Dea Lines - Travel Agency

Agjensi udhetimi/Travel agency Bileta Avioni/Trageti /Air/Ferry tickets Turizëm brenda & jashtë vendit/Incoming& outgoing tours Rezervim hotelesh/Hotel reservations Siguracione/Insurance Agjensi imobiliare/Real estate Makina me qera/Rental cars

dritare.net

Revista italiane jehonë plazheve shqiptare

dritare.net Revista italiane e udhëtimeve “Voloscontato

Kur virusi #Covid19 te mbaroje dhe rreziku do jete larguar, le të bëjmë diçka të mirë për vendin tonë :
Le të kalojmë pushimet në Shqiperi.
Kush e ka mundesine te dali në Bar Cafe & Restorante vendase.
Te blejmë produkte dhe te marrim sherbime Made in Albania 🇦🇱...
Te blejmë mish dhe produkte bulmeti vendase dhe të mbështesim bizneset e vogla dhe te mesme lokale e kombetare .
Këto biznese do ta kenë shumë të vështirë të ringrihen në këmbë dhe të mbijetojnë pa ndihmën tonë.
Keto biznese sot jane ne diten me te keqe dhe do duan kohe te ringrihen !
Prodhimet tona janë disa nga më të mirat në botë.
Vendi yne e di se si të bashkohet kur duhet.

🇦🇱 Kopjoni dhe ngjitni ne murin tuaj nëse jeni dakord 🇦🇱
TE NDIHMOJME VETVETEN!!!

[03/27/20]   Kur virusi Covid -19 te mbaroje dhe rreziku do jete larguar, le të bëjmë diçka të mirë për vendin tonë :
Le të kalojmë pushimet në Shqiperi.
Kush e ka mundesine te dali në Bar Cafe & Restorante vendase.
Te blejmë produkte dhe te marrim sherbime Made in Albania 🇦🇱...
Te blejmë mish dhe produkte bulmeti vendase dhe të mbështesim bizneset e vogla dhe te mesme lokale e kombetare .
Këto biznese do ta kenë shumë të vështirë të ringrihen në këmbë dhe të mbijetojnë pa ndihmën tonë.
Keto biznese sot jane ne diten me te keqe dhe do duan kohe te ringrihen !
Prodhimet tona janë disa nga më të mirat në botë.
Vendi yne e di se si të bashkohet kur duhet.

🇦🇱 Kopjoni dhe ngjitni ne murin tuaj nëse jeni dakord 🇦🇱
TE NDIHMOJME VETVETEN!!!

top-channel.tv

Njoftim për ata që do të fluturojnë nga data 13 Mars deri më 15 Mars nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës

top-channel.tv Për të gjithë pasagjerët që kanë për të udhëtuar nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës drejt destinacioneve të tjera – përveç Italisë, fluturimi drejt të cilave është anulluar – duke nisur nga dita e nesërme, më 13 Mars 2020, ora 06:00 e mëngjesit dhe deri në mesnatën 00:0...

Dhërmi #travelwithdea #explorealbania

Gëzuar ditën e gruas!

Berat #travelwithdea #explorealbania

Berat & Roshnik / 8 Mars

Programi:
Nisja nga Durrësi rreth orës 09:00.
Ndalesë e shkurtër për kafe gjatë rrugës.
Mbërritje në Roshnik.
Takimi i mirseardhjes në fshatin Roshnik nga shoqëruesi ynë i cili do të na prezantojë me fshatin, Kantinën Alpeta dhe prodhimet e tyre bio. Eksperiencë unike duke provuar vjeljen e produkteve të stinës, kurs kuzhine ku mesohet pregatitja e lakrorit & degustim vere & rakie shërbyer në mënyrë shumë origjinale dhe meze shoqëruese (me pagesë extra).
Kohë e lirë në fshatin Roshnik për të shijuar ajrin e pastër dhe për të bërë “foto bio”
Dreka opsionale sipas sugjerimeve tona 
Pas dreke kohë e lirë në Berat.
Kthimi për në Durrës. Ndalesa sipas dëshires gjatë kthimit.
Mbërritja në Durrës. Fundi i shërbimit tonë!

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏯 Vizitat sipas programit më lart
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 15 Euro për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 de[email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #roshnik #albanianatureculture #alpetawinery #berat #albaniancuisine #beautifuldestinations

Berat & Roshnik / 8 Mars

Programi:
Nisja nga Durrësi rreth orës 09:00.
Ndalesë e shkurtër për kafe gjatë rrugës.
Mbërritje në Roshnik.
Takimi i mirseardhjes në fshatin Roshnik nga shoqëruesi ynë i cili do të na prezantojë me fshatin, Kantinën Alpeta dhe prodhimet e tyre bio. Eksperiencë unike duke provuar vjeljen e produkteve të stinës, kurs kuzhine ku mesohet pregatitja e lakrorit & degustim vere & rakie shërbyer në mënyrë shumë origjinale dhe meze shoqëruese (me pagesë extra).
Kohë e lirë në fshatin Roshnik për të shijuar ajrin e pastër dhe për të bërë “foto bio”
Dreka opsionale sipas sugjerimeve tona 
Pas dreke kohë e lirë në Berat.
Kthimi për në Durrës. Ndalesa sipas dëshires gjatë kthimit.
Mbërritja në Durrës. Fundi i shërbimit tonë!

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏯 Vizitat sipas programit më lart
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 15 Euro për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #roshnik #albanianatureculture #alpetawinery #berat #albaniancuisine #beautifuldestinations

elviajero.elpais.com

Albania, el último secreto de Europa

@elpais : Albania, el último secreto de Europa!

elviajero.elpais.com Tras décadas de aislamiento, el país balcánico se abre al mundo con una mezcla irresistible de playas espléndidas, bosques tupidos y ciudades otomanas donde aun se siente la huella del comunismo

Ujëvara e Pështurës, Progonat, Gjirokastër #travelwithdea #explorealbania

Rugovë, Kosovë #travelwithdea #explorealbania

Berat & Roshnik / 8 Mars

Programi:
Nisja nga Durrësi rreth orës 09:00.
Ndalesë e shkurtër për kafe gjatë rrugës.
Mbërritje në Roshnik.
Takimi i mirseardhjes në fshatin Roshnik nga shoqëruesi ynë i cili do të na prezantojë me fshatin, Kantinën Alpeta dhe prodhimet e tyre bio. Eksperiencë unike duke provuar vjeljen e produkteve të stinës, kurs kuzhine ku mesohet pregatitja e lakrorit & degustim vere & rakie shërbyer në mënyrë shumë origjinale dhe meze shoqëruese (me pagesë extra).
Kohë e lirë në fshatin Roshnik për të shijuar ajrin e pastër dhe për të bërë “foto bio”
Dreka opsionale sipas sugjerimeve tona 
Pas dreke kohë e lirë në Berat.
Kthimi për në Durrës. Ndalesa sipas dëshires gjatë kthimit.
Mbërritja në Durrës. Fundi i shërbimit tonë!

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏯 Vizitat sipas programit më lart
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 15 Euro për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #roshnik #albanianatureculture #alpetawinery #berat #albaniancuisine #beautifuldestinations

Liqeni i Seferanit, Belsh #travelwithdea #explorealbania

Tiranë #travelwithdea #explorealbania

Go and see all you possibly can! #mondaymotivation #travelwithdea

thebalkanista.com

An open letter to my friends: Why you need to come to Albania this summer! - The Balkanista

thebalkanista.com The chances are that when you think of perfect summer holiday destinations, Albania is not at the top of the list. I was once guilty of it as well- scouring Europe for the perfect combination of sun, beaches, culture, and fun- but never once did this Balkan country make it onto my short list. Well,....

20 Do’s and Don'ts in Albania

visit-tirana.com 1. Try to learn some words in Albanian before you traveling here, at least “Si je? (how are you) or Faleminderit (thank you). You may meet people in some areas wunderstand any word of your language. However in the cities, especially in Tirana, people know English or Italian.

thebalkanista.com

A weekend in The Stone City of Gjirokaster - The Balkanista

thebalkanista.com Gjirokaster, otherwise known as the Stone City is the birthplace of some of Albania’s most nefarious, brilliant, and controversial minds. Writer, feminist, and democratic icon Musine Kokalari was born there, as was author Ismail Kadare, historian Eqerem Cabej, and women’s rights activist Urani R...

Liqeni i Komanit
.
.
.
.
.
.
.
📷@wheres_my_tent #koman #komanlake #northalbania #albania #travelwithdea #explorealbania #BeautifulDestinations #TravelandLife #fantastic_earth #Wonderful_Places #BestPlacesToGo #DestinationEarth #TheGlobeWanderer #WeLiveToExplore #OurPlanetDaily #BBCTravel #adventure #AwesomeEarth #bucketlist #earth #explore #GoPro #history #LonelyPlanet #NatGeoTravel #outdoor #PassionPassport

Karnevalet e Shkodrës (Paketë 1 ditore & 2 ditore)
… vijnë si një akt sakrifikimi prej 40 ditësh duke mos konsumuar mish, vezë, mëlçi e ushqime të tjera jo krejt të domosdoshme. Kjo periudhë 40 ditore fillon në një ditë të martë, mes datave 10 shkurt - 10 mars, e cila quhet e “Martja e Karnavaleve”. Ditën e fundit të karnavaleve parashikohet dhe djegia e dordolecit që simbolizon djegien e fenomeneve negative të shoqërisë.

Udhëtim ditor 22 Shkurt:
🚐 Transporti me minibus komod
🎭 Parada tradicionale e dordolecit në rrugët e qytetit të Shkodrës
👺 Vizitë në Venice Art Factory (Shkodra njihet edhe si qyteti i prodhimit të maskave të famshme veneciane)
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 15 Euro për person

Paketë 2-ditore 22-23 Shkurt:
🚐 Transporti me minibus komod
🎭 Parada tradicionale e Karnevaleve Shkodrane
👺 Vizitë në Venice Art Factory (Shkodra njihet edhe si qyteti i prodhimit të maskave të famshme veneciane)
🏨 Akomodim & darkë festive në hotel me gatime tradicionale dhe muzikë live
🏰 Vizitë në kalanë e Rozafës
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 55 Euro për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #shkodra #veniceartfactory #culturalheritage #carnivals #rozafacastle #beautifuldestinations

Karnevalet e Shkodrës
… vijnë si një akt sakrifikimi prej 40 ditësh duke mos konsumuar mish, vezë, mëlçi e ushqime të tjera jo krejt të domosdoshme. Kjo periudhë 40 ditore fillon në një ditë të martë, mes datave 10 shkurt - 10 mars, e cila quhet e “Martja e Karnavaleve”. Ditën e fundit të karnavaleve parashikohet dhe djegia e dordolecit që simbolizon djegien e fenomeneve negative të shoqërisë.

Udhëtim ditor 22 Shkurt:
🚐 Transporti me minibus komod
🎭 Parada tradicionale e dordolecit në rrugët e qytetit të Shkodrës
👺 Vizitë në fabriken,Venice Art (3 Euro per person Bileta e hyrjes,pagese extra )
(Shkodra njihet edhe si qyteti i prodhimit të maskave të famshme veneciane)
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 15 Euro për person per 1 dite/brenda dites

Paketë 2-ditore 22-23 Shkurt:
🚐 Transporti me minibus komod
🎭 Parada tradicionale e Karnevaleve Shkodrane
👺 Vizitë në fabriken,Venice Art,( 3 Euro per person Bileta e hyrjes,pagese extra )
(Shkodra njihet edhe si qyteti i prodhimit të maskave të famshme veneciane)
🏨 Akomodim & darkë festive në hotel me gatime tradicionale dhe muzikë live
🏰 Vizitë në kalanë e Rozafës
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 55 Euro për person per 2 dite
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #shkodra #veniceartfactory #culturalheritage #carnivals #rozafacastle #beautifuldestinations

Udhëtim ditor në Prizren / Çdo fundjavë

Prizreni, qytet i lashtë historik pranë Lumëbardhit, nën shpatet piktoreske të Sharrit, është njëri ndër qytetet më të vjetra dhe me një histori të gjatë dhe të pasur. Për Prizrenin zakonisht thuhet se është “qytet muze” ose qytet i burimeve natyrore dhe i bukurive.
Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏯 Vizitat sipas programit
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 2500 Lekë për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #kosovo #prizren #culturalheritage #mosqueofworld #beautifuldestinations

Pogradec-Korçë-Elbasan / 14-15 Shkurt

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏨 Fjetja në Hotel buzë liqenit në zonën qëndrore
🍽️ Darka dhe mëngjesi
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 59 Euro për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #pogradec #pogradeclake #elbasan #elbasancastle #korca #oldbazaarkorca #beautifuldestinations

Turi i Zadrimës / Çdo fundjavë!

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏯 Vizitat sipas programit
🍲 Dreka në Agroturizëm "Hylli i Dritës"
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 2500 Lekë për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #zadrima #lezha #agrotourism #hylliidrites #beautifuldestinations

Udhëtim ditor në manastirin e Ostrogut dhe ndalesë në ujëvarën e Niagarës, Podgoricë / Çdo fundjavë

Manastiri i Ostrogut është një vend i shenjtë i vizituar nga besimtarët e të gjitha feve, nga e gjithë bota dhe është shenjtërorja e tretë më e vizituar në botën e krishterë, pas varrit të Krishtit dhe Malit të Shenjtë. Është një nga monumentet më të rëndësishme jo vetëm në Ballkan, por edhe në Evropë.

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏯 Vizitë në manastirin e Ostrogut
🌊 Vizitë në ujëvarën e Niagarës, Podgoricë
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 25 Euro për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #exploreworld #ostrog #ostrogmonastery #niagara #niagaramontenegro #montenegrotravel #visitmontenegro #beautifuldestinations

Pogradec-Korçë-Elbasan / 14-15 Shkurt

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏨 Fjetja në Hotel buzë liqenit në zonën qëndrore
🍽️ Darka dhe mëngjesi
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 59 Euro për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #pogradec #pogradeclake #elbasan #elbasancastle #korca #oldbazaarkorca #beautifuldestinations

Nxitoni 5 VENDET E FUNDIT! 🤗
Udhëtim ditor në manastirin e Ostrogut dhe ndalesë në ujëvarën e Niagarës, Podgoricë / 9 Shkurt

Manastiri i Ostrogut është një vend i shenjtë i vizituar nga besimtarët e të gjitha feve, nga e gjithë bota dhe është shenjtërorja e tretë më e vizituar në botën e krishterë, pas varrit të Krishtit dhe Malit të Shenjtë. Është një nga monumentet më të rëndësishme jo vetëm në Ballkan, por edhe në Evropë.

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏯 Vizitë në manastirin e Ostrogut
🌊 Vizitë në ujëvarën e Niagarës, Podgoricë
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 25 Euro për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #exploreworld #ostrog #ostrogmonastery #niagara #niagaramontenegro #montenegrotravel #visitmontenegro #beautifuldestinations

Viena / 10-12 Mars / 250 Euro

Përfshihen:
✈️ Bileta vajtje-ardhje
💼 Çantë (ose valixhe) dore
🏨 Hoteli me mëngjes
📆 10-12 Mars
_________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, përballë kafe Mulliri i Vjetër, Durrës

Theth
.
.
.
.
.
.
.
📷@viewcool #theth #northalbania #albania #travelwithdea #explorealbania #BeautifulDestinations #TravelandLife #fantastic_earth #Wonderful_Places #BestPlacesToGo #DestinationEarth #TheGlobeWanderer #WeLiveToExplore #OurPlanetDaily #BBCTravel #adventure #AwesomeEarth #bucketlist #earth #explore #GoPro #history #LonelyPlanet #NatGeoTravel #outdoor #PassionPassport
3w

Turi i Zadrimës / Çdo fundjavë!

Programi :
Nisja nga Durresi ne mengjes rreth ores 08.00.
E nisim turin tone me nje vizite te shkurter ne fshatin Krajen, ne punishten e prodhimeve te qeramikes. Aty ku prodhohet ende me dorë dhe i jepet vlerë traditës së zonës. Shumllojshmeri punimesh ku lenda e pare eshte balta. Nese deshironi mund te porosisni vazon tuaj qeramike te personalizuar. Me pas mberritje ne Kishen e Shen Eufemi-se ne Kallmet. Vizite ne kete vend te shenjte dhe ndalese 30 min per te shijuar pamjen dhe per te bere foto nga lartesi 400m mbi nivelin e detit. Touri vazhdon me Agroturizem Hylli i Drites ne Troshan te Lezhes. Atje na pret nje tavoline e mbushur me gjithe specialitet e tyre me produktet vendase dhe te fresketa. Konsumimi i drekes. Kohe e lire per te thithur pak ajer fshati 😊😋
Kthim ne Durres. Fundi i turit!

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏯 Vizitat sipas programit
🍲 Dreka në Agroturizëm "Hylli i Dritës"
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 2500 Lekë për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #zadrima #lezha #agrotourism #hylliidrites #beautifuldestinations

Udhëtim ditor në Prizren / 8 ose 9 Shkurt

Prizreni, qytet i lashtë historik pranë Lumëbardhit, nën shpatet piktoreske të Sharrit, është njëri ndër qytetet më të vjetra dhe me një histori të gjatë dhe të pasur. Për Prizrenin zakonisht thuhet se është “qytet muze” ose qytet i burimeve natyrore dhe i bukurive.

Përfshihen:
🚐 Transporti me minibus komod
🏯 Vizitat sipas programit
💁‍♂️ Shoqërues nga agjensia
💷 2500 Lekë për person
________________
Na kontaktoni në:
☎ +355 52 230 386 📱 +355 69 60 53 395
📧 [email protected] ose na shkruani në WhatsApp, Facebook dhe Instagram
📬 Adresa: Bulevardi Epidamn, Durrës

#travelwithdea #explorealbania #kosovo #prizren #culturalheritage #mosqueofworld #beautifuldestinations

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Shën Valentini në Avala Resort & Villas
Shën Valentini në Bianca Resort & SPA
Perëndim në Durrës
Daily Guided Tours - Around Albania with Dea Lines
Alpet Shqiptare

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Epidamni
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 08:30 - 20:30
Tuesday 08:30 - 20:30
Wednesday 08:30 - 20:30
Thursday 08:30 - 20:30
Friday 08:30 - 20:30
Saturday 08:30 - 20:30
Other Travel Agencies in Durrës (show all)
"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

PORT VIEW Agency PORT VIEW Agency
Perballe Terminalit Durres (PORT)
Durrës

BILETA TRAGETI BILETA AVIONI PAKETA TURISTIKE

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

VIP Travel VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrës, 2001

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Anel Travel Durres Anel Travel Durres
Adria
Durrës

Bileta Trageti per Bari Ancona dhe Trieste!!! Skonto ne cdo kohe

Alfred-Enea  Travel & Tours Alfred-Enea Travel & Tours
Durres
Durrës

Udhetime brenda dhe jashtë vendit...Udheto me autobuza komod...

Hyeda Travel  "Eri" Hyeda Travel "Eri"
Rruga Jahja Ballhysa
Durrës, 2001

Carpediem Travel Agency Carpediem Travel Agency
Bulevardi Epidamni
Durrës, 2100

bulevardi epidamni,Durres,Alb Tel.052 22 35 34 Cel Eagle.067 41 31 333 Cel Vodafon. 069 34 66 067 Ne Kete Faqe Do Njoftoheni Me Ofertat Dhe Paketat Turistike Qe Do Organizoj Agjensia Jone...Ju Mirpresim

Alb Trans Durres Alb Trans Durres
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

ATJE KU UDHETIMI KTHEHET NE KENAQESI...

Agjensi Dallupi Agjensi Dallupi
Lagja 2 Rruga "Aleksander Goga" Pran Gjykates Se Rrethit Durres
Durrës, 2009

Nice Travel Agency Nice Travel Agency
Perball Terminalit Te Trageteve
Durrës, 2001

L4, Rr.Iljaz Reka,Durres. Bileta Trageti & Avioni. Email:[email protected] Cel: +355698289777 Web:nicetravelagency.com Skype:tina.hoxha4