Time Travel & Tours Durres

Time Travel & Tours ofron: Bileta :Avioni,Trageti,Autobusi Paketa Turistike Siguracione: Makine , Shendeti Pagesen e gjobave te makinave

Time Travel Tours
0692055245
052 (2) 90419

✦✦✦ Lake River ✦✦✦ Side
299€ / 7 dite / Ultra All Inclusive
Nisja: 10 Qershor
Oferta eshte aty, ajo qe ti po prisje te rezervoje, nxito tani
Me #Lire se asnjehere tjeter!
[email protected]
0692055245

☀#Lefkada me lire se asnjeher ☀
🌸 Hotel Lydia's Beach 4 * 🌸
➡3 dite €85 date 10-12 Qershor
➡5 dite €140 date 20-24 Qershor
(Hoteli ndodhet brenda ishullit te Lefkades , buze detit )
➡Detajet e turit 3 ditorsh :

➡Detajet e turit 5 ditorsh :
------------------------ #Perfshihet ---------------------------
- Akomodimi ne hotel Lydia's Beach me 4*
- Shetitjet sipas programit
- Transporti me autobus komod
- Mengjeset dhe darkat(bufe e hapur )
- Perdorimi i pishines + salles fitness-it
- Shoqerues Shqiptar gjate udhetimit
------------------------- #Kontakt -------------------------------
☎ Per Rezervime: 0692055245 / 025902419
E-mail:[email protected] / [email protected]
Adr : Rruga Vllazeria perball dy Eida-ve, L 17 , Durres .

#CONCORDIA #CELES #DAY dhe oferta qe keni pritur!
Nxitoni te rezervoni relaksin, argetimin e femijeve tuaj dhe ULTRA ALL INCLUSIVE per vetem 348€
Nisje ne daten: 07 Qershor / 7 Dite
✔ Rezervoni Pushimet Verore d
✦ULTRA ALL INCLUSIVE
✦ Zona: ALANYA
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Te Perfshira:
✔ Fluturimi me charter
✔ Transferta me autobuz komod
✔ Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Per me shume kontakto [email protected]

ROYAL ADAM & EVE 5*
Duhet patjeter te perfitoni nga oferta 40% Early Booking deri me 31 #MAJ
AKOMODIMI: GJITHE SEZONIN
✦ULTRA ALL INCLUSIVE
✦ Zona: BELEK
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Te Perfshira:
✔ Fluturimi me charter
✔ Transferta me autobuz komod
✔ Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
0692055245
[email protected]

Tirana Rinas TIA - Bari Palese BRI ==> 105 EURO (Gusht)
Tirana Rinas TIA -Milano Malpensa MXP ==> 135 EURO ( QERSHOR)
Tirana Rinas TIA-Ancona Falconara AOI==> 144 EURO (QERSHOR)
Tirana Rinas TIA-Venice Marco Polo VCE==> 199 EURO
*Te Perfshira te gjitha taksat e avionit
*Bagazhe 20 kg
*Bilete vajtje ardhje.
Na kontaktoni per infomacione.
📞 069205 5245

TURET E VJESHTES ,Nese pronotoni tani PERFITONI 40% ULJE ==>
Paris. 7 Ditë €627/CIFTI , Nisja më 1 Tetor, kthimi më 8 tetor.
Te perfshira:
1.Udhetimi vajtje'ardhje
2.Akomodimi ne hotel me 3 yje "Appart'City Paris Bobigny" me pamje nga qyteti.
Qasje ne internet, TV të sheshtë me kanale dixhitale
Kuzhina me frigorifer dhe mikrovalë .
Pagesën mund ta bëni nga cdo qytet në degat E Raiffaisen Bank.
Na kontaktoni per infomacione.
📞 069205 5245

Perfito sot kete oferte pasi eshte e limituar vetem ne TIME TRAVEL Muğla Provinca,TURQI View Hotel Bodrum - All Inclusive 7 Ditë €819/CIFTI
QERSHOR 21, 2016 - QERSHOR 28, 2016
Free WiFi, TV LCD me kanale satelitore
Ushqime dhe pije PA LIMIT - 24-orë shërbim në dhomë dhe minibar
Banjo private,vaskë, shtretër shtesë në dispozicion sipas kërkesës
Comfort - Ajer i kondicionuar dhe mirembajtje e përditshme
Te Perfshira Te gjitha taksat aeroportuale
Pagesën mund ta bëni nga cdo qytet në degat E Raiffaisen Bank.
Na kontaktoni per infomacione.
📞 069205 5245

#Qipro
VUNI PALACE HOTEL & CASINO ✪✪✪✪✪
✦ 515€ - Nisje 03 Qershor, 7 dite
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Rezervo Tani ne:
[email protected]
[email protected]
tel: 52902419

QUATTRO DAY RIKTHEHET SERISH heart emoticon
Nxitoni te rezervoni, super pushime dhe super oferte me 25% EARLY BOOKING wink emoticon
>
Rezervo tani : [email protected]
[email protected]

Pushime ne QIPRO per vetem 619€ ne SALAMIS BAY CONTI 5*
Akomodimi: Gjithe Sezonin
All Inclusive / #CHARTER #QIPRO

✔ Rezervoni Pushimet Verore duke kontaktuar [email protected]

SENTIDO PERISSIA DAY!
Nxitoni te rezervoni > 40% Early Booking!
#Nisje: 27 Maj - 01 Korrik
http://213.207.45.231/…/Hotel…/330/---/SENTIDO-PERISSIA.aspx
[email protected]

SUPER OFERTAT SAPO FILLUAN !!!
SENTIDO PERISSIA DAY ✪✪✪✪✪ 40% EARLY BOOKING
REZERVIME VETEM PER SOT
NISJE: 27 MAJ - 01 KORRIK

Timeline Photos

Time Travel & Tours Durres's cover photo

Profile Pictures

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Vllazerimi
Durrës
2006

General information

Time Travel & Tours Bileta :Avioni,Trageti,Autobusi Paketa Turistike Siguracionet : Makine , Shendeti Pagesen e gjobave te makinave E-mail: [email protected] [email protected] Cel: 069 205 5245 Tel: 52902419 Add: Rruga Vllazerimi, L.17 Durres,Albania
Other Cruise Agencies in Durrës (show all)
Agjensi KEESI Agjensi KEESI
Rr.ILJAZ REKA Nd.10,H.36,Ap51
Durrës, 2008

/

DUNI AGENCY DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia
Durrës, 2000

VENTOURIS FERRIES Albania! ►Durrës: • T. +3555696076772 | • E. [email protected] ►Tiranë: • M. +355694087713 | • E. [email protected]