HAPPY Travel

**** This Albanian travel organization is specialized in giving you the cheapest and the best air fares and vacation packages worldwide.

**** This Albanian travel organization is specialized in giving you the cheapest and the best air fares and vacation packages worldwide. Founded in 2009, this travel agency will offer you unique travel experiences looking for new products. Its dynamic and passionate travel employees will find the solution for your needs.****** Our Agency welcomes you from Monday to Sunday 08:00 a.m. to 10:00 p.m. We can also fix an appointment at your convenience for customised trips. You are welcome...!!!

Me trup ketu, me mendje ne Santorini 😅 ⠀

Tag nje shok/shoqe qe udheton shpesh ✈️

[05/28/20]   Bejme pak nje xhiro nga Positano 😉

Me ke do shkonit ne Positano?
Tag shokun/shoqen 😜

Eksplorojme sebashku statujat nenujore ne Bahamas 😝 ⠀

Tag dike qe e ka enderr te vizitoja Bahamas 😜

Pishine natyrale ne Thassos 🇬🇷⠀

Mbaruam per pak not 🤪

📍 Alberobello, Italia 🇮🇹⠀

Udhetoni rreth botes me Happy Travel 😜⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#happytravels #tourguide #biletaavioni #travelgram #happytravel #pushime #paketaturistike #agjensiudhetimi #bileta #vacationtime #biletatrageti #happytravel #biletaautobuzi #traveladdict #udhetime #traveleurope #vacation #Alberobello #italiavacations

Gezuar Fitër Bajramin 😄

Nuk merzitemi kurre nga kjo pamje 😍⠀

E gjeni dot se ku eshte bere foto?

Fluturimet e ardhshme te riatdhesimit ✈️

29 Maj :⠀
Stamboll -> Tirane⠀
Tirane -> Milano⠀
Milano -> Tirane⠀

Rezervoni tani me Happy Travel!⠀

📞 Kontakt : 069 4027 322⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀
📍 Adresa : Durres, stacioni i trenit

Sot kafen e pime ne Athine ☕⠀

Keni ne plan qe te vizitoni Athinen?

Datat e fluturimeve te riatdhesimit per muajin Maj: ⠀

29 Maj :⠀
Stamboll -> Tirane⠀
Tirane -> Milano⠀
Milano -> Tirane⠀

30 Maj :⠀
Tirane -> Frankfurt⠀

31 Maj :⠀
Tirane -> Rome⠀
Rome -> Tirane⠀
Tirana -> Milano⠀
Milano -> Tirane⠀

Rezervoni tani me Happy Travel!⠀

📞 Kontakt : 069 4027 322⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀
📍 Adresa : Durres, stacioni i trenit⠀⠀

Parajsa tokesore ne Cavo Tagoo Mykonos 🇬🇷⠀

Tag ke do merrnit me vete ne Mykonos 😉

Portofino, nje fshat i fshehur ne bregdetin e rivieres Italiane qe mezi pret per tu vizituar 😆⠀

Udhetoni rreth botes me Happy Travel 😜

Ndalojme per nje çaj ne Stamboll?⠀

Udhetoni rreth botes me Happy Travel 😜⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Lisharsja me e madhe ne bote ne Zelanden e Re 😱

Tag dike qe do e provonte 😜

Giethoorn nje fshat i fshehur ne Hollande, pa rruge dhe pa makina 😍⠀

Udhetoni rreth botes me Happy Travel 😜

Nga sot zyra jone do jete e hapur nga ora 8.30 - 16.30 per t’ju sherbyer ne organizimin e udhetimeve dhe pushimeve tuaja 😄

Agjensia Happy Travel

✈️ Bileta Avioni⠀
🚢 Bileta Trageti⠀
🚌 Bileta Autobusi⠀
🏖️ Paketa Turistike⠀
🚙 Makina me qera⠀
🌍 Guida/Ture⠀
✉️ Siguracione Shendeti & Makine⠀

📞 Kontakt : 069 4027 322⠀⠀⠀
⠀⠀⠀
📍 Adresa : Durres, stacioni i trenit

Nga sot te gjithe pasagjeret me nenshtetesi italiane ose shqiptare me vendbanim (rezidence) ne Itali mund te udhetojne nga Durresi ne Bari.

Ju mirepresim :)

Per rezervime : 069 4027 322

Venecia, Qyteti i te dashuruarve ❤️⠀

Udhetoni rreth botes me Happy Travel 😜

Parajsa Tropikale ne Philippines 🌴🍹🐦

Tag ke do merrnit me vete ne Philippine 😜

Nje nder hotelet me te vecanta 🦈

📍 Le Meridien, Bora Bora

Udhetoni rreth botes me Happy Travel 😜

Na ka marre malli te fluturojme ✈️⠀

Tag dike qe e ka frike avionin 😂 ⠀

📍 San Nicola Arcella, Kalabri⠀

Udhetoni rreth botes me Happy Travel 😜

Nuk eshte Bahamas jo, eshte Ksamili 😍 ⠀

Shif me sy e plas me zemer 👀

Ndalojme per nje vizite ne Zelanden e re me @angelaliggs 📷

Udhetoni rreth botes me Happy Travel 😜

Ju pershendesim nga Toskana ☀️

Udhetoni rreth botes me Happy Travel 😜

Pamje magjepsese nga Deti i vdekur 😍

E dinit qe Përmbajtja e lartë e kripës në ujërat e Detit të Vdekur e bën jashtëzakonisht të lundrueshëm. Kjo do të thotë që njerëzit mund të notojnë ose qëndrojnë me lehtësi në sipërfaqen e Detit.

Udhetoni virtualisht me Happy Travel 😜

Sa na mungon Plazhi 🌴 🌞 🌊

Udhetoni virtualisht me Happy Travel 😜

Fluturimet e Riatdhesimit - Data 1 Maj

Frankfurt - Tirane

Per rezervime : 069 4027 322

Lugina e zjarrit, Nevada 🔥

Udhetoni virtualisht me Happy Travel 😜

Perendimi ne Verona 😍⠀

Udhetoni virtualisht me Happy Travel 😜⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀
#citytravel #happytravels #tourguide #biletaavioni #travelgram #pushime #paketaturistike #agjensiudhetimi #bileta #vacationtime #biletatrageti #happytravel #biletaautobuzi #traveladdict #udhetime #traveleurope #vacation #istanbul #verona #veronaitaly

Stambolli, akoma me i bukur gjate nates 😉

Udhetoni virtualisht me Happy Travel 😜

Gezuar ramazanin te gjithe besimtareve myslyman 🤲

Duke menduar per veren dhe pushimet 🏖️

Udhetoni virtualisht me Happy Travel 😜

Me ke do donit te ish*t ne ishujt e Tajlandes tani 😇

Udhetoni virtualisht me Happy Travel 😜

Gezuar Pashket te gjithe besimtareve Ortodoks 😄

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Stacioni Trenit
Durrës
L:4 RR: SKENDERBEJ

Opening Hours

Monday 08:30 - 21:00
Tuesday 08:30 - 21:00
Wednesday 08:30 - 21:00
Thursday 08:30 - 21:00
Friday 08:30 - 21:00
Saturday 08:30 - 21:00
Sunday 08:30 - 21:00
Other Cruise Agencies in Durrës (show all)
Tuttomondo Travel & Eni Rental Tuttomondo Travel & Eni Rental
Sheshi Liria
Durrës, 2001

Agjensi KEESI Agjensi KEESI
Rruga Iljaz Rreka
Durrës, 2001

/