Fast Immobiliare, Dures Videos

Videos by Fast Immobiliare in Dures. Fast gjendet ne treg qe nga viti 2014 duke ju sherbyer. Duke ofruar profesionalizem, oportunitete dhe shpejtesi. Per Sh*tje-Blerje-Qera-Rikonstruktime-Arredime ne pasurite e patundeshme. Mundesit me te mira gjenden ne Fast

Click to enable sound

Other Fast Immobiliare videos

🙋‍♂️ Okazion ne sh*tje 🏡 2 Vila nga 2 kate secila 🏕 3200m² toke 💶 Cmimi 350000€ 👌

I pershtashem per zyra. Jane 5 zyra te ndara duke filluar nga 25m² - 40m². Me pamje nga deti

👌 Super Resort 🙋‍♂️ Filluan sh*tjet 🏘 Vileta dhe apartamentet 🎖 💶 Duke filluar nga 900€/m² okazion 🎖

🙋‍♂️ Apartamenti 1+1 me qera 📍 Zona Gjykates ✅ I kompletuar ✅ Kati 5 me ashensor 💶 Cmimj 30.000 lek ne muaj 📲 +355696181261 #qera #apartament #qender #qytet #brenda #realestate #apartment #kerkoj #fastimmobiliare #fastagency #fastforward #affitto #apartamento #arredato

🙋‍♂️ Apartament me qera 📍 Pozicionohet ne qender te qytetit 📌 2 dhoma gjumi 📌 2wc 📌 2 ballkone 👌I shtruar me Parket. ✅ Gjysem I mobiluar. #sh*tet 💶 Qera 30.000 lek ne muaj 📲 +355696181261 #qera #apartament #okazion #rent #affitto #apartamento #fastagency #fastforward #fastimmobiliare #fastagency #fastforward

🙋‍♂️ Sh*tet Apartament 2+1 me pamje nga deti 🏢 Ndertim Cilesor 📍 Zona Qerret Kavaje 📲 Info 00355696181261

🙋‍♂️ Okazion Sh*tet apartament 1+1 📍 Zona Golem 🏢 Kati 3 📐 Siperfaqja 57m² ✅ Zone e preferuar nga turiste te huaj 💶 Cmimi 35000€ 🏆 📲 info 00355696181261 #sh*tet #okazion #apartment #plazh #Durres #golem #realestate #immobiliare #vendita #apartamento #immobiliare #apartment #fastagency #fastimmobiliare #fastforward

🙋‍♂️ Apartament 2+1 me 📐 Siperfaqe 78m² kati 6, Ndertim cilesor. 💶 48.000€ 📌 Lagja nr.7 rreth 100m prane rruges Aleksander Goga 👌 #sh*tet #okazion #apartment #qender #realestate #immobiliare #vendita #apartamento #immobiliare #Durres #kerkoj #cerco #case #fastimmobiliare #fastagency #fastforward

🙋‍♂️ Apartament 2+1 me 📐 Siperfaqe 78m² kati 6, Ndertim cilesor. 💶 48.000€ 📌 Lagja nr.7 rreth 100m prane rruges Aleksander Goga 👌 #sh*tet #okazion #apartment #qender #realestate #immobiliare #vendita #apartamento #immobiliare #Durres #kerkoj #cerco #case #fastimmobiliare #fastagency #fastforward

🙋‍♂️ Okazion 1+1 ne Vollga me sip 📐95m² 💶 60.000€ 🏅 🌆🏝✨🏞🏙💰 📲 00355696181261 #okazion #apartament #cilesore #sh*tet #Durres #vollga #vendita #apartamento #immobiliare #qender #qytet #fastimmobiliare #realestate #sale #citycenter #apartment #fastagency #fastforward

🙋‍♂️ Nese kerkoni te bleni apartament 1+1, cilesor, ne qender, qetesi dhe cmim oportun, na kontaktoni 😊 👌 Sh*tet apartament cilesor ne qender te qyteti. ✅ Impiante kaldaje ✅ Instalime cilesore hidraulike dhe elektrike 💶 Cmimi eshte per pak kohe 📲 Kontaktoni Fast 00355696181261 #realestate #sale #citycenter #apartment #fastagency #standart #quality #immobiliare #vendita $buy #compra #apartamento #par #durazzo #fastimmobiliare

🙋‍♂️ Nese kerkoni te bleni apartament 1+1 /2+1, cilesor, ne qender, qetesi dhe cmim oportun, na kontaktoni 😊 👌 Sh*tet apartament cilesor ne qender te qyteti. ✅ Impiante kaldaje ✅ Instalime cilesore hidraulike dhe elektrike 💶 Cmimi eshte per pak kohe 📲 Kontaktoni Fast 00355696181261 #realestate #sale #citycenter #apartment #fastagency #standart #quality #immobiliare #vendita $buy #compra #apartamento #par #durazzo #fastimmobiliare

🙋‍♂️ Apartament me qera qender 👌 📌 3 dhoma gjumi 📌 Soxhorno 📌 2 Ballkone 📌 2 wc 🌆 Zona Markates 📌 Ashensor 💰 300€/muaji I diskutueshen 💪 📲 00355 696181261 #qera #apartament #qender #immobiliare #affitto #apartamento #centro #rent #realestate #apartment #fastimmobiliare #fastagency #fastforward

📢 Apartament me Qera 📌 I kompletuar 📌 Struktura eshte 1+1 📌 Lagja nr.1 Vollga 📌 Ndertim I ri me ashensor 🤩 Prane Sfinksit 💰 Qeraja 250€/muaj 📲 Fast +355 696181261 #qera #apartament #mobiluar #vollga #rent #apartment #furnishing #affitto #apartamento #arredato #fastimmobiliare

✍️ Apartament me qera 2+1 ✅ Lagja nr 12 ✅ I mobiluar ✅ 2 dhoma gjuma ✅ 2 wc ✅ Aneks Gatimi ambjent gatimi 🔲 Siperfaqje 120m 📍 Ashensor ✅ Klima 🌞 Orientimi nga lindja ✅ Cmimi 40.000 leke /muaji ☎️ Fast : +355 0697096007 📞 Konsulent : +355 0696181261 #okazion #apartamente #imobiliare #durres #albania #realestate #vendita #sale #affitto #vendita #immobiliare #fast #fastimobiliare #fastagency #durazzo #comericiale #rent #apartament #qender #furnishing #arredatto #new #durazzo #comodo #fast #arredato #fast #rent #apartment #appartamento #family #famiglia #fast @ Durazzo, Durrës, Albania

E sapo arreduar
Apartamenti 1+1 sapo perfundoj me mobilimin. Shpejtesi + Cmime + Garanci.

Rikonstruktim + mobilim
Shume shpejt e perfunduar totalisht

OKAZION !!! Apartament 3+1 i pershtatur ne 2+1 pran Deges te Policise ne katin e 4 me ashensor me dhome gatimi dhe ngrenie te ndara, sallon pritje, dhome gjumi matrimoniale dhe dhome femijesh, Wc me aspirator dhe ndricim natyral. Siperqaja totale 106m2 dhe siperfaqje neto ose e shkelur 96m2. Sh*tet e mobiluar. 65000euro.

About   Privacy   Login