Ilenium Tours

ketu do te gjeni udhetime turistike brenda dhe jashte vendit me cmime konkuruese ne trreg

#tourism #exploring #luxbus #vipbus #sprinter #tourino #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium @ Tirana, Albania

#tourism #exploring #sprinter #tourino #luxbus #vipbus #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

#tourism #exploring #tourino #vipbus #luxbus #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

Plavë-Guci

#tourism #exploring #vipbus #luxbus #sprinter #tourino #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

#tourism #exploring #tourino #luxbus #vipbus #sprinter #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

[05/29/19]   Ilenium Tours kerkon te punesoje shofer per furgon/autobus

Kandidatet duhet te jene te pajisur me:
Leje drejtimi te kategorise D
Certifikate aftesimi profesional (CAP)
Karte dixhitale tahografi

Eksperienca e punes ne turizem eshte e domosdoshme.

Paga mjaft e mire.

Te interesuarit te kontaktojne ne inbox ose me email: [email protected]

Group from Switzerland
#tourism #exploring #tourino #luxbus #vipbus #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium @ Around Albania Tour

#tourism #exploring #tourino #luxbus #vipbus #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

#tourism #exploring #tourino #vipbus #luxbus #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

#tourism #exploring #vipbus #luxbus #tourino #sprinter #travelwithilenium

#tourism #exploring #luxbus #sprinter #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium @ Berat Castle

#tourism #exploring #tourino #vipbus #luxbus #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium @ Bosnia and Herzegovina

#tourism #exploring #vipbus #luxbus #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium @ Albania

#tourism #exploring #vipbus #luxbus #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

#tourism #exploring #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

#tourism #exploring #visitalbania #visitbalkan #tourino #tourbus #travelwithilenium

#tourism #exploring #visitalbania #visitbalkan #tourino #travelwithilenium

Ilenium Tours organizon udhetime per studentat dhe nxenesit ne destinacione te ndryshme. Ofrojme paketa me transport, hotel, dhe ushqim. Cmimet me te mira ne trreg.🏖🏞🏙🌉🚌
#tourism #exploring #visitalbania #travelwithilenium

#tourism #exploring #nature_photo #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

#tourism #exploring #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium

#tourism #exploring #visitalbania #sprinter #visitbalkan #travelwithilenium

Ilenium bus
#tourino #tourism #visitalbania #visitbalkan #luxbus #travelwithilenium

Ilenium Tours

#tourism #exploring #visitalbania #sprintervan #travelwithilenium

Me ILENIUM TOURS ka gjithmone atmosfere .SELANIK ISTAMBUL SOFJE SHKUP..
#tourism #exploring #visitalbania #travelwithilenium

#tourism #exploring #tourino #visitalbania #travelwithilenium

Ilenium Tours

Se ne jemi kudo
#tourism #exploring #istanbul #visitalbania #travelwithilenium

❗⛷Ski në Mavrovë 1 ditë 15 euro 🏂❗


👉Vizitohen: Mavrovë, Strugë, Ohër
👉Nisje më datë 27 Janar.
👉Nisje nga Durrësi dhe Tirana.

🚐.Udhëtimi me Autobus, Minibus tepër komod.🚌

💙.... Na Kontaktoni ....💙

⌨ Me Mesazh ⌨ ose

📲📞355 68 2392082📞📲

#skiing #ski #mavrovo #tourism #exploring #travelwithilenium

‼️Nxitoni te rezervoni‼️
😍Brezovice 1 dite 15 euro
👉Dt: 13 Janar

👌Ne cmim perfshihet:
-Transporti me automjet komod
-Guida Shqiptare gjate gjithe udhetimit.

💛-------- Na kontaktoni ----------💛

📲 355 682392082
#skiing #tourism #exploring #visitalbania #travelwithilenium

Ilenium Tours ju uron perzemersisht 'Gezuar Vitin e Ri 2019'
#tourism #exploring #visitalbania #travelwithilenium

#tourism #exploring #visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium @ Kanionet e Osumit Skrapar

#tourism #visitalbania #exploring #skiing
#travelwithilenium

Ilenium Tours's cover photo

Ilenium Tours

#tourism #exploring #visitalbania🇦🇱 #travelwithilenium @ Pristina

[11/29/18]   Ilenium Tours Vë Ne Dispozicion Minibus🚍 dhe Autobus🚌 Luksoz Per Grupe Turistike, Ture Kulturore, Ekskursione Dhe Cdo Lloj Prenotimi Tjeter.
Ne Ju Ofrojme Transport Me Komoditet, Luks Dhe Sherbim Te Kulturuar
---------- Cmimet Jane Konkuruese---------
Per Rezervime Na Kontaktoni Ne 📩 Inbox ose 📞 +355682392082.💥
#visitalbania #visitbalkan #travelwithilenium
#tourism #exploring #albania

#tourism #exploring #visitalbania #travelwithilenium

#tourism #exploring #visitalbania #travelwithilenium

❄☃️❄
#travelwithilenium #tourism #skiing #exploring

Nas Daily

#visitalbania #visitbalkan #albania #exploring
#tourism #travelwithilenium

This was made from the heart.

So many places we forget to visit or even consider. Take a chance on the world, I promise it won't disappoint.

Here is the full and final story of the coutnry of Albania!

INSTAGRAM: @NasDaily
GROUP: Nas Daily Global

KEPI I RODONIT SE NE JEMI KUDO
#visitalbania #visitbalkan #exploring #travelwithilenium

🌍Struge-Oher-Shen Naum🌏
Grup i konfirmuar
2 dite 40€ 💥
Ne cmim perfshihet:transporti me minibus
Akomodim ne hotel me 4*
Mengjesi dhe darka
Nisje me date 15/11
Kontakt 355682392082
#tourism #exploring #travelwithilenium

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address

Lagjia 13 Plazh
Durrës
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Anel Travel Durres Anel Travel Durres
Adria
Durrës

Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent
Lagjia 4, Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Montenegro, Grece, Kosovo, Macedonia (Balkan ).

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, ALBANIA

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

Fast Travel&Tours Fast Travel&Tours
Mustafa Varoshi
Durrës, 2001

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare

Total Travel Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni I Trenit)
Durrës, 2001

Bileta Udhetimi (Avioni, Trageti, Autobuzi) Kembim Valutor Makina Me Qera Siguracione

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Shijak Shijak
Durrës, 0123456789

domino

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J