Fast Travel&Tours

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare

's cover photo

Fast Travel&Tours

Apartamente dhe Vila per qera Javore

✍️ Per Qera Javore
✅ Apartamente & Vila
✅ Arreduar
✅ Mobilim i ri
✅ Qytet
✅ Bregdet
🔲 Pamje nga Deti
✅ Clima
✅ wc
✅ Parking
✅ Duke filluar nga 19€/Dita
☎️ Fast : +355 0697096007 📞 Konsulent : +355 0696181261
#estate #apartamente #imobiliare #durres #albania #realestate #vacation #holiday #affitto #vendita #immobiliare #fast #fastimobiliare #fastagency #durazzo #vacanze #affitto #apartament #qender #furnishing #arredatto #new #durazzo #comodo #vila #arredato #fast #rent #apartment #appartamento #family #famiglia #fast

🚗 FAST RENT A CAR 🚗
🤩 Duke filluar 15 euro/dita + 7 dite ! 🤩
🚕 Tranferte Rinas -Durres 25 euro ! 🚕
📞 +355 069 61 81 261

😍😍😍

✍️New apartment 🏚️

✅Vendodhja: Lagja nr.1
☑️Siperfaqja: 78m2
✅Cmimi: 1000euro/m2

🏡Shitet apartament me strukture 2+1, siperfaqje 78m2, prane Caldes, lagja nr.1, me 1000euro/m2. Apartamenti ka dy dhoma gjumi,nder te cilat njera matrimoniale dhe tjetra per femije, me siperfaqje 10-12m, me orientim nga jugu dhe perendimi, aneks gatimi, soxhorno, verande 8m me orientim nga perendimi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11-katesh, ndertim i vitit 2010. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe arredimi i tij eshte teper i vecante duke ju garantuar cilesi dhe rehati. Apartamenti i ofron te gjitha facilitetet e mundshme pasi ndodhet ne nje zone te populluar dhe prane rruges qendrore.

📧Per te marre me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni!

#newapartament #buyfast #fasthome #fastfuturehome #fastchoice #fastinlongterm #fastconsulting #fastisbetter #fastishereforyou #makeyourfastchoicenow #timeisup 🕡

🏚️Apartamente pushimesh ne Durres

☑️Vendndodhja: Pallati i Sportit
🔷Cmimi: 100euro/nata

🏚️Jepet me qira javore, apartament 3+1, prane pallatit te sportit, me tre dhoma gjumi, kuzhine dhe sallon ndenje, me dy tualete, me pamje nga deti, orientim jug-lindje. Apartamenti ju krijon cdo facilitet te mundshem per ditet tuaja te pushimeve ne menyre qe ti shijoni ato ne maksimum. Apartamenti eshte teper komod, i arreduar me mobilje bashkekohore dhe teper cilesore, me te gjitha kushtet e nevojshme.Kapaciteti maksimal eshte 8 persona.
📧Per prenotime sa me shpejt ju ftojme te na kontaktoni!

#Fastrealestate #fastnewapartament #fastagency #fastrentanapartament #summerisnear #rentnow #fastchoice #fastinDurres #fastfacility #fastishereforyou #fasthome

🌺Pranvere ne Berlin 🌺
Duke filluar nga 399 euro per person
Hotel 4⭐⭐⭐⭐
Nisja ne dt 19/04 kthimi ne dt 23/04

✅Ne cmim perfshihen:
🛫-Fluturimi vajtje - ardhje nga Tirana
🏩-Akomodimi ne hotel 5 dite dhe 4 nete qendrim
-Siguracion shendeti ne udhetim.

✍️ Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithshka qe nuk eshte permendur me larte.
Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni:
📱: 0696181261 / 0699345570
📧E-mail:[email protected]

🌺🌺Pranvere ne Amsterdam 🌺🌺
Duke filluar nga 489 euro per person
Hotel 3⭐⭐⭐
Nisja ne dt 16/04 kthimi ne dt 20/04

Ne cmim perfshihen:
🛫-Fluturimi vajtje - ardhje direkt nga Tirana
🏩-Akomodimi ne hotel 5 dite dhe 4 nete qendrim
-Siguracion shendeti ne udhetim.

✍️ Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithshka qe nuk eshte permendur me larte.
Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni:
📱:0696181261 / 0699435570
E-mail:[email protected]

Pushime ne ☀️ISHULLIN E DIELLIT☀️ Rhodos

🔷Duke filluar nga 549 euro per person
Hotel 3⭐⭐⭐
Nisja ne dt 16/06 kthimi ne dt 23/06

Ne cmim perfshihen:
🛫-Fluturimi vajtje - ardhje nga Tirana
🏩-Akomodimi ne hotel 8 dite dhe 7 nete qendrim
-Mengjes dhe darke per te gjithe ditet e qendrimit.
-Siguracion shendeti ne udhetim.

✍️ Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithshka qe nuk eshte permendur me larte.
Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni:
📱: 0696181261 / 0699435570
E-mail:[email protected]

☘️Pranvere ne Paris ☘️

Duke filluar nga 449 euro per person
Hotel 3⭐⭐⭐
Nisja ne dt 29/03 kthimi ne dt 01/04

Ne cmim perfshihen:
🛫-Fluturimi vajtje - ardhje nga Tirana
🏩-Akomodimi ne hotel 4 dite dhe 3 nete qendrim
-Mengjeset per te gjithe ditet e qendrimit.
-Siguracion shendeti ne udhetim.

**********************************************************************
🔴 Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithcka qe nuk eshte permendur me larte.
Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni:
📱: 0696181261
☎️: 0699435570
E-mail:[email protected]

😍Milano 😍
Duke filluar nga 257 euro per person
Hotel 4⭐⭐⭐⭐
Nisja ne dt 17/02 kthimi ne dt 20/02

Ne cmim perfshihen:
🛫-Fluturimi vajtje - ardhje direkt nga Potgorica
🏩-Akomodimi ne hotel 4 dite dhe 3 nete qendrim
-Mengjeset per te gjithe ditet e qendrimit.
-Siguracion shendeti ne udhetim.

**********************************************************************
🔴 Nuk eshte e perfshire ne cmim gjithshka qe nuk eshte permendur me larte.
Per me shume informacion ose modifikim sipas deshires na kontaktoni:
📱: 0696181261
☎️: 0699435570
E-mail:[email protected]

[12/29/17]   ❤️ #FASTTRAVEL te gjitha destinacionet ne Itali❤️
🛫Fluturimi vajtje - ardhje
Duke filluar nga ⭐⭐99 euro⭐⭐
Me #FAST #udhetimi shnderrohet ne #kenaqesi

[11/17/17]   ❤️STAMBOLL❤️
Duke filluar nga 239 euro per person
Hotel SARNIC PREMIER HOTEL 4⭐⭐⭐⭐
Nisja ne dt 27/11 kthimi ne dt 30/11
Ne cmim perfshihen:
🛫-Fluturimi vajtje - ardhje nga Tirana direkt
🏩-Akomodimi ne hotel 4 dite dhe 3nete qendrim
-Mengjeset per te gjithe ditet e qendrimit.
-Siguracion shendeti ne udhetim

PAKETE INDIVIDUALE AMSTERDAM
NISJA ME DT 20/11/2017 KTHIMI 24/11/2017
5DITE 4NETE QENDRIMI
229 EURO
SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me shpejt, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire.
PER INFO NA KONTAKTONI NE NR CEL:0696181261

PAKETE INDIVIDUALE PRAGUE.
NISJA 16/11/2017 KTHIMI 19/11/2017
4DITE 3NETE QENDRIMI
339 EURO PERSONI
PAKETA PERFSHIN:
1.UDHETIMIN ME AVION TIRANE-PRAGUE-TIRANE
2.TRASFERTA AEROPORT-HOTEL-AEROPORT
3.AKOMODIMI NE HOTEL REZIDENCA EMMY 4⭐⭐⭐⭐ ME MENGJES PER DITET E QENDRIMIT
4.SIGURACION SHENDETI NE UDHETIM.
SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me shpejt, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire.
PER INFO NA KONTAKTONI NE NR CEL:0696181261

PAKETE INDIVIDUALE PARIS.
5DITE , 4 NETE QENDRIMI
NISJA DT.31/10/2017 KTHIMI 04/11/2017
339 EURO PER PERSON
PAKETA PERFSHIN:
1.UDHETIMI ME AVION TIRANE-PARIS-TIRANE (DIREKT)
2.TRANSFERTA AEROPORT-HOTEL-AEROPORT
3.AKOMODIMI NE HOTEL KYRIAD 3⭐⭐⭐ ME MENGJES PER TE GJITHA DITET E QENDRIMIT
4.SIGURACION SHENDETI NE UDHETIM.
SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me shpejt, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire.
PER INFO NA KONTAKTONI NE NR CEL:0696181261

PAKETE INDIVIDUALE BUDAPEST:
5 DITE QENDRIMI DHE 4 NETE
299 EURO PER PERSON
DATA 24-28 / TETOR.
PAKETA PERFSHIN:
1-UDHETIM ME AVION NGA TIRANE - BUDAPEST-TIRANE
2-TRANSFERTA : AEROPORT HTL AEROPORT
3-AKOMODIM NE HOTEL 4 ⭐⭐⭐⭐ ME MENGJESI PER
TE GJITHA DITET E QENDRIMIT
4- SIGURACION SHENDETI.
SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni sa me shpejt, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire.
PER INFO NA KONTAKTONI NE NR CEL:0696181261

Aparamente, Dhoma me Qera ne Plazhin e Golemit

[07/26/16]   Kan filluar ofertat per muajin Shtator nga Dt 10-30 dhe per muajin Tetor. Behuni te zgjuar...

[11/19/15]   Tani mund te udhetoni me lire dhe komod me Al-Italian. Cmimet me te lira nga Sitet + bagazhe falas(20kg)

Photos from Fast Travel&Tours's post

[03/14/15]   *Tirane – Malpensa -Tirane = 140 € (Vajtje - Ardhje) , 85 euro (Vajtje)

*Tirane – Bergamo -Tirane = 140 € (Vajtje - Ardhje) , 85 euro (Vajtje)

*Tirane – Bologna -Tirane = 140 € (Vajtje - Ardhje) , 85 euro (Vajtje)

*Tirane-Venecia -Tirane = 140 € (Vajtje - Ardhje) , 85 euro (Vajtje)

*Tirane- Verona -Tirane = 140 € (Vajtje - Ardhje) , 85 euro (Vajtje)

*Tirane- Pisa -Tirane = 140 € (Vajtje - Ardhje) , 85 euro (Vajtje)

*Tirane- Firenze -Tirane = 140 € (Vajtje - Ardhje) , 85 euro (Vajtje)

*Tirane- Perugia -Tirane = 140 € (Vajtje - Ardhje) , 85 euro (Vajtje)
*Tirane- Genova -Tirane = 140 € (Vajtje - Ardhje) , 85 euro (Vajtje)

Oferta te vlefshme per muajin Maj dhe Qershor .
Ne cmim perfshihet 10 Kg Bagazh ( ne dore )
Cel : 069 880 8527

[09/13/14]   Super Oferta....Nxitoni per veten tuaj dhe Miqte

*Tirane - Malpensa =130 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane - Bologna = 130 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane-Venecia = 130 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane- Verona = 130 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane- Pisa = 130 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane- Genova = 130 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane- Ancona = 130 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)

OFERTAT PER VITIN E RI
NXITONI OFERTA ESHTE E LIMITUAR !!!
( 25 kg BAGAZHE TE LEJUARA ) + SIGURACIONE TE PERFSHIRA

[06/09/14]   ****SUPER OFERTA PER MUAJIN GUSHT****
TIRANE-BOLOGNA-TIRANE *120 € *
Datat e nisjes jane : 4,6,8,9
Datat e kthimit jane : 20,22,23,24,25,27,29,30
_______________________________________
TIRANE-ROME-TIRANE * 120 € *
Data e nisjes : 1 gusht
Datat e kthimit : 18,20,22,23,27,29,30,31
_______________________________________
TIRANE-BERGAMO-TIRANE *120 € *
Datat e nisjes : 4,6
Datat e kthimit : 22,24,25,27,29,31
_______________________________________
TIRANE-MALPENSA-TIRANE *140 € *
Datat e nisjes : 1,3,4,6,8,
Datat e kthimit : 22,24,25,27,29
_______________________________________
TIRANE-PISA-TIRANE *140 € *
Datat e nisjes : 1,5,7
Datat e kthimit : 19,20,21,26,27,28
_______________________________________
TIRANE-VENEZIA-TIRANE *120 € *
Datat e nisjes : 5,6,7
Datat e kthimit : 19,20,21,26,27,28
_______________________________________
TIRANE-VERONA-TIRANE *120 € *
Datat e nisjes : 2,5,7,9
Datat e kthimit : 23,26,28,30
_______________________________________

NE CMIM PERFSHIHEN :
-DATAT E SHENUARA
- 10 kg CANTE DORE

[04/11/14]   * BEHUNI TE ZGJUAR*
* FILLONI TE PLANIFIKONI UDHETIMIN TUAJ ME PARE*

*Tirane - Malpensa =120 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane - Bologna = 120 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane-Venecia = 120 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane- Verona = 120 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane- Pisa = 120 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)
*Tirane- Genova = 120 € (Vajtje - Ardhje) , 70 euro (Vajtje)

OFERTAT PER MUAJIN MAJ, QESHOR, KORRIK.
NXITONI SE JANE TE LIMITUARA !!!
( 10 kg BAGAZHE TE LEJUARA )

's cover photo

[04/07/14]   Behuni te zgjuar >
Nxitoni!!! Si asnjehere me pare Super oferta per muajin Gusht.
Prenotoni Tani !!!

Super oferta per ne Gusht

Super oferta per ne Gusht

Nxitoni!!! Si asnjehere me pare Super oferta per muajin Gusht.
Behuni te zgjuar > Prenotoni Tani !!! :)

[04/02/14]   *Tirane - Malpensa = 95 € (Vajtje - Ardhje) , 60 euro (Vajtje)
*Tirane - Bologna = 95 € (Vajtje - Ardhje) , 60 euro (Vajtje)
*Tirane-Venecia = 95 € (Vajtje - Ardhje) , 60 euro (Vajtje)
*Tirane- Verona = 95 € (Vajtje - Ardhje) , 60 euro (Vajtje)
*Tirane- Pisa = 95 € (Vajtje - Ardhje) , 60 euro (Vajtje)
*Tirane- Genova = 95 € (Vajtje - Ardhje) , 60 euro (Vajtje)
Oferta te vlefshme per udhetime ne Maj dhe Qershor .

[03/26/14]   SUPER OFERTA PER NE ITALI DUKE FILLUAR NGA PRILLI DERI NE QESHORE....
NXITONI PARA SE TE JETE VONE!!!

[03/19/14]   OFERTA TE REJA :
TIRANE-BOLOGNA-TIRANE *140euro*
TIRANE-MILANO-TIRANE *140euro*
TIRANE-PISA-TIRANE *140euro*
TIRANE-VERONA-TIRANE *140euro*
* TE PERFSHIRA NE CMIM JANE* :
*20 kg BAGAZHE* DHE * SIGURACIONET PER NJE JAVE *
NXITONI... !!!!

[03/12/14]   SUPER OFERTA MIQ !!!
TIRANE-BOLOGNA DHE BOLOGNA-TIRANE ME 20kg BAGAZHE
MALPENSA-TIRANE DHE TIRANE-MALPENSA ME 20kg BAGAZHE
VENDET NE AVION JANE TE LIMITUARA.
NXITONI!!!! :)

Timeline Photos

FANTASTIC...

NXITONI !!!!! PER VETEN TUAJ DHE MIQT TUAJ, OFERTAT JANE TE LIMITUARA !!!!

Timeline Photos

's cover photo

[02/12/14]   PERSHENDETJE MIQ.
NESE KENI VENDOSUR QE TE UDHETONI KETE MUAJ APO MIQTE TUAJ DESHIROJN TE UDHETOJN KETE MUAJ.
JU LUTEM TE NXITONI SEPSE JANE OFERTA TE LIMITUARA DHE NUK DESHIROJM QE TE KRIJOJME PAKENAQSI NDAJ JUSH.

Fast Travel&Tours

Fast Travel&Tours

NXITONI. JANE OFERTA TE LIMITUARA

NXITONI. JANE OFERTA TE LIMITUARA

Timeline Photos

Me Fly Albania, cmimet me te lira dhe udhetimet me komode, tani vetem me 49 Euro

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Mustafa Varoshi
Durrës
2001
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Anel Travel Durres Anel Travel Durres
Adria
Durrës

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, ALBANIA

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Ilenium Tours Ilenium Tours
Lagjia 13 Plazh
Durrës

ketu do te gjeni udhetime turistike brenda dhe jashte vendit me cmime konkuruese ne trreg

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Montenegro, Grece, Kosovo, Macedonia (Balkan ).

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Total Travel Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni I Trenit)
Durrës, 2001

Bileta Udhetimi (Avioni, Trageti, Autobuzi) Kembim Valutor Makina Me Qera Siguracione

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent
Lagjia 4, Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001