407

Timeline Photos

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute

#nxitoni_super_oferte @makinameqera_akt_rent @ Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute

Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute

😊🌲Nxitoni te prenotoni biletat drejt te gjitha destinacioneve te italise me super cmime🌲😊

🌲Tirane - Bergamo 46€
🌲Tirane - Bologna 46€
🌲Tirane - Ferenze 46€
🌲Tirane - Genova 76€
🌲Tirane - Milano 46€
🌲Tirane - Napoli 66€
🌲Tirane - Pisa 46€
🌲Tirane - Rimini 56€
🌲Tirane - Roma 89€
🌲Tirane - Torino 66€
🌲Tirane - Venezia 66€

👉Te perfshira
• 10 kg bagazh dore
• Taksat Aeroportuale
• cmimet jane te vlefshme per muajin Janar vetem vajtje

Krishtlindjet në Dubrovnik, 3 Ditë €79, Nisja më 23 Dhjetor.
Vizitohet: Dubrovnik.
Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Hotel 4*në Dubrovnik.
Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit.
Tel: +355692040415/+355692040407

55€ MAVROVE ALL INCLUSIVE CDO FUNDJAVE
HOTEL DRIM 4* , 2 Dite, Nisjet date 6/13/20/27 Janar
Perfshihen: 🍁1 nate akomodim me mengjes drEke dhe darke , 🍁transport me autobus, 🍁guide shoqeruese gjate gjithe udhetimit.
Tel: +355692040415/+355692040407

🍁Nxitoni te Pronotoni Turet e Sezonit te Dimrit
🍁109€ Viti i Ri ne Mavrove-Darka e Vitit te Ri me muzike e perfshire ne cmim.
Date 31 Dhjetor-02 Janar. 🍁
🎄Hotel Lodge 3* me mengjes. Cmimi 109€/person
🎄Hotel Sport 3* me mengjes dhe darke. Cmimi 129€/person
🎄Hotel Bistra 4* me mengjes dhe darke. Cmimi 139€/person
Perfshihen ne cmim: ☃️2 nete akomodim me mengjes dhe darke (me mengjes vetem ne hotel Lodge 3*)
☃️DARKA E VITIT TE RI (date 31 Dhjetor ne darke ne ambjentet e hotel Bistra 4*)
☃️Pishine e brendshme, Sauna, jacuzzi (ne ambjentet e hotel Bistra)
Nuk perfshihet transporti 25€ shtese per person. (femijet deri 2 vjec transporti falas, per 2 – 12 vjec bilete transporti i plote)
Tel: +355692040415/+355692040407

🍁Nxitoni te Pronotoni Turet e Sezonit te Dimrit
120€ SUPER CMIM NE HOTEL ME 5* NE STAMBOLL
Stamboll 4 Dite, Date 23 Dhjetor. Hotel Akgun 5*
Perfshihen: 🍁3 nete akomodim me mengjese, 🍁transport me autobus, 🍁guide shoqeruese gjate gjithe udhetimit dhe guide ne Stamboll. 🍁 Shetitje me anije ne Bosfor e perfshire ne cmim.
Tel: +355692040415/+355692040407

@agjensi_udhetimi_last_minute ju ofron bileta avioni-trageti-autobusi me cmime mjaft te lira. Per me shume kontaktoni +355692040415/+355692040407 Ju mirpresim😊😊😊

Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent

Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Lagjia 4, Rruga Iljaz Reka
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 21:00
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Shijak Shijak
Durrës, 0123456789

domino

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, ALBANIA

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Montenegro, Grece, Kosovo, Macedonia (Balkan ).

Fast Travel&Tours Fast Travel&Tours
Mustafa Varoshi
Durrës, 2001

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

ERI Travel ERI Travel
DURRES
Durrës, 2001