Albtours D Durres

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Albtours D

🌊☀️ Mengjesi ne pishine nga Bali i mrekullueshem !
☀💕🏖Tag personin qe do shkonit

Egjipti me i bukur me klientet e Albtours “d”😍😎🤩✈️

Albtours D Durres's cover photo

Albtours D Durres's cover photo

😍OFERTE SPECIALE😍
🏩Barcelo Tiran Sharm🏩
😍Per rezervime deri ne 30.04.2019😍
😍All Inclusive😍

#Antalya pushime fanastike per ju dhe familjen tuaj😉
SULTAN OF DREAMS*****
👉470 Euro/Personi/All Inclusive
👉Nisja 4 qershor
Per me shume informacion :
0694076623
Albtours D #experiencemakesthedifference💙

Paloma Finesse resorti me i ri me 20% zbritje per rezervime deri me dt 15/04
Mos harroni se resorti vjen me Super Oferten 2 Femije Falas!!!
#Natyre#Diell☀#Det #Argetimpafund
❗️Per me shume informacion :
📞 0694076623
💙Albtours D - #ExperienceMakesTheDifference

🏖🌊SEA PLANET HOTEL 5***** #Side 📣PROMO DAY
🎢🎡Resorti ideal per familjen tuaj: aquapark per te gjitha moshat! 🎠Hotel i ri, me sherbim fantastik!💦
🎯7 Dite te plota - 529 euro / person (28 & 31 MAJ)
👨👩👧1 femije FALAS (paguan vetem charterin)
✈️Charter + 🚖Transferte + 🛏Akomodim +🍒AllInclusive
Per me shume :
#inbox ose 📲: +355694076623

It's a #colourful life, so your vacation must follow suit! ☀️🏖️🌴💦🕶️🍹
AMARA DOLCE VITA LUXURY 5*
#LuxuryAndMore
#AmaraDolceVitaLuxury #Albtoursd #experiencemakesthedifference

Krociere 03 Maj – 06 Maj
Italia, Spanja & Franca me MSC MAGNIFICA
Nga 319 Eur /personi
Taksat te perfshira
Nisja nga Genova
Akomodimi
INSIDE CABIN/ MSC MAGNIFICA

Te perfshira:

• Kabina elegante me të gjitha kushtet, Full board Basis
• Një shumëllojshmëri e gjerë restorante të veçanta mesdhetare dhe ndërkombëtare
• Personeli i kualifikuar shumëgjuhësh
• Palestër jashtëzakonisht e pajisur me pamje panoramike
• Taksat portuale
• Stafi i caktuar për tryezën tuaj në restorant për darkë, me kamarier dhe ndihmes kamarier të gatshëm për të shërbyer.
• Departamenti I “sherbimit ndaj klientit “ është i hapur 24 orë në 24 dhe zyra e ekskursioneve është në dispozicionin tuaj për informacion në lidhje me vizitat në terren.
• Sallonet, teatër, disko, bibliotekë.
• Pishina
• Karaoke, klasa vallëzimi
• Mbrëmje e muzikë live, shfaqje teatrale, vallëzim në salla dhe në disko.

Te paperfshira:

• Fluturimi nuk perfshihet , per cdo kerkese ju lutem te na kontaktoni
• Pijet
• Viza
• Taksat e pastrimit
• Eskursionet
• Cdo gje tjeter qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te Perfshira''

Per pushime te paharrueshme ne Egjipt!😍
👉#HURGHADA 🐪🏜
☀️ BARON PALACE SAHL HASHEESH 5* 1065 euro
Perfshire:
🔹 Bileta e charterit (Nisja 17 Korrik)
🔹 Transferte aeroport hotel aeroport
🔹 Hoteli per 6 nete
Per me shume info: 0694076623 📞
Albtours D - Experience Makes The Difference 💙

Per pushime te paharrueshme ne Antalya! 💜 #Kemer/
@AMARA PRESTIGE 5* 🤩🤩🤩
➡️ 570 euro per person ; 6 nete /7 dite
➡️ Nisja 28 Maj
📲Per me shume informacion: 0694076623
Albtours D - Experience Makes The Difference

Redefining luxury and serenity.
#GloriaHotels #BecauseHereisGloria #GloriaSerenity #LuxuryHoliday #albtoursd #exeperiencemakesthedifference

Udhetim ne Grup ne Dubrovnik 2019

Nisja 12 shkurt
Cmimi 89 eur/personi

Udhetim me autobus Tirane - Dubrovnik - Tirane
• Akomodimi ne Hotel 4* me mengjes dhe darke
• Guide profesionale
• Vizitat sipas programit
• Asistenca jone gjate gjithe kohes

Munich - Salzburg - Vienna - Prague

CMIMI 699 eur /6 dite

NISJA DT.15/02/2019 / DT. 08/03/2019

Te Perfshira:

Fluturimi Tirane - Mynih - Tirane
Akomodimi ne hotel me mengjes te perfshire
Transferta dhe turet sipas programit
City Tour: Mynih, Salzburg,Vjene,Prage nen shoqerimin e Guides Lokale
Taksat e qytetit
Guide shoqeruese nga Tirana
Ta Pa Perfshira:

Residence in Munich - 10 euro per person
Schönbrunn Palace - 15 euro per person
Prague Castle - 15 euro per person
Cdo gje tjeter qe nuk eshte permendur ne rubriken "Te Perfshira"

#Antalya - RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* ❤️
⭕️ 760 euro per person; 6 nete / 7 dite
⭕️ Nisja 28 Maj
📲 Per me shume informacion: 0694076623
Albtours D - Experience Makes The Difference

Zgjidhni te preferuaren tuaj : ❤️❤️❤️
🔸PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* 695 euro
🔸PALOMA ORENDA RESORT 5* 695 euro
🔸PALOMA OCEANA RESORT 5* 735 euro
🔸PALOMA FINESSE SIDE 5* 740 euro
⭕️ Cmimi eshte per person! per 6 nete / 7 dite
⭕️ Nisja 28 Maj

Per pushime te paharrueshme ne Antalya! 💜 #Kemer/
@AMARA PRESTIGE 5* 🤩🤩🤩
➡️ 570 euro per person ; 6 nete /7 dite
➡️ Nisja 28 Maj

FAKT : Ne Janar jane ofertat me te mira te sezonit! Me poshte oferta per ne #Antalya duke filluar nga:
☀️ QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5* 499 euro
☀️ SEA PLANET RESORT & SPA 5* 515 euro
☀️ SENTIDO TURAN PRINCE 5* 520 euro
☀️ DIAMOND PREMIUM RESORT 5* 525 euro
☀️ HAYDARPASA PALACE 5* 550 euro
☀️ AMARA PRESTIGE 5* 570 euro
☀️ PALOMA FORESTA RESORT AND SPA 5* 670 euro
☀️ TRENDY LARA HOTEL 5* 675 euro
☀️ PALOMA GRIDA RESORT & SPA 5* 695 euro
☀️ SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5* 675 euro
☀️ PALOMA ORENDA RESORT 5* 695 euro
☀️ PALOMA OCEANA RESORT 5* 735 euro
☀️ PALOMA FINESSE SIDE 5* 740 euro
☀️ AMARA DOLCE VITA LUXURY 5* 760 euro
☀️ RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* 760 euro
☀️ GLORIA GOLF 5* 975 euro
☀️ GLORIA SERENITY 5* 1130 euro
⭕️ Cmimi eshte per person! per 6 nete / 7 dite
⭕️ Nisja 28 Maj
📲✉️ Per me shume informacion: 0694076622

Albtours D - Experience Makes The Difference 💙

Shen Valentini ne Splendid Resort-Budva
2 dite /69 eur personi
nisja dt 14 shkurt

Te perfshira:
• Akomodimi 1 nate ne Superior Room, me mengjes dhe darke te perfshire
• Darka Romantike me muzike live
Te paperfshira:
• Taksat Turistike
• Cdo gje tjeter qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''

Ju sygjerojme:
• Shen Stefani

• Kalaja e Qytetit

• Porti i jahteve

Festoni Shen Valentinin ne Bianca Resort-Kolashin
Cmimi 119 eur/3 dite
Nisja dt 13 shkurt
Te perfshira:

• Akomodimi 2 nete ne hotel, me mengjes dhe darke
• Nje shishe vere ne dhome
• Darke romantike te shoqeruara me 2 gota shampanje dhe nje embelsire speciale

• Akses te plote ne sauna, pishine dhe fitness

• Transerta nga hoteli per ne qendren e skijimit dhe anasjelltas

• Parking

• Wifi

Te paperfshira:

• Dreka

• Taksat Turistike

• Cdo gje tjeter qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''

Festoni Shen Valentinin ne Four Points by Sheraton-Kolashin
3 dite/99 eur personi
Nisja dt 13 shkurt

Te perfshira:
• Akomodim 2 nete ne dhome Premium double ,me mengjes dhe darke te perfshire
• Dhurate surprize mireseardhjeje
• Darke Romantike ne Blanche Restaurant me muzike live
• 20 % ulje ne trajtimet SPA

• Akses te plote ne qendren fitness, Jacuzzi, sauna, banjo turke.

• Free parking, free wifi.
• Transporti nga hoteli per ne qendren e skive
Te Paperfshira:

• Drekat
• Taksat Turistike
• Cdo gje qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''

🎉Viti i Ri ne #KOLASIN ☃️☃️☃️
💟 Four Points by Sheraton 4*- 345 eur / 2 nete
💟 Bianca Resort & Spa 5* 495 eur / 3 nete
----------------------------------------------------------------
☎️Rezervoni ne : 0694076622
❤️ Experience Makes The Difference ✈️😊

Albtours D Durres

Pakete Krishtlindje ne Avala Resort
Cmimi 75 eur
2 nete / 3 dite
Te perfshira:
• Akomodimi 2 nete ne Double Room, Half Board Basis.
• Pije gjate check-in
• Nje shishe uje ne dhome
• A la carte menu ne Avala Restaurant ka 20% zbritje
• Trajtimet SPA ofrojne 20% zbritje
• Free upgrade ne dhome Sea Side sipas disponibilitetit
• Early check in, late check out ne varesi te disponibilitetit.
• Free wifi, free parking, Sauna, pishine, qender fitnesi, jacuzi, banjo turke.
Te paperfshira:
• Drekat
• Taksa Turistike
• Cdo gje qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''
Politika e Femijeve:
• Femija nga 0-6.99 vjec akomodohen Falas ne te njejtin krevat me prinderit
• Femija 2 - 11.99 vjec paguan 45 eur duke u akomoduar ne krevat shtese

Albtours D Durres

Viti i Ri ne Radika Hotel & Spa Resort
Cmimi 349 eur/personi
3 nete/ 4 dite e dedikuar per akomodim gjate periudhes 29.12 - 03.01
Te perfshira:
• Akomodim 3 nete ne dhome superior me mengjes dhe darke te perfshire
• Darka Gala e Vitit te Ri ne 31.12; 01.01; 02 Janar
• Ne darken Gala te dates 31.12 jane te perfshira pijet (birre, vere, raki, soda, soft drinks, uje)
• Akses te plote ne pishine e brendshme, jakuzzi, sauna, steam bath, fitness,pishine private
• Pije gjate check in dhe check out
• Football, tennis, bilard
• Kopesh dhe lojra per femije
• Parking
• Wifi, Max Tv
• Transport falas per tek Ski Center Zare Lazarevski
Te Paperfshira:
• Dreka
• Cdo gje qe nuk eshte e permendur tek seksioni ''Te perfshira''
Politika e Femijeve dhe personit te trete ne dhome:
• Femija 0-4 vjec akomodohet falas
• Femija 4-12 vjec paguan 159 eur per pakete
• Personi i trete ne dhome paguan 279 eur per pakete

Festoni #Krishtlindjen ne Premium Beach Resort Golem 5* 99 euro 🎉🎅🥳
Të përfshira në cmim:
☑️MENGJES, DREKE, DARKE & MASAZH
☑️Akomodim 2-netë
☑️Back, Neck & Shoulder Massage (15 minuta per person te rritur)
☑️Pishina dimërore (temperature uji 28 grade)
☑️SPA CENTER (Sauna Jacuzzi, Steam Room, Relax Room, Fitness)

Albtours D Durres

Pakete Krishtlindje ne Avala Resort
Cmimi 75 eur
2 nete / 3 dite
Te perfshira:
• Akomodimi 2 nete ne Double Room, Half Board Basis.
• Pije gjate check-in
• Nje shishe uje ne dhome
• A la carte menu ne Avala Restaurant ka 20% zbritje
• Trajtimet SPA ofrojne 20% zbritje
• Free upgrade ne dhome Sea Side sipas disponibilitetit
• Early check in, late check out ne varesi te disponibilitetit.
• Free wifi, free parking, Sauna, pishine, qender fitnesi, jacuzi, banjo turke.
Te paperfshira:
• Drekat
• Taksa Turistike
• Cdo gje qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''
Politika e Femijeve:
• Femija nga 0-6.99 vjec akomodohen Falas ne te njejtin krevat me prinderit
• Femija 2 - 11.99 vjec paguan 45 eur duke u akomoduar ne krevat shtese

Albtours D Durres

Viti i Ri ne Radika Hotel & Spa Resort
Cmimi 349 eur/personi
3 nete/ 4 dite e dedikuar per akomodim gjate periudhes 29.12 - 03.01
Te perfshira:
• Akomodim 3 nete ne dhome superior me mengjes dhe darke te perfshire
• Darka Gala e Vitit te Ri ne 31.12; 01.01; 02 Janar
• Ne darken Gala te dates 31.12 jane te perfshira pijet (birre, vere, raki, soda, soft drinks, uje)
• Akses te plote ne pishine e brendshme, jakuzzi, sauna, steam bath, fitness,pishine private
• Pije gjate check in dhe check out
• Football, tennis, bilard
• Kopesh dhe lojra per femije
• Parking
• Wifi, Max Tv
• Transport falas per tek Ski Center Zare Lazarevski
Te Paperfshira:
• Dreka
• Cdo gje qe nuk eshte e permendur tek seksioni ''Te perfshira''
Politika e Femijeve dhe personit te trete ne dhome:
• Femija 0-4 vjec akomodohet falas
• Femija 4-12 vjec paguan 159 eur per pakete
• Personi i trete ne dhome paguan 279 eur per pakete

Viti i Ri ne Radika Hotel & Spa Resort
Cmimi 349 eur/personi
3 nete/ 4 dite e dedikuar per akomodim gjate periudhes 29.12 - 03.01
Te perfshira:
• Akomodim 3 nete ne dhome superior me mengjes dhe darke te perfshire
• Darka Gala e Vitit te Ri ne 31.12; 01.01; 02 Janar
• Ne darken Gala te dates 31.12 jane te perfshira pijet (birre, vere, raki, soda, soft drinks, uje)
• Akses te plote ne pishine e brendshme, jakuzzi, sauna, steam bath, fitness,pishine private
• Pije gjate check in dhe check out
• Football, tennis, bilard
• Kopesh dhe lojra per femije
• Parking
• Wifi, Max Tv
• Transport falas per tek Ski Center Zare Lazarevski
Te Paperfshira:
• Dreka
• Cdo gje qe nuk eshte e permendur tek seksioni ''Te perfshira''
Politika e Femijeve dhe personit te trete ne dhome:
• Femija 0-4 vjec akomodohet falas
• Femija 4-12 vjec paguan 159 eur per pakete
• Personi i trete ne dhome paguan 279 eur per pakete

Pakete Krishtlindje ne Avala Resort
Cmimi 75 eur
2 nete / 3 dite
Te perfshira:
• Akomodimi 2 nete ne Double Room, Half Board Basis.
• Pije gjate check-in
• Nje shishe uje ne dhome
• A la carte menu ne Avala Restaurant ka 20% zbritje
• Trajtimet SPA ofrojne 20% zbritje
• Free upgrade ne dhome Sea Side sipas disponibilitetit
• Early check in, late check out ne varesi te disponibilitetit.
• Free wifi, free parking, Sauna, pishine, qender fitnesi, jacuzi, banjo turke.
Te paperfshira:
• Drekat
• Taksa Turistike
• Cdo gje qe nuk eshte permendur tek seksioni ''Te perfshira''
Politika e Femijeve:
• Femija nga 0-6.99 vjec akomodohen Falas ne te njejtin krevat me prinderit
• Femija 2 - 11.99 vjec paguan 45 eur duke u akomoduar ne krevat shtese

Albtours D Durres

PAKETA per Festat e Nentorit 😊💙

💙 AVALA RESORT BUDVA 💙 - 75 euro person per 2 nete perfshire:
📍Akomodim ne dhome dyshe me mengjes dhe darke
📍Pije gjate check in
📍Nje shishe uje ne dhome
📍A'la Carte menu ne Avala Restaurant ka 20% zbritje
📍Trajtimet SPA ofrojne 20% zbritje
📍Free upgrade ne dhome me gjysme pamje deti sipas disponibilitetit
📍Early check in, late check out ne varesi te disponibilitetit
📍Free WIFI, Parking, Sauna, Pishine e brendshme, Qender fitness, Jacuzzi, Banjo turke

💙 FOUR POINTS BY SHERATON KOLASHIN 💙 – 78 euro person 2 nete perfshire:
📍Akomodim ne dhome dyshe me mengjes dhe darke
📍Akses ne sauna, steam room, Jacuzzi, fitness
📍Parking dhe WIFI

💙 SPLENDID RESORT BUDVA 💙 – 90 euro person 2 nete perfshire:
📍Akomodim ne superior room
📍Mengjesi I perfshire
📍Femija I pare deri 11.99 akomodohet falas (paguan vetem darken Gala)
Suplement:
📍Darka Gala me muzike Live ne 28 Nentor (40 euro person)

💙 BIANKA RESORT KOLASHIN 💙 – 105 euro person 2 nete perfshire:
📍Akomodim ne standard ose superior room
📍Mengjesi dhe darka ofrohet ne restorantin Chives
📍Ne mbremjen e 28 Nentorit dhe 1.12 ofrohet muzike live
📍Happy Hour (mullet wine, tea, coffee, juice, cookies) ne lobby ne 28.11 dhe 1.12 prej ores 16:00-17:00.
📍Perdorimi I Sauna, Pishine e brendshme, Banjo turke, Qender fitness
📍Early check in, late check out (ne 16:00) ne varesi te disponibilitetit
📍Free WIFI, Parking

💙 RIXOS LIBERTAS DUBROVNIK 💙 115 euro person 2 nete perfshire:
📍Akomodim ne superior room
📍Mengjeset dhe darkat
📍Pije dhe fruta ne mberritje
📍Late check out (15:00)

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Bulevardi Dyrrah
Durrësi
2001

Opening Hours

Monday 09:00 - 19:00
Tuesday 09:00 - 19:00
Wednesday 09:00 - 19:00
Thursday 09:00 - 19:00
Friday 09:00 - 19:00
Saturday 09:00 - 19:00
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Angel Travel Durres Angel Travel Durres
H. Troplini
Durrësi, 2010

Angel Travel Tours Agjennsi udhetimi me avion , traget, autobuz ne te gjith boten. Agjensi turistike me cmimet me konkuruese ne treg.

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh