RELIDA TRAVEL

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

[01/19/19]   Udhetimet per ski:
► Mavrove, 2 dite, €40
► Kolashin, 2 dite, €55
► Brezovice & Prevalle, 2 dite, €55
► Meteora-Metsovo, 2 dite, €55
► Ski në Bogë, 2 Ditë, €69
► Ski ne Bitola, 2 ditë, 55€
► Dardhë, 14 Shkurt, 3 Ditë, €89
Na kontaktoni ne 📞Cel: +355694208951

[10/17/17]   Vjeshtë në Beograd, 3 Ditë €89

Nisja dt 27 Tetor.

Çmimi €89 përfshin:
1. Udhëtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në Hotel 2 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume

[10/17/17]   Vjeshtë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199

Nisja dt 1 nentor.

Në pagesën 199 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

[10/17/17]   Vjeshtë në Janinë dhe Meteora, 2 Ditë €49
Nisje më 21 dhe 28 Tetor.

Në pagesën përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi në hotel me 3 yje,
-Mëngjes në Hotel.
-Shëtitjet në Janine, Meteora dhe Kostur me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare.

[10/17/17]   Vjeshtë në Selanik, 3 Ditë €79

Nisja më 3, 17, 25 dhe 27 Nëntor

Çmimi 79 Euro për person të rritur në dhomë dyshe,

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 2 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

[10/17/17]   Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë € 69

Nisja më 27 Tetor

Në pagesë përfshihen:
-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobus dhe traget.
-Akomodimi në Hotel Telemachos 2*S ose Hotel Alexandros 4*
-All Inclusive për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Vizitë me Shoqërues Shqiptar ne qytetin e Korfuzit..

[10/03/17]   Vendet e limituara ne Budva 😘
Budva 🌷Kotorr 🌷Shen Stefan 🌷Podgorice 🌷Ujevara e Niagares🌷
🍄Date 7 - 8 Tetor 🍄
➖55Euro/personi Hotel Bracera 4* "Ne Qender te Qytetit" ➖
🏕Te perfshira ne cmim :
🍉Transporti me automjet komod
🍉Akomodimi ne qender te Budves
🍉Mengjesi dhe darka
🍉Pishina dimerore & SPA
🍉Guida gjate gjithe udhetimit
Pra .. Cfare po pret 🤔?
👉 Rezervo ne :
📱 : +355 694208951
✉️ [email protected]
📍: L 12 Rr Deshmoret prane pallatit te sportit (rruga e markates)

Weekend All Inclusive në Budva, 2 Ditë €39

Dita e Parë, Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mberritja në Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë, Mëngjesi i lirë. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rruges. Mberritja.

Nisja më 7, 13, 14, 20 dhe 21 Tetor.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 1 natë qëndrimi;
2. All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit;
3. Pishina, Jacuzzi, Gym.

Shtesë për Transportin me Autobus €15.

[01/28/17]   Linja e rregullt
GJERMANI – SHQIPERI – GJERMANI
tani 2 HERE në JAVE
Itinerari: Tirane-Mali i Zi-Kroaci-Austri-Gjermani
Nisje cdo te merkure e te shtune ora 08.00

[01/27/17]   TIRANE - MILANO - TIRANE 80 EUR (BAGAZH DORE 10KG)
NISJET JANE NGA DT 27 MARS E NE VAZHDIM

[01/27/17]   TIRANE -MILANO- TIRANE 120 EUR ( BAGAZH DORE 10 KG) .
NISJET PER SHKURTIN JANE NE DT 13, 17,19, 20, 24, 25, 27.

[01/27/17]   ITALIA ME AFER DHE ME LIRE SE KURRE VETEM ME RELIDA TRAVEL
45 EUR VAJTJE ( BAGAZH DORE 10 KG)
80 EUR VAJTJE ARDHJE ( BAGAZH DORE 10 KG)
NISJET JANE PER NE FUND TE MUAJIT MARS.
NXITONI TE PRENOTONI : 0694208951

[01/27/17]   PERFITONI NGA OFERTAT TONA VAJTJE - ARDHJE!

TIRANE - ROME - TIRANE 120 EUR ( BAGAZH DORE 10 KG )
TIRANE - MILANO - TIRANE 120 EUR ( BAGAZH DORE 10 KG )

CMIMET JANE PER NISJE NE SHKURT

NA KONTAKTONI 0694208951

[01/06/17]   Shën Valentini në Strugë, 2 Ditë €19, Nisje më 14 Shkurt.
Akomodim në hotel për 1 natë qëndrimi:
- Hotel Ambienti 3*S 19 Euro (Fjetje, Mëngjes dhe Darkë me DJ),
- Hotel Izgrev 5* 25 Euro (Fjetje, Mëngjes).
Shtesë për Tur në Strugë dhe Ohër dhe Transport vajtje ardhje me autobus - €15.

Udhëtim në Beograd, 3 Ditë €89, Nisje më 10 Shkurt.
Vizitohet Beograd.
Fjetje dhe Mëngjese për 2 netë qëndrimi në Hotel.
Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Viti i Ri në Strugë, 3 Ditë €60, Nisje më 31 Dhjetor.
Qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri.
- Hotel Ambienti 3*S, - 2 netë - €60.
- Hotel Makpetrol 4*, - 2 netë - €90.
- Hotel Diplomat 4*, - 1 natë - €75 dhe 2 netë - €135.
- Hotel Park Lake Side 4*S, - 2 netë - €120.
- Hotel Izgrev 5*, - 2 netë - €119.
Shtesa për Transportin vajtje Ardhje €20

Viti i Ri ne Dubrovnik, 3 Ditë €199, Nisja më 31 Dhjetor.
- Hotel Valamar Lacroma 4* - 2 netë - €199.
- Hotel Sheraton Dubrovnik Riviera 5* - 2 netë - €299.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri.
4. Transporti Vajtje - Ardhje me Autobus.

Krishtlindjet në Strugë, 3 Ditë €39, Nisje më 24 Dhjetor.
Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi:
- Hotel Ambienti 3*S 39 Euro (Fjetje, Mëngjes dhe Darkë me DJ),
- Hotel Izgrev 5* 84 Euro (Fjetje, Mëngjes dhe Darkë).
Shtesë për Tur në Strugë dhe Ohër dhe Transport vajtje ardhje me autobus - €15.

Viti i Ri në Kolashin, 4 Ditë €145, Nisja më 31 Dhjetor.
Fjetje 3 netë.
Mëngjese dhe Darka të përfshira. Darka Speciale e Vitit te Ri.
- Hotel Cile* 3 netë - €145.
- Hotel Four Points by Sheraton 5* 3 netë - €420.
- Hotel Bianca Resort and Spa 4* 3 netë - €495.

[06/21/16]   Fluturime nga Prishtina
> Basel-Mulhouse nga CHF 41,00
> Gjenevë nga CHF 41,00
> Cyrih nga CHF 41,00
> Dyseldorf nga EUR 39,00
> Shtutgart nga EUR 49,00
> Hannover nga EUR 59,00
> Milano-Bergamo nga EUR 59,00
> Mynhen nga EUR 59,00

Vendet jane te kufizuara.
Nxitoni te prenotoni!
Na kontaktoni ne 00355 694208951

[06/21/16]   Fluturime për në Prishtinë
> Veronë nga EUR 49,00
> Milano-Bergamo nga EUR 39,00
> Shtutgart nga EUR 49,00
> Mynhen nga EUR 59,00
> Gjenevë nga CHF 49,00
> Dyseldorf nga EUR 49,00
> Basel-Mulhouse nga CHF 59,00
> London-Gatwick nga EUR 59,00

Vendet jane te kufizuara.
Nxitoni te prenotoni!
Na kontaktoni ne 00355 694208951

[06/21/16]   Fluturime nga Shkupi per ne Keln per vetem 38 eur.
Vendet jane te kufizuara.
Nitoni te prenotoni!
Na kontaktoni ne 00355 694208951

All Inclusive, Korfuz, 5 Ditë €119, Nisja më 24 Qershor.
Transporti i përfshirë.
-Hotel Telemachos 2*S - 5 Ditë €119
-Hotel Corfu Belvedere 3* - 5 Ditë €148
-Hotel Messonghi 3*S - 5 Ditë €164
Çmimi përfshin: Fjetje në All Inclusive në Hotel, Mëngjese, Dreka, Darka dhe Pije dhe Transportin me Traget dhe Autobus.

Ski në Kolashin, 3 Ditë €99, Nisje më 8 Janar.
Fjetje 2 netë në Hotel Cile 3*, Kolashin me Mëngjese dhe Darka, Vajtje - Ardhje me Autobus.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës
2001

General information

Bileta trageti dhe avioni Udhetime turistike Siguracione jete dhe makine. Fax,fotokopje,skanime.

Opening Hours

Monday 08:30 - 20:00
Tuesday 08:30 - 20:00
Wednesday 08:30 - 20:00
Thursday 08:30 - 20:00
Friday 08:30 - 20:00
Saturday 08:30 - 20:00
Other Durrës travel agencies (show all)
Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

ERI Travel ERI Travel
DURRES
Durrës, 2001

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Car-Rent.al Car-Rent.al
Durrës, 2000

Portali me i madh i makinave me qera ne Shqiperi, Tirane, Durres, Rinas Airport, Durres Port, Vlore, Sarande. Rezervo dhe merr konfirmimin ne moment!

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Gjiri i Lalezit ~ Albania Gjiri i Lalezit ~ Albania
Ishëm
Durrës, 355

© Official Page © San Pietro Beach � Na dergoni foto MirëSeVini Welcome

Enjoy Albania Tour Enjoy Albania Tour
Albania
Durrës, 123456

Индивидуальные прогулки по Албании. Неутомительно, экспертно, увлекательно! Откройте загадочную Албанию с нами . +79654379850 (viber, WhatsApp)