Fast Immobiliare

Fast gjendet ne treg qe nga viti 2014 duke ju sherbyer. Duke ofruar profesionalizem, oportunitete dhe shpejtesi. Per Sh*tje-Blerje-Qera-Rikonstruktime-Arredime ne pasurite e patundeshme. Mundesit me te mira gjenden ne Fast

Fast Agjenci ju garanton sherbim te shpejt, cilesor dhe korrekt ne fushen : - Imobilare - Rikonstruktimeve - Konsulence Per bizneset dhe pronat.

[03/30/20]   Kur virusi Covid -19 te mbaroje dhe rreziku do jete larguar, le të bëjmë diçka të mirë për vendin tonë :
Le të kalojmë pushimet në Shqiperi.
Kush e ka mundesine te dali në Bar Cafe & Restorante vendase.
Te blejmë produkte dhe te marrim sherbime Made in Albania 🇦🇱...
Te blejmë mish dhe produkte bulmeti vendase dhe të mbështesim bizneset e vogla dhe te mesme lokale e kombetare .
Këto biznese dhe shumë të tjera , do ta kenë shumë të vështirë të ringrihen në këmbë dhe të mbijetojnë pa ndihmën tonë.
Keto biznese sot jane ne diten me te keqe dhe do duan kohe te ringrihen !
Prodhimet tona janë disa nga më të mirat në botë.
Vendi yne e di se si të bashkohet kur duhet.

🙋‍♂️ Okazion Sh*ten Apartamente
📌 Lagja nr.11 qender
📐 Struktura 1+1 / 2+1
🏢 Ndertim cilesor ne bulevard
💶 Cmimi duke filluar me 600€/m²👌
📲 Cel : 0696181261
#sh*tet #apartament #okazion #sale #realestate #apartment #kerkoj #blej #fastimmobiliare #realestate #sale #citycenter #sh*tet #qera #immobiliare

🙋‍♂️ Okazion Sh*tet Vile 2 kate
📌 Lagja nr.14 Shkozet
👌 Prane detit, qytetit dhe zones Tregtare
📐 Siperfaqja 200m² kati totale 400m²
🏕 Oborr per parkim dhe peme decorative
🏡 Vila eshte me Hipotek
💶 Cmimi 120.000 € 🏆
📲 cel : 0696181261
#okazion #sh*tet #kerkoj #blej #vile #vila #Durres #durazzo #fastimmobiliare #fastagency #fastforward #realestate #immobiliare #vendita #apartamento #immobiliare #qender #qytet #brenda #sh*tet #privata #private @ Durrës

🙋‍♂️ Sh*tet Truall Okazion
📌 Durres
📐 Siperfaqja 500m²
💼 Me Hipotek
💶 Cmimi sipas references te shtetit 📲 Cel : +355696181261
#okazion #toke #truall #sh*tet #qender #terren #ndertim #biznes
#ambjent #biznesi #qera #qender #qytet #brenda #kerkoj #okazion #rent #affitto #qera #citycenter #realestate #immobiliare #fastimmobiliare #fastagency

🙋‍♂️ Ambjent me qera
📌 Qender prane stacionit trenit
📐 Siperfaqja 40m²
🏢 Ndertim multifunctional
💶 Cmimi 350€
📲 Cel : +355696181261
#ambjent #biznesi #qera #qender #qytet #brenda #kerkoj #okazion #rent #affitto #qera #citycenter #realestate #immobiliare #fastimmobiliare #fastagency @ Durrës

🙋‍♂️Okazion Sh*tet Apartament 3+1
📌 Qender lagja nr.3
📐 Siperfaqja 130m²
👌 3 dhoma gjumi me Parket
🚽 2 wc
🏢 Ndertim cilesor 10 kate
👌 Pamje nga deti
💼 Me Hipotek
📲 +355696181261
#sh*tet #apartament #okazion #qender #qytet #brenda #sale #realestate #apartment #kerkoj #blej #fastimmobiliare #fastagency #fastforward @ Fast Immobiliare

🙋‍♂️ Ambjent me qera
📌 Qender
📐 Siperfaqja 90m²
🏢 Ndertim multifunctional
💶 Cmimi 500€
📲 Cel : +355696181261
#ambjent #biznesi #qera #qender #qytet #brenda #kerkoj #okazion #rent #affitto #qera #citycenter #realestate #immobiliare #fastimmobiliare #fastagency @ Durrës

fastagency.al

Hotel ne Sarande - Fast Agency

🙋‍♂️ Hostel ne Sh*tje 📌 Qyteti Sarande 💼 Investim I sigurt 👌

fastagency.al Sh*tet Hostel ne Sarande. Objekti eshte 5 kate Hotel i kthyer ne Hostel me kapacitet per 70 persona. Ofron pamje nga deti dhe qyteti. Eshte vetem 15 minuta ne kembe nga plazhi i bukur i Sarandes. Objekti eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe ne 2019 eshte punuar per here te pare ne aktivitetin e Hostelit...

🙋‍♂️ Hotel ne sh*tje
📌 Sarande
📐 Siperfaqja 605m²
🏢 5 kate Ndertim
🏢 Hostel me 60 shtreter
🏝 10 minuta prane detit
🏖 Dhomat ofrojne pamje nga deti
💶 Cmimi 400.000 €
📲 +355696181261

#hotel #for #sale #hotel #sh*tet #blej #okazion #seaview #mare #tropikal #vendita #compra #saranda #fastimmobiliare #fastagency #fastforward

🙋‍♂️ Hotel ne sh*tje
📌 Sarande
📐 Siperfaqja 1000m²
🏢 5 kate Ndertim
🏖 Vetem 70 metra prane detit
🏝 Pamje nga deti
💶 Cmimi 2.000.000 €
📲 +355696181261

#hotel #for #sale #hotel #sh*tet #blej #okazion #seaview #mare #tropikal #vendita #compra #saranda #fastimmobiliare #fastagency #fastforward

🙋‍♂️ Apartament 2+1 ne proces mobilimi.
✅ Mobilim I ri 🤩
✅ Ndertim I ri
✅ Prane drejtoris policis
✅ Me ashensor
💶 Cmimi 25.000 lek
📲 +355696181261
#qera #kerkoj #apartament #okazion #sale #realestate #apartment #kerkoj #blej #fastimmobiliare #realestate #sale #citycenter #apartment #fastagency @ Fast Immobiliare

🙋‍♂️ Super Apartament 3+1 ne Sh*tje
🏢 Ndertim cilesor
📌 Prane Viles te mbretit Zog
📐 Siperfaqja 112m²
✅ 3 dhoma gjumi
✅ 2 wc
✅ Arredim cilesor👌 i importuar dhe shume pak I perdorur 🤩
🌄 Zone e qete dhe me ajer te paster
🏞 Pamje nga ballkonet si ne kartoline 🤩
🗂 Dokumenta te rregullta Hipotekore.
💶 Sh*tet I kompletuar 1200€/m²
ℹ Kompozimi i I apartamentit tek ambjentet e tij eshte teper komod per te gjithe familjen.👌 Eshte I gatshem per banim 🤩
📲 +355696181261
#sh*tet #apartament #cilesor #pamje #qytet #brenda #apartamento #arredato #vendita #vistamare #mare #tropik #fastimmobiliare #immobiliare #realestate #seaview #furnishing #sell #buy #apartment #citycenter #fastimmobiliare #fastagency #fastforward
@ Durres Vila Zogut

🙋‍♂️ Ambjent Biznesi me qera
📌 Pozicioni ne qender👌
📐 Siperfaqja 80m²
↔️ Fasade rreklamuese 6m
✅ Aspirator, Klima
✅ Kati 1
💶 Qeraja 58.000 all perfshir taksat🤩
ℹ I pershtatshem per bar-lokal, Furr Buke, klinik etj
📲 +355696181261
#qera #kerkoj #ambjent #biznesi #tregtar #dyqan #qender #affitto #cerco #negozio #comericiale #cita #centro #immobiliare #realestate #rent #shop #citycenter #fastimmobiliare #fastagency #fastforward @ Durrës

🙋‍♂️ Apartamenti 1+1 me qera
📍 Zona Gjykates
✅ I kompletuar
✅ Kati 5 me ashensor
💶 Cmimj 30.000 lek ne muaj
📲 +355696181261
#qera #apartament #qender #qytet #brenda #realestate #apartment #kerkoj #fastimmobiliare #fastagency #fastforward #affitto #apartamento #arredato

🙋‍♂️ Apartament me qera
📍 Pozicionohet ne qender te qytetit
📌 2 dhoma gjumi 📌 2wc 📌 2 ballkone
👌I shtruar me Parket.
✅ Gjysem I mobiluar. #sh*tet 💶 Qera 30.000 lek ne muaj
📲 +355696181261
#qera #apartament #okazion #rent #affitto #apartamento #fastagency #fastforward #fastimmobiliare #fastagency #fastforward

Vit I ri me ide te reja #newyear #newoportunities #fastimmobiliare #fastforward #fastagency

fastagency.al

Ambient Biznesi me qera - Fast Agency

fastagency.al Jepet magazine me Qera. Siperfaqja brenda 169 m/2 Siperfaqja Totale 320 m/2 Lartesia e ndertese 4.2 m 2 tualete ambienti eshte i rethuar dhe me oborr.

fastagency.al

Apartament 1+1 ne vollga i kompletuar - Fast Agency

fastagency.al Apartamenti eshte i kompletuar dhe gati per banim

fastagency.al

Apartament 2+1 i pa mobiluar - Fast Agency

fastagency.al Apartamenti ndodhet ne zonen e koder Viles. Ka 3 ballkone nga te cilat shikohet deti. Eshte ne katin e 3 me ashensor.

fastagency.al

Sh*tet apartament 2+1 - Fast Agency

fastagency.al Apartamenti eshte shume prane me qendres. Ndertimi eshte i ri dhe teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 jo i fundit eshte me ashensor. Nuk eshte banuar asnjehere.

fastagency.al

Sh*tet ose jepet me qera Hotel ne Durres - Fast Agency

fastagency.al Hoteli ndodhet ne vollga prane detit dhe shetitores. Ne katin e pare ka Restorant-Piceri dhe ne katit e dyte dhe te trete dhoma pushimi. Ne katin e tret eshte nje salle konferencash dhe taraca.  

fastagency.al

Sh*tet toke ne bregdet - Fast Agency

fastagency.al Toke ne Kepin e Rodonit prane detit. Toka eshte e sheshte dhe ka mundesi te mira per ndertim. Projekte zhvillimi per resorte turistike ne zone.  

fastagency.al

Jepet ambjent me qera ne bulevard - Fast Agency

fastagency.al Jepet me qera kati i pare i nje godine ne bulevardin kryesor. Ambienti ka vetrate xhami ne bulevard, eshte i larte rreth 4m. Ndodhet shume prane me amfiteatrin. Godina te lejon mundesi zgjerimi deri 400m.

fastagency.al

Apartament 2+1 me qera i kompletuar Durres - Fast Agency

fastagency.al Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, eshte i rikonstruktuar dhe mobilimi eshte i ri. Eshte ne katin e 4.

fastagency.al

Apartament 2+1 ne Bulevarde - Fast Agency

fastagency.al Bulevardi Durres Ndertim i ri. Ndertim cilsor. Kati i 6 me ashensor. Pallati me adminstrator. 2 Ballkone. Orjentimi Veri-perendim. 1 Aneks gatimi. Sh*tet i kompletuar.

fastagency.al

Apartament 2+1 Cilesor - Fast Agency

fastagency.al Zone e qete Pran rruges kryesore Mundesi parkimi Orjentimi Lindje perendim 2 Ballkone Ndertim cilesor Ndertimi i Ri Me adminstrator dhe 2 ashensore

fastagency.al

Okazion Sh*tet Apartament 2+1 ne Bulevard - Fast Agency

fastagency.al Apartament 2+1 ne Bulevard Ndertim i ri, cilesor 12 katesh Me sherbime mirembajtje Aneks Gatimi Dhoma gjumi te shtruara me parket Pamje piktoreste 1 ballkon Dokumenta te rregullta Hipotekore

fastagency.al

Apartament 1+1 i kompletuar qera ne qender - Fast Agency

fastagency.al Apartament komod ne qender te Durresit. Ndodhet ne nje ndertim cilesor, ne katin e 6 me ashensor. Mobilim i ri dhe bashkohor. Apartamenti ka klima ne cdo ambjent. Zona ofron teper facilitete. I pershtatshem per cifte

fastagency.al

Vile 3 kate me qera ne qender - Fast Agency

fastagency.al Vile 3 kate me qera prane bulevardit. Ndertimi eshte i pa mobiluar dhe ka njo oborr t gjelbert dhe verande te madhe. Salla pritje, holle, studio. Te gjitha ne nje ambjent prane qendres

fastagency.al

Okazion Sh*tet Apartament 2+1 me garazhd - Fast Agency

fastagency.al Apartamenti ndodhet ne zona me te qeta te qytetit ne lagjen nr.5 , shume prane qendres. Ndertim i ri dhe me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8. Dhomat e gjumit jane te rregullta, ka nje ballkon i cili i pershkron ambjentet e gjumit. Garazhdi eshte gjysem nen toke i mbyllyr me qepen. Ka siper...

fastagency.al

Apartament 1+1 me qera i kompletuar tek Drejtoria Tatimeve - Fast Agency

fastagency.al Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte ne qender te qytetit. Mjaft mire i organizuar ne strukturen e banimit. Shume prane me sheshin e bashkise.

fastagency.al

Okazion Sh*tet Apartament 1+1 ne plazh, rrota kuqe - Fast Agency

fastagency.al Sh*tet apartamenti ne zonen e plazhit shume prane detit. Ndertimi eshte i viteve te fundit, me strukture ne rregullt gjeometrike. Ballkoni eshte pika me e forte e cila ka nje pamje nga deti ku mund te shijoni kafen e mengjesit. Kati i banimit eshte i 3 ose i 2 me ashensor. Me certifikat Hipotekore ....

🙋‍♂️ Jepet me qera apartament 3+1
📍 Zona Vollga
👌 I sapo kompletuar
🛏 3 Dhoma gjumi
🛁2 wc
🛋 Salle ndenje
🍽 Ambjente gatimi dhe ngrenie
🔲 Ambjend depo
✅ 2 ballkone
🏢 Kati 3 me ashensor
💶 Cmimi 45.000 lek ne muaj 👌🏆
📲 Info 0696181261
#qera #kerkoj #apartament #kompletuar #vollga #zona #shtepi #qender #qytet #brenda #affitto #apartamento #arredato #immobiliare #durazzo #rent #realestate #apartment #furnishing #citycenter #realestate #fastagency #fastforward #fastimmobiliare

🙋‍♂️ Sh*tet Toke-Truall
📍Golem Durres Albania
🏖 Prane Detit
🌅 Zone Turistike
📐 Siperfaqja 3700m² Truall
📊 Koficent Ndertimi 50%
🗃 Leje Ndertimi deri ne 6 kate
🗂 Certifikat Hipotekore
💶 Cmimi 120€/m² 🏆🤩
📲 info 0696181261
#sh*tet #truall #toke #kerkoj #toke #truall #blej #fastimmobiliare #realestate #sale #sea #beach #albania #investim #compra #comericial #terreni #terreno #mare #hotel #resort #building #fastforward #fastagency @ Fast Immobiliare

📢 🙋‍♂️Sh*ten ambjente biznesi me cmime konkurese 🏆
📍 Durres
📐 Siperfaqje 90m²
📐 Siperfaqje 200m²
🏢 Ndertime te reja
🗂 Certifikat Hipotekore
💶 Cmimi duke filluar me 700€/m² 🏆
📲 Info 0696181261
P.s Mundesi e mire per Klinina, Studio, Markete etj.
#sh*tet #qera #rent #affitto #ambjent #biznesi #salle #fastimmobiliare #fastforward #fastagency #realestate #immobiliare #vendita #Durres #opportunity #investim @ Durrës

📢 Okazion Sh*ten Apartamente 🏆
📍 Bulevardi kryesor Durres
📐 Struktura 2+1 me siperfaqje 98m²
📐 Struktura 3+1 me siperfaqje 109m²
🏢 Ndertim Cilesor
💶 Cmimi duke filluar me 690€/m² 🏆
📲 Info 0696181261
#sh*tet #apartament #okazion #sale #realestate #apartment #kerkoj #blej #fastimmobiliare #realestate #sale #citycenter #apartment #fastagency #fastforwar #Durres #opportunity #albania #investim

🙋‍♂️ Sh*tet toke ne 4 rruget e Shijakut.
📐 Siperfaqja 1000m²
🏡 Bllok me ndertime vilash
✅ Rruge e shtruar me asfal
✅ Linje elektrike prane
💶 Cmimi 20.000€ I diskutueshem
📲 Info 0696181261
#toke #sh*tet #okazion #kerkoj #blej #vila #vile #shtepi #private #fastimmobiliare #fastagency #fastforward #Durres #albania

🙋‍♂️ Okazion sh*tet apartament 2+1
📍 Zona Ish - Rajoni🏆🏆🏆🤩
🏢 Ndertimi me cilesor ne zone
📐 Siperfaqja 100m²
👌 Strukture e organizuar
🏙 Prane qendres
💶 Cmimi 74.000€
✅ Ashensor
✅ Instalime Klime
✅ Instalime Kaldaje
✅ Dopio Xham
✅ Dritare persiane
✅ Dyer Druri
✅ Dy wc
✅ Dy dyer per ne Ballkon nga Soxhorno.
🤩🤩🤩🤩🏆🏆
🗂 Certifikat Hipotekore
🙋‍♂️ Info 0696181261
#Sh*tet #okazion #apartment #qender #realestate #immobiliare #vendita #apartamento #immobiliare #qender #qytet #brenda #sh*tet #kerkoj #blej #fastimmobiliare #fastagency #fastforward @ Fast Immobiliare

🙋‍♂️ Okazion sh*tet apartament 2+1
📍 Zona Ish - Urt
🏢 Ndertimi me cilesor ne zone
📐 Siperfaqja 110m²
👌 Strukture e organizuar
🏙 Pamje nga qyteti
💶 Cmimi 70.000€
✅ Ashensor
✅ Instalime Klime
🗂 Certifikat Hipotekore
🙋‍♂️ Info 0696181261
#Sh*tet #okazion #apartment #qender #realestate #immobiliare #vendita #apartamento #immobiliare #qender #qytet #brenda #sh*tet #kerkoj #blej #fastimmobiliare #fastagency #fastforward @ Durrës

🙋‍♂️ Apartament Okazione 1+1 / 2+1 / 3+1
📍 Zona shume prane qendres
📐 Siperfaqje nga 66m² - 128m²
🏢 Ndertim I ri me stardart te larte cilesie
✅ Ashensor
🗂 Certifikat Hipotekore
💶 Cmimi 650€/m²
📲 info 00355696181261
#sh*tet #apartament #okazion #sale #realestate #apartment #kerkoj #blej #fastimmobiliare #realestate #sale #citycenter #apartment #fastagency #fastimmobiliare #fastforward

🙋‍♂️ Jepet me qera ose Sh*tet.
✏ Ambjent Biznesi
📊 2 hyrje ne biznes me vetrate ne dyrali
📍 Zona Plazhit. Rrota kuqe
📐 Siperfaqja 60m² dhe lartesi 4.3m
✅ WC
👌 Shume prane rruges Kryesore
💶 Cmimi Okazion
📲 Info 00355696181261
#sh*tet #qera #rent #affitto #comericiale #ambjent #biznesi #realestate #immobiliare #vendita #shop #fastimmobiliare #fastforward #fastagency @ Durrës

🙋‍♂️ Jepet me qera Apartament 1+1
📍 Zona Drejtoria Tatimeve
📌 I kompletuar
🏢 Kati 2
💶 Cmimi 25.000 leke/muaji
📲 Info 00355696181261
#qera #kerkoj #marr #apartament #okazion #rent #affitto #apartamento #arredato #apartament #sale #kompletuar #fastimmobiliare #fastforward #realestate #immobiliare @ Durrës

🙋‍♂️ Okazion Sh*tet apartament 1+1
📍 Zona Florida Plazh
🏢 Kati 5
📐 Siperfaqja 66m²
✅ Ashensor
✅ Ndertim I ri
✅ Zone e qete
🏖 Ballkon
💶 Cmimi 36000€ 🏆
📲 info 00355696181261
#sh*tet #okazion #apartment #plazh #Durres #golem #realestate #immobiliare #vendita #apartamento #immobiliare #apartment #fastagency #fastimmobiliare #fastforward
@ Durrës

🙋‍♂️ Okazion Sh*tet apartament 1+1
📍 Zona Rrotes Kuqe Plazh
🏢 Kati 2
📐 Siperfaqja 56m²
✅ Ashensor
✅ Ndertim I ri
✅ Zone e qete
🏖 Ballkon
💶 Cmimi 32000€ 🏆
📲 info 00355696181261
#sh*tet #okazion #apartment #plazh #Durres #golem #realestate #immobiliare #vendita #apartamento #immobiliare #apartment #fastagency #fastimmobiliare #fastforward
@ Durrës

🙋‍♂️ Sh*tet Apartament 2+1 me pamje nga deti
🏢 Ndertim Cilesor
📍 Zona Qerret Kavaje
📲 Info 00355696181261

Our Story

Fast immobiliare ju gjendet prane per te ofruar sherbimet


 • Sh*tje-blerje / marrje dhe dhenie me qera te pronave.

 • Konsulence per oportunitetet e tregut ne kohe reale.

 • Ofrimin mbi 1500 prona per sh*tje dhe qera te rregjistruara tek ne.
 • Always Forward Fast

  Want your business to be the top-listed Travel Agency in Dures?

  Click here to claim your Sponsored Listing.

  Videos (show all)

  Location

  Telephone

  Address


  Rruga Mustafa Varoshi
  Dures
  2001

  Opening Hours

  Monday 08:00 - 00:00
  Tuesday 08:00 - 00:00
  Wednesday 08:00 - 00:00
  Thursday 08:00 - 00:00
  Friday 08:00 - 00:00
  Saturday 08:00 - 00:00
  Sunday 08:00 - 00:00
  Other Vacation Home Rental in Dures (show all)
  Apartamente me qera Apartamente me qera
  Rruga Venecia
  Dures

  Shtepia me qera