Agjensi Dallupi

Timeline Photos

Timeline Photos

Agjensi Dallupi

Travel Agency

Agjensi Dallupi

Contact us📲 0686060506
📲0697842018
#agjensidallupi
#italy🇮🇹 Swipe up✈➡

Contact us📲 0686060506 📲0697842018
#agjensidallupi
#italy🇮🇹 Swipe up➡✈

Contact us📲 0686060506 📲 0697842018
#agjensidallupi
#dortmund #germany🇩🇪 Best price 💶

Contact us📲 0686060506
📲0697842018
#agjensidallupi
#italy🇮🇹

#amsterdam🇳🇱 #december
#agjensidallupi
Rezervo nje bilete per ne muajin dhjetor✈

Contact us📲 0686060506
Rent a Car 🚗🔑
With Best Price 😉

Contact us📲 0686060506
#munich #germany🇩🇪 ✈
#agjensidallupi
Ju mirepresim!

Contact us📲 0686060506
#agjensidallupi
#frankfurt #germany🇩🇪
Me data te caktuara✈

Contact us📲 0686060506
#agjensidallupi
#italy🇮🇹

Makina me qera
Agjensi Dallupi
Contact us 0686060506

Contact us📲 0686060506
#venezia #italy🇮🇹 #agjensidallupi
Rezervo nje bilete me cmimin me te mire ✈

Contact us📲 0686060506
#bologna #italy🇮🇹 #agjensidallupi

Contact us 📲 0686060506
#agjensidallupi
Makina me qera🔑🚗

Contact us 📲 0686060506
#athine #greece🇬🇷

Contact us📲 0686060506
#rome🇮🇹 #italy
#agjensidallupi

Contact us📲 0686060506
#istanbul #turkey🇹🇷
#agjensidallupi

Contact us 📲 0686060506
#agjensidallupi
#amsterdam🇳🇱 #holand

Contact us 📲 0686060506
#agjensidallupi
Makina me qera 🔑🚗

Contact us📲
0686060506
#firenze🇮🇹 #italy
#agjensidallupi
Rezervo tani nje bilete🛫
Best ticket price💶

Contact us📲 #london🇬🇧 #england
Best ticket price🛫
In december.
Rezervo tani nje bilete ⬇ 🎡

Agjensi Dallupi

Agjensi Dallupi

In December

In December

Contact us 📲
#agjensidallupi

Contact us📲 #germany🇩🇪 #dortmund
Best ticket price🛫🛬 #agjensidallupi

Contact us📲 #germany🇩🇪
#dortmund
Best ticket price🛫🛬
#agjensidallupi

Contact us 📲
Best ticket price🛫🛬

[10/26/18]   🚗🚘🚗 Makina me Qera (cars for rent)🚗🚘🚗
🚫🚫🚫REZERVO TANI🚫🚫🚫 ☎️ 0686060506☎️

[10/04/18]   🚗🚘🚗 Makina me Qera (cars for rent)🚗🚘🚗
🚫🚫🚫REZERVO TANI🚫🚫🚫 ☎️ 0686060506☎️

Agjensi Dallupi

🚗🚘🚗 Makina me Qera (cars for rent)🚗🚘🚗
🚫🚫🚫REZERVO TANI🚫🚫🚫 ☎️ 0686060506☎️

[09/10/18]   🚗🚘🚗 Makina me Qera (cars for rent)🚗🚘🚗
🚫🚫🚫REZERVO TANI🚫🚫🚫 ☎️ 0686060506☎️

[09/05/18]   🚗🚘🚗 Makina me Qera (cars for rent)🚗🚘🚗
🚫🚫🚫REZERVO TANI🚫🚫🚫 ☎️ 0686060506☎️

Agjensi Dallupi

Travel Agency

[08/14/18]   🚗🚘🚗 Makina me Qera (cars for rent)🚗🚘🚗
🚫🚫🚫REZERVO TANI🚫🚫🚫 ☎️ 0686060506☎️

[08/08/18]   🚗🚘🚗 Makina me Qera (cars for rent)🚗🚘🚗
🚫🚫🚫REZERVO TANI🚫🚫🚫 ☎️ 0686060506☎️

Untitled Album

[08/07/18]   🚗🚘🚗 Makina me Qera (cars for rent)🚗🚘🚗
🚫🚫🚫REZERVO TANI🚫🚫🚫 ☎️ 0686060506☎️

JU MIRPRESIM NE AGJENSIN TONE... NA KONKTATONI

Dallupi Travel Agency
Rr.Aleksander Goga .Lgj.nr 2 Durres
Cel:0686060506/0697842018
e-mail:[email protected]
🌍Dallupi Travel Agency
▶️Rr.Aleksander Goga .Lgj.nr 2 Durres
☎️Cel:0686060506/0697842018
📧e-mail:[email protected]

[06/25/18]   Zbritje €40 për Nisje më 30 Qershor.
Plazh All Inclusive në Burgas, 8 Ditë: Ishte €239 - Bëhet €199.
Nisja më 30 Qershor.

[04/16/18]   Pranverë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 20 Prill.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Lagja 2 Rruga "Aleksander Goga" Pran Gjykates Se Rrethit Durres
Durrës
30

Opening Hours

Monday 08:00 - 23:45
Tuesday 08:00 - 23:45
Wednesday 08:00 - 23:45
Thursday 08:00 - 23:45
Friday 08:00 - 23:45
Saturday 08:00 - 23:45
Sunday 08:00 - 23:45
Other Travel Agencies in Durrës (show all)
Dea Lines - Travel Agency Dea Lines - Travel Agency
Rruga Epidamni
Durrës, 2001

Agjensi udhetimi/Travel agency Bileta Avioni dhe Trageti Turizëm brenda & jashtë vendit Rezervim hotelesh Siguracione Agjensi imobiliare Makina me qera

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, ALBANIA

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

NEMO TRAVEL NEMO TRAVEL
Bulevardi Kryesor
Durrës

Agencia Nemo Travel ka lindur ne bashkpunimin e dy agenteve udhetimit Nevila&Morena. Emer qe udheton ne oqean pafund mes veshtiresive dhe konkurrences.

M&B Travel M&B Travel
Lagja 4 Rruga Iliaz Reka Nr 2.
Durrës, 2001

Nisja nga Durresi, cdo te Merkure dhe te shtune per Ventimiglia. Dhe cdo te Diele nisja per Rome nga stacioni i trenit.ora 18; Nisja nga italia cdo te Merkure nga Roma. Dhe cdo te Enjte dhe te Diele nga Ventimiglia.ora 23,30

Ama Travel & Tours Ama Travel & Tours
Kristaq Rama St.
Durrës, 2000

Udhetime turistike, Programe Kulturore, Pushime ne Plazh, Udhetime me Krociera

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Alb Trans Durres Alb Trans Durres
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

ATJE KU UDHETIMI KTHEHET NE KENAQESI...

PORT VIEW Agency PORT VIEW Agency
Perballe Terminalit Durres (PORT)
Durrës

BILETA TRAGETI BILETA AVIONI PAKETA TURISTIKE

Hyeda Travel  "Eri" Hyeda Travel "Eri"
Rruga Jahja Ballhysa
Durrës, 2001

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

Alfred-Enea  Travel & Tours Alfred-Enea Travel & Tours
Durres
Durrës

Udhetime brenda dhe jashtë vendit...Udheto me autobuza komod...