Fast Travel&Tours

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare

Operating as usual

fastagency.al

Okazion Sh*tet Apartament 2+1 ne bulevard - Fast Agency

fastagency.al Okazion Sh*tet Apartament 2+1 ne bulevard. Eshte zona me e kerkuar ne qytet. Eshte i mobiluar, cmimi i aryseshem. Ka certifikate hipotekore.

fastagency.al

Koronavirus,ndikimi në pronat dhe çmimet - Fast Agency

fastagency.al Koronavirus ndikimi në pronat dhe çmimet Si i kane ndryshuar cmimet.Tregu i pasurive te patundshme.Te marrim me qera apo te blejme nje prone.

fastagency.al

Jepet apartament 2+1 me qera prane kopshtit "Sotir Noka" - Fast Agency

🔥 Ulet Cmimi 🔥
📌 Apartament 2+1 ne qender me qera

fastagency.al Jepet apartament 2+1 me qera prane kopshtit "Sotir Noka".Mobilimi eshte i ri. Cmime te arsyeshme. Ndodhet ne katin e 9-te me ashensor

fastagency.al

Jepet me qera apartament 1+1 ne plazh - Fast Agency

fastagency.al Jepet me qera apartament 1+1 ne plazh , ne nje zone te qete te dhe prane marketeve.Apartamenti eshte i kompletuar me mobilje te reja.

fastagency.al

Okazion Ne Vollga Apartament 2+1+2 me pamje nga deti - Fast Agency

fastagency.al Okazion Ne Vollga Apartament 2+1+2 me pamje nga deti ne durres.Ndertime te pademtuara nga termeti dhe cilesore me hipoteke.

fastagency.al

5 qytetet me te mira per te jetuar ne shqiperi - Fast Agency

fastagency.al 5 qytetet me te mira per te jetuar ne shqiperi bazuar ne ekonomi dhe turizem. Jeta eshte e gjate nese jetoni ne nje vend i cili ju merzit. Fast Imobiliare

fastagency.al

A munden të huajt të blejnë pronë në Shqipëri dhe pse? - Fast Agency

fastagency.al te huajt prona ne shqiperi. Investim pronash ne bregdet nga sipermarres dhe qytetar te botes. Arsyet e blerjes se pronave nga te huajt ne shqiperi

fastagency.al

Apartament 2+1 i sapo kompletuar tek rrota kuqe plazh - Fast Agency

fastagency.al Apartament 2+1 i sapo kompletuar tek rrota kuqe plazh.Arredimi eshte bashekohor.Ndodhet ne katin e 4 me ashensor.Zone popullore ne plazh

fastagency.al

Apartament 2+1 i sapo kompletuar tek rrota kuqe plazh - Fast Agency

fastagency.al Apartament 2+1 i sapo kompletuar tek rrota kuqe plazh.Arredimi eshte bashekohor.Ndodhet ne katin e 4 me ashensor.Zone popullore ne plazh

fastagency.al

Fast Agency Durres - Historiku, sherbimet dhe risite - Fast Agency

fastagency.al Fast Agency Durres ofron sherbime ne turizem, immobiliare, arredime dhe rikostruksione.Sh*t-blerje pronash të paluajtshme,Qiramarrje dhe qiradhënie.

fastagency.al

Apartamente me qera ditore Plazh durres- Fast Agency

fastagency.al Apartamente me qera ditore Plazh durres.Banesat ndodhen pranë marketeve dhe bareve te zonës.Dhoma me qera ditore ne durres.

fastagency.al

5 qytetet me te mira per te jetuar ne shqiperi - Fast Agency

fastagency.al 5 qytetet me te mira per te jetuar ne shqiperi bazuar ne ekonomi dhe turizem. Jeta eshte e gjate nese jetoni ne nje vend i cili ju merzit. Fast Imobiliare

Fast Immobiliare

📢📢📢 Okazion 📢📢📢
✍️ Apartament ne sh*tje 1+1
✅ Zona Shkembi Kavajes
📌 Ndertim i ri 8 katesh
📍 Apartamenti ndodhet ne katin e 6
📍 Siperfaqja 73m
✅ I Kompletuar
✅ 2 Ballkone
✅ Cmimi 33000 euro Okazion 🤩 📣
🔖 Cmimi I diskutueshem
📲 +355696181261
#shkembikavajes #apartament #pushimesh #sh*tet #jepet #kerkoj #blej #okazion #plazh #durres #vacation #apartament #beach #arredato #sale #vendita #immobiliare #realestate #fastimmobiliare #seaview @ Durrës

fastagency.al

Si do te bejme plazh kete vere? Pushime 2020- Fast Agency

fastagency.al Si do te bejme plazh kete vere ?Temperaturat e larta e bëjnë të parezistueshëm frekuentimin e plazhit si çdo vit.Covid19 ka sjellë në një stil të ri jetese.

Fast Immobiliare

🙋‍♂️ Sh*tet Gasoniere
📌 Rezidenca Qetesia tek Mali Robit
📐 Siperfaqja 44m² 🏢 Kati 3. Me Pishine 🛋 Sh*tet e Mobiluar. 💶 Cmimi 26.000€

#apartment #kerkoj #blej #fastimmobiliare #realestate #sale #citycenter #fastimmobiliare #fastagency #fastforward #realestate #immobiliare #vendita #apartamento

fastagency.al

Hotel ne Sarande - Fast Agency

fastagency.al Sh*tet Hostel ne Sarande. Objekti eshte 5 kate Hotel i kthyer ne Hostel me kapacitet per 70 persona. Ofron pamje nga deti dhe qyteti. Eshte vetem 15 minuta ne kembe nga plazhi i bukur i Sarandes. Objekti eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe ne 2019 eshte punuar per here te pare ne aktivitetin e Hostelit...

👌Sh*tet Apartament 1+1 ne zonen e plazhit. Shume prane me detin.
Ndertim cilesor dhe strukture e mire organizuar.👌😊

🙋‍♂️ Okazion Sh*tet apartament 1+1
📍 Zona Rrotes Kuqe Plazh
🏢 Kati 2
📐 Siperfaqja 56m²
✅ Ashensor
✅ Ndertim I ri
✅ Zone e qete
🏖 Ballkon
💶 Cmimi 32000€ 🏆
📲 info 00355696181261
#sh*tet #okazion #apartment #plazh #Durres #golem #realestate #immobiliare #vendita #apartamento #immobiliare #apartment #fastagency #fastimmobiliare #fastforward
@ Durrës

🙋‍♂️ Apartament ne sh*tje 1+1 ne plazh 👌

🙋‍♂️ Okazione apartament 1+1 ne plazh
📌 Kati 6 me ashensor
🗂 Dokumenta te rregullta
💰 Cmimi 25.900 €🏅
👌 Ndertim cilesor🥇
📲 +355 696181261

#fastimmobiliare #apartament #seaview #vistamare #vendita #Durres #albania @ Durrësi, Durrës, Albania

Fast Immobiliare

Fast Immobiliare
Kerkon prona qe sh*ten dhe jepen me qera.
Ju mirepresim. 🗝
Cel : +355 696181261

Fast Immobiliare

📢📢📢 Okazion 📢📢📢
✍️ Apartament ne sh*tje 1+1
✅ Zona Shkembi Kavajes
📌 Ndertim i ri 8 katesh
📍 Apartamenti ndodhet ne katin e 6
📍 Siperfaqja 73m
✅ I Kompletuar
✅ 2 Ballkone
✅ Cmimi 33000 euro Okazion 🤩 📣
🔖 Cmimi I diskutueshem
📲 +355696181261
#shkembikavajes #apartament #pushimesh #sh*tet #jepet #kerkoj #blej #okazion #plazh #durres #vacation #apartament #beach #arredato #sale #vendita #immobiliare #realestate #fastimmobiliare #seaview @ Durrës

Fast Immobiliare

📢 Apartament I pa mobiluar per qera
📌 I sapo dhene me qera, me projekt arredimi 🙋‍♂️
🏷 Fast Realizoi qeran dhe projektin.
🎖 Faleminderit per besimin 🏆

#rent #realestate #affitto #immobiliare #albania #Durres #apartament #apartamento #furnishing #arredamento #fastimmobiliare #fast #fastagency #cmim #cilesi #shpejtesi #forwardfast @ Durrës

Fast Immobiliare

✍️ Apartament me qera 2+1
✅ Lagja nr 2
✅ I kompletuar
✅ 2 dhoma gjuma
✅ wc
✅ Kati 2
🔲 Siperfaqje 90m
📍 Ashensor
✅ Klima
🏷 Parkim
✅ Cmimi 300€/muaji
☎️ Fast : +355 0696181261
📞 Konsulent : +355 0697096008
#qera #apartamente #immobiliare #durres #albania #realestate #vendita #sale #affitto #vendita #immobiliare #fast #fastimobiliare #fastagency #durazzo #aquisto #rent #apartament #qender #furnishing #arredatto #new #durazzo #comodo #fast #arredato #fast #rent #apartment #appartamento #family #famiglia #fast @ Durazzo, Durrës, Albania @ Fast Immobiliare

🏝 Udhetimet tuaja marin tjeter kuptim me ne.
⛱ Prenotoni per muajin e mjaltin.
📲+355 0696181261

Fast Immobiliare

🗝 Apartamente pushimesh
✅ Per Qera ditore
✅ Shkembi kavajes (majestic)
✅ Te kompletuara
✅ Zone Turistike
✅ Buze Rruge
✅ Prane Detit
✅ Ndertim i ri
✅ Mobilim i ri
🔲 Siperfaqja 50m
✅ Cmimi duke filluar nga 25 euro
🏠 Per me teper informacione
📞 : + 355 0692650009
☎ : +355 0696181261
🏠 WE GO FAST 🤩
#rent #affitto #qera #furnishing #lokal #turist #apartment #mundesi #rast #fast #durres #durazzo #albania #realestate #studii @ Fast Agency

🏖 Shijoni Pushimet me ofertat Fast 😎
🏡 Apartamente Ditore per muajin Korrik dhe Gusht 🤩🗝
🚗 Makina me qera per pushimet tuaja 😍
⏳ Ditet e nxehta po afrojne, i perfitoni te dyja 🤩
✅ Apartamente 1+1 / 2+1 me clima dhe wi-fi
✅ Vendodhjet ne qytet dhe sigurisht ne breg det
✅ Autovetura dhe Makina familjare
✅ Duke filluar nga 59 € 😍🤩🌞

Fast Immobiliare

😟 Nuk keni kohe te zgjidhni apartamentin tuaj dhe ta mobiloni ne menyre bashkohore ?
😔 Duhet te mexhoni buxhetin tuaj me kujdes ?
😏 Doni garanci per cfare po investoni ?
✅ Fast ju ofron te gjitha, shpejtesi, cmim, garanci . 🤩😎😍
✅ Apartament ne plepa 1+1
✅ Ashensor
✅ Siperfaqe 60m
✅ Hipotek.
✅ Arredim te ri.
✅ Parket.
✅ Paisje elektroshtepiake, ( Te gjitha ) 😍
✅ Cmimi 32.000 euro 🤩
✅ Behet i juaja per 7 dite 🤩 🙏
🗝 Filloni te jetoni
😎 Forward with Fast 😎

#fast #furnishing #okazion #durres #durazzo #apartamento #sh*tet #sale #vendita #shpi #casa #aparment

🏖 Apartamente pushimesh duke filluar nga 35euro/nata.🏖

✅ 100m prane detit
✅ Mobilim i ri
✅ Ashensor
✅ Clima
✅ Wi-fi
✅ Pastrim
✅ Apartamente 1+1
✅ Apartamente 2+1
🤩😍🤩😍🤩😍
📞 +355 696181261

#rent #affitto #apartamente #qera #mare

✍ Apartamente me qera
✅ Per Qera ditore dhe afat gjate
✅ Rruga Pavarsia Plazh Durres
✅ Te kompletuara
✅ Zone Turistike
✅ Buze Rruge
✅ Prane Detit dhe stacioneve
✅ Ndertim i ri
✅ Mobilim i ri
🔲 Siperfaqja 60m
✅ Cmimet te diskueshme
🏠 Per me teper informacione
📞 : + 355 0697096008
☎ : +355 0696181261
🏠 WE GO FAST 🤩
#rent #affitto #qera #furnishing #lokal #turist #apartment #mundesi #rast #fast #durres #durazzo #albania #realestate #studii @ Fast Agency

📞 Sezoni ka filluar. Makina me qera 🚗🚕🚙
😍Mos e humbisni kete mundesi per te rezervuar 🤩
🤩Pushimet tuaja jane te organizuara 🧳🏖
😎Tregohuni te zgjuar ⌛️
😍Cmime konkuruese😍
#qera #makina #rent #car #affitto #auto

🤩🤩🤩

Siamo la finestra su una Grecia particolare 💙
Clicca qui per leggere lo speciale Grecia di TravelQuotidiano 👇http://www.travelquotidiano.com/sfogliabile/speciale-grecia-10-maggio-2019
#mediterraneoto

Fast Travel&Tours's cover photo

Fast Travel&Tours

Apartamente dhe Vila per qera Javore

✍️ Per Qera Javore
✅ Apartamente & Vila
✅ Arreduar
✅ Mobilim i ri
✅ Qytet
✅ Bregdet
🔲 Pamje nga Deti
✅ Clima
✅ wc
✅ Parking
✅ Duke filluar nga 19€/Dita
☎️ Fast : +355 0697096007 📞 Konsulent : +355 0696181261
#estate #apartamente #imobiliare #durres #albania #realestate #vacation #holiday #affitto #vendita #immobiliare #fast #fastimobiliare #fastagency #durazzo #vacanze #affitto #apartament #qender #furnishing #arredatto #new #durazzo #comodo #vila #arredato #fast #rent #apartment #appartamento #family #famiglia #fast

🚗 FAST RENT A CAR 🚗
🤩 Duke filluar 15 euro/dita + 7 dite ! 🤩
🚕 Tranferte Rinas -Durres 25 euro ! 🚕
📞 +355 069 61 81 261

😍😍😍

✍️New apartment 🏚️

✅Vendodhja: Lagja nr.1
☑️Siperfaqja: 78m2
✅Cmimi: 1000euro/m2

🏡Sh*tet apartament me strukture 2+1, siperfaqje 78m2, prane Caldes, lagja nr.1, me 1000euro/m2. Apartamenti ka dy dhoma gjumi,nder te cilat njera matrimoniale dhe tjetra per femije, me siperfaqje 10-12m, me orientim nga jugu dhe perendimi, aneks gatimi, soxhorno, verande 8m me orientim nga perendimi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11-katesh, ndertim i vitit 2010. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe arredimi i tij eshte teper i vecante duke ju garantuar cilesi dhe rehati. Apartamenti i ofron te gjitha facilitetet e mundshme pasi ndodhet ne nje zone te populluar dhe prane rruges qendrore.

📧Per te marre me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni!

#newapartament #buyfast #fasthome #fastfuturehome #fastchoice #fastinlongterm #fastconsulting #fastisbetter #fastishereforyou #makeyourfastchoicenow #timeisup 🕡

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Mustafa Varoshi
Durrës
2001
Other Tour Guides in Durrës (show all)
UTA.AL - Unlimited Travel Agency UTA.AL - Unlimited Travel Agency
Lagja5, Rr.Mujo Ulqinaku, Prane Pall.Sportit
Durrës, 2000

-Pushime Individuale -Pushime ne Grup -Prenotim Hoteli -Organizim Seminare dhe Konferenca

Albánia Utazásszervezés IdegenVezetés Magyarul Durresi Bázissal Hunbesim Albánia Utazásszervezés IdegenVezetés Magyarul Durresi Bázissal Hunbesim
Rruga Pavaresia 500
Durrës, 2008

Ha van kedved egy kicsit belekóstolni a balkáni hangulatba, akkor látogass el oldalunkra! Mi hiteles információkkal tudunk szolgálni Albániáról. Albánia UtazásSzervezés

VIP Travel VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrës, 2001

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Ama Travel & Tours Ama Travel & Tours
Kristaq Rama St.
Durrës, 2000

Udhetime turistike, Programe Kulturore, Pushime ne Plazh, Udhetime me Krociera

Tuttomondo Travel & Eni Rental Tuttomondo Travel & Eni Rental
Sheshi Liria
Durrës, 2001

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

amadeo travel

ADIS Travel & Tours Agency ADIS Travel & Tours Agency
Perballe Pallatit Te Sportit
Durrës, 00355

javascript:fs.select_all()

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C