Anel Travel Durres

Bileta avion, traget, autobuzi dhe udhetimesh turistike

Anel Travel Durres

Oferta qe zgjasin dhe pak dite !

Prenotoni tani bileten tuaj te pushimeve dimerore !
Cmime promocionale qe nuk zgjasin shume !

Dhjetori dhe janari vijne me cmime prmocionale me -30 % prebooking

Na kontaktoni ne inbox ose ne numrat :

+355696260671
+355692428829

Oferta qe zgjasin dhe pak dite !

Prenotoni tani bileten tuaj te pushimeve dimerore !
Cmime promocionale qe nuk zgjasin shume !

Dhjetori dhe janari vijne me cmime prmocionale me -30 % prebooking

Na kontaktoni ne inbox ose ne numrat :

+355696260671
+355692428829

Destinacionet e Italise me linje tokesore

Tiranë � Udine 50€
Tiranë � Torino 50€
Tiranë � Milano 50€
Tiranë � Verona 50€
Tiranë � Venecia 50€
Tiranë � Bergamo 50€
Tirane � Brescia 50€
Tiranë � Pisa 70€
Tiranë � Roma 70€
Tiranë � Napoli 70€
Tiranë � Parma 70€
Tiranë � Perugia 70€
Tiranë � Pescara 70€
Tiranë � Forli 70€
Tiranë � Bolognia 70€
Tiranë � Casino 70€
Tiranë � Cezena 70€
Tiranë � Firenze 70€
Tiranë � Ancona 70€
Tiranë � Avelino 70€
Tiranë � Genova 80€
Tiranë � La Spezia 80€
Tiranë � Lucca 70€
Tiranë � Modena 70€
Tirane � Ravena 70€
Tiranë � Rimini 70€
Tiranë � Savona 80€

------------------------------------------------------------------
�Bileta vetëm vajtje drejt #Italise
�Gjatë #Korrik vetëm vajtje

Alanya njihet dhe si vendi i i rinise ne Antalya !

Granada Luxury Alanya ***** , aty ku nuk mugon luksi dhe argetimi vjen me oferten e dites për nisje në datën 29 Maj - 7 dite te plota!

509/ Personi

Çmimi ka të përfshira:
Fluturim charter vajtje - ardhje
Akomodim Ultra & All Inclusive
Transferta aeroport - hotel - aeroport
Asistencë përgjatë udhëtimit & qëndimit

Ofertat e vlefshme deri ne date 30 prill.

Na kontaktoni ne facebook Agjensi Durres ose ne page apo instagram : Anel Travel
Ne numrat tane te kontaktit :

+355696260671
+355673236003
+355695312444

Ose na vizitoni ne adresen tone : Lagjia4, Rruga Skenderbej , kati i pare , perballe me terminalin e trageteve !

Kemeri shquhet per plazhin me te bukur ne Antalya !

Grand Ring Resort ***** vjen me oferten e dites për nisje në datën 29 Maj - 7 dite te plota!

469 Euro/ Personi

Çmimi ka të përfshira:
Fluturim charter vajtje - ardhje
Akomodim Ultra & All Inclusive
Transferta aeroport - hotel - aeroport
Asistencë përgjatë udhëtimit & qëndimit

Ofertat e vlefshme deri ne date 30 prill.

Na kontaktoni ne facebook Agjensi Durres ose ne page apo instagram : Anel Travel
Ne numrat tane te kontaktit :

+355696260671
+355673236003
+355695312444

Ose na vizitoni ne adresen tone : Lagjia4, Rruga Skenderbej , kati i pare , perballe me terminalin e trageteve !

Perfitoni nga ofertat e Ankones !

50 euro krevati dhe 80 euro makina !

Perfitoni nga ofertat e nisjeve te drekes !

Nisjet e drekes fillojne ne 26 Korrik deri ne 02 Shtator per lundrimet Bari - Durres dhe anasjelltas !

Nisja behet ne 13.00 dhe mberrritja ne 21.00.

Kalim i thjeshte : 29 Euro
Nje shtrat me banjo dush 49 euro
Kabina ekskluzive me banjo+ dush 64 euro
Nje shtrat me banjo pa dush 45 euro
Kabina ekskluzive me banjo 54 euro
Auto 49 euro

Ne kombinime :

2 persona me auto me ponte 107 euro
2 persona me kabine banjo+dush 142 euro
2 persona me kabine me banjo 132 euro
1 person me auto ponte 78 euro
1 person me nje krevat 94 euro
1 person me dhome eksluzive 103 euro !

Nxitoni te perfitoni ! Ofertat nuk zgjasin per shume gjate !

Na kontaktoni ne facebook Agjensi Durres ose ne page apo instagram : Anel Travel
Ne numrat tane te kontaktit :

+355696260671
+355673236003
+355695312444

Ose na vizitoni ne adrsen tone : Lagjia4, Rruga Skenderbej , kati i pare , perballe me terminalin e trageteve !

Si keni prenotuar akoma pushimet tuaja ?
Shihni kete mundesi !
All inclusive , Antalya
Gold Island :)

Prenotoni tani bileten tuaj ! Bileta avioni ne te gjithe boten me cmimet me te mira ne treg .

Na kontaktoni ne facebook ose ne numrat tane te telefonit
+355696260671
+355673236003
+355695312444

Super destinacione ne nje udhetim te vetem

😍Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 27 Prill, 5 Ditë, €259

😉 Në pagesë 259 Euro përfshihen:

1. Udhëtimi me traget vajtje-ardhje Durrës -Bari dhe Sorrento – Kapri.
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në Kabinë të Brendshme në Traget për 2 netë dhe në Hotel 3* për 2 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset në Hotele.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Prenotoni tani me deri ne 30 % zbritje per udhetimet tuaja me traget ! Na kontaktoni ne numrat tane :

00355695312444
00355673236003

Ose na shkruani ne facebook ose skype : Anel Travel !

Korfuz, 20 Prill, 3 dite 109€ hotel 5* All inclusive!!!!

Programi
Dita 1:
Nisja nga Tirana në orën 23:00 te dates 19 Prill. Vazhdon udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Sistemimi në hotel rreth mesdites. Rreth ores 14:00 nisim turin e vizitave ne Pallatin e Sisit, nje nga monumentet kryesore te ketij qyteti i ndertuar rreth shek. XIX. Darka ne Hotel.
Dita 2:
Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit vizite ne Fabriken Koum Kouat, ku do te shikojme sesi pergatiten pijet dhe recelat tradicional ne Korfuz. Nisemi drejt Paleokastrices ku do te vizitojme Manastirin Bizantin, Opsionale (shetitje me varka, vizite akuariumit). Pasdite, vizitë me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Kalaja e vjetër – Paleo Frourio, Kalaja e re – Neo Frourio, Sheshi venecian Spianada, Rrugicat e shtruara me kalldrëm të qytetit të Korfuzit që është pjesë e UNESCO-s. Darka ne hotel.
Dita 3:
Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Kanonit, vend ku na ofrohet nje panorame fantastike e Ishullit te Pondikonisit. Rreth ores 12:00 udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës dhe Sarandës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.
Në cmim përfshihet
 Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz.
 Akomodimi në hotel 4* Aquis Sandy Beach
 Shërbimi All inclusive – me mengjes, dreke, darke dhe pijet e perfshira.
 Shëtitjet në Korfuz me autobus (sipas programit).
 Shoqërues gjatë udhëtimit
Në cmim nuk përfshihet
 Bileta e tragetit Igumenice – Korfuz – Igumenice (€14).
 Cdo gjë që nuk është përmendur në rubrikën përfshihet.
 Taksa e qytetit qe eshte e vlefshme qe ne Janar te 2018, 1.5 euro per dhome ne hotel me 3*,
2 euro per dhome ne hotel me 4*
4 euro per dhome ne hotel me 5*.
Fëmijët
 0-2 vjec janë falas;
 2-12 vjec, nëse akomodohet në dhome me 2 të rritur, përfiton €20 zbritje;
 mbi 12 vjec paguan si i rritur;
 nëse nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udhëton me njerin ose asnjerin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.

hobi.al

Holiday Search

Zanzibar, nje parajse e vertete🍃
☘1439 euro/person 8 nete qendrim☘

Ne cmim perfshihet:
✅Bileta e avionit vajtje ardhje
✅Akomodimi ne hotel Paradise Beach Resort ose La Madrugada Beach Resort
✅Mengejset, drekat, darkat dhe pijet jo alkolike
✅Transfertat aeroport hotel aeroport
✅Periudha 2-8 maj

_________________

hobi.al

Hotel Montenegro 4*, Budva #AllInclusive me vetëm 67 eur personi per 2nete/3dite.

Te perfshira:
-Sherbim All Inclusive
-Perdorimi i SPA , Pishine e brendshme, Sauna
-Kendi i femijeve
-Parking pa pagese
-Wifi
-Femija i pare deri ne 11 vjec pa pagese

**Kjo oferte eshte e vlefshme per periudhen e akomodimit 29Mars-10Prill**

SKI NE BITOLA 2 DITE 55 EURO/PERSON
Vizitohen: Bitola
Data e Udhetimit:
2-3 , 16 – 17 , 24 – 25 Dhjetor
13 – 14 , 27 – 28 Janar
10 – 11 , 24 – 25 Shkurt
Programi:
►Dita e pare: Nisja nga Tirana ora 7:00. Gjate rruges, vizite ne Struge dhe ne Oher ku do te konsumohet edhe dreka. Opsioanale: xhiro me varke ne liqenin e Ohrit. Me pas vazhdojme rrugen drejt Bitolas. Mberritja ne hotel, akomodimi dhe darka ne hotel. Ne mbremje kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit si Pishine, Sauna, Jakuzzi, Banjo Turke dhe kazinone e hotelit. SPA e hotelit eshte e hapur deri ne oren 22:00, ose ne klubet e nates ne afersi te hotelit.

►Dita e dyte: Pas mengjesit ne hotel, nisemi per ne pisten e skive ne parkun Pelister, 20 min nga hoteli, 15 km. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Dreka do te konsumohet ne nje prej restoranteve te zones. Kthimi ne Tirane. Mberritja ne mbremje.

BREZOVICE 1 DITE 12 EURO/PERSON
Vizitohen: Prevalle - Brezovice - Prizren
Data e Udhetimit:
20 ,21 , 27,28 JANAR
3,4 , 10,11 , 17,18 , 24,25 SHKURT
Programi:
Nisja në orën 06:00 tek pallati i sportit "Asllan Rusi".

Vazhdojme drejt doganes se. Ndalese per kafe gjate rruges. Pas formaliteteve doganore i drejtohemi Prizrenit dhe Prevalles. Nisemi drejt Brezovices per tu argetuar ne bardhesine dhe peisazhin e Maleve te Sharrit dhe pistes se skive.

Vizitojme Prevallen e cila ngrihet ne lartesin 1550m mbi nivelin e detit. Kohe e lire per te konsumuar dreken. Nuk do mungojne sugjerimet tona. Ne kthim vizitojme Lidhjen e Vjeter, Xhamine, qendren e qytetit dhe Shopping ne qendren Tregtare te Prizrenit.
Fundi i sherbimit tone!

Kolashin 2 Dite 55 Euro
Vizitohen: Kolashin - Podgorica
Data e Udhetimit:
6-7 , 13-14 , 20-21 , 27-28 JANAR
3-4 , 10-11 , 17-18 , 24-25 SHKURT
Programi:
►Dita e pare: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping
-Nisja nga Tirana ne oren 7:30 te mengjesit . Kalimi I kufirit nga dogana e Hanit te Hotit .Ndales per kafe , foto the nje pushim te shkurter ne Shkoder. Pas proceduarave kufitare, vazhdimi i udhetimit drejt Podgorices ku destinacioni i pare do te jete Ujevara e Niagares. Ndalese per fotografi dhe kafe per te shijuar bukurine natyrore qe te ofron Ujevara.Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhia ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping.
Rreth ores 17:00 akomodimi ne Hotel & Spa Aurel 4Yje Lux. Hoteli (i pozicionuar ne zonen e re te biznesit te Podgorices) ndodhet 800 m larg qendres se qytetit ne nje distance prej 10-15 minutash ne kembe. Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur spa e hotelit si jakuzzi, sauna, banjo turke dhe palestren. Per personat qe do deshirojne guida do ju shoqeroje ne kembe, per te vizituar qytetin e Podgorices si sheshi kryesour, bulevardin buze lumit, etj.
Darka shtrohet buffe e happur ne restorantin e hotelit, ku ju mund te konsumoni cfare te deshironi.
Pas konsumimit te darkes qendrim I lire per te shfryezuar clubet e qytetit .

►Dita e dyte: KOLASHIN
*Pas konsumimit te mengjesit, ne oren 08:30 nisemi drejt Kolashinit .
Mberritja ne Kolashin rreth ores 10:00 dhe qendrimi atje deri ne oren 15:30.
Mundesi per per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore. Sugjerohet te konsumohet dreka ne restorantet e zones.
PISTA E SKIJIMIIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur skiatoret nga njera pist ne tjetren
Pas shfrytezimit te Kolashines me natyren e bardhe qe ajo ofron , nisemi per ne Tirane .Ndalesa rruges per kafe dhe pushim .Mberritja ne Tirane ne darke.
Fundi i sherbimit tone.

Fundjave per Ski ne Mavrove 2 Dite
Vizitohen: Mavrove
Data e Udhetimit:
23-24 , 24-25 DHJETOR
2-3 ,6-7 , 13-14 , 20-21 , 27-28 JANAR
3-4 , 10-11 , 17-18 , 24-25 SHKURT

Hotel Exclusive 39 Euro / person
Hotel Diplomat 39 Euro/ person
Hotel Mirage 4* 55 Euro / person
Hotel Izgrev 5* 59 Euro / person

Nentori me super cmime !

Ne linje Drz- Bari - Drz !

Deck 19 euro
Cabina Singola 33 euro
Auto 41 euro

Nxitoni te rezervoni !!

Anel Travel

[11/13/17]   SUPER OFERTA PER MUAJIN DHJETOR -
➡️ Prishtine - Dusseldorf - Prishtine 120€
(Nisja 20,22,23,24,25 Dhjetor - Kthimi 3,5,6,7 Janar)
➡️ Prishtine - Shtuttgart - Prishtine 120€
(Nisja 20,22,24 Dhjetor - Kthimi 5,7 Janar)
Perfshihen :
1-Fluturimi direkt
2-Te gjitha taxat
3-20kg valixhe + 5kg cante dore
4-Bileta Vajtje-Ardhje
!!!!!!!!!!!!!! BILETA VETEM VAJTJE NE DHJETOR !!!!!!!!!!!
Prishtine 🍁 London Luton €55
Prishtine 🍁 Basel €60
Prishtine 🍁 Geneva €60
Prishtine 🍁 Berlin €60
Tirane 🌺 Ancona €56
Tirane 🌺 Brindisi €56
Tirane 🌺 Bolonja €63
Tirane 🌺 Cuneo €63
Tirane 🌺 Firenze €63
Tirane 🌺 Bergamo €63
Tirane 🌺 Milano €63
Tirane 🌺 Pisa €63
Tirane 🌺 Venecia €63
Tirane 🌺 Verona €63
Tirane 🌺 Bari €66
Tirane 🌺 Napoli €66
Tirane 🌺 Rome €76
Tirane 🌺 Genova €76
Tirane 🌺 Torino €76
Tirane 🌺 Pescara €76
Tirane 🌺 Rimini €80
Tirane 🌺 Treviso €86
Tirane 🌺 Perugia €86
Tirane 🍁 Budapest €40
Tirane 🍁 Londer €80
Tirane 🍁 Koln/Bonn €89
Tirane 🍁 Dusseldorf €89
Tirane 🍁 Frankfurt €89
Tirane 🍁 Munich €89
Tirane 🍁 Shtuttgart €89
Tirane 🍁 Berlin €89
Tirane 🍁 Hamburg €89
Tirane 🍁 Amsterdam €89
Tirane 🍁 Vienna €89
Tirane 🍁 Stockholm €89
Tirane 🍁 Oslo €89
Tirane 🍁 Copenhagen €89
Tirane 🍁 Prague €89
Tirane 🍁 Bukuresht €89
Tirane 🍁 Moske €89
Tirane 🍁 Zurich €89
Tirane 🍁 Basel €89
Tirane 🍁 Geneva €89
Tirane 🍁 Lyon €104
Tirane 🍁 Marseje €106
Tirane 🍁 Barcelone €106
Tirane 🍁 Madrid €106
Oher 🌺 Basel €35
Shkup 🌺 Bruksel €35
Shkup 🌺 Paris €35
Shkup 🌺 Barcelone €35
Shkup 🌺 Berlin €35
Shkuo 🌺 Dortmund €60
Shkup 🌺 Frankfurt Hahn €35
Shkup 🌺 Hamburg €35
Shkup 🌺 Hannover €35
Shkup 🌺 Nuremberg €35
Shkup 🌺 Eindhoven €40
Shkup 🌺 Bratislava(Vienna) €35
Shkup 🌺 Koln/Bonn €55
Shkup 🌺 Copenhagen €40
Shkup 🌺 Malmo €40
Shkup 🌺 Stockholm €40
Shkup 🌺 Goteborg €40
Shkup 🌺 Oslo €40
Shkup 🌺 Friedrichshafen €30
Shkup 🌺 Malta €35
Shkup 🌺 Vaxjo €35
Podgorice 🍁 Milano €20
Podgorice 🍁 Stockholm €30
Podgorice 🍁 Memmingen/Munich €30
Podgorice 🍁 Bruksel €40
Podgorice 🍁 Londer €40
Podgorice 🍁 Berlin €40
😍 PERFSHIHEN 😍 :
1- Bileta Vetëm Vajtje ✈
2- Të gjitha taksat
3- Cante Dore 👜
4- Data te caktuara

METEORA
10 VENDET E FUNDIT
DT E UDHETIMIT 11-12 NENTOR

2 Dite - 55 Euro

Dita e pare: Nisja nga Tirana në oren 05.00 dhe udhëtimi me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqendrës së Epirit. Vizitohet Kalaja, Sheshi Qëndror dhe opsionale vizita ne Ishull. Pasdite vonë, vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel. Darka e lire per tu kaluar ne fshatin turistik dhe teper te populluar ne Kallambakes.
► Dita e Dytë: Mengjesi në hotel. Paradite, vizitë panoramike ne manastiret e Meteores, zonës më të bukur në Greqi qe shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë boterore të UNESCO-s. Jane gjithsej 8 Manastire qe jane me te lehte per tu prekur nga turistet, por ne do te vizitojme te pakten dy me kryesoret per shkak te kohes se pamjaftueshme. Vazhdon udhëtimi për në Shqipëri nga dogana e Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe dhe ndalese per vizite ne Tushemisht & Drilon. Mberritja në Tiranë.

SHENIM: Duke qene se terreni eshte teper i favorshem, ne cdo manastir do te shkohet me ane te autobusit dhe te shoqeruar nga guida!

Dashuroni Pragën në gjithë ngjyrat e saj 💕
📆 27 - 30 Nëntor, 275 euro/person
⚠ KUJDES! Çmimi është momental.
✈ Bileta e avionit me nisje nga Tirana.
🏨 Akomodimi në hotel Gloria 3* për netët e qëndrimit.
🍴 Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
🍒 Opsionale:
Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport.
Ture me guidë vendase në atraksionet kryesore të qytetit.
_________________
#Anel_Travel
🎀 Kontakt:
☎ +355695312444 ☎ +355673236003

[11/08/17]   SUPER OFERTA PER MUAJIN DHJETOR -
➡️ Prishtine - Dusseldorf - Prishtine 120€
(Nisja 20,22,23,24,25 Dhjetor - Kthimi 3,5,6,7 Janar)
➡️ Prishtine - Shtuttgart - Prishtine 120€
(Nisja 20,22,24 Dhjetor - Kthimi 5,7 Janar)
Perfshihen :
1-Fluturimi direkt
2-Te gjitha taxat
3-20kg valixhe + 5kg cante dore
4-Bileta Vajtje-Ardhje
!!!!!!!!!!!!!! BILETA VETEM VAJTJE NE DHJETOR !!!!!!!!!!!
Prishtine 🍁 London Luton €55
Prishtine 🍁 Basel €60
Prishtine 🍁 Geneva €60
Prishtine 🍁 Berlin €60
Tirane 🌺 Ancona €56
Tirane 🌺 Brindisi €56
Tirane 🌺 Bolonja €63
Tirane 🌺 Cuneo €63
Tirane 🌺 Firenze €63
Tirane 🌺 Bergamo €63
Tirane 🌺 Milano €63
Tirane 🌺 Pisa €63
Tirane 🌺 Venecia €63
Tirane 🌺 Verona €63
Tirane 🌺 Bari €66
Tirane 🌺 Napoli €66
Tirane 🌺 Rome €76
Tirane 🌺 Genova €76
Tirane 🌺 Torino €76
Tirane 🌺 Pescara €76
Tirane 🌺 Rimini €80
Tirane 🌺 Treviso €86
Tirane 🌺 Perugia €86
Tirane 🍁 Budapest €40
Tirane 🍁 Londer €80
Tirane 🍁 Koln/Bonn €89
Tirane 🍁 Dusseldorf €89
Tirane 🍁 Frankfurt €89
Tirane 🍁 Munich €89
Tirane 🍁 Shtuttgart €89
Tirane 🍁 Berlin €89
Tirane 🍁 Hamburg €89
Tirane 🍁 Amsterdam €89
Tirane 🍁 Vienna €89
Tirane 🍁 Stockholm €89
Tirane 🍁 Oslo €89
Tirane 🍁 Copenhagen €89
Tirane 🍁 Prague €89
Tirane 🍁 Bukuresht €89
Tirane 🍁 Moske €89
Tirane 🍁 Zurich €89
Tirane 🍁 Basel €89
Tirane 🍁 Geneva €89
Tirane 🍁 Lyon €104
Tirane 🍁 Marseje €106
Tirane 🍁 Barcelone €106
Tirane 🍁 Madrid €106
Oher 🌺 Basel €35
Shkup 🌺 Bruksel €35
Shkup 🌺 Paris €35
Shkup 🌺 Barcelone €35
Shkup 🌺 Berlin €35
Shkuo 🌺 Dortmund €60
Shkup 🌺 Frankfurt Hahn €35
Shkup 🌺 Hamburg €35
Shkup 🌺 Hannover €35
Shkup 🌺 Nuremberg €35
Shkup 🌺 Eindhoven €40
Shkup 🌺 Bratislava(Vienna) €35
Shkup 🌺 Koln/Bonn €55
Shkup 🌺 Copenhagen €40
Shkup 🌺 Malmo €40
Shkup 🌺 Stockholm €40
Shkup 🌺 Goteborg €40
Shkup 🌺 Oslo €40
Shkup 🌺 Friedrichshafen €30
Shkup 🌺 Malta €35
Shkup 🌺 Vaxjo €35
Podgorice 🍁 Milano €20
Podgorice 🍁 Stockholm €30
Podgorice 🍁 Memmingen/Munich €30
Podgorice 🍁 Bruksel €40
Podgorice 🍁 Londer €40
Podgorice 🍁 Berlin €40
😍 PERFSHIHEN 😍 :
1- Bileta Vetëm Vajtje ✈
2- Të gjitha taksat
3- Cante Dore 👜
4- Data te caktuara
_____________________________________

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Adria
Durrës

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 21:00
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Total Travel Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni I Trenit)
Durrës, 2001

Bileta Udhetimi (Avioni, Trageti, Autobuzi) Kembim Valutor Makina Me Qera Siguracione

ERI Travel ERI Travel
DURRES
Durrës, 2001

Shijak Shijak
Durrës, 0123456789

domino

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Montenegro, Grece, Kosovo, Macedonia (Balkan ).

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Ilenium Tours Ilenium Tours
Lagjia 13 Plazh
Durrës

ketu do te gjeni udhetime turistike brenda dhe jashte vendit me cmime konkuruese ne trreg

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, ALBANIA

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!